270 USD za Xbox Series S i pakiet 2 gier oraz więcej wspaniałych ofert na Xbox One

270 USD za Xbox Series S i pakiet 2 gier oraz więcej wspaniałych ofert na Xbox One

Konsola Xbox One to świetny sposób na zabicie czasu i granie ze znajomymi w oczekiwaniu na powrót serii S i X. Przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu najlepszych ofert na Xbox One, które są teraz dostępne. Jeśli zamiast tego chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych konsolach Xbox Series X i S, poniższe łącze zawiera wszystkie informacje.
Zobacz też: Przewodnik dla kupujących Xbox Series X. Chociaż znaleźliśmy fantastyczne oferty na gry i akcesoria, oferty na konsole dają nam odpowiednie wyniki. Niestety są one sprzedawane albo powyżej ceny detalicznej, albo w pakietach droższych niż suma ich części. Najlepszym rozwiązaniem na konsole jest wybranie profesjonalnie odnowionego modelu, który zatrzyma Cię do czasu, gdy będziesz mógł wyśledzić serię X lub S, a my uwzględniliśmy niektóre z Twoich najlepszych opcji na tym froncie. Sprawdź najlepsze oferty Xbox z całego świata w sieci poniżej.

Polecana oferta: 270 USD na Xbox Series S i pakiet dwóch gier

Oferta zestawu Xbox Series S Fortnite i Rocket League w serwisie eBayPoniżej skoncentrowaliśmy się głównie na umowach na Xbox One, ale nie chcieliśmy przepuścić okazji, aby ostrzec Was o tej umowie na Xbox Series S. Do wyczerpania zapasów oficjalny sklep eBay AntOnline oferuje najnowszą konsolę Microsoft z dwiema grami za jedyne 279,99 USD (83 USD taniej). Xbox Series S jest jedną z dwóch nowych konsol do gier nowej generacji firmy Microsoft. W porównaniu do Xbox Series X, Series S jest mniejszą, tańszą konsolą. Nie jest tak potężny, ale wciąż ma wystarczająco dużo mocy, aby zakwalifikować się jako prawdziwe urządzenie do gier nowej generacji.
Związane z: Najlepsze gry na Xbox Series X/SPakiet jest niższy niż cena detaliczna samej konsoli Xbox Series S, ale obejmuje również Fortnite i Rocket League. Niezależnie od tego, czy wolisz budowanie bazy i zdobywanie flag, czy starcie z piłką nożną, będziesz gotowy na wiele godzin zabawy. Nie masz zbyt wiele czasu, aby skorzystać z tej oferty, więc kliknij poniższy widżet aby to sprawdzić. Kontynuuj przewijanie, aby zapoznać się z całą gamą ofert Xbox One.Obraz widżetu zestawu Xbox Series S Fortnite i Rocket LeaguePakiet Xbox Series S Fortnite i Rocket League

Najlepsze oferty na Xbox One

Wszystkie te oferty były aktualne w momencie pisania tego tekstu, ale dołożymy wszelkich starań, aby zaktualizować listę, gdy znajdziemy nowe oferty.


Gry na konsolę Xbox One

Assassins Creed Valhalla Zrzut ekranuJeśli masz już jedną z konsol Xbox One, możesz chcieć pobrać nową lub dwie gry, aby na chwilę uciec od świata. Ostatnie pokolenie ma do odkrycia obszerną bibliotekę przebojowych gier i na szczęście nie ma takiego niedoboru ofert na gry, jak obecnie na konsolach. Odkryliśmy, że Walmart i Amazon często mają najlepsze oferty na gry na konsolę Xbox. Oto wybór naszych ulubionych: Możesz także skorzystać z trzymiesięcznego rabatu na subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate za 39,99 USD. Członkostwo obejmuje dostęp do Xbox Live Gold i EA Play, które łącznie oferują ponad sto gier, w które można grać na wszystkich urządzeniach.
Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One, które możesz kupić


Akcesoria do konsoli Xbox One

Zdjęcie przewodowych kabli słuchawkowych do gier Razer Kraken X.Lily Katz / Android Authority Zawsze jest miejsce, aby poprawić wrażenia z gry dzięki akcesoriom, ale często mają one wysokie ceny, które szybko się sumują. Dlatego najlepiej je złapać, gdy są w sprzedaży. Powiedzmy, na przykład, dodatkowy kontroler Xbox One z czernią węglową za jedyne 59 USD (6 USD zniżki) od Amazona.Renderowanie prasowe Xbox One XPierwszym wyborem, którego musisz dokonać, jeśli chcesz kupić konsolę Xbox, jest to, który model jest dla Ciebie odpowiedni. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, Xbox One X to większa i potężniejsza opcja. Posiada cieńszą, wydajniejszą kartę graficzną i rdzenie zoptymalizowane pod kątem DirectX 12.
Zobacz też: Xbox Series X kontra Series S. Jeszcze lepiej, Xbox One X obsługuje natywną obsługę 4K i 12 GB pamięci GDDR5, co zapewnia szybsze uruchamianie i płynniejszą pracę. One X ma również przeprojektowany system wentylatorów dla lepszego chłodzenia. Twoje ulubione gry i akcesoria powinny działać z dowolnym modelem Xbox, więc decyzja sprowadza się głównie do ceny i wydajności. Oferty i nowe konsole są obecnie prawie niemożliwe do znalezienia na obu konsolach. Oto kilka odnowionych opcji z renomowanych sklepów:


Konsole Xbox One S

Jedna konsola SJak można się domyślić, Xbox One S jest mniejszą i lżejszą z dwóch konsol. Jest to aktualizacja w stosunku do oryginalnego Xbox One i jest to obecnie tańszy model. Xbox One S obsługuje HDR 10, podobnie jak One X, a obie konsole mają dźwięk Dolby Atmos.
Zobacz też: Jak zdobyć Netflix na Xbox One. Jeśli szukasz konsoli, która utrzyma Cię do czasu pojawienia się nowej konsoli Xbox Series X, One S może być najlepszym wyborem. Nie powinieneś mieć problemu z kompatybilnością wsteczną, a Xbox One S obsługuje również cyfrowe gry w sposób, w jaki One X nie; możesz kupić One S bez gniazda na płyty do gier wyłącznie cyfrowych. Jak wspomniano powyżej, znalezienie tych nowych konsol w rozsądnych cenach jest teraz prawie niemożliwe. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android