Judaica i masonica

Na naszych oczach utrwala się nowa polityczna tradycja polegająca na przepraszaniu przez kolejnych prezydentów za Jedwabne. Wprawdzie jest to jeszcze tradycja nie znajdująca odzwierciedlenia w normach prawnych, ale zapewne przy kolejnej nowelizacji konstytucji będzie można pomyśleć o wprowadzeniu jakiegoś nowego akapitu np. do słynnej preambuły.

W końcu twórcą owej preambuły był podobno Mazowiecki, który ostatnio czytał w Jedwabnem list od prezydenta Komorowskiego, więc koncepcja owa nawet się personalne ładnie domyka. Obok genialnego zwrotu: „wierzący jak i nie podzielający tej wiary” będzie można zatem dopisać „my naród, który jest ofiarą i zarazem sprawcą” lub coś w tym stylu.

A skoro o szabesgojach, to już prawie dziesięć lat w herbie Kolbuszowej, miasteczka powiatowego na Rzeszowszczyźnie (urodził się tam m.in. Marian Krzaklewski) widnieje wypisz wymaluj Gwiazda Dawida. Nie jest to wprawdzie jedyny element herbu, na którym widnieje jeszcze krzyż równoramienny i dwie uściśnięte dłonie, które mają symbolizować pojednanie polsko-żydowskie.

Nie jest też tajemnicą, że od połowy XIX w. do II wojny światowej ok. połowy ludności miasta stanowili Żydzi, ale obecna symbolika obowiązuje dopiero od 2000r. podczas gdy wcześniej zamiast Magen David z wyraźnie zarysowanymi konturami widniała inaczej stylizowana złota sześcioramienna gwiazda (takie gwiazdy z półksiężycem jakby przeniesione z herbu Leliwa posiadają np. miasta Tarnów, Tarnobrzeg czy Przeworsk).

Niby drobna sprawa ale czy przypadkowa – oczywiście nie, tak samo jak zapewne nieprzypadkowo do herbu Leżajska (miasta corocznych głośnych pielgrzymek chasydów), wprowadzono ewidentne symbole pogańskie i masońskie. Mam ilustracje herbów miast powiatowych obowiązujących u progu nowego podziału administracyjnego kraju w 1999 r. i herb Leżajska jest tam przedstawiony w postaci krzyża lotaryńskiego zwanego także jagiellońskim vel andegaweńskim (taki krzyż ma np. w swoim partyjnym logo Prawica RP Marka Jurka).

Tymczasem kiedy wejść na oficjalną stronę Urzędu Miasta Leżajsk to widać, że obecny herb miasta został „ubogacony” dodatkowymi symbolami, takimi jak księga, na której postawiony jest cyrkiel (symbol masoński), waga i tzw. laska Hermesa vel Merkurego (bożka handlu) ze skrzydełkami opleciona dodatkowo dwoma wężami.

Co ciekawe gdy przeczytać statut miasta to w paragrafie 6 jest napisane, że oprócz krzyża jagiellońskiego „Nad herbem są umieszczone: laska Merkurego (ozdobiona dwoma splecionymi wężami i skrzydłami, waga, księga – w kolorze żółtym (złotym). Wzór herbu określa załącznik nr 2 do Statutu.” Tyle par. 6 Statutu a gdy zajrzeć do przywołanego załącznika nr 2 to pisze w nim to samo i nic o cyrklu. W wersji elektronicznej grafikę pominięto ale jak się można domyślić na wersji graficznej ów cyrkielek stoi tak samo jak stoi na każdym herbie, który widnieje na oficjalnych stronach urzędu tego kilkunastotysięcznego miasta. Można ten herb dokładnie zobaczyć także np. w Wikipedii.

Dla jednych symbole są ważne dla innych nie (zapewne wielu mieszkańców wspomnianych miast nawet nie wie co przedstawia herb jego miasta) ale równie ważne jest, że pewne zmiany są wprowadzane przez władze nawet niezgodnie -po kruczkarsku, bez rozgłosu, metodą faktów dokonanych- do własnych postanowień tejże władzy.


Krzysztof Mazur
więcej tekstów autora...

Głosów: 0
To jest: Hanys

herb Radzymina k. Warszawy

A herb miasta Radzymin, nieopodal którego w roku 1920 rozegrał się tzw. „cud nad Wisłą”, przedstawia „wszechwidzące oko” masońskie alias kościelne „oko opatrzności.” Herb ten zatwierdzono decyzją ministerialną z 1936 roku.
http://www.wiesci.wolomin.com...
http://pl.wikipedia.org/wiki/...

"Niby drobna sprawa ale czy przypadkowa"....


O to wlasnie idzie: o te zmiany. W przypadku Lezajska jest to herb miasta a w przypadku np. Lubartowa sa sprawy "grubsze".

Opowiadal mi jeden z narodowcow z okolic Lubartowa, ze od paru lat jest Lubartow nawiedzany przez szkolne wycieczki zydow z Izraela (glownie chasydzkie mlodziaki ), ktore odwiedzaja "zydowskie zabytki" tego miasteczka.
Otoz ochraniarze "bezcennej krwi zydowskiej" na terenach "opanowanych przez polska dzicz" sa ...uzbrojeni w bron maszynowa. Nie,nie chowaja jej wstydliwie ale okazuja pogardliwie wrogim tubylcom: "Niech wiedza, kto tu wazny".
Zupelnie jak na "Zachodnim Wybrzezu".
Niby nic a jednak...Bo oto w Polsce, w ktorej porzadny obywatel ma szalone trudnosci w zakupie broni palnej, pojawili sie uzbrojeni ludzie, nie bedacy jej obywatelami i noszacy legalnie bron.
Nie nalezy sadzic, ze bron te wydano im na polskiej policji-przywiezli ja wiec sami i uzyskali na to, jak widac bez trudu-pozwolenie od Mosadu. No i potwierdzily to zezwolenie bez zadnych ceregieli ...tzw. "polskie wladze".

Bazujac na danych historycznych ilosc wizyt zydowskiej mlodziezy nie tylko na terenach "Lublinlandu" ale i na innych, na ktorych byli "odwiecznymi gospodarzami", bedzie sie systematycznie zwiekszac.

Pomyslalem sobie wtedy, ze moze przyjsc taki czas, ze do do wtoru Zygmunta plasac beda chmary mlodych Chasydow na Krakowskim Rynku, niosac Polakom "szczesna nowine o powrocie do Ojczyzny"?

Jerzy Kleban

To jest: AnnaP

A niech wracają

i skończy się to szaleństwo z wojnami, wypędzeniami, odszkodowaniami, przecież faktycznie tu mieszkali, Izrael to polityka nie ojczyzna.

A gdyby Polacy...

...wrocili na Wilenszczyzne, do Inflant, na Bialorus - tam faktycznie mieszkali -to by sie skonczylo"szalenstwo wojen"?
Dlaczego tak jest, ze jesli jedni "wracaja do Ojczyzny" to dobrze a jesli inni-to zle?
JK

To jest: TBM

taaaaa

[quote=nemezis]skończy się to szaleństwo z wojnami, wypędzeniami, odszkodowaniami, przecież faktycznie tu mieszkali[/quote]Który to koniec łatwo zauważyć w Palestynie.

pozdrawiam
TBM

To jest: AnnaP

W Palestynie

ma miejsce zdobywanie kolejnej części terytorium dla Izraela. Gdyby zgodzić się na powrót do polski przedwojennych mieszkańców i ich rodzin nie toczyli by przecież wojen, na obszarze gdzie chcą zamieszkać. Przez te przepychanki mamy do czynienia z drenażem ekonomicznym i nagonką polityczną obu narodów na siebie. Ma Pan wciskany medialnie antysemityzm, który ma wywołać odpowiedni antypolonizm. Służy to komu? Na pewno nie warstwom średnim i najniższym obu nacji.

To jest: TBM

rozwiązanie intifady

[quote=nemezis]Gdyby zgodzić się na powrót do polski przedwojennych mieszkańców i ich rodzin nie toczyli by przecież wojen, na obszarze gdzie chcą zamieszkać.[/quote]Musi Pani ogłosić proste rozwiązanie problemu palestyńskiego: wystarczy, że Palestyńczycy ich wpuszczą i pozwolą spokojnie zamieszkać.

Nobel pokojowy pewny.

pozdrawiam
TBM

To jest: AnnaP

Wydaje mi się,

że gdyby chcieli Izraelczycy zdobyć resztę terytorium to już dawno by to zrobili przy tej przewadze militarnej.

To jest: dante_alighieri

No mnie to sie wydaje ze Zydzi chcieli sie dogadac

i to nie raz w tej sprawie. Tzw Autonomia Palestynska ktora mialabyc zalazkiem panstwa Palestynskiego jest raczej dowodem ze na razie Palestynczykom brakuje sensownych liderow. Bezprawie i korupcja jaka tam panuje wskazuja na to.

To jest: Krzych Adam

No i widzi Pan, panie d_a?

Czasami zgadzamy się absolutnie w 100%. Zgadzam się absolutnie z tym, że Panu się wydaje.

Ale nie tylko w tym. Zgadzam się również z tym, że zarówno w Gazie jak i w Autonomii jest bezprawie i korupcja. A także, że Palestyńczycy nie mają sensownych przywódców. Jednakże, coś z tym może wspólnego mieć fakt, że każdy kto zaczyna się wybijać w przewodzeniu ląduje w izraelskim więzieniu, albo na cmentarzu?

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Jak na przyklad kto?

To jest: Krzych Adam

Wymienić po nazwiskach, czy chronologicznie?

Niechże Pan będzie poważny, bardzo prosze.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

No tych wybijajacych sie to moze Pan jak wygodniej.

Najczesciej rozkmniali ich rywale w OWP czy Hamasu.

To jest: Krzych Adam

Tak.

A władze izraelskie tylko załamywały ręce z żalu, ze tacy zdolni i dobrze sie zapowiadajacy przywódcy schodzą z tego padołu.

No, bo oni nic tylko by się chcieli dogadywać. Na przykład na niepodległe państwo palestyńskie w postaci dużej ilości bantustanów wydzielonych eksterytorialnymi drogami, bez bezpośredniego połączenia, a jedynie poprzez izraelskie punkty kontrolne. A cała Palestyna (no nie, Judea i Samaria, oczywiście) byłaby upstrzona żydowskimi osadami, które te drogi łączyłyby. Tak jakoś mi sie skojarzyło, te drogi i osady byłyby chyba oznaczone czymś podobnym do "Nur fűr Juden" (רק ליהודים)?

Zdajmy sobie sprawę z jednego, Panie d_a. Żydzi mogą mieć tylko nadzieję na spokojne życie w Ziemi Świętej, gdy tam nie będzie Palestyńczyków. A ci stamtąd się nie ruszą. Świat arabski jest światem plemiennym. Inni Arabowie ich kochają gdy są oni w Palestynie, a gotowi są ich zabić jeśliby się przenieśli na inne terytoria plemienne. Ktoś w końcu będzie musiał opuścić Palestynę. Kto i kiedy, nie wiem. Wolałbym by to się stało nie za mego życia.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

A tego to ja nie wiem. Ale okazuje sie ze to znowu wina

Zydow ze arabowie maja syf i malarie.Na te bantustany dostali tyle kasy ze nie mieli by tam zle gdyby jej nie rozkradli i nie przeputali. Od czegos trzeba zaczac no nie? A Palestynczycy udowodnili na razie ze nie umiej administrowac nawet bantustanami.

To jest: Krzych Adam

O to ciekawe.

Ale okazuje sie ze to znowu wina Zydow ze arabowie maja syf i malarie.

Tak się Panu okazuje? Bo mnie nie.

A Palestynczycy udowodnili na razie ze nie umiej administrowac nawet bantustanami.

Nawet i to Panu udowodnili? Bo mnie nie.

Nie rozumiem co Pan twierdzi. Że Arabowie mają syf i malarię, a także nie potrafią administrować nawet bantustanami? To zaiste mają szczęście, że znalazł się naród skłonny do poświęceń, który im pomaga w administrowaniu i chroni ich jak może przed syfem i malarią, nieprawdaż?

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Skoro Pana zdaniem administrowanie Autonomia Palestynska

idzie dobrze to w zasadzie nie ma problemu. No chyba zeby jednak nie szlo tak dobrze. Albo ze po prostu lubi Pan tak na przekor:-)
Ze ja zydkow bronie a Pan im lubi dowalic:) A niech maja.

To jest: Krzych Adam

Przecie napisałem wcześniej:

Zgadzam się również z tym, że zarówno w Gazie jak i w Autonomii jest bezprawie i korupcja. A także, że Palestyńczycy nie mają sensownych przywódców.

Więc skąd się bierze imputowanie mi:

Skoro Pana zdaniem administrowanie Autonomia Palestynska idzie dobrze to w zasadzie nie ma problemu?

Oprócz tego:

Ze ja zydkow bronie

Własnie, właśnie, dlaczego? Czyżby oni nie umieli się sami bronić? Dla mnie jeden semita jest wart drugiego. Jeden ma marne pojęcie o mnie bom goj, drugi bom giaur. Wart Pac pałaca i pałac Paca. Nie widzę powodu by bronić ani jednego ani drugiego. A dowalać im? A po co mi to.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: Aleksander Rednot

Oni się potrafią doskonale

Oni się potrafią doskonale bronić, ale pan Dante nie lubi, gdy bije się słabszego... No chyba, że chodzi o Polaków szmalcowników, kolaborantów niemieckich z NSZ albo o polskich katolickich księży...

http://www.dailymotion.com/vi...

To jest: dante_alighieri

Pan jak zawsze wie co ja lubie.

A z tymi szmalcownikami i kolaborantami to nie rozumiem. Lubi Pan ich czy jak?

To jest: Aleksander Rednot

Pan też dużo wie o mnie i o

Pan też dużo wie o mnie i o innych dyskutantach, że oni na przykład wiedzą to, że za wszelkie zło istniejące na świecie są odpowiedzialni tylko i wyłącznie żydzi, a nie ludzie sprawujący władzę w Izraelu oraz w Stanach Zjednoczonych, którzy są manipulowani przez syjonistów żydowskich oraz przez masonerię. :)

Poza tym pan się wielokrotnie w swoich komentarzach wypowiadał na temat złych Polaków prawicowcach ekstremistach, antysemitach, szmalcownikach i katolickich księżach zboczeńcach pedofilach, więc skąd takie nagłe zdziwienie o tym, że ja wiem co pan na ten temat akurat myśli?

To jest: dante_alighieri

Czego to dowodzi?

Ze nie istnieja wymienieni przez Pana? Ci zli Polacy czy jak im tam?
Mnie rozbroilo to co Pan napisale. Ze najgorsze jest to ze nikt nie sprawdza winy Zydow w masakrze w Norwegii.

To jest: Aleksander Rednot

Partia Pracy jest skrajnie

Partia Pracy jest skrajnie wroga syjonistom żydowskim oraz temu co państwo Izrael robi w Palestynie, zblokowała na przykład wejście korporacji żydowskich do Norwegii, natomiast morderca był masonem i przeciwnikiem Arabów wrogów syjonistycznych żydów. Chyba po tej krótkiej analizie wnioski nasuwają się same?

Czy znowu pan ma jakieś wątpliwości?

Ofiarami na wyspie byli wrogowie syjonizmu o poglądach lewicowych, przede wszystkim obywatele Norwegii, ale nierodowici Norwegowie w przeważającej ilości o korzeniach arabskich. TVN jednak do dzisiaj twierdzi, że ten mason i skrajny zwolennik syjonizmu oraz islamofob zamordował swoich rodowitych rodaków innych Norwegów. :)) Kłamstwo pogania następne kłamstwo, ale w TVN-e to norma.

***

Anders Behring Breivik, znakomicie wykształcony, mieszkał z matką w bogatej części Oslo. Proizraelski islamofob, mason, „antyrasista”, wielbiciel Churchilla, zwolennik pedałowania oraz liberalizmu gospodarczego, fan Angielskiej Ligi Obrony (EDL), której odpowiedniczkę chciał utworzyć w Norwegii, oraz podobnych populistycznych i fanatycznie prosyjonistycznych ruchów i polityków (Geert Wilders) w Europie, nienawidzący z jednakową siłą socjalistów, jak i „etnonacjonalistów”, czyli osób uznających narodowość/pochodzenie za fundament przynależności do danego narodu. W swoich wypowiedziach wielokrotnie atakował autentycznie nacjonalistyczne partie tj. Brytyjska Partia Narodowa, Front Narodowy etc.

za:

http://www.nacjonalista.pl/20...

To jest: dante_alighieri

Partia Pracy ma na to co robi Izrael bardzo maly wplyw.

Nie wiem czy Pan zdaje sobie z tego sprawe.
Jesli chodzi o Zydow i Arabow to ten szaleniec zdaje sie byl przeciwnikiem jednych i drugich. Ma to dla Pana jakis sens bo dla mnie zadnego.
Co na przyklad wynika dla Pana z faktu ze morderca byl masonem?

To jest: Aleksander Rednot

No właśnie w tym rzecz, że on

No właśnie w tym rzecz, że on nie jest wrogi Izraelowi ani tym bardziej syjonizmowi.

To jest: dante_alighieri

Czyli jakby byl lewicowym szalencem to Zydzi by byli winni

bo to by byla zmylka? Uwaza Pan ze ten czlowiek jest zdrowy psychicznie tak wogole?

To jest: Aleksander Rednot

Syjonizm nie ma narodowości,

Syjonizm nie ma narodowości, tak jak i komunizm panie Dante.

Przynależność do narodu żydowskiego w wielu przypadkach też jest bardzo wątpliwa.

To jest: dante_alighieri

Sprawa jest jasna. Ten typ sam jest Zydem.

Zgadlem? Wlasnie BBC podala ze zwineli paru nastepnych. Ciekawe czy tez Zydzi.

To jest: Aleksander Rednot

No, jeżeli wysłali tam

No, jeżeli wysłali tam Amerykanie ich rząd Delta Force, a Anglicy swój SAS albo MI-6 lub 5 to zaraz się okaże, że za tą zbrodnią stoją, jednak ekstremiści arabscy albo ekstremiści chrześcijańscy, powiązani z ugrupowaniami ze skrajnej prawicy, na pewno niezwiązani z ekstremizmem syjonistycznym i to tym prawicowym wywodzącym się z samego Izraela. :) A już o śladzie masońskim w tej sprawie możemy zapomnieć całkowicie. :) Okaże się, że te zdjęcia to fikcja albo fotomontaż, wyprodukowany przez ekstremistów arabskich z Palestyny albo z Afganistanu, Iranu albo Pakistanu. :))

To jest: dante_alighieri

Skad Pan ma info ze Amerykanie wyslali Delte?

Pan zdaje sie z gory wie ze dokonali tego Zydzi wiec po co sie bawic w jakies sledztwa.

To jest: Aleksander Rednot

Mam informację w tej sprawie

Mam informację w tej sprawie z pierwszej ręki, w TVN-e dzisiaj o tym mówiono, że Amerykanie do Norwegii zamierzają wysłać Delta Force. :))

To jest: dante_alighieri

Ciekawe. Moze chodzi o norweska delte

Zreszta sprawa jest jasna od poczatku. Winni sa Zydzi. Gdyby ten wariat byl lewakiemto tym bardziej by byli winni Zydzi. Przyzna Pan ze z Zydami jest duzo latwiej niz bez nich.

To jest: Aleksander Rednot

Nie, uważam zupełnie inaczej,

Nie, uważam zupełnie inaczej, łatwiej, by było żyć ludziom na świecie jakby nie było na nim syjonistów, żydostwa i masonerii. :)))

To jest: dante_alighieri

Tzn gdyby nie Zydow na swiecie to by sie latwiej zylo?

No nie wiem. A co Panu masoneria zrobila? Prosze wybaczyc ale wiedzy o niej nie ma Pan zadnej az juz zaklada ze strasznie Panu szkodzi. To troche tak na wyrost:)

To jest: Aleksander Rednot

Pan się pyta mnie o to, po

Pan się pyta mnie o to, po tym, co się wydarzyło w Norwegii?

To jest: dante_alighieri

No pytam.

Co ma do tego Norwegia?

To jest: Aleksander Rednot

Nic. :)) He, he, pan jest

Nic. :)) He, he, pan jest naprawdę przekomicznym człowiekiem...

To jest: dante_alighieri

Nie no to raczej Pan odjezdza i to coraz szybciej.

Jaki zwiazek ma fakt ze ten szaleniec byl masonem z tym ze zaczal mordowac ludzi? Moze Pan to jakos wyjasnic bo ja nie widze zwiazku.

To jest: Aleksander Rednot

ja nic nie wiem o tym, ze on

Nic nie wiem o tym, że ten człowiek jest szaleńcem, to pan tak twierdzi, nawet w TVN-e na razie ten wątek nie jest drążony, tam z maniakalnym przekonaniem i uporem wmawia się ogłupionemu polskiemu narodowi, że ten człowiek był radykałem o poglądach prawicowych. :)) Być może wkrótce będą, jednak chcieli z niego zrobić wariata, dzięki temu będzie mógł wcześniej wyjść z więzienia, na przykład już po kilku latach, a nie po 21 latach lub po 31,5 roku. :))

To jest: dante_alighieri

No coz. Raczej nie wyjdzie on z wiezienia nigdy.

Swoich pogladow nie ukrywal. Byl czlowiekiem aktywnym politycznie od 19 roku zycia w dosc konsekwentny sposob. Tego nie wymyslil TVN, nie rozumiem tez czemu skoro facet mial skrajnie prawicowe poglady i zrobil co zrobil to Pan sie rzuca szukac Zydow i spisku. No zdarza sie ze ludziom odbija. Mogl miec rownie dobrze inne poglady. A czy jest szalencem? Normalny czlowiek chyba tak nie robi. Nie sadzi Pan?
To co ta masoneria Panu zrobila ?

To jest: Aleksander Rednot

Ale tego, że ich nie ukrywał

Ale tego, że ich nie ukrywał - poglądów nie bierze pan pod swoją uwagę, że robił to, być może tylko po to, aby zmylić ślad? Żeby dzisiaj właśnie o tym mówić i dyskutować? Mało tego pan natomiast wie i jest w innej sprawie całkowicie przekonany, no bo w tej sprawie chodzi o masonerię i syjonizm, że to był na pewno świr, w jednej sprawie pan wie na pewno, że miał takie, a nie inne poglądy, ale w innej sprawie jest pan przekonany, że to świr i wariat.

Ciekawa koncepcja, no ale jeśli chodzi o masonerię, żydostwo i lewactwo to pan ma zawsze swoje ugruntowane stanowisko względem tych zagadnień, i za to właśnie pana szanuję, lubię lewackich fundamentalistów, którzy kreują się na liberalistów i wolnościowców. :)

To jest: dante_alighieri

Po prostu wiem o masonerii wiecej niz Pan

i z duzo lepszych zrodel.
Co do tego ze jego poglady to zmylka to musial naprawde wczesniej zaczal planowac ta zmylke. Mysli Pan ze latami tak zmylal wszystkich?
Przyznam ze Pana poglady to zupelne pomieszanie z poplataniem skoro wolnosciowcow nazywa Pan lewakami. Nie wiem gdzie w tej sprawie chodzi o syjonizm. To chyba tylko w pana wyobrazni jest.

To jest: Aleksander Rednot

No jeżeli przez trzy lata

No jeżeli przez trzy lata gromadził saletrę oraz jakieś nawozy sztuczne, nawet w tym celu kupił sobie gospodarstwo rolne, aby móc dzięki temu je kupować, no to chyba musiał się do tego zamachu przygotowywać przynajmniej od trzech lat. :))

Przynajmniej przez trzy lata przygotowywał się do tego zamachu, i to wszystko miał dokonać świr i wariat?

Proszę o więcej panie Dante, lubię takich zmyślnych i inteligentnych dyskutantów jak pan. :))

p.s

Jakiś wielki myśliciel i wolnościowiec z Belgii dzisiaj w Parlamencie Europejskim wymyślił, że po tym zamachu trzeba ograniczyć w całej Unii dostęp do broni palnej, po tym powinien także wyjść z propozycją, aby ograniczyć również w Unii dostęp do saletry oraz nawozów sztucznych. :)))

p.s. 2

A i jeszcze jedna informacja o tym "świrze" i "wariacie", ten człowiek jest homoseksualistą. :) Przecież homoseksualiści brzydzą się przemocą oraz na pewno nie są wariatami ani w żadnym przypadku ludźmi chorymi na głowę?

To jest: samograf

Pańska argumentacja jest naciągana i kupy się nie trzyma

świr i wariat?

Wiele już wskazuje, że psychopata. Tacy z wyglądu najczęściej nie odróżniają się od reszty obywateli. Mogą być inteligentni ponad przeciętną i być uparcie konsekwentni w dążeniu do założonego celu. Mają też rozwinięte nad miarę umiejętności w manipulowaniu otoczeniem.

To jest: Aleksander Rednot

Przecież to fundamentalista

Przecież to fundamentalista liberał Dante wmawia mnie, że ten liberalista, mason i prawicowy syjonista z Norwegii jest świrem i wariatem. :)

To jest: samograf

Za wcześnie na wyroki i stawianie ostatecznych diagnoz

Jeżeli pan uważa, że z psychopatą jest wszystko w porządku, to ma pan pełne prawo do takiej opinii. Poza tym sądzę, że wszelkie hipotezy na obecnym etapie śledztwa należy formułować niezwykle ostrożnie.

To jest: Aleksander Rednot

Ale skąd pan wie, że on jest

Ale skąd pan wie, że on jest psychopatą, czyżby nie stawiał pan w tej sprawie zbyt wcześnie swoich wniosków? Przecież nie możemy być w tej sprawie niczego pewni?

Panie samograf, komentowanie komentarzy, którymi epatują w tej sprawie popularne polskojęzyczne media nią są stawianiem jakichkolwiek tez, to TVN i inne znane i lubiane media w Polsce stawiają te tezy i przekonują do tego Polaków, że to był prawicowy, chrześcijański ekstremista, nie bacząc na żadne inne fakty dotyczące tej zbrodni - zamachu i nie biorąc ich w ogóle pod swoją rozwagę. To tak jak z tą katastrofą pod Smoleńskiem - teza, naciski i błąd pilotów, a w tym przypadku, zamachowiec z Norwegii to skrajny prawicowiec, teraz się okazuje, że już nie świr ani wariat tylko psychopata... Ale na pewno nie syjonista i mason. :))

To jest: samograf

Ja nie wiem, czy on jest psychopatą

Natomiast wątek psychopatii Andersa Behringa Breivika przewija się aż nadto często na norweskich stronach internetowych. Np.:

Han er det jeg vil kalle en psykopat av øverste klasse, en strukturert, iskald psykopat som vil andre vondt.

Stąd też uznałem to za jedną z wielu możliwości.

To jest: dante_alighieri

Psychopate mozna nazwac potocznie swirem

Uwaza pan psychopatow za ludzi normalnych? Coraz ciekawiej sie robi.

To jest: Aleksander Rednot

To pan samograf twierdzi a

To pan samograf twierdzi a nie ja panie Dante, pan samograf twierdzi, że psychopata nie może być wariatem ani świrem, i żeby nie stawiać za wcześniej żadnych wniosków w tej sprawie, jednocześnie stawia samemu wnioski i stwierdza z całym przekonaniem, że zamachowiec z Norwegii jest psychopatą, no rzeczywiście zaczyna się robić coraz ciekawiej. :)))

To jest: dante_alighieri

No ja tak mysle po prostu. Psychopatia jest rodzajem

zaburzenia osobowosci o charakterze trwalym. Mowiac naukowo. Nie wiem natomiast skad Pan juz wydedukowal ze ten morderca ( tu chyba nie ma watpliwosci ze jest morderca) to syjonista?

To jest: Aleksander Rednot

O tym już była wcześniej

O tym już była wcześniej mowa, świadczą o tym jego poglądy, których przecież nie ukrywał panie Dante, mam panu jeszcze raz wkleić informacje na jego temat, które już raz wklejałem?

http://prawica.net/opinie/265...

Anders Behring Breivik, znakomicie wykształcony, mieszkał z matką w bogatej części Oslo. Proizraelski islamofob, mason, „antyrasista”, wielbiciel Churchilla, zwolennik pedałowania oraz liberalizmu gospodarczego, fan Angielskiej Ligi Obrony (EDL), której odpowiedniczkę chciał utworzyć w Norwegii, oraz podobnych populistycznych i fanatycznie prosyjonistycznych ruchów i polityków (Geert Wilders) w Europie, nienawidzący z jednakową siłą socjalistów, jak i „etnonacjonalistów”, czyli osób uznających narodowość/pochodzenie za fundament przynależności do danego narodu. W swoich wypowiedziach wielokrotnie atakował autentycznie nacjonalistyczne partie tj. Brytyjska Partia Narodowa, Front Narodowy etc.

http://www.nacjonalista.pl/20...

To jest: dante_alighieri

Rece opadaja.

Z tego co Pan napisal czlowiek ten jest niezrownowazony. Wyznaje on bowiem rozne sprzeczne ze soba poglady.

To jest: Aleksander Rednot

Znowu pan mataczy, przecież

Znowu pan mataczy, przecież pan sam wielokrotnie twierdził, że do masonerii przyjmuje się wszystkich i to, by się zgadzało akurat w przypadku tego człowieka. :)

Jest też równie pewne, że ten człowiek nie był prawicowcem, socjalistą i na pewno nie miał związków z żadną skrajną prawicą ani ruchami narodowymi...

Wie pan na czym polega prawicowy syjonizm? Na tym samym co narodowy socjalizm. :)

To jest: dante_alighieri

Zeby dyskusja miala sens musi Pan przestac krecic

i wmawiac mi rzeczy ktorych ja nigdy nie mowilem. Do masonerii przyjmuje sie ludzi roznych a nie "wszystkich". Pana raczej by tam z Panskimi pogladami nie przyjeli na przyklad. Nie wiem na czym polega "prawicowy syjonizm". tak samo nie wiem jak ocenic poglady tego czlowieka sa one bowiem ze soba sprzeczne. Pan wykreca kota ogonem zeby wyszlo tak ze gosc nie jest "prawicowcem". On sam jako taki sie okreslal ale to akurat nic nie znaczy. English Defense League ktora on popdobno popieral nie jest "syjonistyczna" tylko antyislamska.

To jest: Aleksander Rednot

To w takim razie co ten

To w takim razie co ten człowiek robił ze swoimi poglądami w masonerii?

Specjalistą od wmawiania innym ludziom na prawicy tego czego nigdy nie powiedzieli i nie napisali jest pan panie Dante, nikt inny.

Czytałem kiedyś wywiad z Lipskim, i on w nim twierdził, że w masonerii polskiej jest wielu ludzi z tzw. polskiej prawicy o poglądach skrajnych, to dlaczego nie miałoby w niej być i syjonistów oraz ludzi o poglądach narodowo-socjalistycznych, jeżeli w masonerii od wieków są jej wrogowie, katoliccy purpuraci m. in. pochodzący z Polski...

To jest: dante_alighieri

Prosze Pana ja nie znam dokladnie historii

tego goscia. Nie wiem kiedy wstapil do lozy a ni do jakiej ani nie wiem tez czy byl czynnym masonem. Poglady prawicowe sa dosc powszechne wsrod masonow ( przynajmniej tych ktorych ja znam), duzo bardziej niz lewicowe aczkolwiek poglady skrajne raczej nie bowiem jednym z fundamentow masonerii jest tolerancja tak wiec ktos kto ma poglady skrajne raczej nie bedzie sie w masonerii dobrze czul.Z tego co wiem omawiana tu postac byla masonem III ( czyli bardzo niskiego) stopnia wtajemniczenia. Szczegolow nie znam.
Moze mi Pan przyblizyc co to wmawiam komus czego ten ktos nigdy nie powiedzial? To ciekawe.

To jest: samograf

Anders Behring Breivik

Anders Behring Breivik był przez wiele lat członkiem prawicowo-ksenofobicznej Partii Postępu. Został z niej wydalony za głoszenie nad miarę radykalnych poglądów.

To jest: Aleksander Rednot

Ta Partia Postępu z Norwegii

Ta Partia Postępu z Norwegii to taka podobna do naszego polskiego PiS-u? No to rzeczywiście prawicowa i to bardzo a nawet skrajna...

To jest: samograf

Mimo drobnych podobieństw

...podobna do naszego polskiego PiS-u?

Nieszczególnie!

To jest: Aleksander Rednot

Zdaniem polityków z SLD oraz

Zdaniem polityków z SLD oraz lewicy polskiej i opiniotwórczych mediów w Polsce, PO jest również partią prawicową.

Co wskazuje na to, że ta partia z Norwegii, do której należał ten morderca była partią prawicową albo skrajnie prawicową?

Niewiadomski też podobno był polskim narodowcem, jednak już to, że przed wstąpieniem do Stronnictwa Narodowego był w wywiadzie legionowym już nikt tego zagadnienia nie porusza ani nie bierze tego pod swoją rozwagę. Winnymi byli narodowcy oraz całe Stronnictwo Narodowe.

Ile lat ten Norweg był w tej prawicowej partii, a ile w masonerii, co tam robił, proszę samografa, jutro mogę się zapisać do SLD, a za kilka miesięcy zamorduję kilkunastu ludzi albo podłożę gdzieś jakąś bombę, czy to ma stanowić o moich prawdziwych poglądach, intencjach i ideologii, która mnie ukształtowała, albo czy można na takiej podstawie stwierdzić z całą pewnością, że to nie była zasłona dymna, aby zmylić ślady, żeby odium winy za tę zbrodnię zrzucić na tzw. prawicowy europejski chrześcijański ekstremizm oraz na ruchy narodowe i nacjonalistyczne, które po wielu latach marazmu w Europie znowu się odradzają?

Chyba pan wie, co się stało w Polsce po tym, gdy w Zachęcie Niewiadomski zamordował Narutowicza masona i na kogo zrzucono odium tej zbrodni?

To jest: dante_alighieri

Te Pana szukanie dziury w calym jest zabawne.

No Partia Postepu jest prawicowa nie jak PiS tylko raczej jak UPR. Teraz Pan juz wie? Ten gosc z niej wylecial bo byl dla nich za radykalny. No mial skrajne poglady.No nic Pan na to nie poradzi. To nie wina pogladow ze zaczal mordowac. To wina jest chorej psychiki.
Z Niewiadomskiegi endecja zrobila meczennika. Moze tez dla zmylki. Nie wiem.

To jest: samograf

Tak sobie pomyślałem

Taka niczym nieskażona i niepokalanie dziewicza prawica, która wypełnia mikroskopijną część przestrzeni politycznej, a która wyróżnia się sekciarską aż do bólu bezkompromisowością, i jaką jest pan tylko w stanie zaaprobować, coraz bardziej przypomina kłótliwe lewackie hujwejbiństwo wyrosłe z tradycji powstałej w wyniku buntu młodzieży AD 1968.

To jest: Aleksander Rednot

Te wszystkie przymioty, które

Te wszystkie przymioty, które pan wymienił w swoim poście powyżej, moim zdaniem pasują bardziej do światowego lewactwa - komunistycznej międzynarodówki, która w dzisiejszych czasach przybrała piórka liberałów, wolnościowców, socjalliberałów, socjal-demokratów, masonerii oraz biednych i niczemu niewinnych żydów syjonistów, niż do najbardziej nawet skrajnej prawicy. Do lewactwa zaliczam również narodowych socjalistów i nazistów, jednak dla TVN-u i innych pro-izraelskich i masońskich mediów w Polsce narodowy socjalizm oraz naziści - nazizm należy do dnia dzisiejszego do skrajnej prawicy...

Czy pan wie panie samograf, w jaki sposób indoktrynuje się dzieci oraz młodych ludzi w państwie Izrael i to programowo?

I tak znowu zatoczyliśmy koło...

To jest: dante_alighieri

Czytal Pan manifest tego goscia?

On chyba byl lewakiem i sam otym nie wiedzial. W swym manifescie oskarza liberalizm, lewice i co tam jeszcze.

To jest: Aleksander Rednot

A dzieła Lenina pan czytał w

A dzieła Lenina czytał pan w całości? Mam marnować swój czas na czytanie 1500 stron manifestu człowieka, który wymordował ludzi bezbronnych w tym dzieci tylko dlatego, że byli przeciwni syjonizmowi oraz państwu Izrael?

To jest: dante_alighieri

Niestety rozmowa z Panem na jakims normalnym poziomie

nie jest mozliwa. Ten facet mial hyzia na punkcie islamu. Caly jego polityczny manifest w zasadzie tego dotyczy. Cos jak z Panem i Zydami.

To jest: Aleksander Rednot

Do czego pan mnie namawia? To

Do czego pan mnie namawia? To tak jakby pan mnie namawiał do tego, żebym przeczytał Mein Kampf albo właśnie dzieła wybrane albo w całości żyda Lenina?

Po co mam czytać jego wypociny, które są tyle warte, co jego strona w internecie oraz to, że jakoby należał do partii prawicowej i to skrajnej, jednak z powodu jego jeszcze bardziej skrajnych poglądów został z niej usunięty. :)))

Panie Dante uczę się od mistrza, w jaki sposób powinienem dyskutować z takim i ludźmi jak pan. :)

To jest: dante_alighieri

Nie tyle namawiam Pana co zwracam uwage na to

ze Pan podchodzi do wszystkiego ze z gory podjetym zalozeniem ze stoja za tym Zydzi. Wszystkie inne dowody odrzuca Pan, nazywa "zmylkami" albo spiskiem. Ten czlowiek ( prawdopodobnie niezroznowazony umyslowo) mial dosc oryginalne poglady polityczne ktore ewoluowaly w strone tego co zrobil. W jednym byl wszak konsekwentny. Mial mianowicie duzy problem z islamem.
W zasadzie caly jego manifest polityczny, poglady i dzialalnosc polityczna byla zwiazana ze zwalczaniem islamskiego zagrozenia ( prawdziwego badz tez wyimaginowanego). Pan to odrzuca i w zamian wciska mu jakis syjonizm o ktorym gosc wogole nie wspominal. Skad Pan to wie? Ano nie wie Pan ale jako ze za wszystkim stoja Zydz ( w Pana mniemaniu) to znaczy ze za tym tez. Stad porownalem to do obsesji bo w Pana wydaniu to nosi znamiona o obsesji i uniemozliwia dyskusje na argumenty bo wszelkie niepasujace dowody badz fakty Pan po prostu odrzuca bo to "zmylka" syjonistow.

To jest: samograf

Ciężka z panem rozmowa

która w dzisiejszych czasach przybrała piórka liberałów, wolnościowców, socjalliberałów, socjal-demokratów, masonerii oraz biednych i niczemu niewinnych żydów syjonistów

Ci, którzy się przefarbowali zgodnie z duchem czasu, już nie są ani nieskażeni, ani niepokalanie dziewiczy, ani tym bardziej nie wyróżniają się jakąkolwiek bezkompromisowością.

To jest: Aleksander Rednot

Panie samograf dyskusja z

Panie samograf dyskusja z panem, niestety też nie należy do lekkich, tak zresztą jak z panem Dante...

To jest: Aleksander Rednot

Na jakich faktach? Na tym

Na jakich faktach? Na tym matriksie, który jest nam serwowany codziennie w żydowskich i masońskich mediach? To są te pańskie fakty?

To jest: dante_alighieri

No wlasnie o tym mowie. Jesli wszystko jest matriksem

to skad Pan ma swoja niezachwiana pewnosc i wiedze?
Nie widzi Pan jak absurdalne rzeczy Pan glosi? Podwaza Pan wszystko co nie wini Zydow. W ciemno i w czambul. Facet mial obsesje na punkcie islamu. Nic nie wpominal o Zydach. Pan mu wciska tych Zydow na sile zeby pasowalo.

To jest: Aleksander Rednot

Panie Dante ma po raz kolejny

Panie Dante mam po raz kolejny panu wkleić informacje na temat tego człowieka?

To jest: dante_alighieri

Wlasnie o to chodzi. Wkleja Pan "informacje"

ze strony nacjonalista pl nie wiadomo skad wziete i przez kogo. Natomiast zapytany czy zna manifest polityczny i to co ten czlowiek sam wypisywal i wygadywal odpowiada Pan ze to strata czasu. Pan nie szuka informacji tylko potwierdzen Pana z gory zalozonej tezy. Facet ten nawiazywal do islamu praktycznie caly czas, w nim widzial zagrozenie. Swoje manifesty, odezwy kierowal w ta strone. Pan zupelnie to pomija bo tam nie ma Zydow.

To jest: Aleksander Rednot

Widocznie naoglądał się zbyt

Widocznie naoglądał się zbyt dużo masońskiej i żydowskiej telewizji, w której ciągle się mówi i pokazuje zagrożenie ze strony islamskiej, arabskiej... A tutaj nagle ktoś ośmiela się stanąć po przeciwnej stronie i zaczyna mówić i to jako partia wiodąca w kraju członkowskim NATO w Norwegii potentacie na rynku wydobycia paliw płynnych w Europie o zbrodniach żydowskich syjonistycznych morderców z Izraela, które są czynione w Palestynie, nie pozwala na to, aby kapitał żydowski wszedł do Norwegii, zgroza, a na dodatek na forum ONZ-u chciał o tym wspomnieć i chciał ogłosić rezolucję przeciwko Izraelowi, no przecież jest zbrodnia, jednak kara przyszła nagle i nieoczekiwanie, nikt nie może być bezpieczny, nawet Norwegowie! ...

No i jaka tego człowieka spotka kara w najbardziej liberalnym sądownictwie w Europie w Norwegii, gdzie za morderstwo grozi raptem 21 lat a w tym przypadku może jeszcze dostać dodatkowo 10,5 roku, jednak, gdy uzna się tego człowieka za psychopatę, wariata lub przypisze się mu inna chorobę psychiczną, to wyjdzie z tego więzienia jeszcze szybciej niż się w nim znajdzie, bo przecież sprawiedliwość liberalna musi być.

A kto temu jest winny? Jak to kto? Prawicowi chrześcijańscy ekstremiści, narodowcy, nacjonaliści, skrajna prawica, i to, że w Norwegii ludzie są wolni i mają dostęp do broni palnej w zasadzie bez ograniczeń, no nie, trzeba to koniecznie zmienić, dostęp do broni mogą mieć tylko żydzi, komuniści, masoneria oraz bandyci i mafia...

To jest: dante_alighieri

Wybaczy Pan ale takiego czegos to dawno nie czytalem.

To teraz w Norwegii bron beda mogli miec tylko Zydzi? Jest Pan pewny?
A o tym "kapitale zydowskim "co to chcial wejsc do Norwegii ma Pan jakies informacje czy to z sufitu wziete po prostu?
Ja nie wiem czemu Pan oglada masonsko zydowska TVN. Musi Pan uwazac.

To jest: Aleksander Rednot

„Norwegia miała zamiar

„Norwegia miała zamiar głosować za uznaniem państwa palestyńskiego w Zgromadzeniu Ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych i terrorystyczny atak Mossadu miał symboliczną wymowę. Negocjacje, które doprowadziły do międzynarodowego porozumienia w sprawie przyszłości Palestyny znane są jako „Porozumienia z Oslo” – twierdzi dziennikarz śledczy, były oficer wywiadu marynarki amerykańskiej [US Navy Intelligence], Wayne Madsen.

Według http://www.washingtonsblog.co... Norwegia jest bardzo nieprawdopodobnym celem ataku terrorystów muzułmańskich:

* Norwegia popiera uznanie państwa palestyńskiego:
http://af.reuters.com/article...
* Norwegia wykluczyła izraelskie inwestycje. Jak donosił ubiegłego roku Haaretz, liczący 450-miliardów euro norweski fundusz przemysłu wydobycia ropy nie zezwolił dwóm izraelskim firmom na udział w inwestycjach ze względów etycznych, co zostało publicznie ogłoszone przez norweskiego ministra finansów.
* Senator Lieberman oskarżył Norwegię o propagowanie antysemityzmu.
* Norwegia ogłosiła zamiar wycofania się z wojny w Libii.
* Letni obóz [na wyspie] gdzie miała miejsce strzelanina był poprzedniego dnia miejscem pro-palestyńskiej imprezy.

Wszystkie powyższe fakty zupełnie nie pasują do profilu państwa, które mogło by być celem muzułmańskich terrorystów.
Dlatego wielu obserwatorów twierdzi, iż terrorystyczne zamachy w Norwegii to kolejna operacja fałszywej flagi.

Saman Mohammadi
http://disquietreservations.b...

za:
http://marucha.wordpress.com/...

To jest: dante_alighieri

Klasyka.

I co z tego? Co to ma wspolnego z tym gosciem?
Wie Pan kto to jest Wayne Madsen? Przeciez to rece opadaja.

To jest: Aleksander Rednot

A co z nim jest nie tak

A co z nim jest nie tak według pana, to kolejne źródło informacji, które nie zgadzają się z pańskimi tezami w tej sprawie?

Pytał się pan mnie o coś innego, o to, czy i kiedy oraz kto nie wpuścił żydów z ich kapitałem do Norwegii, no to odpowiedziałem panu. Ale pan się przyczepił do człowieka, który kiedyś pracował dla rządu amerykańskiego jako ich doradca. Wykonywał zresztą szereg innych prac dla rządu i innych instytucji związanych z programami rządowymi w Stanach zjednoczony, dotyczących na przykład informatyzacji... Rozumiem, że wszystko to, co nie zgadza się z pana tezami w tej sprawie jest nieważne.

To jest: samograf

No właśnie

pan się przyczepił do człowieka

A pan nagle zapałał niczym ograniczoną miłością i współczuciem dla socjaldemokratów. Na ich miejscu potraktowałbym to z największą dozą podejrzliwości.

To jest: dante_alighieri

Nie jako "doradca" tylko kapitan wywiadu na okrecie

W latach bodajze 80tych. Teraz wszystkie swoje prace (wiekszosc o spiskowych teoriach) reklamuje jakby byl nie wiadomo kim w wywiadzie. Takich ludzi jest kilku moge Panu podac tytuly i nazwiska. Byli oficerowie wywiadu ktorzy zyja z pisania. Skad Madsen ktory w wywiadzie nie jest od 30 lat a jak byl to byl zwyklym oficerem w wywiadzie marynarki ma miec wiedze o tajnych operacjach mosadu 30 lat pozniej. Popij Pan zimnej wody :)
Faktem jest ze gosc strzelajacy w Norwegii mial hyzia na punkcie islamu, dzialal w partiach prawicowych i wyglada na to ze odbila mu palma. A Pan tam na sile wkleja Zydow bo on mial podobno "sympatie syjonistyczne". No a jak mial to co? Motywem przewodnim jego dzialan byla nienawisc do islamu jak sam zreszta pisal. Po co Pan tak kombinuje???

To jest: samograf

To jest typowa beletrystyka bajdurząca

gdy uzna się tego człowieka za psychopatę, wariata lub przypisze się mu inna chorobę psychiczną, to wyjdzie z tego więzienia jeszcze szybciej niż się w nim znajdzie

Czy pan naprawdę wierze w to, co pan sam pisze? I na czym pan to opiera? Na własnej intuicji? A ta, proszę mi wierzyć, jest zawodna. W pana przypadku szczególnie. Od dłuższego czasu obowiązuje w norweskim sądownictwie praktyka skazywania chorych psychicznie przestępców na przymusowe leczenie w zakładzie zamkniętym aż do pełnego wyleczenia. W przypadku Breivika oznaczałoby to de facto wyrok dożywotni. O tym pan oczywiście nigdy nie słyszał, ale wymądrza się pan tak, jakby wszystkie rozumy zjadł.

To jest: Aleksander Rednot

Nieładnie panie samograf tak

Nieładnie panie samograf tak atakować innego dyskutanta personalnie.

Pełne wyleczenie osoby wysłanej na przymusowe leczenie w zakładzie zamkniętym może nastąpić po kilku latach panie "mundrol".

No i po co pan się "mundrzy", tak jak z tym brodaczem i z tymi synagogami i diasporami żydowskimi działającymi sobie jakby nigdy nic w II Rzeszy oraz z wieloma innym sprawami. Ja też na pana miejscu oraz na miejscu pan Dante po panów wielokrotnych wypowiedziach na różne tematy, w których wykazywali się panowie całkowitym dyletantyzmem w tych zagadnieniach nie odważyłbym się już po tym na podejmowanie na tym forum już jakiejkolwiek dyskusji. :)

To jest: samograf

To raczej pan nie ma pojęcia o wyobrażeniu

Z pana wypowiedzi wynika, że pan nadal wierzy, iż Skandynawia jest soc-liberalną Szlarafią, gdzie wszystko wolno i nikt niczego nie musi. Informuję pana, że z różnych przyczyn odbywa się tutaj przykręcanie śruby.

To jest: dante_alighieri

I jego wypuszcza po paru latach tak?

Pan zupelnie od rzeczywistosci odjechal.

To jest: samograf

W tym jest pewna logika

manifesty, odezwy kierowal

Ponieważ muzułmanie w przeważającej masie (ale oczywiście nie wszyscy) wykazują się ostentacyjną postawą homofobiczną i niechęcią do Izraela, a pośrednio do wszystkich Żydów, islamofobia w Skandynawii często ostatnio przez środowiska narodowo-ksenofobiczne, jak np. Duńska Partia Ludowa, jest wyrażana przesadną tolerancją wobec pedałów i nienaturalną przychylnością względem Izraela, syjonizmu i Żydów. Żaden zdrowy na umyśle Żyd ani pedał nie dał się jeszcze na to nabrać.

To jest: samograf

W moim przypadku fakty mają jedną trudność

Za moimi plecami stoi radio, które przynajmniej raz na godzinę podaje nowe szczegóły - często wypowiedzi na gorąco po norwesku. Poza tym śledzę przepływ informacji internetowych w sześciu językach. Muszę więc ten szumek informacyjny filtrować. Myślę, że dopiero za tydzień da się cokolwiek złożyć w jakąś logiczną całość. Godzinę temu doniesiono, że sprawca chętnie opowiada o sobie, jest bardzo dumny z tego, co dokonał, i przyznał w trakcie przesłuchania w sądzie, że swój czyn planował od dziewięciu lat. Dosłownie przed chwilą jakiś znawca psychologii powiedział, że dostrzega u Breivika objawy daleko posuniętego narcyzmu.

To jest: Krzysztof M

dyskusja z panem, niestety

dyskusja z panem, niestety też nie należy do lekkich, tak zresztą jak z

Z talmudystą nie można wygrać w dyskusji. To niemożliwe. A to dlatego, że prawda dla talmudysty nie istnieje. Jak będzie mu to na rękę, to przyzna, że Słońce jest gorące. A jak będzie miał w tym interes, to będzie zaciekle dowodził, że Słońce jest zimne. :-) Zdaje się, że Chrystus przestrzegał, żeby z takimi nie dyskutować. :-)

Dyskusja jest możliwa tylko pomiędzy ludźmi uznającymi prawdę za coś niezmiennego, nie-relatywnego.

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: samograf

To dopiero interesujące

Jezus znał Talmud? Tak pobieżnie, czy też do najmniejszego detalu?

To jest: Krzysztof M

Zanim Talmud uwieczniono na

Zanim Talmud uwieczniono na papierze, istniał w umysłach i tradycji.

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: samograf

I znowu

Przetalmudził pan.

To jest: samograf

A mogą tu być najmniejsze wątpliwośći?

Rednot to najzwyklejsze w świecie żydowskie dziecko. No po prostu geniusz!

To jest: Krzysztof M

Winnymi byli narodowcy oraz

Winnymi byli narodowcy oraz całe Stronnictwo Narodowe.

I to jest właśnie lewackie spojrzenie na świat. Spojrzenie przez durszlak. Co im pasuje, to przyjmują, co im nie pasuje - odrzucają. Prawda dla nich nie istnieje. Tacy "talmudyści".

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: samograf

Jedno podobieństwo jest na 100%

Breivik swój manifest niemalże żywcem zerżnął od samego Kaczyńskiego.

To jest: Krzysztof M

A co Panu masoneria

A co Panu masoneria zrobila?

Powołała do życia ruchy lewicowe. No i promowała Józka. A to już niewybaczalne.

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: samograf

No i podarowała Dmowskiemu Ligę Polską

To był oczywiście dobry uczynek, ale pan woli o tym nie wspominać.

To jest: Aleksander Rednot

Jest wątpliwe to, żeby mason

Jest wątpliwe to, żeby mason był świrem, jeżeli jednak to miałoby się okazać prawdą, to znaczy, że masoneria przynajmniej ta w Norwegii zaczęła schodzić na psy. :)) Nie słyszałem o tym w historii masonerii, aby jakiś mason osobiście brał udział w jakimś zamachu bombowym albo terrorystycznym, masoneria w tym celu wysługiwała się zawsze jakimś marionetkami lub ludźmi, którzy nie wiedzieli w czyim interesie tak naprawdę wykonują zamach?

No chyba, że to był jakiś uśpiony mason. :)

To jest: dante_alighieri

W masonerii nie ma badan psychiatrycznych

Zdradze Panu sekret:-)
Mozna tez zostac przyjetym i pozniej zwariowac. Wie Pan ze do masonerii na swiecie nalezy okolo 6 milionow ludzi? Rozni sie trafiaja.

To jest: Aleksander Rednot

No to trzeba zacząć robić

No to trzeba zacząć robić jakieś testy panie Dante. :)))

To jest: dante_alighieri

Nic mi o tym nie wiadomo.

Ale popytam kolege co podobno jest masonem.

To jest: Krzysztof M

Co na przyklad wynika dla

Co na przyklad wynika dla Pana z faktu ze morderca byl masonem?

Czy gdyby był faszystą, miałoby to jakieś znaczenie?

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: samograf

Wyrównywanie krzywd, czyli najnaturalniejsza rzecz w życiu

Pewien amerykański pisarz pochodzenia szkockiego, satyryk, humorysta i wolnomularz rozpracował zjawisko na zupełnie innej grupie etnicznej:

...tak mocny jest głód sprawiedliwości w sercach ludzkich, że gdy kiedykolwiek zdarzy się jakaś tajemnicza zbrodnia, natychmiast wołają: "Niech sprawiedliwości stanie się zadość!", i wieszają Chińczyka.

(Mark Twain, CHŁOPCZYK, POLICJANT I CHIŃCZYCY)

To jest: Aleksander Rednot

Palestyna przed wkroczeniem

Palestyna przed wkroczeniem tam syjonistycznych żydów była oazą dobrobytu i pokoju panie Dante. :) To był kraj gdzie żydzi i Arabowie oraz arabscy chrześcijanie z Palestyny żyli w symbiozie i zgodzie.

To jest: Aleksander Rednot

Tylko to pan potrafi napisać na temat Palestyny

Tylko to pan potrafi napisać na temat Palestyny przed wejściem tam żydowskich syjonistów?

http://www.dailymotion.com/vi...

Jestem Izraelem - i wy Palestyńczycy chcecie negocjować "pokój"?!

"Nie jesteście, jednak tak sprytni jak ja. Będę negocjował, ale pozwolę wam na posiadanie tylko samorządów, podczas gdy sam kontroluję wasze granice, waszą wodę, waszą przestrzeń powietrzną i wszystko inne mające jakiekolwiek znaczenie."

"Podczas gdy będziemy "negocjować", ja będę pochłaniał wasze wzgórza i zapełniał je osadami zamieszkałymi przez najbardziej ekstremistycznych spośród moich ekstremistów uzbrojonych po zęby."

To jest: dante_alighieri

???

To jest: TBM

jasne

[quote=nemezis]gdyby chcieli Izraelczycy zdobyć resztę terytorium to już dawno by to zrobili przy tej przewadze militarnej.[/quote]Jeszcze nie wiedzą jak wytłumaczyć zniknięcie wszystkich Palestyńczyków. Jak tylko wpadną na pomysł spokojnie sobie zamieszkają.

Oczywiście mogliby przyjąć Pani sposób rozwiązania konfliktu - ale ci okropni Palestyńczycy nie chcą się wynieść.

pozdrawiam
TBM

To jest: AnnaP

Pewnie racja,

tylko gdyby potencjalnie powzięli takie same plany wobec Polaków, to może lepiej wyprzedzić i uniknąć konfliktu zbrojnego, a zaprosić oficjalnie. Ma Pan z głowy antysemityzm i otwarty konflikt.

To jest: Krzych Adam

:)

.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: TBM

tradycja

[quote=nemezis]gdyby potencjalnie powzięli takie same plany wobec Polaków, to może lepiej wyprzedzić i uniknąć konfliktu zbrojnego, a zaprosić oficjalnie[/quote][quote=Zagłoba]ale cóż, kiedy pospolitacy wolą w ten sposób kontempt nieprzyjacielowi okazywać, że się tyłem do niego odwracają.[/quote]

pozdrawiam
TBM

To jest: Krzysztof M

Wydaje mi się, że gdyby

Wydaje mi się, że gdyby chcieli Izraelczycy zdobyć resztę terytorium to już dawno by to zrobili przy tej przewadze militarnej.

Izraelowi wojna jest potrzebna. Inaczej rozleci się na kawałki. Wewnętrzne tarcia są równoważone przez zewnętrzne zagrożenie. Powiedział mi to ktoś, kto dobrze zna Palestynę.

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: dante_alighieri

A co to za tarcia?

Kto sie z kim trze?

To jest: Krzych Adam

Może tu chodzi o tarło ryb w rzece Jordan?

Albo w Jeziorze Galilejskim?

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Byc moze. Moze chodzic tez o ortodoksow rzucajacych

kamieniami w samochody w szabas.

To jest: Krzych Adam

Kiepski Pan jednak jest w Talmudzie.

Wbrew temu co panu zarzucał Pański interlokutor. Ortodoks w szabas nie może rzucać kamieniami, bo to byłaby praca. Ale pluć zdaje mi się mu wolno.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Nie znam sie zupelnie na Talmudzie.

tak gwoli prawdy. Tak slyszalem od znajomej ktora pojechala do Izraela ( Jerozolimy) wjechali w dzielnice ortodoksow czy jakos tak i polecialy kamienie a bylo to w sobote. Potem musiala wymieniac paszport ( tzn zglosic ze zgubila) bo z wiza Izraela nie chcieli jej wpuscic do Maroka czy jakos tak. No taka opowiesc turystyczna.

To jest: Krzych Adam

No to musieli to być straszni grzesznicy.

Chyba, ze rabbi dał może dyspensę (czy może, należałoby spytać talmudycznego specjaliste), albo wynajęli sobie do tego szabesgojów.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: TBM

sposób

[quote=Krzych Adam]rabbi dał może dyspensę (czy może, należałoby spytać talmudycznego specjaliste), albo wynajęli sobie do tego szabesgojów[/quote]Mogło być również tak, że nagle dookoła tych rzucających zrobiła się środa. To ponoć jest możliwe, gdy pobożny Żyd ma okazję zarobić a jest akurat sobota, więc może działa i przy rzucaniu?

pozdrawiam niedzielnie
TBM

To jest: Krzych Adam

Co chce Pan powiedzieć?

Że są zbyt biedni by wynająć szabesgojów, a zatem to musiał być cud uczynienia wokół nich (chwilowo i lokalnie) środy?

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Ja tam nic "nie chce powiedziec"

Po prostu dzielnice ortodoksow sa raczej biedne.

To jest: Krzych Adam

O.

Taka luźna uwaga? Hmm.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: Aleksander Rednot

Ten ortodoks z Norwegii,

Ten ortodoks z Norwegii, dokładnie z Oslo nie był biedakiem i nie mieszkał w dzielnicy biedoty.:) Miał nawet swoje gospodarstwo rolne.

Anders Behring Breivik, znakomicie wykształcony, mieszkał z matką w bogatej części Oslo.

Aleksander Rednot

Jeżeli Anders Behring Breivik jest psychopatą, to mamy więcej takich psychopatów. Jakoś dziwnie się dzieję, że od jakiegoś czasu, masowo morduje się dzieci! A to szaleniec w USA strzela do dzieci w szkole a to podobny wypadek w Niemczech a to niby Czeczeńcy biorą dzieci na zakładników gdzie Rosjanie robią jatkę, etc. Nie można powtarzać za często "składania" WTC, więc taniej, zdaniem psychopatów walczących z ludzkością, jest masowe mordowanie dzieci w ramach przeistaczania człowieka w bydlę! Stalin czy Hitler przed obiektywem, sadzał dzieci na swoich kolanach, poza obiektywem, masowo dzieci były mordowane.
Wystarczy obserwować dzisiejsze wydarzenia na świecie przez pryzmat nazizmu, komunizmu a wszystko staje się jasne - kontynuacja walki z człowiekiem i człowieczeństwem trwa!
Wg. lewactwa świat powstał z chaosu, więc masowe mordowanie dzieci nie powinno nikogo dziwić - może to Anders Behring Breivik na tle wspomnianego chaosu - jest normalny a nie pozostali Norwegowie.
I to ubranie owego mordercy w fundamentalizm chrześcijański!
Jakież to prymitywne, jaka pogarda dla ludzkiej inteligencji!

chłop jag

To jest: Aleksander Rednot

Zgadzam się z panem.

Zgadzam się z panem.

To jest: Jerzy Kleban

Co tam bedziemy...

Co tam bedziemy gledzic o ”kolejnych zaborach” zydowskich w Palestynie. Pan K.Mazur poruszyl wazniejszy, bo polski, problem.
Ale herby miast, zawierajace zydowska symbolike wprowadzane po cichu przez spolegliwe polskie “elity polityczne” to czesc powaznego problemu przejmowania za psi grosz majatku narodowego.

“Elity tzw. III Reczypospolitej weszly w te same koleiny w jakich poruszal sie woz II Rzeczypospolitej dopoki go kolejni woznice, rojacy cos o “judeo-polonii” nie skierowali zdecydowanie w blotnisty row.

Od dluszego czasu wiadomo, ze zydzi z Izraela postanowili sie zajac takze “biznesem” transportowym, przejmujacw Polsce majatek po PEKAESie.
Taka np. firma Egged, pod przykrywka f-my “Mobilis” (ktora jest firma “siostra” – wg. hulajacego po tym forum Dante, file “siostrzane” zagranicznych “inwestorow” “sa dobre bo…eksportuja”. Dawal nam jasno tym do zrozumienia, ze zyski…pozostaja w Polsce - “ i to nie jest takie zle” ), kontrolujaca takze …komunikacje Arabow palestynskich, zajela sie takze “uzdrawianiem” polskiej komunikacji.
By sie to powiodlo, przejmuje linie komunikacyjne w Warszawie (od czego maja burmistrza w Warszawie oraz inne rzadowe tuzy ), Krakowie, Lublinie, na Warmii i Mazurach…
Bo Polacy nic nie potrafia-jak Arabowie w Palestynie, ktorym - zeby im oczywiscie pomoc -okupant zorganizowal transport.

Ale to chyba rzecz juz dobrze rozpoznana, ze atak zydowski na Polske sie wzmaga.
Wezmy pod lupe taki Lublin-stare, miasto polskie o bogatej przeszlosci historycznej.

Otoz Lublin ma w 2016 zostac “miastem kultury europejskiej”. I zeby godnie te kulture polska zaprezentowac z plakatow, afiszy calosc przygotowan nadzoruje…”oko cadyka”. Obejrzyjmy ten filmik:

Cadyk popatruje takze na kazdego pasazera autobusu bowiem kazdy bilet autobusowy a nawet…biletow komunikacji miejskiej ( od czegoz firma ” Mobilis”) opatrzony jest stylizowanym "europejskim znakiem" -widac nadzor na polska dzicza byc musi.

Tak oto zyjemy: z jednaj strony faceci z bronia a z drugiej -uwazne, surowe, wszystkowidzace oko madrego cadyka.

Jerzy Kleban

Jerzy Kleban

To jest: dante_alighieri

Straszne rzeczy Pan opowiada

A ta firma Mobilis to co ona zrobila znowu? Znowu Zydzi?

To jest: Jerzy Kleban

O tutaj moze Pan sobie poczytac wiecej.

http://www.egged.co.il/ Pan przeciez wielo-jezyczny, czyz nie tak?
Jerzy Kleban

Jerzy Kleban

To jest: Jerzy Kleban

My sie staramy "mowic o nich dobrze"...

http://investing.businessweek.com/research/stocks/private/snapshot.asp?privcapId=30609359

http://www.bdsmovement.net/20... i ztego takie cos:

"Egged, the Israeli owner of Polish bus company Mobilis, operates services for illegal Israeli settlements inside occupied Palestinian territory. It provides transport to illegal Israeli settlements inside occupied Palestinian territory and is involved in the Jerusalem Light Rail, a project that links settlements to Israel, is designed to cement Israel’s hold on occupied land that has been described as illegal by the UN. By facilitating population transfer into occupied Palestinian territory, Egged and Mobilis are actively and knowingly complicit with Israeli violations of international law."


http://palestyna.wordpress.co...

Ale Pana sarkazm jest zrozumialy jesli wezmiemy pod uwage te oto krotka uwage, wygloszona przez pewnego zyda z Lund:

"To dobrze, ze mowi sie o zydach.Idzie jednak o to, by mowiono o nich zawsze dobrze".

A my sie naprawde staramy by o nich "mowic dobrze" ale jakos nam nie wychodzi.

Tak, to nieslychanie trudne i zastanawiam sie czy to mozliwe... Np.taki np. "slynny filozf" (bo zyd), Levy-Strauss, przyjechal na poczatku lat 80-tych do Szwecji i od razu "zablysnal" definicja "antysemityzmu"-wywiad publikowalo swego czasu "Kvällsposten":

>"Dzis antysemityzm ma wiele odcieni: np. antysemita jest ten, ktory krytykuje Izrael".

I to chyba wszystko co mialem Panu do powiedzenia.

Jerzy Kleban

Jerzy Kleban

To jest: dante_alighieri

No ja zapytalem co konkretnie ta firma zawinila.

Jak na razie zawinila tyle ze podobno nalezy do Zydow. Cos jeszcze zawinila?
Moj sarkazm jest zrozumialy w obliczu manii przesladowczych. Tylko tyle.
Wesole jest tez ze Pan ktory gromi "lewakow" na prawo i lewo powoluje sie na coraz bardziej lewicowe zrodla. Te wszystkie "free Palestine movement", tam Mandela i spolka jest nizej podpisany. Niedlugo sie Pan o wlasne nogi przewroci bo juz nie wiadomo o co Panu chodzi.Raz lewacy za zli, za chwile sa wielce prawdomowni jak trzeba dowalic jakiejs zydowskiej firmie. :-)))

To jest: dante_alighieri

No powiedzmy ale hebrajskiego nie znam

I co tam jest napisane bo Pan widac wie.

To jest: dante_alighieri

Tu mam lepsze.

http://www.pccasegear.com/ima...

Albo takie logo Time Warner Interactive. To samo. Te symbole sa wszedzie w logach duzych i bogatych firm.

To jest: Aleksander Rednot

Spróbuję w takim razie

Spróbuję w takim razie jeszcze raz.

* Norwegia wykluczyła izraelskie inwestycje. Jak donosił ubiegłego roku Haaretz, liczący 450-miliardów euro norweski fundusz przemysłu wydobycia ropy nie zezwolił dwóm izraelskim firmom na udział w inwestycjach ze względów etycznych, co zostało publicznie ogłoszone przez norweskiego ministra finansów.

To jest: dante_alighieri

I co to ma wspolnego z tym co sie stalo?

Pan ma jakas wiedze na ten temat?

To jest: Krzych Adam

Wie Pan, Panie Rednot.

Pan d_a wziął na siebie obowiązek obrony "bezcennego Izraela", a także wszystkich żydów, a nawet prawdopodobnie wszystkich Żydów na tym portalu przed najmniejszymi zarzutami. Głos rozsądku do niego nie trafi. Ileż to razy pytałem go dlaczego a priori odrzuca nawet prawdopodobieństwo, że jakiś Żyd, żyd, czy Izraelczyk mógłby zrobić coś nagannego i do dziś nie otrzymałem sensownej odpowiedzi.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Cos Panu sie chyba poplatalo.

Zydzi sa zdolni do popelniania rozmaitych zlych uczynkow, zbrodni i wogole. Jak kazdy narod. Natomiast to co prezentuje Pan Rednot to trudno nazwac.
To jest jakby ..... no mniejsza z tym. Granice absurdu i obsesji sa nieokreslone jak wiem wiec slucham i patrze co bedzie dalej.
Facet strzelajacy w Norwegii mial dosc klarowne w swym szalenstwie poglady. Mial tez hyzia na punkcie muzulmanow, Pan Rednot ma na punkcie Zydow i nie moze ustac w wysilkach zeby temu gosciowi jakos wkleic ze to Zydzi mu kazali.

To jest: Krzych Adam

Ale czemu Pan z takim wigorem reaguje na "hyzia" pana Rednota?

Być może w tej konkretnie sprawie jest on bliższy prawdy niż Pan. Skąd pan jest taki pewny, że nie?

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Byc moze, byc moze nie. Chyba, i tak dalej.

Na razie opieram sie na tym co wiadomo. Pan Rednot jak widac ma wiedze duza glebsza i juz zakonczyl sledztwo.
A ze sie tak zapytam. Pan serio to pisze czy znowu sobie robi jaja?
Piszmy na temat. Co to ma do rzeczy jak ja reaguje.Nie rozumiem czemu z takim wigorem skupia sie Pan na tym jak ja reaguje.

To jest: Krzych Adam

Ależ nam nic nie wiadomo!

Śledztwo, jak widać, jest kierowane na to, że ten Norweg to świr zarażony nacjonalistyczną ideologią. Być może tak jest. Tego nie wiemy i zapewne nigdy się nie dowiemy na 100%.

Pan Rednot poszedł w starorzymskie "Is fecit cui prodest". Tej możliwości wykluczyć nie możemy, nawet jeśli w nią nie wierzymy.

A ja sobie rzeczywiście "robię jaja". Bo i czemu nie skoro widzę to:
http://prawica.net/opinie/265...

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Nie mozna wykluczyc ze naklonili go do tego kosmici.

Prawda? Sledztwo jest kierowane na to co na razie wiadomo. No tak juz maja sledztwa ze najpierw sprawdza sie najbardziej prawdopodobne rzeczy a kosmitow na koncu. Tak wiekszosc sledztw na swiecie sie toczy. Moze lepiej by bylo gdyby wszystkie sledztwa zaczynaly sie od sprawdzenia czy w okolicy byli jacys Zydzi? Jak Pan mysli? Albo czy podejrzany znal jakich Zydow? Ja bym sie zastanowil nad tym.

To jest: Krzych Adam

Ale Pan nie jest oficerem śledczym?

Stać Pana chyba na pobawienie się z teorią "kosmitów"? A jeśli nie to chociaż na pobłażliwość.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Jak na razie to ten czlowiek wyrzadzil oprocz odebrania zycia

tylu mlodym ludziom wielka szkode polityczna. Wszelkiej masci lewicowe organizacje zyskaly mocny argument ze zagrozenie nienawiscia, ksenfobia i tak dalej jest realne i ze trzeba miec sie na. bacznosci.
Kwestia problemow kulturowych z osiedlajacymi sie w Europie muzulmanami nie jest wymyslem a na przyklad w UK jest calkiem realnym problemem. Pan Rednot przeciez nie dywaguje tylko wie. A tego jakos Pan nie kwestionuje, ciekawe.

To jest: Krzych Adam

No, bardzo dobrze. Skoro pan Rednot wie, to wie.

Zdobądźmy się na odrobinę pobłażliwości. W końcu nie wiemy na pewno, może to jednak kosmici? Albo ci drudzy?

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: retro

Nie, no proszę Pana,

Izrael został zbojkotowany przez Norwegię, a zginęli faceci, którzy nawoływali do bojkotu Izraela. Być może zginęli w związku z tym bojkotem.

To jest: dante_alighieri

Tzn oni mieli miedzy 14 a 18 lat. Ich nawolywania do bojkotu

jest takie troche wie Pan. Moze jakby do bojkotu levisa albo nike nawolywali to mialo by to jakis sens. Facet co strzelal mial problem partia ktorej mlodziezowka to byla w zwiazku z ich podejsciem do islamu i islamskich imigrantow. Tak przynajmniej twierdzil wszem i wobec.

To jest: retro

Może zabito ich

za młodu, żeby na starość nie podskakiwali? I żeby inni młodzi też trzymali gęby na kłódkę?

To jest: dante_alighieri

Bardzo mozliwe.

A z tym ze on mial hyzia na punkcie muzulmanow to sciema. Chodzilo mu o to zeby wszystkich zmylic.Ale nie z nami takie numery.

To jest: retro

Jakiego

To jest: dante_alighieri

Obsesje. W swej dzialalnosci politycznej i tworczej

koncentrowal sie na zagrozeniu jakie niesie islam dla Europy. O ile sama teza jest prawdziwa o tyle ten gosc mial na tym punkcie obsesje. Wszystko sprowadzalo sie u niego do islamu i islamizacji a wszyscy inni byli za malo antyislamscy.

To jest: retro

No tak, to

rzeczywiście powód żeby wystrzelać kilkudziesięciu Norwegów. Bez wątpienia.

To jest: dante_alighieri

No nie wiem czy Pan sie orientuje jak tam sie polityka rozklada.

Ten facet byl w partii ( aktualnei opozycyjnenj) ktora jest takim jakby UPRem tyle liczacym sie ( druga partia w parlamencie), antyimigrancka, antyislamska i tak dalej. Wylali go z niej z tego co wiadomo za zbytni radykalizm. Partia ktorej mlodziezowke rozstrzelal to lewica, politycznie poprawna, kocha multikulti i imigrantow.

To jest: retro

Wygląda na taki zbieg

okoliczności, że faceci od multi-kulti podskoczyli Żydom i zostali rozstrzelani przez przeciwnika Arabów. No, bywa.

To jest: Krzych Adam

No właśnie.

Te cholerne zbiegi okoliczności!

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

A jakie sa zwiazki tego goscia z Izraelem?

Pan wie? Tego co strzelal?

To jest: retro

Jeśli był wrogiem

Arabów, to mógł przy okazji być przyjacielem Żydów.

To jest: dante_alighieri

Tak moglo byc.

Mysli Pan ze upiekl dwie pieczenie na jednym ogniu? Pozyjemy zobaczymy, FAcet zyje i mowia ze chetnie opowiada co jak i dlaczego.

To jest: retro

Ja tylko nie

rozumiem, jak jeden człowiek mógł urządzić taką jatkę.

To jest: Aleksander Rednot

Dzielnica Oslo, dzielnica

Dzielnica Oslo, dzielnica rządowa, urząd premiera i redakcja jednej z największych gazet wydawanej w Norwegii, a tutaj jakby nigdy nic podjeżdża sobie furgonetką wypełnioną materiałem wybuchowym i nic, nikogo to nie zaniepokoiło, a przecież w Oslo na każdej ulicy setki kamer - monitoring, widocznie tam nie ma ochrony rządu ani miejsca, gdzie mieszczą się siedziby rządowe, ja rozumiem, że w Norwegii premier nie ma ochrony i ze porusza się po kraju bez obstawy, ale żeby nikt w kamerach nie zauważył przed siedzibą premiera Norwegii tej furgonetki?

A czy premier Norwegii ma dzieci, czy rząd Norweski ludzie sprawujący w Norwegii na dzień dzisiejszy władze mają dzieci, może ten zamach to ostrzeżenie dla rządzących Norwegią, żeby się nie wygłupiali na forum ONZ z tą proklamacją i uznaniem Palestyny i, żeby nie wygłupiali się z tym, że w Norwegii nie mogą funkcjonować firmy izraelskie z powodów etycznych, biznes jest biznes...

ab1b6e37b20f1a8d869d03818edd9920,14,0.jpg

To jest: retro

Ale przecież

p. Rednot pokazał prawdziwe zdjęcia. Boikott Israel.
(Dotyczy http://prawica.net/opinie/265...).

To jest: dante_alighieri

Tak wiem. I co z tego?

Mysli Pan ze dlatego ze napisali na przescieradle "bojkot Izraela" to Izrael kazal ich na drugi dzien wymordowac?

To jest: Aleksander Rednot

Panie Dante ten bojkot oraz

Panie Dante ten bojkot oraz akcja polityczna prowadzona przez norweską Partię Pracy była prowadzona w zasadzie od początku jej kadencji, chyba już panu wcześniej pisałem, że to nie była jednorazowa akcja z tym bojkotem, a ten człowiek do tego zamachu przygotowywał się od kilku lat, ta partia rządzi w Norwegii od kilku lat... Dodam na marginesie, że będąc obywatelem Norwegii na pewno bym na nią nie zagłosował - na Partię Pracy. :)

I znowu to samo, panie Dante niech pan przestanie mataczyć.

Pisałem panu o rezolucji Norwegii w sprawie Palestyny, którą niedługo Norwegia miała przedłożyć oficjalnie na posiedzeniu ONZ-u? Bodajże rady bezpieczeństwa? Pisałem również już dzisiaj trzykrotnie o tym, że minister finansów norweskiego rządu odmówił dwóm firmom izraelskim, aby mogły wejść na rynek norweski ze swoim kapitałem i pieniędzmi, z powodów etycznych. Powody etyczno to te, że nie można prowadzić biznesu z krajem, który dopuszcza się zbrodni wojennych na narodzie palestyńskim. :) Jednak do pana to jak do ściany, pan jest odporny na wszelkie argumenty ...

p.s.

To co oni znajdowali się na kole podbiegunowym, czy w okolicach Oslo?

To jest: dante_alighieri

Nie prosze Pana. To nie sa "argumenty". Izrael z czyms takim

spotyka sie co chwila. A to we Francji a to w Norwegii. To jest wliczone w koszty tlacej sie wojny domowej w Gazie.
Pan zas twierdzi ze na pewno Izrael wyslal tego szalenca zeby wymordowal te dzieciaki. To jest wlasnie obrzydliwe. Nie ma na to zadnego dowodu. Pan jako niezbite dowody traktuje co? To ze napisali na przescieradle "Bojkot Izraela" albo to ze dwoch izraelskich firm nie dopuscili do przetargu rok temu?
Dobrze sie Pan czuje?

To jest: retro

Przecież tłumaczę,

że zbieg okoliczności, niczego nie twierdzę. A co napisali na prześcieradle we Francji?

(Dotyczy http://prawica.net/opinie/265...).

To jest: Aleksander Rednot

Ale te hasła wypisywane na

Ale te hasła wypisywane na transparentach we Francji popiera rząd francuski oraz prezydent Sarkozy?!

To jest: dante_alighieri

Panie Rednot ja nie wiem kto co popiera.

Ja wiem ze nie ma zadnego dowodu na zwiazek Izraela z ta masakra. I tyle.
To ze w ONZ rezolucja ( ile juz takich rezolucji) czy bojkot to zaden dowod. I co teraz mysli pan ze tej rezolucji nie zglosza czy jak?

To jest: dante_alighieri

Malo zadym we Francji jest i demolek cmentarzy?

No co Pan. W Edynburgu tez stoja co lato popieracze Palestyny z flagami z sierpem i mlotem i rozdaja ulotki i izraelskich zbrodniach. Jak bede w centrum jutro to im zrobie zdjecie i Panu zamieszcze.

To jest: Aleksander Rednot

To parlament Szkocji również

To parlament Szkocji również zaczął bojkotować Izrael z powodów etycznych i popiera te hasła wypisywane przez szkockich anarchistów i komunistów?

To jest: dante_alighieri

Prosze Pana. Pisze to Panu po raz kolejny

Nie ma zadnego dowodu na to ze Izrael mial z tym cos wspolnego. I tyle.
Szaleniec ktory strzelal mial dosc spojna w swym szalenstwie wizje swiata w ktorej problemem byli muzulmanie a konkretniej zagrozenie islamizacja Europy. To ze Norwegia chciala/bojkotowala Izrael nie jest dowodem na to ze Izrael stal za ta masakra. Jest to Pana przypuszczenie na ktore nie ma zadnego dowodu.

To jest: Aleksander Rednot

Rząd francuski składa

Rząd francuski składa rezolucję w ONZ-e o tym, aby uznać Palestynę i bojkotuje firmy izraelskie w swoim kraju? Ładnych rzeczy tutaj się można dowiedzieć... Niedługo się okaże, że Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone również bojkotują Izrael i chcą go zbombardować...

To jest: Aleksander Rednot

Rząd Norwegii nie jest firmą

Rząd Norwegii nie jest firmą panie Dante.

To jest: samograf

Dobrze to sobie zapamiętać

nie jest firmą

Ale premier nazywa się Stoltenberg. I panu to wcale nie przeszkadza?

To jest: Aleksander Rednot

To premier Norwegii to też

To premier Norwegii to też żyd, nie wiedziałem, to staje się coraz bardziej niemożliwe, i bojkotował oraz pozwalał na bojkot Izraela? Straszne, a to ci dopiero zdrajca, na pewno go nie ominie żydowska dintojra i sprawiedliwy sąd jeszcze na ziemskim padole. Panie samograf cóż za przypadek nie uważa pan?! :) No i ten Mossad, który ukradł wszystkie motorówki w okolicy tej wyspy, czy tylko je popsuł?

To jest: dante_alighieri

Co tam mosad zrobil to juz Pan wie najlepiej

Z tymi motorowkami to przeciez Pan wykryl ich niecne dzialania.

To jest: Aleksander Rednot

A może te motorówki popsuli

A może te motorówki popsuli arabscy ekstremiści, a potem podszywając się pod masona, liberała, homoseksualistę i syjonistę wymordowali swoich zwolenników politycznych w tym dzieci arabskich emigrantów oraz kobiety? Wie pan, co grozi islamistom za zamordowanie niewinnej kobiety?

To jest: dante_alighieri

To bardzo mozliwe. Tymczasem jedak

nic na to nie wskazuje. Jesli wyjda jakies nowe dowody to zobaczymy. Facet zyje i mowi duzo i chetnie. Jego adwokat wlasnie oznajmil ze zamierza on "wszystko wytlumaczyc" wiec posluchajmy co ma do powiedzenia.

To jest: Aleksander Rednot

Na pewno powie całą prawdę o

Na pewno powie całą prawdę o swojej zbrodni, tak jak to zrobił kiedyś Niewiadomski. :)))

To jest: dante_alighieri

Prosze Pana, z tym nie da sie dyskutowac.

Jako ze Pan zna wszystkie te spiski od podszewki a ja nie. Rozumie Pan?
Gosc ktory idzie na szubienice to juz chyba moze powiedziec jak bylo prawda? Co mu zalezy?
Ale nie. Taka prawda nie pasuje do teorii spiskowej.Nie wiem czy Pan zauwazyl ale Pan pochodzi do w zasadzie kazdej sprawy z gotowym rozwiazaniem pod ktore pasuje reszte. Co nie pasuje jest odrzucane.Ma pasowac ta zeby winni byli Zydzi. I to ma sens no nie?

To jest: Krzysztof M

Jednak do pana to jak do

Jednak do pana to jak do ściany, pan jest odporny na wszelkie argumenty

To teraz jeszcze wnioski.

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: Aleksander Rednot

Panie Krzysztofie wnioski są

Panie Krzysztofie wnioski są takie, że trzeba unikać dyskusji z takimi ludźmi jak pan Dante, jednak z drugiej strony mamy pozwalać na kłamstwa, które próbuje nam tutaj pan Dante przedstawiać jako prawdę. Chciałbym również zauważyć panie Krzysztofie, że pan też czasem wchodzi w polemikę z dyskutantem Dante i samografem...

To jest: retro

Nie, nie myślę.

To po prostu zbieg okoliczności. No i trafił się wariat, jakich nie brakuje. Jest tylko zbieżność między tym prześcieradłem i bojkotem Izraela, który Norwegia naprawdę założyła. Po prostu juniorzy za bardzo pyskowali, no i dostali, to wszystko. Następni dwa razy się zastanowią, zanim coś napiszą na prześcieradle.

(Dotyczy http://prawica.net/opinie/265...).

To jest: Aleksander Rednot

Rezolucja składana w ONZ-cie

Rezolucja składana w ONZ-cie oraz niepozwolenie na wejście na rynek norweski firmom izraelskim nazywa pan pokrzykiwaniem jakiejś młodzieży? To znaczy, że rząd norweski to jacyś dyletanci i ludzie z pierwszej łapanki? Przecież to była młodzieżówka partii rządzącej, nie robiła tego bez pozwolenia swoich przełożonych zasiadających w rządzie norweskim, być może jednak robili co, im się tylko żywnie podobało. Przecież ten obóz miał odwiedzić premier Norwegii, chyba nie po to, aby ten bojkot skrytykować?

To jest: dante_alighieri

Byl ubrany w mundur policjanta. Zwolal mlodziez

mowiac ze ma informacje o zamachu w Oslo. Kiedy zebral sie tluma zaczal strzelac. Mial karabin maszynowy.

To jest: retro

Jeśli tak,

to rozumiem, że mógł.

To jest: Aleksander Rednot

No i ten brak motorówki

No i ten brak motorówki choćby jednej, przecież to kraj morski z wieloma wysepkami, fiordami, rzekami, jeziorami, kraj, w którym każdy ma swoją łódź przynajmniej jedną, a tutaj nawet jednej nie mieli, bo się akurat popsuła, to ta norweska Policja nie ma helikopterów, które mogą lądować na wodzie, nie ma wodnosamolotów, strasznie ta Norwegia jakaś nienowoczesna i niewyposażona, a chciała bombardować Izrael?

p.s.

Nie rozumiem, co ma mój komentarz wspólnego z tym o czym pan napisał w swoim komentarzu? Obrzydliwe jest to jak ktoś pisze o swoich rodakach, że to szmalcownicy i mordercy żydów, oraz to, że księża katoliccy krzywdzą dzieci. To nie ksiądz strzelał na tej wyspie do bezbronnych dzieci tylko mason, homoseksualista i liberał oraz człowiek, który kochał Izrael i syjonizm...

To jest: dante_alighieri

Niech Pan nie odbiega od tematu.Ksieza nie maja nic do tego.

Szaleniec ten kochal pewnie jeszcze inne rzeczy i inne nienawidzil a obrzydliwe jest to miesza Pan swoje fobie i obsesje do tak potwornej zbrodni zeby dokopac komus kogos Pan nie lubi. Ma Pan jakis dowod na te brednie ktore wypisuje? To jest wlasnie obrzydliwe Panie Rednot.

To jest: Aleksander Rednot

Jeżeli ja mam jakieś fobie i

Jeżeli ja mam jakieś fobie i obsesje, to jak nazwać pana obsesje i fobie?

Pan zostawi masze obsesje na boku, niech pan się odniesie do moich pytań. Jak to możliwe, że w jednym z najbogatszych krajów na świecie, gdzie każdy w domu ma broń i kilka domów, na przykład nad jeziorem, fiordem, rzeką, morzem, Policja nie mogła znaleźć jednej sprawnej motorówki, aby pomóc tym ludziom mordowanym przez prawie dwie godziny przez mordercę? Jak to możliwe, że w kraju w jej stolicy Oslo, przed urzędem premiera staje jakakolwiek furgonetka i nikogo to nie obchodzi ani nie interesuje? W dzielnicy gdzie jest mnóstwo kamer i bezustanny monitoring tego miejsca?

To jest: dante_alighieri

Policja miala motorowke. Widze ze Pan nie doczytal

Co do biura premiera to furgonetek w centrum miasta jest wiele, nawet w Oslo a tamtejszy rzad nie barykaduje sie tak jak nasz. Premier chodzi sobie bez ochrony na przyklad. Oboz ten odbywal sie na glebokim zadupiu jesli Pan dal rade zauwazyc.
Czy zmierza Pan do tego ze ta motorowka to tez czesc zydowskiego spisku? Policja tez byla w zmowie? Ja to juz nie mam slow, to Tworki jakies sa.

To jest: samograf

Proste jak jasny pierdół!

ten brak motorówki

Motorówkę niewątpliwie gwizdnęli ci sami agenci Mossadu, którzy uprowadzili kanonierki z Cherbourga. Jeden z nich był później zamieszany w zabójstwo nie tego, co trzeba, marokańskiego kelnera w Lillehammer. I tu zaczyna się trop... Może pan coś wywęszy?

To jest: Aleksander Rednot

A w Danii Mossad wszystkich

A w Danii Mossad wszystkich nie zabrał? To policja norweska nie ma prawa sobie pożyczyć od kogoś czyjejś motorówki przy okazji wyjątkowych wydarzeń, zwłaszcza takich, które miały miejsce na tej wyspie? Przecież ludzie z tej wyspy zaraz po tym, gdy zaczął do nich strzelać ten morderca, zaczęli dzwonić do znajomych oraz na policję, aby im ktoś udzielił natychmiast pomocy...

To jest: samograf

Dla pańskiej wiadomości

Najszybszy ślizgacz z północnego cypla Danii do najbliższe wysepki Norwegii musiałby płynąć co najmniej ćwierć doby.

To jest: Aleksander Rednot

Niemożliwe? Poważnie?

Niemożliwe? Poważnie?

To jest: samograf

Zupełnie serio

Może pan coś wywęszy?

To jest: Aleksander Rednot

Mam dzisiaj katar.

Mam dzisiaj katar. Nici z węszenia.

To jest: samograf

Ani chybi, że za dużo się pan Al-Dżaziry ostatnio naoglądał

Źródło twierdzi, że pozostaje ona w finansowej zależności od emira Kataru.

To jest: Krzych Adam

.

.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: samograf

Nie da się wykluczyć

Tym nie mniej na razie nie przedstawiono najmniejszego dowodu, ani nawet poszlaki. Tylko użytkownik Rednot przedstawia takie motywy jako dowód koronny.

To jest: Krzych Adam

Wie pan, ja to odebralem jako przekonanie, że to opcja.

Do rozważań. Natomiast reakcję pana d_a jako wręcz histeryczną. Ale może nie mam racji, sam nie wiem. Może uprzedziło mnie do argumentacji pana d_a jego twierdzenie z wczoraj, że Izrael chciał zawrzeć pokój z Palestyńczykami (zakładam zadowalający obie strony). Co jest takim bullshit, że toleruję to tylko u polityków (bo bullshitting to ich zawód).

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Niech Pan nie idzie michnikiem. Co jest "histerycznego" w tym co

ja pisze? Smieje sie z ludzi ktorzy nie umieja sklecic zdania zeby nie pojawilo sie tam slowo "Zyd" i tyle
Co do ofert ziemia za pokoj ktore Izrael wysuwal pod adresem roznych Hamasow czy OWP to tez "bullshit"?

To jest: Krzych Adam

Przecież napisałem, że takie odniosłem wrażenie.

Którego słuszności nie jestem wcale absolutnie pewien. Jako histeryczną odbieram Pana natychmiastową reakcję na każde pojawienie się na tym forum "ludzi ktorzy nie umieja sklecic zdania zeby nie pojawilo sie tam slowo "Zyd"". Tak to mam. Albo może Pan tak to ma.

Zaś oferta typu - oddamy wam z tego co wam zabraliśmy małą część, a jak będziecie na nasze żądanie podskoczenia zawsze odpowiadali pytaniem: -"A jak wysoko?", to może kiedyś dostaniecie coś więcej, jest moim zdaniem czystym bullshit.

Odnośnie Michnika. Czyżby on mówił to samo co ja i to nawet wcześniej? To duża sensacja! Gdzie Pan to znalazł?

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

No coz. Polityka to taki bullshit.

Arabowie mogli miec polowe Palestyny albo nic. Wybrali nic. Zycie nie jest sprawiedliwe.

To jest: Krzych Adam

Panie, durnia Pan ze mnie robi?

Mogli mieć połowę Palestyny w izraelskiej propagandzie. W rzeczywistości oferta to były bantustany z izraelskim strażnikiem na każdym rogu.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Nie no mogli miec polowe w 1948 roku kiedy

ONZ uchwalilo podzial Palestyny na dwa panstwa. Potem dostali bantustan ale i tam nie umieja rzadzic. Wybaczy pan moje uprzedzenia ale ja jakos nisko oceniam arabow za ich pracowitosc i organizacje. Moze jestem uprzedzony.

To jest: Krzych Adam

O, o to chodzi.

To już nawet daje Pan kredyt Izraelowi za postanowienia ONZ-u? Myślałem, że chodziło o izraelskie oferty.

Nie, to nie niska ocena Arabów. To niezrozumiale wysoka ocena wszystkiego co dotyczy Żydów. Dlaczego?

I czemu Pan to wszystko weksluje na Arabów? Mówiliśmy o Żydach. Jeśli nawet uznamy, że Arabowie są źli, to nie czyni to Żydów automatycznie lepszymi, niż gdyby to rozpatrywać bez rozważania Arabów.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Tak daje im kredyt.

Pan moze dawac kredyt OWP albo komu innemu. Nie uznaje automatycznie ze "arabowie sa zli" a przez to Zydzi lepsi.

To jest: Krzych Adam

No właśnie cały czas pytam dlaczego Pan którejkolwiek stronie...

... daje kredyt. Dla mnie jeden semita jest wart drugiego i ani temu ani temu nie mam zamiaru dawać kredytu zaufania.

Ciekawi mnie dlaczego Pan sobie wybrał jednych jako swych faworytów. I na pierwsze użycie słowa Żyd, czy Izrael przez kogoś, od razu wskakuje Pan na swego bojowego konia, opuszcza przyłbicę, zniża kopię i rozpoczyna szarżę.

Tak po prostu chciałbym wiedzieć, bo to bardzo interesujące skąd się taka postawa bierze.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

To jest: dante_alighieri

Moze z tego ze lubie robic na przekor ludziiom ktorzy nie

umieja sklecic zdania bez wstawienia tam slowa "Zyd"? Tak jak Pan lubi pisac na przekor mnie tak ja lubi pisac na przekor im. Te barwne opisy jakie Pan stosuje, te o przylbicach i inne. Fajne. Zastanawiam sie tylko po co? Co chce Pan nimi osiagnac?

To jest: Krzych Adam

Właśnie to co uzyskałem. Odpowiedź wyjaśniającą.

To po prostu przekora, zatem? Ale dlaczego działa to tylko w odniesieniu do jednego rodzaju Semitów, a do tych drugich ma Pan nieomalże obrzydzenie?

Ja osobiście mam trudności w określeniu, którzy są mniej sympatyczni.

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).