Udział przewódców Rosji, Francji i Japonii w SPIEF

ST. PETERSBURG, 10 maja - prezydent Rosji Władimir Putin, prezydent Francji Emmanuel Macron, premier Japonii Shinzo Abe i dyrektor Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Christine Lagarde, wezmą udział w sesji plenarnej Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Sankt Petersburgu (SPIEF) 25 maja.

John Micklethwait, redaktor naczelny międzynarodowego holdingu medialnego Bloomberg, będzie moderatorem sesji plenarnej.
Kluczowym tematem forum na 2018 r. jest budowa gospodarczego zaufana.
SPIEF to międzynarodowa platforma komunikacji i dyskusji na temat kluczowych zagadnień gospodarczych. Forum 2018 odbędzie się w dniach 24-26 maja.

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Eowina

A co na to Ameryka?

Jon Huntsman, nominowany w zeszłym roku przez Trumpa na ambasadora USA w Moskwie, zachęca amerykańskich liderów biznesu do wzięcia udziału w forum w Sankt Petersburgu. Jest to pierwszy raz od czasu kryzysu na Ukrainie, mimo że napięcie polityczne między rywalami Zimnej Wojny wciąż rośnie.

Rząd Stanów Zjednoczonych w ostatnich latach aktywnie lobbował wśród ludzi biznesu, aby unikali Forum w St. Petersburgu, aby nie popierali prezydenta Władimira Putina po tym, jak Rosja zaanektowała ukraiński półwysep Krym w 2014 roku.

Ambasador, Jon Huntsman, weźmie udział w Forum i będzie dzielił scenę razem z oligarchą Wiktorem Wekselbergiem, który jest objęty amerykańskim sankcjami.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-05-10...

oto utu1

co na to Ameryka?

Nic. Rosja skapitulowala 9 maja. Netanyahu przyjal kapitualcje i hold rosyjskiej armii. Aby nie bylo niedopowiedzen zbombardowal Syrie.

oto Eowina

Nie wiem czemu wszyscy uważają, że Rosja jest obrońcą

wszystkich. Rosja jest obciążona sankcjami, Rosjanie chcą dobrobytu, który im Putin obiecał przy wyborach, a świat chce aby Putin bronił wszystkich, przed Netanjahu, czy Trumpem.

To co Rosja chce dla Syrii, to aby Syria pozostała w całości ( może w całości dla Rosji, ale w całości). A tu kawałek chce Turcja, kawałek Iran, kawałek USA dla Kurdów i kawałek Netenjahu. Stąd Putin się targuje i zobaczymy z czasem co wytargował.

A tak z ciekawości zapytam. Czy Szanowny wie, że w Iranie jest dwuwładza, jest Hasan Rouhani i jego rząd i jest Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej, który sam się rządzi, nie bardzo zważając na politykę rządu. I ten właśnie Korpus, jest w Iraku, Syrii i ostatnio nawet w Libanie.

Netanjahu był w Moskwie po ataku na bazy irańskie. Netanjahu spotyka się z Putinem, parę godzin po widocznych nalotach Izraela na bazy irańskie w Syrii

oto chłop jag

Udział przewódców Rosji,

Udział przewódców Rosji, Francji i Japonii w SPIEF

Czyli co - światowy pupil szatana próbuje dodatkowo ograć/oskubać Japończyków - przy pomocy Rosji i Francji - tołażysze?

oto chłop jag

Ile razy mam to powtarzać! Co

Ile razy mam to powtarzać! Co za chamstwo.

Też nie lubię chamstwa - na przyszłość będę uważać, gdzie stopę stawiam.

oto Eowina

Pan powtarza w kółko jakieś bzdurne wydumane

przepowiednie, które już się wszystkim znudziły. Koniecznie zawsze musi się Pan zaprezentować, nawet nic nie mając do powiedzenia, powtarzając głupią formułkę. Niezależnie jak ocenia Pan moje pisanie, to proszę się trzymać z daleka.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.