Twój komentarz?

oto ulcik140

Zdumiewająca odwaga banderowska?

Jestem w zasadzie ciekawa, nurtuje mnie pytanie, ano takie: Co, a raczej jak zareagowaliby ukraińscy antysemitcy kryminaliści gdyby tak żydowscy roszczeniowcy wystapili z żądaniem zwrotu bezdziedzicznej schedy po pomordowanych w holocauscie i zmasakrowanych pobratymców na Ukrainie przez Petliurę i kolaborantów banderowskich?
Ciekawe czy banderowcy dialogowaliby z roszczeniowcami na temat uchwalonych ustaw czy też chwyciliby za widły i siekiery w celu rozwiazania problemu?

No, bo znając historycznie udokumentowane talenty do masakrowania ofiar przez ukraińskich bohaterów to jakoś trudno mi uwierzyć żeby walkowerem pozwoli zgiąc sobie kolana i bulić kadukowe roszczenia? W przeciwieństwie do nas to można wyrokować, że w tak drażliwej sprawie zabrakłoby na Ukrainie opozycyjnych obrońców, którzy zdobyliby się na odwagę i oskarżali swój naród o antysemityzm, czy mordowanie niewinnych Żydów, czy inne niecne uczynki.

Moim zdaniem skoro władza udaje głuchą na słuszne skargi żydowskie o brak szacunku, o prześladowanie i zawzięcie milczy nic nie robi w sprawie zakazu jawnego wyrażania opinii w temacie antysemityzmu, nie urojonego problemu lecz rzeczywistego jeśli wierzyć donosom ofiar tych prześladowań to problem jest nabrzmiały, bardzo nekający ukraiński naród. Sekwencja tych zrozumiałych i niezrozumiałych zarazem zachowań jest taka to, że banderowcy są uzbrojeni po zęby i nie można przewidzieć przeciwko komu wykorzystają tą oręż. Oby tylko nie przeciwko nam!
Narazie być może do wyciszenia zbrodniczych nastrojów wystarczaja im pomniki "bohaterów," i graffiti, ale na jak długo? Jeśli nie zostaną przekupieni "bohaterami" to może tam być naprawdę niewesoło. Skończyć się może antysemityzm bo zabraknie semitów. To nie są "antysemici" tacy jak Polacy, oni sa autentyczni i tam zadne potulne władze nie miałyby racji bytu i musiałyby ostro reagować, bronić narodowej godności w odpowiedzi m.in. na bezzasadne Bibiego oskarżenia.

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.