CNN: Trump spiskował z Rosją

CNN 10 stycznia w nocy zaprezentowało sensacyjne dokumenty pochodzące od anonimowego "byłego pracownika brytyjskiego kontrwywiadu", oskarżające Donalda Trumpa i jego sztab wyborczy o negocjacje z Rosją i konspirowanie z nimi przeciwko Hillary Clinton.

Rosyjskie służby miały także wg tego raportu szantażować Trumpa materiałami o charakterze seksualnym i finansowym. Za CNN powtórzyły te oskarżenia czołowe media amerykańskie.

W internecie opublikowano te dokumenty.

Donald Trump odpowiedział na Twitterze:

Ważne wydarzenie?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (1 głos)

Tematy: 

Dyskusja

oto Marek Bekier

Został już tylko tydzień do

Został już tylko tydzień do czasu kiedy prezydent Trump sam wszystko wyjaśni bezpośrednimi działaniami. Jestem jakoś dziwnie spokojny w tej sprawie. Nawet zaryzykuję stwierdzenie, że sytuacja Polski ma szansę na radykalną poprawę byle tylko nasza własna władza dostrzegła cokolwiek w polityce zagranicznej, co można zrobić z własnej inicjatywy i bez myślenia o łaskawym oku większych i bogatszych.

oto Robercik

Publicznie pojawiają się

Publicznie pojawiają się niedwuznaczne sugestie, że demokratyczna CIA może udzielić Trumpowi demokratycznej dymisji.

http://ram.neon24.pl/post/136256,cia-kontra-trump-...

4 grudnia senator demokratów - Chuck Schumer (Żyd z Wall Street) skomentował zamiary Trumpa co do reorganizacji CIA w ten oto sposób: "Pozwólcie mi na szczerość: jeżeli zaczniesz drzeć koty z Intelligence Community – oni mają 'six ways to Sunday' byś im za to zapłacił", po czym tak Schumer jak i dziennikarka przeprowadzająca z nim wywiad – Rachel Maddow, aktywistka lesbijka (na podstawie czego ma się za "postępową") i gwiazda MSNBC zachichotali porozumiewawczo.

W normalnym państwie demokratycznym (republikańskim raczej) rozważania o pozaprawnej (pozakonstytucyjnej) eliminacji polityka za pomocą służb stanowiłyby tabu. Demoliberalizmowi puściły właśnie zwieracze.

oto Mar.Jan

Sensacyjne materiały:

sensacyjne dokumenty pochodzące od anonimowego "byłego pracownika brytyjskiego kontrwywiadu"

Zamiast brytyjskiego można wpisac cokolwiek innego. pracownicy tajnych słuzb specjalizuja się nie tylko w produkowaniu fałszywych dokumentów, ustawiania prowokacji, ale równiez w łamaniu wszelkich zasad cywilizowanego współżycia.
Dobrze pamiętam jakie oskarżenia były fabrykowane i miotane przeciwko ks. Popiełuszce.
p.s.
Nie twierdzę że Trump jest kandydatem na świętego jak ks. Jerzy!

oto Eowina

Sprawa jest poważna. Walka idzie na całego.

Trump, w odróżnieniu od poprzedników, nie ugina się przed CIA i ten fakt jest szokiem dla wszystkich. Opinia jest taka, że nie jest możliwe sprawowanie władzy prezydenckiej bez codziennych instrukcji od CIA. CIA jest ponad prawem.

Don’t Count On Trump Being Inaugurated — Paul Craig Roberts

Paul Craig Roberts przedstawia jak pozbawione logiki jest to działanie i tworzenie tych fałszywych informacji, ale pisze, że mimo tego nie ma co liczyć, aby Trump został prezydentem.
Jeżeli odpowiednie władze uznają, że dokumenty podające informacje o Trumpie są wystarczające do uznania to za zdradę, to do inauguracji nie dojdzie.

oto chłop jag

Ta zadyma wokół

prezydenta elekta - mówi nam jedno - mianowicie pupile szatana swoim pożytecznym idiotom pozwolili się tam nadmiernie rozbrykać.
Wniosek?
Pupile właśnie Trump'em chwycą kogo trzeba za uzdę - bo między innymi po to wybrano owego Trumpa - tołażysze.

oto wtazka

Tym waznym urzednikiem

Tym waznym urzednikiem panstwowym byl sen. J. McCain, ktory wynajal jakas podejrzana firme w Nowym Jorku, zeby cos wyszukala przeciwko Trumpowi. Firma za pieniadza nalgala roznosci , lacznie z orgiami seksualnymi Trumpa pod Moskwa.
Ten szalenie wazny dokument przedstawiono FBI. McCain tlumaczy, ze mu 'wpadl w rece" taki dokument i musial go dostarczyc do FBI tytulem wyjasnienia.
Stronnictwo Wall Street i pani Clinton nie daje za wygrana. A tu czasu jest niewiele do inauguracji, ktora nalezy koniecznie skompromitowac.
Tak wygladaja demokratyczne wybory w USA.

http://govtslaves.info/identity-of-former-intellig...

oto Eowina

Już wiadomo kto i co. ;)

Były szpieg brytyjski, Christopher Steele, który teraz ma prywatną firmę szpiegowską, dostał zlecenie znalezienie błota na to aby obrzucać nim Trumpa. Płacili mu najpierw republikanie, a potem demokraci, bo dobrze mu szło. Pracował ciężko zasilając media coraz to nowymi sensacjami. Było tego dużo, ale w końcowej formie zebrano 35 stron.
Ten szpieg nie spodziewał się, że jego nazwisko zostanie ujawnione! :D Teraz ponoć uciekł z miejsca zamieszkania, tylko sąsiadom podrzucił kota do pilnowania. Boi się Ruskich.
Former MI6 officer Christopher Steele, who produced Donald Trump Russian dossier, 'terrified for his safety' and went to ground before name released

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.