Daily Authority: ❌ Fotograficzna słabość Pixela

Daily Authority: ❌ Fotograficzna słabość Pixela

Hadlee Simons / Android Authority🌞 Dzień dobry, czytelnicy Daily Authority. Jutro są moje urodziny i myślę o podarowaniu sobie nowego laptopa. Moje oczy są skierowane na nowego MacBooka Pro z procesorem M2 Pro, ponieważ jestem użytkownikiem macOS od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że uda mi się przekonać siebie do wydania bomby na to coś. Czy chcesz również zmodernizować swoją maszynę? Oto lista najlepszych laptopów, jakie możesz teraz kupić. Bez zbędnych ceregieli, oto, co się teraz dzieje w świecie technologii.

Fotograficzna słabość Google Pixel

Edycja wizjera aplikacji aparatu Google Pixel 7 ProHadlee Simons / Android AuthorityNie można zaprzeczyć, że Google robi całkiem niezłe telefony. Piksele są szczególnie biegli w fotografii dzięki doskonałym dostrojeniom obliczeniowym Google dzięki ogromnemu doświadczeniu w sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. Ale jest jeden obszar, w którym naszym zdaniem brakuje telefonów Pixel, jeśli chodzi o robienie zdjęć, i nie ma to nic wspólnego z aparatami. Pixel 6 i Pixel 7 to obecnie jedne z najlepszych telefonów z aparatem. Asortyment podniósł stawkę dzięki dużemu aparatowi głównemu 50 MP, imponującemu obiektywowi peryskopowemu w modelach Pro i wielu schludnym funkcjom. Jest jednak jedna zauważalna wada w ofercie Google Pixel, a jest nią ekosystem akcesoriów. Pomimo reputacji najlepszego aparatu fotograficznego, istnieje stosunkowo niewiele akcesoriów związanych z aparatem do telefonów Pixel. Istnieje kilka opcji, takich jak etui Moment’s (M)Force, umożliwiające korzystanie z akcesoriów MagSafe na Twoim Pixelu, ale to jest zakres ekosystemu akcesoriów do aparatów innych firm dla telefonów Google. Nie trzeba dodawać, że brakuje dodatków specyficznych dla Pixela.

Lekcje z przeszłości

Jest to dalekie od akcesoriów związanych z aparatami do smartfonów w przeszłości. Nokia Lumia 1020 z 2013 roku i LG G5 z 2016 roku oferowały uchwyty do aparatu. Huawei wypuścił futerały do ​​snorkelingu dla Mate 20 Pro z 2018 roku i nowszych. W ciągu ostatnich kilku lat niezależna marka Kraken wypuściła również uniwersalne futerały do ​​nurkowania. Widzieliśmy nawet, jak Essential oferuje odłączany moduł kamery 360 dla niefortunnego Essential Phone. Tymczasem seria smartfonów Motorola Moto Z oferowała kilka dodatków Moto Mod związanych z aparatem. Zdecydowanie jest miejsce na akcesoria do aparatów Pixel dla entuzjastów lub do określonych sytuacji. Chcielibyśmy zobaczyć, jak Google i jego partnerzy wypuszczają ekskluzywne akcesoria, aby skorzystać z doskonałych aparatów Pixel. Czy sie zgadzasz? Weź udział w naszej ankiecie tutaj i wyraź swoją opinię.

Zwariowane środy

wyświetlacz oneplus 10t w świetle słonecznym dłoniRyan Haines / Android Authority Wyobraź sobie, że jesteś profesorem Ivy League i otrzymujesz losowe wiadomości od więźniów. Cóż, dzieje się to z tym profesorem z Harvardu, który mówi, że dostaje podziękowania od więźniów, z których niektórzy potajemnie używają smartfonów, by brać udział w bezpłatnych zajęciach z informatyki. Więzień w Georgii powiedział The Marshall Project, że używa kontrabandy do nauczania innych więźniów. Powiedział, że prowadzi grupową wiadomość dla 300 więźniów, ucząc ich informatyki za pomocą internetowego kursu CS50 na Harvardzie. Przesłanie grupowe obejmuje również więźniów w innych stanach. Oprócz więźniów biorących udział w zajęciach online, takich jak mężczyzna w Georgii, niektórzy udają zwykłych uczniów na zajęciach online, na co pozwala nauka online przez Zoom. David Malan, profesor Harvardu, który prowadzi kurs, mówi, że otrzymał podziękowania od więźniów, którzy wzięli udział w zajęciach. Malan zachęca uwięzionych uczniów, aby kontaktowali się z nim, jeśli mają problemy z dostępem do kursu. Dobrze wiedzieć, że nie wszystkie nielegalne telefony używane w więzieniu są przeznaczone do haniebnych działań. To także piekielna inicjatywa więźnia, który przekazał wiadomość grupową. Miłego dnia! Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android