Co to jest Discord Nitro i czy warto go kupić?

Co to jest Discord Nitro i czy warto go kupić?

Wygląda na to, że obecnie prawie wszystko ma opcję subskrypcji, a jeśli tu jesteś, to dlatego, że zauważyłeś, że Discord też to robi. Czym jest Discord Nitro? Jakie aktualizacje otrzymasz do platformy czatu online, jeśli zarejestrujesz się w planie Nitro? I co ważniejsze – czy jest to warte Twoich ciężko zarobionych pieniędzy?

Co to jest Discord Nitro?

Discord najlepsze aplikacje do rozmów na AndroidaDiscord Nitro to opcjonalna aktualizacja subskrypcji, mająca na celu umożliwienie większej personalizacji Discorda i rozszerzenie kluczowych funkcji. Istnieją dwa poziomy, Nitro i Nitro Basic. Obydwa są dostępne w wielu regionach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Japonii, Europie kontynentalnej i innych krajach. Oto, ile kosztują subskrypcje w USA:

Nitro: 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie
Podstawowy nitro: 2,99 USD miesięcznie lub 29,99 USD rocznie. Aby podkreślić tę kwestię, nie potrzebujesz subskrypcji Nitro, aby korzystać z Discorda. Możesz dołączyć do serwerów Discord za darmo, a wszystkie najpopularniejsze funkcje będą działać bez wydawania ani grosza. Możesz nawet utworzyć serwer na tych samych warunkach.

Co zyskujesz dzięki Discord Nitro?

Kosmetyki Discord NitroPlany Nitro mają wspólny motyw, ale jak zauważysz, zdecydowana większość korzyści jest zarezerwowana dla subskrypcji pełnej ceny.

Nitro

Niestandardowe/animowane emoji z serwerów, do których należysz. Niestandardowe naklejki z serwerów, do których należysz. Niestandardowe płyty rezonansowe z dowolnego serwera, na którym się znajdujesz (na którym możesz z nich korzystać). Motywy kolorystyczne dla aplikacji Discord. Super reakcje (5 tygodniowo). Duże rozmiary udostępnianych plików, do 500 MB na plik Jakość strumieniowego przesyłania wideo HD (do 4K i 60 klatek na sekundę) 2 bezpłatne ulepszenia serwera oraz 30% zniżki przy zakupie większej liczby ulepszeń Ulepszony profil obejmujący motyw, obraz banera i animowany awatar Profil niestandardowy szczegóły dla każdego serwera Niestandardowe tła wideo Dłuższe limity wiadomości, do 4000 znaków Wyższy limit dla serwerów, z którymi można się połączyć, do 200

Podstawowy nitro

Niestandardowe/animowane emoji z dowolnych serwerów, do których należysz Niestandardowe naklejki z serwerów, do których należysz Super reakcje (2 tygodniowo) Duże rozmiary udostępnianych plików, do 50 MB na plik Niestandardowe tła wideo

Czy warto inwestować w Discord Nitro?

Dla przeciętnego użytkownika Discorda prawdopodobnie nie. Czat tekstowy i głosowy działa dobrze bez Nitro, a większość ludzi nie potrzebuje strumieniowego przesyłania wideo HD ani przesyłania większych plików, a tym bardziej kosmetycznych korzyści ani możliwości dołączenia do maksymalnie 200 serwerów. Wiele osób korzysta z kilku serwerów lub nawet tylko jednego, ponieważ pierwotnym założeniem Discorda było umożliwienie znajomym czatowania i koordynowania gier. Nawet jeśli nie jesteś graczem, być może jesteś w serwisie, aby porozmawiać na jeden temat, niezależnie od tego, czy jest to rower elektryczny, szkoła, polityka czy egzystencjalizm. To powiedziawszy, jeśli co miesiąc spędzasz wiele godzin na Discordzie, będzie to zaczyna mieć sens. Sprawi to, że doświadczenie będzie dużo bardziej osobiste, a w niektórych przypadkach bardziej przydatne, szczególnie jeśli wymieniasz się plikami (przez Z) lub używasz go w celach zawodowych. Na przykład niektóre podcasty będą oferować dostęp do serwera Discord tylko zwolennikom Patreona — jeśli jesteś gospodarzem, lepiej wyróżniać się na tle gości, a oni docenią wideo HD, gdy wejdzie do gry. Nitro Basic może w rzeczywistości być najtrudniejszym do sprzedania . Tak, jest dużo tańszy niż standardowy plan Nitro, ale to kwestia czysto kosmetyczna, poza limitem udostępniania plików wynoszącym 50 MB, a nawet to nie jest szczególnie hojne. Może to być najbardziej atrakcyjne dla nastolatków, którzy zwykle bardziej przejmują się statusem społecznym, a 29,99 dolarów rocznie jest o wiele łatwiejsze do zniesienia zarówno dla nich samych, jak i ich rodziców.


Często zadawane pytania

Kiedy ukazał się Discord Nitro? Oryginalna wersja Discord Nitro pochodzi z 2016 roku. Czy Discord Nitro można kupić za kartę podarunkową? Tak, chociaż karty podarunkowe są czasami trudne do wyśledzenia. W tej chwili na Amazon możesz kupić karty 1-miesięczne, 3-miesięczne, 6-miesięczne i 12-miesięczne. Czy możesz anulować Discord Nitro w dowolnym momencie? Tak. Będziesz nadal mieć Nitro do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, niezależnie od tego, czy będzie to miesiąc, czy rok. Czy możesz otrzymać Discord Nitro za darmo? Nie jest to regułą, ale Discord ma partnerstwa, które czasami obejmują bezpłatny dostęp, jeśli zwykle tylko na krótki okres czasu. YouTube oferuje obecnie 3 bezpłatne miesiące Nitro osobom, które subskrybują YouTube Premium. Oferta ta wygasa 31 grudnia 2023 r. i spowoduje przejście na płatną subskrypcję Nitro, jeśli nie anulujesz subskrypcji przed końcem wolnego czasu. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android