Aplikacje Leserumfrage

Aplikacje Leserumfrage

Weź udział w konkursie już teraz i wygraj wymarzone wakacje!

Jakie są twoje ulubione aplikacje? Weź udział w naszym plebiscycie i wygraj fantastyczne wakacje w Niemczech lub sąsiednich krajach.

Czas trwania konkursu: 5 maja 2022 do 11 sierpnia 2022


Wśród wszystkich uczestników rozdajemy:

Wygraj 1 x krótką przerwę dla 2 osób – góry, jeziora i nie tylko

Zostaw swój codzienny stres w dolinie. Piękna i imponująca panorama Alp z pewnością sprawi, że bardzo szybko zapomnisz o troskach dnia codziennego. Do tego dochodzi czyste górskie powietrze, które pomaga całkowicie oczyścić głowę. Wybrane hotele górskie i nad jeziorem w Niemczech i najpiękniejszych krajach sąsiednich przybliżają Państwu tę imponującą atmosferę.

Krótka przerwa dla 2 osób z 2 noclegami w pokoju dwuosobowym Ze śniadaniem w formie bufetu Zawiera kupon o wartości 80 € na usługi hotelowe Głównie hotele 4-gwiazdkowe Bezpłatna obsługa rezerwacji

Wygraj 2 x 2 krótkie wycieczki deluxe dla 2 osób

Dwie niezapomniane krótkie przerwy we dwoje z wyjątkowym dodatkiem. Jako krótki urlopowicz możesz spodziewać się dwóch relaksujących nocy i jednego bezpłatnego pobytu w hotelu na pobyt. Możliwymi atrakcjami są na przykład masaże, kąpiele w sianie itp. Jeśli chcesz zarezerwować tylko krótką wycieczkę z czterema noclegami zamiast dwóch, jest to również możliwe w niektórych hotelach.

2 krótkie przerwy dla 2 osób 2 noce w pokoju dwuosobowym plus atrakcyjne wrażenia hotelowe na pobyt Głównie hotele 3 i 4-gwiazdkowe

Warunki uczestnictwa

Organizator i uczestnicy: Organizatorem konkursu jest CDA Verlag GmbH. Do udziału uprawnione są osoby, które ukończyły 18 lat. Z udziału wykluczeni są pracownicy CDA Verlag GmbH i innych uczestniczących firm, a także ich krewni.

Uczestnictwa można dokonać wyłącznie poprzez udział w ankiecie za pośrednictwem bit.ly/aa_leserumfrage. Przesyłki pocztowe są nieważne.

Możesz wygrać jedną z tych nagród:

Wygraj 1 x krótki urlop dla 2 osób z 2 noclegami w pokoju dwuosobowym – góry, jeziora i nie tylko Wygraj 2 x 2 krótkie wycieczki deluxe dla 2 osób z 2 noclegami w pokoju dwuosobowym

Czas trwania konkursu: 5 maja 2022 do 11 sierpnia 2022

Oto jak możesz wziąć udział:

Zadzwoń na bit.ly/aa_leserumfrage Weź udział w ankiecie Wypełnij ankietę pomyślnie i wyślij ją drogą elektroniczną Wpisz poprawny adres e-mail, aby umożliwić powiadomienie zwycięzcy

Wyłonienie zwycięzców: Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród wszystkich uczestników. Formularze uczestnictwa, które są niekompletne lub błędnie wypełnione, nie będą brane pod uwagę.

Kontakt ze zwycięzcami: Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową (na adres e-mail podany podczas rejestracji) do 23 sierpnia 2022 r. Nagrody zostaną następnie wysłane. Nie ma prawa do wypłaty gotówki.

Dane osobowe uczestników będą wykorzystywane i zbierane przez organizatora zgodnie z przepisami o ochronie danych. Dane osobowe obejmują fakt uczestnictwa, w przypadku wygranej również imię i nazwisko oraz adres do wysłania nagrody. Dane osobowe uczestników będą wykorzystywane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i dostarczenia nagród. Dane osobowe nie będą publikowane.

Proces prawny jest wyłączony.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android