Macierewicz prosi USA i UK o włączenie się do śledztwa smoleńskiego

Antoni Macierewicz w kwaterze głównej NATO powiedział dziennikarzom, że o "tragedii smoleńskiej" rozmawiał z naczelnym dowódcą sił NATO w Europie, amerykańskim generałem Curtisem Scaparrottim i ministrem obrony Wielkiej Brytanii Michaelem Fallonem.

- Wydaje się, iż najwyższy czas, żeby NATO włączyło się do wyjaśnienia tej sprawy, do wsparcia Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, która w tej materii działa, i uzyskałem taką zapowiedź, zarówno ze strony pana generała Scaparrottiego (...), jak i pana Michaela Fallona.

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Zbrozło

Wystarczy wczytać się w

Wystarczy wczytać się w informacje o tym. Wyraźnie widać, ż e to były zdawkowe obietnice i niewiele więcej.

oto wzl

A to

A to chyba jakiś totalny odlot! Zwracanie się do UK , by włączyło się do wyjaśnienia katastrofy w Smoleńsku, podczas gdy to UK nie pali się do wyjaśnienia innej katastrofy, co więcej, znowu przedłużyło utajnienie jej akt o ileś tam lat.

oto wzl

Ja obstawiam

Ja obstawiam to drugie.

oto Czesław

Sprawa jest oczywista

Przecież Amerykanie mają zdjęcia satelitarne z tej katastrofy, jest też wysoce prawdopodobne że mają podsłuchane rozmowy telefoniczne członków załogi i pasażerów tego Tupolewa, to co stoi na przeszkodzie żeby to udostępnili J.Kaczyńskiemu, chyba że zniszczyli te materiały "hakerzy Putina".

oto Paulina Kaufmann

Tak z pewnościa amerykanie mają.

Amerykańskie satelity bez problemu fotografują powierzchnię Ziemi przez chmury. Podsłuchują tez polskich polityków ze szczególnym uwzględnieniem Lecha Kaczyńskiego, który był przeciez o niebo ważniejszy od Merkel. Podsłuchiwali, z braku lepszego zajęcia, polskich pilotów z 36 splt.
Może wystarczyłoby poszukać co posiada SKW w tej kwestii? Nic nie slyszałam o śledztwie dotyczącym zniszczenia dokumentów z rozpoznania i zabezpieczenia przed i po tej katastrofie. Znaczy dokumenty są ale ich treść nie jest właściwa w rozumieniu "sekty smoleńskiej".

oto Ireneusz

Proszę nie burzyć mitów

Przecież i tak każdy wie, że Amerykanie potrafią i mogą wszystko. Wiadomym jest, że nawet w najodleglejszej galaktyce kosmici mówią z akcentem amerykańskim. Wszystko widzą, wszystko wiedzą. Rambo czuwa. Razem z Wielkim Manitou.

oto chłop jag

Macierewicz prosi USA i UK o

Macierewicz prosi USA i UK o włączenie się do śledztwa smoleńskiego

To jest naturalne - ponieważ rozniecanie tej zadymy jest możliwe tylko wtedy - kiedy dołączą się nowe, zagraniczne miechy - tołażysze.
Wniosek?
Zadymę z TK też rozniecano za pomocą tzw. Komisji Weneckiej - tołażysze.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.