Twój komentarz?

oto Krzych Adam

Puk, puk, to ja, wywołany do tablicy "misjonarz jankesizmu".

Gdyby ktoś nie wiedział, to tym "misjonarzem jankesizmu", a przynajmniej jednym z nich ja mam być. Znaczy zastanawiałem się nad tym czy ten uciekinier powinien być przez Polaków nazywany zdrajcą i dezerterem, którego należy zastrzelić jak wściekłego psa i stąd się wziął epitet który zastosował w stosunku do mnie Autor. Ale to nie ja wzywałem p. Badurę do wypowiadania się w temacie, bo jego opinie lekce sobie ważę. Znaczy ktoś inny, albo jeszcze więcej "ktosiów innych" to są pozostali "misjonarze jankesizmu".

Choć akurat w kilku aspektach moje poglądy na tę konkretną sprawę wiele się od przedstawionych przez p. Badurę nie różnią. Też nie uważam, że był to jakiś zwykły sobie żołnierz i też sądzę, że znaczna część z tego co pokazują nam na filmie z ucieczki Amerykanie wskazuje na realizowanie przez niego pewnego wcześniej ułożonego scenariusza. Jednakże jakiś James Bond, czy nawet Hans Kloss, albo Stirlitz z niego żaden, bo zamiast od razu dawać dyla na piechotę, kiedy już się nie dało dalej jechać samochodem on najwyraźniej stracił głowę.

No i te robaki jakieś nie takie. Załączam obrazek, ale jest on dość obrzydliwy, więc w formie linku, który każdy może otworzyć jeśli chce, lub nie otwierać, jeśli obrzydliwości oglądać nie chce.
http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/12/pas...
Robale są za bardzo obłe i nie tego koloru, znaczy wyglądają bardziej na glisty ludzkie, a na pewno na tacce nie ma tego 28 centymetrowego tasiemca o którym pisali Amerykanie.

Tak czy inaczej, a tak w ogóle moim zdaniem bardziej inaczej niż tak, tekst p. Badury w minimalnym stopniu odnosi się do tego co ja napisałem. Bo mnie nie chodziło o to kto ma rację w konflikcie na tamtym półwyspie, hen, hen nad Pacyfikiem, nie o to kto kłamie, a jedynie o to, że w tym konflikcie nasza chata jest z kraja, więc nie musimy zajmować stanowiska ani za, ani przeciw. A oprócz tego nie mamy podstaw do oceny postaw ludzkich w warunkach, co do których mamy bardzo mało informacji, a być może w ogóle nie mamy rzetelnej informacji.

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.