Aktualizacje Samsung Galaxy Watch 4: aktualizacja zabezpieczeń z marca 2022 r.

Aktualizacje Samsung Galaxy Watch 4: aktualizacja zabezpieczeń z marca 2022 r.

Witamy w centrum aktualizacji Samsung Galaxy Watch 4. Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o wersjach oprogramowania dla najnowszych smartwatchy Samsung. Podamy szczegółowe informacje o aktualnych wersjach oprogramowania układowego Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 4 Classic oraz powiadomimy Cię, jeśli pojawi się nowa aktualizacja. Galaxy Watch 4 i Watch 4 Classic zostały uruchomione z systemem Wear OS 3 i skórką Samsung One UI Watch najlepszy. Samsung potwierdził, że seria otrzyma do czterech lat wsparcia oprogramowania, co sugeruje, że wsparcie dla obu urządzeń zostanie przedłużone do 2026 roku.

Aktualna stabilna wersja: Noś system operacyjny 3

Najnowsza aktualizacja serii Samsung Galaxy Watch 4

7 kwietnia 2022: Samsung wprowadza nową aktualizację swojej flagowej linii urządzeń do noszenia w USA. Jak zauważył XDA, wersja oprogramowania R8**XXU1FVC8 nie zawiera długiej listy funkcji prania, jak w poprzedniej łatce, ale waży dość spore 357 MB. Jeśli chodzi o aktualizacje zabezpieczeń, ta poprawka zawiera wersję z marca 2022 r. Zobacz pełny, ale krótki dziennik zmian poniżej. Ulepszona funkcja Samsung Health Poprawiona stabilność i niezawodność systemu Aby sprawdzić dostępność aktualizacji Galaxy Watch 4 na swoim urządzeniu, przejdź do Ustawienia > Aktualizacja oprogramowania na zegarku. Lub otwórz Aplikacja Galaxy do noszenia na telefonie i udaj się do Ustawienia zegarka > Oglądaj aktualizację oprogramowania.
Nie przegap: Recenzja Samsung Galaxy Watch 4

Poprzednie aktualizacje

10 lutego 2022: Samsung wypuścił pierwszą dużą aktualizację Galaxy Watch 4 z 2022 roku. Aktualizacja przyniosła ulepszony grywalny kontekstowy system śledzenia snu, lepszy trening zdrowotny i cele interwałowe dla biegaczy i rowerzystów oraz nowe tarcze zegarka z dodatkowymi kolorami i czcionkami dla majsterkowiczów. Aktualizacja ważyła około 670 MB i zawierała wersję oprogramowania R8**XXU1EVA8.
11 listopada 2021: Aktualizacja oprogramowania w wersji R8**XXU1DUK1 przybył, przynosząc „ulepszoną stabilność i niezawodność systemu” do urządzeń do noszenia.
20 października 2021: Samsung wydał jedną z największych dotychczasowych aktualizacji zawartości Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 4 Classic. Na urządzeniach udostępniono cztery nowe tarcze zegarka, w tym Info Brick (wypełniona danymi tarcza zegarka), Basic Dashboard (proste, przejrzyste statystyki), Centrum pogody (pokazujące trzygodzinną prognozę i warunki pogodowe) oraz Live Wallpaper ( z tłami opartymi na serii Galaxy Z Fold 3). Samsung dodał też nowy gest poprzez skrót puk-puk. Aktualizacja zawierała również poprawkę bezpieczeństwa z listopada 2021 r. w wersji oprogramowania układowego R8**XXU1DUJA.
12 października 2021: Samsung wprowadził małą aktualizację do linii Galaxy Watch 4 (h/t 9to5Google), wprowadzając wersję oprogramowania R8**XXU1CUJ2. Samsung dostarczył tylko krótki, niejasny dziennik zmian, wskazujący na „poprawioną stabilność i niezawodność systemu”.
29 września 2021: Samsung wprowadził wersję oprogramowania R8**XXU1CUIDco „poprawiło stabilność i niezawodność systemu”.
10 września 2021: Wersja oprogramowania R8**XXU1BUI5 (h/t SamMobile) wylądował na serii Galaxy Watch 4. Przyniósł ulepszenia w ramce dotykowej w Galaxy Watch 4 i poprawił stabilność systemu w obu modelach. Nie wymienione w dzienniku zmian, ale zauważone przez XDA Zachary Wanderaktualizacja ~160 MB wygładziła również przewijanie szuflady aplikacji podczas dodawania nowej animacji szuflady.
2 września 2021: Samsung wypuścił wersję oprogramowania R8**XXU1BUH9 do serii Galaxy Watch 4 w USA, Europie i Wielkiej Brytanii (h/t TizenHelp). Dodano funkcję Samsung Health do ustawień. Samsung wprowadził również opcję anulowania automatycznego wykrywania treningu oraz opcję regulacji głośności w panelu szybkich ustawień. Pomiary kalorii podczas ćwiczeń rowerowych i ogólna poprawa stabilności podsumowały patch.
22 sierpnia 2021: Pierwsza aktualizacja serii Samsung Galaxy Watch 4 została wprowadzona jeszcze przed rozpoczęciem wysyłki urządzeń do noszenia. Zawierał oprogramowanie w wersji R8**XXU1BUH5 i miał rozmiar 290 MB. Aktualizacja zawierała ulepszenia stabilności i poprawki błędów. Aktualizacja poprawiła również ogólną wydajność, ale Samsung nie podał dokładnych szczegółów tych ulepszeń.


Jakie oprogramowanie układowe używasz na swoim Galaxy Watch 4? Daj nam znać w komentarzach. Ponadto, jeśli zauważyłeś OTA, którego nie znaleźliśmy, daj nam napiwek!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android