LGBT

Homoseksualista w samobójczym ataku przeciw chrześcijaństwu

Działacz homoseksualny w Australii, Jaden Duong, podjechał pożyczonym vanem pod siedzibę instytucji chrześcijańskiej Australian Christian Lobby i otworzył wszystkie cylindry na pełny gaz i podłożył ogień. Na skutek wybuchu został sam poparzony i znalazł się w szpitalu a budynek został zniszczony.

W szpitalu oświadczył, że "nie jest fanem kościoła ze względu na jego stanowisko w sprawie homoseksualizmu". Poza tym "nie lubi Australian Christian Lobby, i religie to upadła sprawa".

Trump zakazuje transseksualistom służby w armii

Prezydent Donald Trump ogłosił zakaz służby transwestytów w amerykańskiej armii.

"Po konsultacjach z generałami i ekspertami rząd Stanów Zjednoczonych nie akceptuje ani nie pozwala osobom transgender na służenie w armii amerykańskiej w jakiejkolwiek formie. Nasze siły zbrojne musza być skoncentrowane na osiąganiu zdecydowanych sukcesów zbrojnych, nie mogą być obciążone potężnymi kosztami medycznymi i zakłóceniami, jakie wnoszą transseksualiści w wojsku.

Geje kontra islam w Londynie

Na Marszu Dumy Homoseksualnej w Londynie (London Pride) niesiono liczne plakaty obrażające Allacha (Allah is Gay) jak i islam (‘F*ck Islamic Homophobia’, and ‘Ex Muslim & Proud’)

geje islam

Niesiono także plakaty oskarżające meczet "Green Lanes" o morderstwo LGBT.

Meczet wschodniego Londynu złożył oficjalną skargę do sądu na "islamofobiczne" treści w czasie marszu.

allach

Ukraina to już EUropa - gejowska parada w Kijowie

W niedzielę w Kijowie przeszła parada gejów i lesbijek, wg policji około 2,5 tysiąca osób. W marszu wzięli udział członkowie organizacji pozarządowych, a także członkowie korpusu dyplomatycznego państw zachodnich.

Środki bezpieczeństwa były podwyższone, policja chroniła pochód , jednak tak doszło do utarczek z narodowcami.

geje ukraina

geje ukraina

45 ambasadorów ingeruje w wewnętrzne sprawy Polski

Parada Równości 2017

45 Ambasadorów i Przedstawicieli akredytowanych na Polskę, w tym Ambasador Irlandii Gerard Keown, podpisało list otwarty, wyrażając swoje poparcie dla Parady Równości, która odbędzie się w Warszawie w sobotę 3 czerwca.

W tym roku Ambasada Irlandii ma przyjemność po raz kolejny wyrazić poparcie dla Parady Równości i wziąć w niej udział, aby pokazać silne wparcie Irlandii dla kwestii równościowych.

Rekordowa liczba misji dyplomatycznych podpisała list wyrażający poparcie dla tegorocznej Parady Równości.

Fundusze na promocję demokracji obcinane

Sekretarz Stanu Rex W. Tillerson poparł obcięcie funduszy Departamentu o 28 procent, zaproponowane przez prezydenta Trumpa. Redukcji podlegają przede wszystkim fundusze na "pomoc rozwojową", "zmiany klimatu" i "promocję demokracji".

Największa redukcja to ograniczenie programu "Global Climate Change Initiative" USAID i funduszy na ONZ.

Rzecznik Mark Toner zapewnił, że fundusze na pomoc Izraelowi nie zostają ograniczane.

Department Stanu liczy 75,000 pracowników.

Republikanin z Teksasu - Louie Gohmert - podsumował dotychczasową politykę zagraniczną:

Pages

Subscribe to RSS - LGBT