Bankructwo Google: wszystkie telefony Pixel ujawnione do 2025 r

Bankructwo Google: wszystkie telefony Pixel ujawnione do 2025 r

Dzięki Pixelowi 6 Google tchnął nowe życie w swoją serię smartfonów. Obecny Pixel 7 został dopracowany i wyeliminował dziwactwa swoich poprzedników. Ale jak wygląda przyszłość rodziny Pixel? Ogromny wyciek zapewnia teraz jasność do 2025 roku i ujawnia, co zaplanowało Google.

Google od 2016 roku oferuje własne smartfony w ramach rodziny Pixel. Prawdziwy przełom nastąpił dopiero w zeszłym roku, kiedy amerykańska firma wypuściła na rynek Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Dzięki własnemu procesorowi, ekskluzywnym funkcjom oprogramowania i niezwykłemu wzornictwu seria smartfonów wyróżnia się na tle konkurencji i poprzednich modeli.

Znawca ujawnił Android Authority, jakich smartfonów z pikselami możemy się spodziewać w przyszłości. Rozkład jazdy obowiązuje do 2025 roku (źródło: Android Authority).

2023: Pixel 7a, Pixel Fold i Pixel 8 (Pro)

Piksel 7a: Następca obecnego Pixela 6a powinien być jego utrzymać niską cenę. Starsze plotki mówią też o wyświetlaczu 90 Hz i ładowaniu bezprzewodowym. Informator nie może jednak tego potwierdzić.Składanie pikseli: Pierwszy składany telefon komórkowy Google nie będzie tani i powinien Koszt 1799 dolarów amerykańskich. Cena euro powinna być w podobnych sferach, jeśli w ogóle chodzi o Niemcy. Obecnie nie jest to jasne.

Mówi się, że Pixel 7a i Pixel Fold są w Wiosna 2023prawdopodobnie na Google I/O 2023.

Pixela 8 i Pixela 8: Niezbyt duże zmiany w stosunku do poprzedników, ale powinny Model standardowy ma mniejszy wyświetlacz, a co za tym idzie bardziej kompaktowe wymiary uzyskać. Z drugiej strony w przypadku Pro wszystko pozostaje takie samo. Układ Tensor G3 spodziewany jest w obu smartfonach Pixel 8.

Dwa smartfony Pixel 8 powinny zostać zaprezentowane jesienią.

2024: Pixel 8a, Pixel 9, Fold drugiej generacji

Piksel 8a: Według wtajemniczonych plany dotyczące Pixela 8a powinny zależeć od tego, jak Pixel 7a radzi sobie na rynku. Bo podobnie jak Apple z iPhonem SE, Google najwyraźniej rozważa nieodświeżanie serii a co roku. Gdyby pojawił się Pixel 8a, cena wzrosłaby do 499 USD.piksela 9: Seria Pixel 9 może mieć trzy odgałęzienia w 2024 roku. Kiedyś model Standard i Pro, który zastąpił Pixel 8 i Pixel 8 Pro, i jeden mniejsza wersja Pro z wyświetlaczem 6,3 cala. Według wtajemniczonych Google chce skopiować strategię Apple. Kultowy producent oferuje także iPhone’y Pro z mniejszym ekranem (6,1 cala). Mówi się, że wszystkie trzy smartfony Pixel 9 mają na pokładzie układ Tensor G4.Druga generacja Fold: Google ma plany na następcę zeszłorocznego Pixel Fold. W tej chwili niewiele więcej wiadomo. Prawdopodobnie pierwsze miejsce zajmie Google chcą poczekać i zobaczyć, jak pierwszy składany telefon komórkowy został zaakceptowany przez rynek było – zanim zasiądzie się do bardziej szczegółowych planów dotyczących następcy.

Tak sprawuje się obecny Pixel 7 Pro:

2025: Dwa różne plany, trzecia generacja Fold

Google ma gotowe dwa plany smartfonów na 2025 r., które zależą również od tego, czy i które smartfony pikselowe z ostatnich kilku lat odniosły sukces, czy nie.

Plan 1: Nowy Składany telefon w stylu Galaxy Z Flipstandardowy model Pixel 10 i dwa modele Pixel 10 Pro, jeden nieco mniejszy i jeden nieco większy.Plan 2: Cztery modele Pixela 10. Model standardowy, mały i duży, oraz model Pro, mały i duży. Podobny do obecnej strategii Apple dotyczącej iPhone’a.Trzecia generacja: Google planuje również nową edycję Pixel Fold w 2025 roku. Podobnie jak w zeszłym roku, czy tak się stanie, zależy od powodzenia debiutu, którego premiera planowana jest na 2023 rok.

Znaczna część roku 2025 jest nadal dość niejasna. Insider nawet nie mówi wprost o Pixelu 10, a jedynie o standardowym modelu – ale oczywiste jest, że powinien to być Pixel 10.

Kaana Gürayera

Google ma wielkie plany na najbliższe lata. Szczególnie podoba mi się plan na mniejszego Pixela 9 Pro. Jeśli wolisz kompaktowe wymiary, ale nie chcesz rezygnować z flagowej technologii w swoim smartfonie, w ostatnich latach miałeś w zasadzie tylko jedno miejsce: Apple. Oczywiście plany Google nie są niezmienne, pewne rzeczy jeszcze się zmienią – z gwarancją. Zdecydowanie mamy przed sobą ekscytujące lata z marką Pixel.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android