Soros

Zaufani sojusznicy Sorosa w Europejskim Parlamencie

Ujawnione zostały dokumenty Fundacji Otwartej Demokracji, które pokazują, jakich sojuszników ma George Soros w Parlamencie Europejskim. Dokument zatytułowany "Zaufani sojusznicy w Europejskim Parlamencie (2014 – 2019)"

Dokument wylicza 226 parlamentarzystów, spośród 751, na których Fundacja i organizacje przez nią opłacane mogą liczyć w różnych sprawach. Lista zawiera takie osoby jak Martin Schulz, Guy Verhofstadt, siedmiu wiceprezydentów, wielu szefów komisji parlamentarnych.

Polscy sojusznicy Sorosa:

Czarne protesty: spontaniczny ruch czy efekt wielkiej inwestycji finansowej?

Polskie organizacje feministyczne są regularnie sponsorowane przez zagraniczne lobby aborcyjne. Najostrożniejsze szacunki wskazują, że na działania przeprowadzone w 2016 r. w celu walki ze zmianami legislacyjnymi w Polsce organizacje odpowiedzialne za „czarny protest” otrzymały około miliona złotych.

Minister Kamiński chce kontroli Fundacji Otwarty Dialog

Mariusz Kamiński, Minister Koordynator Służb Specjalnych, 25 lipca 2017 wysłał do Witolda Waszczykowskiego pismo z prośbą o wszczęcie kontroli dotyczące działań Fundacji Otwarty Dialog. Szef MSZ, jako minister właściwy ze względu na działalność FOD, uprawniony jest do kontroli działalności FOD i zbieżności z deklarowanymi celami.

Orban walczy dalej z Sorosem

Rząd Węgier walczy dalej z Sorosem w sprawie napływu uciekinierów z Bliskiego Wschodu.

Na bilbordach w całym kraju plakaty ze śmiejącym się Sorosem i napisem:


"Nie pozwólmy, żeby śmiał się ostatni. 99 procent Węgrów jest przeciwnych imigracji".

soros orban

Węgierscy Żydzi żądają usunięcia plakatów z Sorosem z ulic.

Sorosowska Fundacja Batorego boi się o swoją przyszłość

Fundacja Batorego, sponsorowana przez George'a Sorosa, jest dysponentem części funduszy rządu norweskiego (całość wysokości 809.3 milionów euro), przeznaczonych na szerzenie demokracji i praw człowieka. Fundacja dysponuje od 2014 roku 130 milionami złotych, rozdysponowując je do 667 grup, zajmujących się m.in. promocją demokracji, homoseksualizmu..

Pages

Subscribe to RSS - Soros