Adam Sandler na Netflix: 7 filmów, które warto zobaczyć z kultowym aktorem

Adam Sandler na Netflix: 7 filmów, które warto zobaczyć z kultowym aktorem

Adam Sandler to fenomen. Większość jego filmów to niekoniecznie kinowe arcydzieła, ale kultowy aktor stał się integralną częścią przemysłu filmowego. Pytanie tylko: które z jego filmów na Netflix są warte zachodu, a których być może należy unikać? Mamy odpowiedź.

Komedia to jego specjalność, ale czasami i Adam Sandler niespodziewanie błyszczy w doskonałych dramatach filmowych. Choć są one dla niego raczej nietypowe, ujawniają pełen potencjał „głupiego wieszcza”.

Wybór Netflix z Adamem Sandlerem: Co można zobaczyć?

Jednak na Netflixie i innych miejscach dominuje komedia. Nie powinieneś jednak bez wahania przesyłać strumieniowo każdego filmu z Adamem Sandlerem. Więc rozejrzeliśmy się i wytropił siedem najlepszych filmów kultowego aktora, który jest obecnie dostępny w serwisie Netflix. Na koniec zdradzamy, których „min lądowych” filmów z nim lepiej omijać…

Dorośli (2010): Adam Sandler w imprezowym nastroju. Na pokładzie są także jego kumple Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider. Salma Hayek działa jako żona Sandlera, co może się nie udać? Dużo i to jest całkiem zabawne. Mniej przyjemny jest sequel z 2013 roku, również dostępny na Netflix – nie zawracaj sobie głowy (obejrzyj go na Netflix).

Ocena IMDb: 6,0/10

Tajemnica morderstwa (2019): Oryginał Netflix, a zatem dostępny wyłącznie u dostawcy transmisji strumieniowych. Jako małżeństwo Adam Sandler i Jennifer Aniston wpadają w mordercze uwikłania. Zasadniczo gra planszowa Cluedo jako humorystyczna komedia akcji (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 6,0/10

Moja wyimaginowana żona (2011): I jeszcze raz zespół marzeń Sandlera-Anistona. Tutaj dobra Jennifer na początku gra tylko żonę, to nie ona. Wakacje na Hawajach powodują potężny chaos emocjonalny i oczywiście szczęśliwe zakończenie (oglądaj na Netflix).

Ocena IMDb: 6,4/10

Gra bez zasad (2005): Piłka nożna w więzieniu, obok Sandlera są Chris Rock i legenda aktorska Burt Reynolds. Nawiasem mówiąc, zagrał w oryginale z 1974 roku, który Sandler wziął w remake’u (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 6,4/10

Gotowy na wakacje (2014): Jeśli chcesz zobaczyć wymarzoną parę Drew Barrymore i Adamsa Sandlera w akcji po raz trzeci po “Love Wedding” i “50 First Dates”, nie możesz uniknąć tej komedii. Serdecznie niemądre, ale też niesamowicie ujmujące (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 6,5/10

Opowieści Meyerowitza (2017): Adam Sandler na Festiwalu Filmowym w Cannes? To, co brzmi niewiarygodnie, stało się prawdą kilka lat temu. Tragikomedia opowiada o mieszanej rodzinie, która harmonijnie działa tylko w ograniczonym stopniu. Oprócz Sandlera przed kamerą, tacy jak Dustin Hoffman, Ben Stiller i Emma Thompson – cóż za skład (oglądaj na Netflix).

Ocena IMDb: 6,9/10

Czarny Diament (2019): Adam Sandler w thrillerze? Nieoczekiwany, orzeźwiający… cholernie dobry. Jako jubiler i sprzedawca diamentów musi znaleźć sposób na spłatę długów. Krytycy z Rotten Tomatoes przyznają mu niewiarygodne 92 procent (obejrzyj na Netflix).

Ocena IMDb: 7,4/10

Uwaga, nie patrz: A potem są filmy Adama Sandlera na Netflix, których najlepiej unikać. Aby uzyskać szybkie informacje, omijaj: Śmieszne 6, Tydzień, Chuck i Larry, The Do Over, Dorośli 2, Sandy Wexler, Hubie Halloween i Nie kłam z Zohanem”. Możesz śmiało dać sobie to wszystko i uratować życie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android