3 zdjęcia z Camino - dzień 83 Captieux

1. Droga do Captieux.
1

2. Prace leśne.
2

3. Wnętrze kościółka
3

83 dzień, 17 km do Captieux. Prześliczna droga, cała przez las, dobrze, bo trochę cienia. Kościół w Captieux b.ładny. Poznałem nowych pielgrzymów. Najpierw w lesie spotkałem Christophe, sympatycznego Francuza. W alberdze doszła do nas Aurora, Francuzka, którą pierwszy raz spotkałem 12 dni wcześniej w Bénévent-l'Abbaye. Ostatnia przyszła Willeke, Holenderka. Zrobiła tego dnia ok 30 km i była strasznie zmęczona.

Aurorę wykorzystałem do zakupu i uruchomienia dodatkowego pakietu firmy Orange, ech... słabe te pakiety, ale nie było wyjścia. Wieczorem zacząłem robić kolację. Christophe poszedł gdzieś na miasto, ja zostałem z dwoma dziewczynami. Holenderka do mojego makaronu, cebuli, oliwek i sera żółtego, dorzuciła puszkę warzyw. Znam się na robocie, to upichciłem, że przysłowiowe palce lizać. Siedzieliśmy tak sobie wieczorem przy stoliku i rozmawialiśmy. Na szczęście nie musiałem już zmywać.

----------------------------------------------------
ps. Jutro znowu wystąpienie na żywo.
Album z tego dnia.

Całość relacji w książce

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 2)

Tematy: 

Dyskusja

oto Natalia Julia Nowak

Zbyszek S

słabe te pakiety, ale nie było wyjścia

A dlaczego słabe? Co z nimi było nie tak?

oto Zbyszek S

@Natalia Julia Nowak

Były drogie, ważne krótko i obejmowały niewielki zasób danych. Wydaje mi się, że ten ostatni kupiłem za jakieś 10Euro na tydzień ważności. Ale tyle było mi potrzeba. W Niemczech, za 10 Euro to ja miałem kartę z internetem w komórce na miesiąc.

oto wzl

Światło

Na tych zdjęciach z lasu widać, że światło jest tam inne niż u nas i dlatego nasi malarze często jeździli do Włoch czy południowej Francji, żeby tam malować.

oto Zbyszek S

@wzl

Prawdopodobnie kąt padania jest nieco inny, niż u nas. Ja jednak jestem fanem naszego słońca. Szczególnie właśnie jesienią albo wiosną, gdy pada pod dużym kątem, to wydobywa z roślin i otoczenia super barwy :)

Ale Francja piękna jest.

oto Krzysztof M

Pana tu komentarze są tak

Pana tu komentarze są tak malownicze, że nie chce się już książki kupować... ;-)

oto Zbyszek S

@Krzysztof M

Ja nie namawiam. Stwarzam tylko możliwość. Zresztą dla chętnych, książka w postaci elektronicznej jest "donativo", a z drukowanych zostało mi 3 egzemplarze, więc już zaraz koniec. A czy warto? To już zależy od opinii tych, co przeczytali. Na pewno jest inna niż te komentarze. Dużo bardziej ostra i jednocześnie głębsza. Tu nieco grzeczniej :)

oto Krzysztof M

z drukowanych zostało mi 3

z drukowanych zostało mi 3 egzemplarze, więc już zaraz koniec

Z autografem - kupię jeden.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.