Amazon sprzedaje słuchawki Bose po śmiesznych cenach

Amazon sprzedaje słuchawki Bose po śmiesznych cenach

Dobra redukcja szumów i elegancki wygląd: model Bose Headphones 700 jest obecnie w sprzedaży w Amazon w ramach Prime Day 2022 w atrakcyjnej cenie.

Zaktualizowano 12.07.2022: Wśród wielu innych okazji są Słuchawki Bose 700 w Amazon za 164,99 euro w sprzedaży (kolory: czarny lub srebrny). Atrakcyjna zniżka, ponieważ większość sprzedawców pobiera za te słuchawki ANC znacznie ponad 200 euro. Aktualna cena promocyjna dotyczy tylko członków Amazon Prime.

Wszystkie informacje o Prime Day 2022 można znaleźć tutaj:

Historia cen słuchawek Bose 700

Bose NC 700 HP pojawił się na rynku w Niemczech w czerwcu 2019 (sugerowana cena detaliczna 399 euro), a cena już szybko się zmieniła. Tymczasem słuchawki często można znaleźć w sklepach za mniej niż 300 euro, czasami w specjalnych cenach około 250 euro.

Co musisz wiedzieć o słuchawkach Bose Headphones 700 z redukcją szumów?

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 – Herstellervideo

Starsze Bose QuietComfort 35 II pokazały branży audio, co potrafią dobre słuchawki z redukcją szumów. Przede wszystkim poprawiła się aktywna redukcja szumów (ANC), która tłumi nieco bardziej nieprzyjemne hałasy (samolot, pociąg) w Bose NC 700 HP i jest na równi z doskonałym Sony WH-1000XM3. Komfort noszenia Bose NC 700 HP jest świetny, dźwięk jest przyjemnie zestrojony z lekko podniesionym basem. Kolejną mocną stroną jest połączenie z kilkoma graczami (np. telefonem komórkowym, tabletem, laptopem) przez Multipoint Bluetooth. Słuchawki zapamiętują do ośmiu urządzeń i mogą być sparowane z dwoma z nich jednocześnie. Aby przełączyć, wystarczy zatrzymać odtwarzanie na aktywnym odtwarzaczu i uruchomić je na innym podłączonym odtwarzaczu. Irytujące przełączanie w menu Bluetooth nie jest konieczne.

Wszystkie dane techniczne w porównaniu pokazują nasze Porady dotyczące zakupu:

Wady Bose NC 700 HP: Bateria „tylko” wytrzymuje do 20 godzin, co nie jest już szczytową wydajnością w dzisiejszych czasach. Potrzebujesz również aplikacji Bose Music i konta Bose, aby korzystać z pełnego zakresu funkcji (ustawień) związanych z przesyłaniem danych użytkownika. Niektórzy narzekają również, że Bose NC 700 HP nie można złożyć, ale słuchawki są cudownie kompaktowe w ich płaskim futerale (w zestawie).

Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 w walizce transportowej (Źródło obrazu: GIGA)

Pod koniec dnia Bose NC 700 HP to jedne z najlepszych słuchawek ANC, a dla niektórych fanów dźwięku najlepsze. Twardym „konkurentem” jest Bose QuietComfort 45 firmy Bose, który bardzo wygodnie siedzi na głowie i wygląda raczej klasycznie.

Amazon Prime Day 2022: Musisz to wiedzieć

Zniżki obowiązują tylko w tym roku Pierwsi członkowieWymagana płatna subskrypcja Amazon Prime (dostępny 30-dniowy bezpłatny okres próbny). Specjalne ceny wymienione tutaj zastosuj natychmiast do środy 13 lipca 2022 godz. 23:59 Wszystkie informacje bez gwarancji.W przypadku wszystkich ofert obowiązuje: „Do wyczerpania zapasów”. Dlatego wskazane jest wcześniejsze zastanowienie się, które urządzenie Amazon chcesz i szybkie uderzenie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android