Twój komentarz?

3 zdjęcia z Camino - dzień 109 Gijon

1. Droga we mgle lub chmurach.
1

2. Widok po wyjściu na wzniesienie.
2

3. Camping przed Gjion, gdzie się zatrzymałem.
3

109 dzień mojego Camino: 27 km do Gijon. Niezbyt pewny swojego organizmu wybrałem drogę nie szlakiem tylko wzdłuż szosy. Wychodziło trochę dalej, ale nie chciało mi się ryzykować w deszczu i błocie szukania strzałek i nie czułem się jeszcze w pełni sobą po przejściach w Villaviciosa.

Przez cały dzień był deszcz. Dobrze piszę, był, a nie padał. W zasadzie nic nie spadało z góry na dół, tylko szedłem w jakiejś chmurze, w której wisiały jakby w nieważkości niezliczone małe krople wody. Paskudna sprawa. Człowiek moknie - nie wie jak. Zamyka się w sobie. Patrzę, a tu na mojej ręce po prostu siedzą sobie te krople - możecie zobaczyć na zdjęciach w albumie poniżej. Śmieszne.

Przed Gijon jest kemping Deva. Pełni rolę taniej albergi dla pielgrzymów. W tym siąpiącym deszczu małe drewniane domki nie wyglądały atrakcyjnie. W środku sześć osób. Na szczęście pielgrzymi to cudowni ludzi, więc Polak, Czech, Anglik, Francuzo-Hiszpan i Hiszpan bez problemu przypadli sobie do gustu.

---------------------------------
Album zdjęć z tego dnia.

Całość relacji w książce dostępnej w wydawnictwie Gaudium:

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4
Ogólna ocena: 4 (głosów: 4)

Tematy: 

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.