Twój komentarz?

oto Karol Fryderyk

Spiseg

Świetnie nam Pan to wszystko zdemaskował i pokazał, Panie Piotrze. Brakowało żeby Pan jeszcze napisał "3:18 słychać strzały"
Ci strzelający żołnierze chyba też byli agentami, bo tak "celnie" strzelali (a mieli dużo czasu i niewielki dystans do celu), że zdrajcy udało się jednak uciec, albo może właśnie nie strzelali a tylko udawali, że strzelają, albo jankesi zrobili jakiś fotomontaż. Nie śmiem przecież nawet podejrzewać, że niecelne strzały są wynikiem małych umiejętności, bo przecież wojsko KRLD jest na pewno świetnie przygotowane, wyszkolone i wyposażone (może będzie coś o tym w nowościach z KRLD).
Zapomniał Pan jeszcze poddać w wątpliwość jakoby dywersant był zakażony gruźlicą i WZW typu B, bo i takie wieści dochodziły z jankeskiego korytka (swoją drogą ciekawe jak Pan definiuje i rozróżnia pomiędzy tym co jest korytkiem jankeskim a co nie jest i w ogóle ile jest korytek i jakich i w jakim(ch) korytku(ach) żywi się Pan). Co do zakażenia to chyba najbardziej wiarogodne i sensowne dla Pana będą następujące opcje:

  1. nie ma żadnego zakażenia, a jest to zwyczajne kłamstwo
  2. zakażenie jest, ale zostało ono specjalnie wszczepione do krwi dywersanta, żeby dodać większej dramaturgii

Proszę sobie wybrać zgodnie z upodobaniem i może podesłać całą Pana dokładną analizę filmu na YT Antoniemu z MONu, Powinno to Panu zapewnić miejsce w komisji, która już niedługo dotrze do prawdy o tym co się wydarzyło 10.04.2010 w Smoleńsku

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.