USA nie mają wyboru. Muszą atakować

To "USA" to tylko punkt odniesienia, tak naprawdę to miedzynarodowa, syjonistyczna, finansowa, szatańska banda, która zdycha i nie chce się z tym pogodzić. Dlatego musi atakować.

Szczur zapędzony do narożnika potrafi skoczyć na dwa metry, żeby uderzyć przeciwnika. Międzynarodowa, syjonistyczna, szatańska banda jest teraz takim szczurem i nic innego im nie pozostało tylko atak. Nikt nie chce wojny. Normalne kraje, rządzone przez normalnych ludzi potrzebują pokoju, żeby się rozwijać, bogacić i zapewnić dobrobyt i bezpieczeństwo swoim obywatelom.

Są jednak siły, siły Synagogi Szatana, które karmią się przemocą, krwią, rabunkiem, wyzyskiem i ludobójstwem. Teraz właśnie czara zaczyna się przelewać i narody wyzyskiwane, deptane i brutalizowane od wieków mówią - nie!

Przyszłe starcie w Syrii, bo pewnie do niego dojdzie, będzie właśnie spotkaniem Człowieka, stworzonego na obraz i podobieństwo Boga z siłami Zła.

Bóg dał nam wolną wolę, kazał czynić sobie Ziemię poddaną. Teraz nadchodzi czas próby.

Kto pójdzie za Panem a kto za Szatanem.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
3.94737
Ogólna ocena: 3.9 (głosów: 19)

Tematy: 

Dyskusja

oto Eowina

Trochę mnie razi emocjonalna frustracja jaką Autor

wyładował w swoim tekście. Nie wydaje mi się aby było to uczciwe, robienie z czytelników ofiar czyjegokolwiek złego humoru. :D

Wracając do sytuacji i napięcia jakie jest w polityce światowej to jest tam kilka ważnych elementów.
1. USA nie chce w pojedynkę i samowolnie podejmować wojny z Rosją.
2.Oprócz Rosji w tej wojnie zapowiedział również udział Iran, być może również Chiny.
3. Państwa NATO, aby uczestniczyć w wojnie, muszą mieć pozwolenie własnych parlamentów. Wynik tego nie zapowiada się pozytywnie.
4.Nie ma potwierdzających danych co do tego, że Assad użył broni chemicznej w wojnie z rebeliantami.
Takie są głosy dyskutantów światowych mediów. Ostrzelanie z rakiet Syrii, tak jak to było rok temu, nie wchodzi w rachubę, bo po pierwsze to nic nie dało, a po drugie Rosja zapowiedziała odwet, który rozszerzy działania wojenne, czyli skutki są nieprzewidywalne.

oto BTadeusz

Majstersztyk:

Termin zamknięcia fragmentu Morza Śródziemnego Rosjanie określili na 11-12 kwietnia, 17-19 kwietnia i 23-25 kwietnia. Manewry będą odbywać się w godzinach 10-18 czasu moskiewskiego. Mają w nich brać udział okręty rosyjskiego stałego zgrupowania operacyjnego na Morzu Śródziemnym, czyli 15 okrętów i łodzi wsparcia, w tym fregaty Admirał Grigorowicz i Admirał Essen wyposażone w rakiety manewrujące Kalibr przeznaczone do zwalczania celów nawodnych i lądowych oraz okręty podwodne z Floty Czarnomorskiej. Jak zaznacza Interfax ich załogi mają już doświadczenie bojowe bowiem przeprowadzały już ostrzał ugrupowań antyrządowych operujących na terytorium Syrii.

oto Equatore

Interesującym byłoby porównać

Nikt nie chce wojny. Normalne kraje, rządzone przez normalnych ludzi potrzebują pokoju, żeby się rozwijać, bogacić i zapewnić dobrobyt i bezpieczeństwo swoim obywatelom.

Interesującym byłoby porównać, które to kraje zapewniły dobrobyt i bezpieczeństwo swoim obywatelom, które się rozwijają i bogacą, a które właśnie nie.
Przy bliższym wejrzeniu może się okazać, że "szczurem" jest ktoś inny, niż myśli p. Ruszkiewicz.

A, jeszcze jest jedna sprawa.
Ci, którzy stawiają na "Bliski Wschód", generalnie zakładają, że Chiny są po ich stronie. Że o niczym innym nie marzą, jak zburzenie globalnego porządku gospodarki, handlu i wymiany idei.
Moim skromnym zdaniem, ich strategia jest jednak całkiem inna. Nie zamierzają oni wcale burzyć światowego porządku, ale wykorzystać go do swoich celów, żeby zająć w świecie taką pozycję jaką w czasie Zimnej Wojny cieszył się ZSRR, a może nawet docelowo taką, jaką miało USA.
Mogą oni wykorzystywać państwa burzące porządek do swoich celów, w szczególności po to, żeby osłabić i odwrócić uwagę dotychczasowych hegemonów, ale to wszystko do czasu.
Jeśli zaistnieje perspektywa rozległego, niemożliwego do kontrolowania konfliktu pomiędzy siłami, które będą chciały utrzymać światową komunikację i przepływ pieniądza, a tymi które będą chciały go zburzyć, Chiny poprą tych pierwszych - tyle że wystawią potężny rachunek.

oto Eowina

Bardzo słuszna uwaga co do Chin i odmiennych

kalkulacji. Problem jednak w tym, że Chiny mają własną agendę na Dalekim wschodzie. Jest to militaryzacja Korei jednej i drugiej oraz Tajwan.

Chiny są bardzo wyczulone na sprawę Tajwanu, oraz terenów wodnych przy swoich wybrzeżach. Ostatnio USA zapowiedziały wzmocnienie Tajwanu o łodzie podwodne, które w ostateczności mają kontrolować Cieśninę Tajwańską i wody terytorialne powodując konflikt z Chinami.
China says conflict with Taiwan ‘more probable’ after US agrees to help Taipei build submarines
Tensions rise over Taiwan Strait as U.S. and China harden positions
Will China turn Taiwan into the next Crimea?
Każde zainteresowanie USA inną sferą globu niż Daleki Wschód, Chiny wykorzystają dla umocnienia swojej pozycji w tym rejonie. W takim układzie, nawet jeżeli nie będą wzmacniać Rosji w Syrii, to silna Ameryka im też nie jest na rękę.

oto sceptyk

A skąd ta pewność?

USA nie mają wyboru. Muszą atakować

Mają wybór: mogą nie atakować...

oto sceptyk

jakas paranoja?

Szczur zapędzony do narożnika potrafi skoczyć na dwa metry, żeby uderzyć przeciwnika. Międzynarodowa, syjonistyczna, szatańska banda jest teraz takim szczurem i nic innego im nie pozostało tylko atak.

Są jednak siły, siły Synagogi Szatana, które karmią się przemocą, krwią, rabunkiem, wyzyskiem i ludobójstwem. Teraz właśnie czara zaczyna się przelewać i narody wyzyskiwane, deptane i brutalizowane od wieków mówią - nie!

Nie za dużo pan się naczytal fantastyki?
Może jakies mokre okłady by pomogły...?

oto Eowina

Najważniejsze to mieć przyjaciół.

In surprise move, China to mount live-fire navy drills in Taiwan Strait ‘in show of support for Russia over Syria’  

W niespodziewanym posunięciu, Chiny rozpoczęły ćwiczenia ogniowe marynarki wojennej w Cieśninie Tajwańskiej "aby pokazać poparcie dla Rosji w sprawie Syrii".

Jednym słowem Chiny czekają na szansę aby zając Tajwan. (Wg. wzoru jaki Rosja pokazała z Krymem)

oto chłop jag

To "USA" to tylko punkt

To "USA" to tylko punkt odniesienia, tak naprawdę to miedzynarodowa, syjonistyczna, finansowa, szatańska banda, która zdycha i nie chce się z tym pogodzić. Dlatego musi atakować.

Pięknie Pan ujął problem umieszczając go w prawidłowych ramach ze smoły i siarki - tołażysze. Nie zgadzam się tylko z tym, że banda zdycha - tołażysze. Zdycha - to nasza cywilizacja wraz z nami - tołażysze - na skutek działalności pupili szatana.

Bóg dał nam wolną wolę, kazał czynić sobie Ziemię poddaną. Teraz nadchodzi czas próby.

Bóg dał a Szatan zabrał - tołażysze.

Kto pójdzie za Panem a kto za Szatanem.

Pupile szatana wiadomo - natomiast ludzie spętani i rzuceni pod szatańskie kopyta - nie pójdą sami od siebie - nigdzie - tołażysze.
Wniosek?
Popatrzmy wstecz - ile to już wielkich cywilizacji wykończyli pupile szatana - tołażysze - więc bez boskiej pomocy wykończą i obecne - tołażysze.

oto Eowina

Z atakiem Amerykanów nie jest jeszcze zupełnie jasne.

Ciągle, zgodnie z tym co tweetuje prezydent Trump - odchodzi intensywna narada. Może w nocy będzie wiadomo.

Z drugiej strony, jeżeli atakować, to czym? Bo oto marynarka wzywa do pośpiechu z dostarczeniem nowoczesnej broni, bo Rosja i Chiny taką broń już mają.
Navy calls for 'urgently' fast-tracked new weapons to counter Russia and China

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.