Mity i prawda o Holokauście (Ireneusz Lisiak)

Relacja filmowa ze spotkania z Ireneuszem T. Lisiakiem na temat jego najnowszej książki pt. "Zakłamany Holokaust". Pozycja wydawnicza odnosi się do licznych mitów i falsyfikatów dotyczących zagłady ludności żydowskiej, które rozpowszechnia współczesna literatura popularna oraz kinematografia. Spotkanie autorskie zorganizował Klub im. Romana Dmowskiego.

Ireneusz T. Lisiak jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, działaczem opozycyjnym w czasach PRL, relegowanym ze studiów polonistycznych za udział w protestach studenckich w 1968 roku. Obecnie publikuje na łamach tygodnika "Myśl Polska". Jest również członkiem Fundacji Narodowej im. Romana Dmowskiego. W 2011 roku został odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności. (Łódź, 29.11.2017)

oto Na Argumenty Na Argumenty

Kanał filmowy "Na Argumenty"

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 2)

Tematy: 

Dyskusja

oto Czesław

Co będzie dalej

Był taki naukowiec, niestety nazwiska nie pamiętam, chyba ze Ślaska, co zajmował się też tym tematem i został nie tylko izolowany i dyskryminowany ale i prześladowany, że skończył chyba samobójstwem.

oto Krzysztof M

Dr Dariusz Ratajczak.

Dr Dariusz Ratajczak. Zamordowany. Cyngla, który go zamordował, nasze służby zwinęły na granicy i przetrzymały trochę. Oczywiste było, że muszą go wypuścić. I wypuściły. Szum się zrobił, o gościa się upominały Niemcy, czy ktoś tam. Ale fakt faktem, że nasi zachowali się jak należy w ramach tego, co im było wolno.

oto Krzysztof M

Ciekawe, to będzie wtedy, gdy

Ciekawe, to będzie wtedy, gdy liczba "Ratajczaków" będzie rosła. Moje źródła, to doniesienia w mediach i rachunek prawdopodobieństwa. Oczywiście mogę się mylić.

oto Czesław

Pani Natalio Julio

Tak, chodzi mi o tego naukowca, dziękuję za uzupełnienie.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.