Twój komentarz?

oto ulcik140

Ukraina nie klęczy

Nie jestem taka pewna czy Żydzi poradzą sobie z rozbestwionymi banderowcami. Obecnie są w defensywie a takie ustępstwa wręcz tolerancja naczelnych władz pod adresem banderowskich morderców żydowskich nie uleczy, lecz raczej pogłebi ich butę i pomniki "kryminalistom antysemickim" nie tylko, że będą stawiane lecz pielęgnowane i hołubione w ramach utrzymania zdecydowanych na wszystko banderowców pod kontrolą. W przeciwnym wypadku widocznie władze przewidują niepożądane skutki i boją sie tych skutków. Boją się banderowców!
Szczerze mówiąc to jest przykład jak pracuje zdecydowana jedność banderowskich pomiotów odnośnie pamięci ich "bohaterów" i jakie to ma znaczenie dla naczelnych władz ukraińskich. Ano, większe niż jawna walka z manifestowanym otwarcie antysemityzmem. Jak wynika z treści artykułu to Żydzi muszą siedzieć cicho, nie drażnić i pogodzić sie z niekamuflowaną mową nienawiści głoszoną przez użytecznych władzom banderowców.
Cuda jednak na tym świecie się zdarzają i władza nie klęka przed prześladowanymi Żydami lecz milczy więc tym samym przyzwala i głaszcze po główce zdecydowanych na wszystko rezunów.
A postawa naszych władz no, nie ma się co dziwić ale zasługuje tylko na pogardę w oczach Żydów, i dodatkowo jest niezgodna z opinią większości społeczeństwa w temacie ostatnich sporów z Izraelem. Rogi rosną jak sie je nie przeciera i żądania również w miarę władz upodlenia. Czego możemy się spodziewać po spolegliwym dialogowaniu " Ano, kija!

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.