Czy Tubi jest bezpieczny?  Jak to działa?

Czy Tubi jest bezpieczny? Jak to działa?

Tubi to jedna z najlepszych darmowych usług przesyłania strumieniowego, z ogromną biblioteką filmów i programów telewizyjnych, które można oglądać na żądanie lub na kanałach na żywo, a wszystko to bez żadnych opłat. To nasuwa pytanie: w jaki sposób Tubi zarabia pieniądze? I czy Tubi jest bezpieczny w użyciu? Tubi niedawno podpisał umowę z Warner Bros. Discovery, dzięki czemu jest nowym domem dla programów takich jak Westworld, FBoy Island, The Nevers i Raised by Wolves, między innymi. To partnerstwo na wysokim poziomie. Jeśli nigdy nie słyszałeś o Tubi lub po prostu nigdy go nie wypróbowałeś, możesz mieć pytania dotyczące swojej prywatności i bezpieczeństwa cybernetycznego. Krótko mówiąc, Tubi jest tak samo bezpieczny jak konkurencja. Jeśli czujesz się bezpiecznie korzystając z Netflix i Hulu, nie masz powodu do zmartwień. Ale odpowiedź jest oczywiście bardziej złożona.

Co to jest Tubi?

Tubi to darmowy serwis streamingowy, którego właścicielem i operatorem jest Fox. Tubi ma ogromną bibliotekę filmów i programów telewizyjnych, w tym kilka oryginałów dostępnych wyłącznie w usłudze z reklamami.

Czy musisz zarejestrować się w Tubi?

aplikacja telewizyjna TubiEdgar Cervantes / Android Authority Nie musisz rejestrować się w Tubi, więc nie musisz dobrowolnie podawać wielu informacji. Możesz wejść na stronę i zacząć odtwarzać dowolną zawartość, którą tam znajdziesz. Możesz, jeśli chcesz, założyć konto Tubi, logując się przez Google lub Facebook lub rejestrując się, tworząc zupełnie nowe konto. Zaletą rejestracji jest to, że będziesz mógł tworzyć listy obserwowanych, otrzymywać powiadomienia i zasadniczo korzystać z Tubi tak, jak korzystasz z większości innych usług przesyłania strumieniowego, które Cię pamiętają.

Jakich informacji potrzebuje lub gromadzi Tubi?

Zbiór danych osobowych Tubi jest dość standardowy. To rodzaj rzeczy, które znajdziesz w polityce prywatności większości usług przesyłania strumieniowego. Większość z nas ich nie czyta, ale Tubi określa swoje podstawowe zasady. Krótko mówiąc, Tubi gromadzi wiele danych osobowych. Obejmuje to imiona i nazwiska, płeć, adresy e-mail i pocztowe, adresy IP, Twoją aktywność na Tubi i inne podobne informacje, które udostępniasz podczas rejestracji lub mogą być gromadzone po prostu podczas odwiedzania witryny.Tubi wykorzystuje te informacje do ulepszania usług i pomagania w kierowaniu bardziej ukierunkowanych reklam na Twój sposób. Gdy informacje nie identyfikują Cię osobiście, są one również udostępniane stronom trzecim w ramach obowiązujących przepisów prawa.

W jaki sposób Tubi utrzymuje się na powierzchni bez ładowania?

ekosystem telewizji tubiNie ma wielkiej tajemnicy, jak Tubi utrzymuje włączone światła. Jest to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego, która robi to, co robi większość bezpłatnych usług przesyłania strumieniowego. Obsługuje reklamy. Podobnie jak praktycznie wszystkie bezpłatne streamery, Tubi opiera się na przychodach z reklam. Mniej więcej co 12–15 minut możesz spodziewać się przerwy na reklamę niezależnie od tego, co oglądasz. Pieniądze, które Tubi zarabia na reklamach, są przeznaczane na licencjonowanie tytułów, produkcję i nabywanie „oryginałów Tubi” oraz obsługę witryny. To wszystko. W ten sposób Tubi utrzymuje włączone światła, nie obciążając Cię ani grosza.

Czy korzystanie z Tubi jest bezpieczne?

Istnieje wiele szkicowych bezpłatnych witryn do przesyłania strumieniowego. Być może natknąłeś się na niektórych. Natychmiast bombardują Cię inwazyjnymi wyskakującymi okienkami. Oferują dostęp do tytułów, do których wyraźnie nie mają praw. Jakość jest słaba. Ogólnie rzecz biorąc, ogólnie wyróżniają się jako dość złe. Tubi nie jest jedną z tych witryn. Zamiast tego jest to usługa na pokładzie, która jest zarówno legalna, jak i bezpieczna w użyciu. Nie płacisz za to, ale reklamy, które oglądasz. Chociaż Tubi może zbierać dane na podstawie Twojego użytkowania, nie robi z tymi informacjami nic dziwnego ani niezwykłego. Nie przekierowuje Cię nigdzie. Nie nakłoni Cię do kliknięcia podejrzanych linków. Oferuje dostęp do swojej biblioteki i to wszystko. Życzę miłego przesyłania strumieniowego! Ciesz się darmowymi programami i filmami ze spokojem. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android