Aktualizacje konsoli Apex Legends nowej generacji z 4K i HDR zostaną wprowadzone jutro

Aktualizacje konsoli Apex Legends nowej generacji z 4K i HDR zostaną wprowadzone jutro

Firma Respawn Entertainment potwierdziła, że ​​aktualizacje Apex Legends na konsole PS5 i Xbox Series X/S rozpoczną się jutro wraz z nowym wydarzeniem kolekcji Warriors. Do tej pory strzelanka battle royale była udostępniana w różnych generacjach konsol. Ale kiedy aktualizacja zostanie wydana — zwykle około godziny 13:00 czasu wschodniego — gracze konsolowi będą mogli wreszcie dołączyć do tych na PC z obsługą natywnie renderowanego 4K (z wyjątkiem serii S), HDR, lepszych map cieni i większego poziomu szczegółowości odległości. Wszystkie wersje na konsole są nadal ograniczone do 60 Hz, a rozgrywka 120 Hz jest wymieniona jako aktualizacja nadchodząca w przyszłości (jednak gdy PS5 obsługuje wyjście 120 Hz, będzie w stanie wymusić to nawet w grach, które nie mają wbudowanej obsługi jeśli chcesz spróbować). Kiedy rozmawiałem z twórcami przed premierą obecnego sezonu, Defiance, powiedzieli, że wraz z nowymi sezonami zobaczymy nowe funkcje nowej generacji w ciągu roku. Inne potwierdzone w pracach funkcje to adaptacyjny wyzwalacz i obsługa dotykowa kontrolera PlayStation 5 DualSense.

Innym obszarem, w którym systemy się różnią, jest sposób, w jaki gracze otrzymają swoje zaktualizowane wersje. Na Xbox Series X i Series S technologia Smart Delivery, której używa firma Microsoft, oznacza, że ​​konsola powinna automatycznie pobrać odpowiednią wersję bez żadnej interwencji po uruchomieniu. Na PlayStation to trochę bardziej skomplikowane. Jeśli masz już zainstalowaną grę na PS5, tytuł znajdziesz w swoim centrum gier, wybierz Opcje zamiast Graj w grę, a następnie poproś o pobranie wersji na PS5. Jeśli nie masz go zainstalowanego, ale grałeś już wcześniej, po prostu znajdziesz grę w swojej bibliotece i upewnij się, że wybrałeś wersję PS5, gdy zostaniesz o to poproszony. Na wszystkich konsolach i komputerach PC druga połowa sezonu dwunastego zawiera wiele poprawek, które mają powstrzymać takie rzeczy, jak hakerzy, którzy włączyli broń dwuręczną i różne usterki, które można wykorzystać do wykorzystania broni z mechaniką ładowania, taką jak Rampage LMG lub snajper Sentinel. Jest też oczywiście nowy asortyment ulepszeń kosmetycznych do kupienia i nowa pamiątka, którą gracze mogą nabyć do wykorzystania z postacią Crypto.

Obraz: Rozrywka Respawn

Nowa mapa Control dla Apex Legends zawiera to miejsce w laboratorium Caustic.

Nowa mapa Control dla Apex Legends zawiera to miejsce w laboratorium Caustic. Zdjęcie: Respawn Entertainment Wydarzenie Warriors przywróci również ograniczony czasowo tryb Kontroli na kolejne dwa tygodnie, z kilkoma ulepszeniami i nową mapą. Ostatnim razem został dobrze przyjęty przez graczy, ale nie ma jeszcze słowa, czy możemy się spodziewać, że stanie się regularną częścią gry, czy też zobaczymy jeszcze więcej sposobów na grę, które odbiegają od standardowej konfiguracji Battle Royale . Jedną rzeczą, o której w ogóle nie wspomniano w aktualizacji, był masowy wyciek treści z zeszłego tygodnia, który ujawnił nowe postacie, skórki, broń i emotikony, nad którymi pracują deweloperzy. Zakres przecieków twierdził, że rozciągnie się na następne kilka lat w grze, ale w oparciu o zmiany, które widzieliśmy, myślę, że może być więcej niespodzianek Apex Legends, które nie zostały jeszcze odkryte.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android