5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

C. Scott Brown / Android AuthorityWitamy w 511. wydaniu tygodnika Android Apps Weekly. Po raz kolejny przedstawiamy najnowsze wiadomości i aplikacje z poprzedniego tygodnia. Zacznijmy od najważniejszych nagłówków z zeszłego tygodnia: nic niedawno nie ogłosiło, że jako pierwsza wprowadzi obsługę iMessage na telefon z Androidem, więc od razu nabraliśmy sceptycyzmu, ale okazało się, że miał rację, gdy szybko wszczęto liczne dochodzenia i zgłoszono je w aplikacji wiele luk w zabezpieczeniach. W świetle tych raportów firma Nothing wycofała swoją aplikację i nawet Sunbird – firma stojąca za tą technologią – poszła w jej ślady. Chociaż ChatGPT oferował przez jakiś czas obsługę głosową, wcześniej była ona zarezerwowana dla klientów płacących. W tym tygodniu wszystko się zmieniło, gdy firma wdrożyła rozmowy głosowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej AI. Możesz zacząć z niego korzystać natychmiast. Nowe badanie kodu Snapchata sugeruje, że telefony Samsung mogą wkrótce mieć możliwość uruchomienia aparatu Snapchat bezpośrednio z ekranu blokady. Kolejna plotka sugeruje, że Instagram może otrzymać podobną funkcję w przyszłości. W Mapach Google wprowadzono nowy schemat kolorów, w którym drogi są teraz szare, zbiorniki wodne mają jaśniejszy niebieski kolor, obszary leśne mają ciemniejszy odcień zieleni, a kolor trasy ma nowy niebieski odcień. Większość użytkowników Map była dotychczas przeciwna zmianie schematu kolorów. Google chce ułatwić rezygnację z subskrypcji wiadomości-śmieci, dodając widoczny przycisk „Anuluj subskrypcję”, którego znacznie trudniej przeoczyć. Nadchodząca aktualizacja Gmaila podobno doda także funkcję predykcyjnej nawigacji wstecz i kilka innych drobnych zmian. Pojawiła się nowa wersja beta programu Google Messenger, która wprowadza zmiany na ekranie rozmowy na czacie i w sekcji profilu, w tym wykorzystanie większej ilości Material You i nie tylko.

Android Apps Weekly: nowe aplikacje i gry tygodnia

Szukasz nowych aplikacji i gier na Androida, które zajmą Cię? Poniżej przyjrzymy się niektórym z naszych ulubionych sugestii na ten tydzień. W tym tygodniu mamy cztery gry i jedną propozycję aplikacji.
aplikacja Fly Vaunt
Vaunt to nie tylko nowa aplikacja, to także zupełnie nowa usługa, która umożliwia prywatne loty bez dodatkowych kosztów wykraczających poza roczną opłatę członkowską wynoszącą 1000 USD. Po zarejestrowaniu się możesz wybrać spośród wielu potencjalnych lotów i umieścić swoje nazwisko na liście oczekujących. Jeśli zostaniesz wybrany, zostaniesz o tym powiadomiony i będziesz mógł latać ze sobą i zazwyczaj maksymalnie czterema innymi osobami bez żadnych innych opłat i kosztów. Możesz się zarejestrować i rozejrzeć bez faktycznego członkostwa, jeśli ciekawi Cię, skąd i dokąd zmierzają loty. Jak to działa? Vaunt twierdzi, że w przybliżeniu 30% prywatnych lotów nie ma faktycznych pasażerów, ponieważ po prostu przenoszą się z jednego miejsca docelowego do drugiego. Ta aplikacja współpracuje z właścicielami prywatnych samolotów, aby zasadniczo stworzyć usługę, która umożliwia wejście na pokład tych lotów bez pasażerów bezpłatnie poza członkostwem.

Jak zdobyć espery

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji How to Get Espers to gra typu powieść wizualna z całkiem przyzwoitą fabułą, a przynajmniej tak wywnioskowałem z około trzydziestu minut gry. To powiedziawszy, jest dalekie od doskonałości. Interfejs użytkownika jest nieco błędny, tłumaczenia dialogów są dość słabe, a reklamy mogą dość rozpraszać. Mimo to jego twórca znany jest ze świetnych powieści wizualnych i jest to ich pierwsza w pełni darmowa próba. Powinieneś docenić tę grę pomimo jej wad, jeśli naprawdę lubisz powieści wizualne lub grałeś w inne gry Buff Studio, takie jak 7 Days lub Underworld Office.

Niebiańska Twierdza: Odyseja

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Sky Fortress: Odyssey to zupełnie inna przygoda w stylu gacha, z własną unikalną mechaniką i elementami, takimi jak system VIP do zakupów w aplikacji. Jest to także wspaniałe doświadczenie jak na grę mobilną, chociaż jej fabuła jest dość prosta i chciałem jak najczęściej pomijać przerywniki filmowe. Muszę wspomnieć tylko o tym, że od czasu do czasu miałem problem z awarią tego komputera. Z tego, co przeczytałem, niektórzy użytkownicy nie mieli żadnych problemów, podczas gdy inni mieli błędy takie jak moje, więc przebieg może się różnić.

Obrona Wieży Bohaterów Bugów

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Foursaken Media jest znane z gier takich jak Block Fortress: Empires, Bug Heroes i wielu innych. Teraz powraca w rzadkiej formie wraz z Bug Heroes Tower Defense, nowym doświadczeniem, które łączy obronę wieży i strategię z sekwencjami akcji z perspektywy trzeciej osoby. Jak zwykle w tego typu grach, walczysz z falami wrogów, odblokowując jednocześnie nowe rodzaje amunicji, nowe budynki i wiele więcej. Chociaż grałem w tę grę tylko przez około piętnaście minut, bawiłem się świetnie przez cały czas i przykuło to uwagę moich chłopców, którzy grali dalej przez kolejną godzinę lub dwie.

Par dla lochu

Cena: Bezpłatnie przy zakupach w aplikacji Par for the Dungeon to zabawna odmiana golfa. Wcielasz się w antropomorficzną piłeczkę golfową i walczysz z straszydłami, próbując uratować swojego towarzysza, który niedawno drzemał. Po drodze jest ponad 100 łamigłówek związanych z golfem, a grafika jest na naprawdę najwyższym poziomie. Właściwie posiadam wersję tej gry na Steam, ale sprawdziłem bezpłatną wersję Sklepu Play, aby zobaczyć, jak wypada na tle innych. Chociaż reklamy mogą być nieco natrętne, grafika i mechanika pozostają w większości na równi z wersją na PC.

Profesjonalna wskazówka tygodnia

W naszej Pro Poradzie Tygodnia dzielimy się wskazówkami i sugestiami, które naszym zdaniem mogą przynieść korzyści naszym czytelnikom. Może to obejmować rekomendacje mało znanych aplikacji, które nie są nowe, poradniki dotyczące pojawiających się problemów lub wszelkie porady, które naszym zdaniem mogą Ci pomóc. W tym tygodniu? Jesteśmy trochę samolubni, ponieważ naszą radą jest zapoznanie się z naszym nowym cotygodniowym biuletynem, Co nowego w AI.

Android Authority przedstawia „Co nowego w AI”

Co nowego w sztucznej inteligencji to nasz najnowszy cotygodniowy biuletyn, którego format jest podobny do naszego pisma z tygodnika Apps Weekly, ale skupia się na aktualnościach, narzędziach i wskazówkach dotyczących sztucznej inteligencji. Oprócz formatu pisanego, istnieje także materiał wideo dostarczony przez naszego własnego Gary’ego Simsa. Jak dotąd mamy tylko dwie edycje biuletynu, a najnowsze skupia się głównie na dramacie związanym z OpenAI, który niedawno miał miejsce. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android