premier Szydło

Samochód Szydło - 85 km/h i bez autocasco

W sprawie wypadku w Oświęcimiu ujawniane są szczegóły śledztwa.

Rejestratory wykazały, iż kierowca rządowego audi premier Szydło wcisnął hamulec, gdy na liczniku było 85 km/h. Mariusz Błaszczak dzień po wypadku zapewniał, że kolumna aut poruszała się z zgodnie z przepisami z prędkością ok. 50 km/h

Śledczy zabezpieczyli rejestratory tylko z auta szefowej rządu. Pozostałe dwa samochody wróciły do Warszawy. Taka była decyzja prokuratorów wykonujących czynności tego dnia.

Apel Biskupa opolskiego Andrzeja Czaji do protestujących i rządu

Już 10 dni trwa pod Opolem w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim protest głodowy. Jest to desperacki akt kilkunastu osób z gminy Dobrzeń Wielki w związku z przyłączeniem znacznej części gminy do miasta Opola. Moje apele (30, 31 grudnia 2016 r. i 2 stycznia br.) o zaprzestanie, czy zawieszenie protestu zostały odrzucone. Owocem podjętej przeze mnie mediacji jest wyrażona przez przedstawicieli protestujących gotowość odwołania protestu głodowego z momentem przyjazdu do nich pana ministra Mariusza Błaszczaka.

Niemoc i śmieszność opozycji totalnej

Ostatnie wydarzenia w Sejmie, czyli kryzys opozycji antypisowskiej z grudnia bieżącego roku ukazują totalną jej niemoc, niemoc totalnej opozycji. Okiem politykiera można już zauważyć, że ta opozycja tj. .Nowoczesna, PO, PSL i KOD nie ma już argumentów (pytanie czy je w ogóle miała), pomysłów ani nadziei jak osłabić rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Pages

Subscribe to RSS - premier Szydło