globalne ocieplenie

Donalda Trumpa wyłom w oligarchicznym konsensusie eugenicznym

Raport ośmieszał argumentację IPCC, na czele ze sławnym diagramem "kija hokejowego", który miał być dowodem, że wiek XX był najcieplejszy od ostatnich 1000 lat. Tymczasem nie pokazywał ani Średniowiecznego Okresu Ciepłego ani Małej Epoki Lodowcowej.

Konserwatywni chadecy krytykują politykę klimatyczną Merkel

Zdaniem konserwatywnych polityków niemieckiej Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) kanclerz Angela Merkel stosuje szantaż moralny, wzywając do dalszej walki z globalnym ociepleniem, ponieważ dotychczasowe obostrzenia nie przyniosły oczekiwanej poprawy sytuacji, a opinie na temat klimatu nie uwzględniają pozytywnych aspektów wzrostu temperatury na Ziemi.

Obama - 3 miliony euro za gadkę o globalnym ociepleniu

Przemówienie byłego prezydenta Obamy na temat globalnego ocieplenia, zebrało ponad 3 miony euro ($3.26) na rzecz jego fundacji.

Lecąc do Mediolanu prywatnym samolotem, przejeżdżając konwojem 14 samochodów, w asyście policji (300 osób) i helikoptera, wynajmując apartament prezydencki za  €8,400 za noc, jego ochrona zajmowała dwa piętra w hotelu - Barack Obama przeprowadził wykład na temat globalnego ocieplenia.

W wykładzie przedstawił tezę, że zwiększenie konsumpcji mięsa na świecie dramatycznie zwiększy emisje co2.

NY Times nakręca machinę klimatycznej propagandy

New York Times poinformował w ubiegłym tygodniu, że rozszerzy zakres materiałów poświęconych globalnemu ociepleniu, gdyż administracja prezydenta Trumpa znacząco redukuje finansowanie tego tematu i nie chce płacić na światowe programy zwalczania zmian klimatycznych.

Grupa dziennikarzy NYT na całym świecie ma się poświęcić wyłącznie temu tematowi i relacjonować klęski spowodowane przez globalne ocieplenie. Będą oni produkować materiały wizualne, edukacyjne a także z zakresu dziennikarstwa śledczego.

Pages

Subscribe to RSS - globalne ocieplenie