Twój komentarz?

oto baba jag

I przychodzi taki ściemniacz

Albo z potomkami chłopów z gospodarstwami wydrenowanymi ekonomicznie do cna przez ponad ćwierćwiecze dostaw obowiązkowych?

i ściemnia. Albo z niewiedzy albo celowo.

No więc żadne obowiązkowe dostawy nie zrujnowały tak polskich rolników jak wolność i demokracja. Oczywiście Geniusz z Kanady nie wie ,ze obecnie wolność i demokracja chce dla rolników trzech lata więzienia za nielegalny ubój świni. Ostrzej niż za Hitlera i Stalina. Rolnikowi, który ubije świnię na potrzeby własnego gospodarstwa, ale bez obowiązkowego zezwolenia będzie grozić kara pozbawieniem wolności do lat 3. Resort sprawiedliwości proponuje, aby sądy karały bezwzględnie finansowo takich rolników na cele związane z ochroną zwierząt. Propozycja kar ma wahać się od 1000 do nawet 100 tys. zł.

Read more: http://www.pch24.pl/wiezienie-za-niezgloszony-uboj...
Gdyby nie było reformy rolnej i obowiązkowych dostaw to Polacy zdechli by z głodu.

Co tam domiary dla kombinatorów. Teraz za to są podatki od podatków i od deszczu i od Co2 .Wprawdzie nie w Polsce ,ale w Boliwii w 1997 wolność i demokracja wsadzała do pierdla za zbieranie deszczówki.Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by wolność i demokracja przywaliła także i w RP 2,5. Obecnie cała woda w Polsce już należy do państwa łącznie z wodami opadowymi. Należy założyć ,że docelowo chodzi o sprzedanie całej wody koncernowi jak Nestle czy Bechtel. Od stycznia mamy już w RP 2.5 właściciela zasobów wodnych. Ciekawe co się będzie dalej działo?

Oto co ci zdrajcy planują:

Art. 78. Tracą moc:
1) dekret Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego z dnia 6 września 1944 r. o
przeprowadzeniu reformy rolnej;
2) dekret z dnia 26 października 1945 roku o własności i użytkowaniu gruntów na
obszarze m.st. Warszawy.

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.