Twój komentarz?

oto Krzych Adam

Nie dziwi mnie to u Pana, ani ciut ciut.

Pański defetyzm jest znany. Pierwszy raz nasze opinie się nie zgodziły, po okresie gdy zgadzałem się z diagnozą o wpływie Księcia Ciemności i jego pupili, gdy ja stałem na stanowisku, że nawet w warunkach demokratury może być lepiej, albo gorzej, dlatego warto sie starać by uczynić ją jak najmniej złą, a Pan wyszedł z tezą o atrapie i tym że jest i tak już po herbacie.

Podobnie jest i teraz. Ja uważam, że starać się należy o to by znaleźć sposób na wyniesienie nowych "umiłowanych przywódców" posiadających cojones. Na to że one wyrosną dotychczasowym nie liczyłbym. Przy umiarkowanym moim entuzjazmie i znacznej ostrożności w zachwycaniu się tym wszystkim co robi w Turcji "sułtan" Erdogan jedno muszę zauważyć, że gdy przywódcy kraju wasalnego mają cojones tak jak ten przywódca, Amerykanie będący z natury pragmatykami dokonują bardzo często pewnych "adjustments" swej polityki. Z historii wiemy co prawda, że czasem biorą się za ich eliminowanie, ale uważam, że konsekwentna i na jedną nutę prowadzona działalność zarówno Polski jak i Polonii amerykańskiej ma gigantyczne szanse na skutek.

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.