Najnowsze wieści o Mary Wagner

Mary Wagner skazana na więzienie, lecz wolna. Koniec procesu kanadyjskiej obrończyni życia

Dziewięć miesięcy więzienia – to wyrok, jaki usłyszała we wtorek w Toronto Mary Wagner – niestrudzona obrończyni dzieci nienarodzonych. Ponieważ wcześniej spędziła już w areszcie pół roku a sąd zaliczył jej ten okres na poczet kary – 1,5 dnia za każdy dzień za kratami – oskarżona po rozprawie mogła wyjść na wolność.

Wyrok zasądzony przez Erica Libmana jest o połowę niższy niż ten, którego domagał się prokurator. Być może przyczyniły się do takiej decyzji prowadzącego proces tysiące listów z Polski w obronie Kanadyjki. Mary Wagner wielokrotnie skazywano już w przeszłości za namawianie kobiet do ocalenia życia ich dzieci w aborcyjnych „klinikach śmierci”. (...)

całość tutaj

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Adolph

A dlaczego

Pan sam tego nie zrobi?

Tekst jest bardzo krótki i łatwy. Zakładam, że skoro Pan go tutaj umieścił, to sam Pan go najpierw przeczytał i zrozumiał - bo chyba nie opiera Pan swojej wiedzy tylko na tłumaczeniu (błędnym) przez translator?

PS. To nie:
"... sędzia z Ontario skazał prokuratora Mary Wagner ...",
lecz:
"sędzia skazał aktywistkę pro-life Mary Wagner" :)

Osobiście uważam, że skoro ze względów religijnych, świadomie i uporczywie łamie kanadyjskie prawo, to wyrok, jak najbardziej jej się należy.

oto admin

proszę edytować informację

kliknąć "edycja" pod tytułem i zmienić zawartość, wklejając najważniejsze fragmenty z pch24 i dodając link do nich w polu pod głównym tekstem.

oto Natalia Julia Nowak

Raczej dobra wiadomość.

To znaczy: źle, że ją skazano, ale dobrze, że pozostanie na wolności.

oto TBM

barykada

cytuję Natalia Julia Nowak:

dobrze, że pozostanie na wolności

Pozwolę sobie zauważyć, że p. Wagner jest tak bardzo po przeciwnej stronie barykady niż Pani jak to tylko jest możliwe.

pozdrawiam
TBM

oto Natalia Julia Nowak

TBM

I z tego powodu mam się złościć, że pozostanie na wolności?

oto Natalia Julia Nowak

Mary Wagner

Nie trzeba być obrońcą życia poczętego, żeby dostrzegać, iż coś jest nie tak ze ściganiem tej kobiety. A gdyby w punkcie honorowego krwiodawstwa Świadek Jehowy rozdawał ulotki dotyczące niedopuszczalności transfuzji krwi, to też byłby targany po sądach? Jakkolwiek dwuznacznie to zabrzmi, zamordyzm należy zwalczać... w zarodku. Dziś władza prześladuje Mary Wagner, a jutro będzie prześladować rodziców, którzy nie zgodzą się na przymusową demoralizację ("seksedukację") swojego przedszkolaka. Chyba że reżim już tak robi.

oto Marek Bekier

Pani Natalio, jak zapewne się

Pani Natalio, jak zapewne się Pani zorientowała nie podzielam Pani poglądów na temat ochrony życia poczętego. Jednak ten komentarz na temat wolności prezentacji swoich poglądów jest genialny!

oto Kornelius

Aborcja - intratny biznes za Oceanem

Jak to było możliwe, że ciągle jeszcze w większości chrześcijańskiemu społeczeństwu USA i Kanady narzucono tak okrutne, barbarzyńskie oraz łamiące podstawowe zasady wiary prawo do aborcji w imię rzekomej „wolności kobiet.” O tym jak w USA uczyniono z aborcji intratny biznes oraz kto na tym głównie skorzystał można przeczytać w artykule Jayne Gardener pt. Aborcja - koszerna rzeźnia.

jak to było możliwe, że ciągle jeszcze w większości chrześcijańskiemu społeczeństwu amerykańskiemu narzucono tak okrutne, barbarzyńskie oraz łamiące podstawowe zasady wiary prawo do aborcji w imię rzekomej „wolności kobiet.” O tym jak w USA uczyniono z aborcji intratny biznes oraz kto na tym głównie skorzystał można przeczytać w artykule Jayne Gardener pt. Aborcja - koszerna rzeźnia.

http://www.bibula.com/?p=80541

oto chłop jag

Wniosek z tego taki, że

tamtejsi pupile szatana nadzorujący Kanadę - uznali tę panią jako nieszkodliwą w temacie dalszego mordowania dzieci nienarodzonych - tołażysze.
Wniosek?
Co będzie dalej?

oto Natalia Julia Nowak

Marek Bekier

"Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem, nie byłem komunistą. Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem, nie byłem socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem, nie byłem związkowcem. Kiedy przyszli po Żydów, milczałem, nie byłem Żydem. Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować" - Martin Niemöller

oto Roman

Aborcja a sprowadzanie mlodych muzulmanow do Europy

Niezaleznie od tego kto jest zainteresowany upowszechnieniem aborcji lub czy to jest jedynie teoria spiskowa, jej skutki sa oplakane. Europa starzeje sie w zastraszajacym tempie. Sprowadzenie mlodych muzulmanow dla uzpelnienia luki demograficznej jaka powstala wsrod bialych spoleczenstw, ktore nie mialy oporu w przyjeciu tego barbarzynskiego zabiegu, okazalo sie wielkim nieszczesciem. Niezaleznie od tego czy rzadzacy Europa to uzyteczni idioci wykonujacy czyjes ukryte plany, czy bezmyslni liberalowie, mamy do czynienia z Holocaustem dzieci nienarodzonych. Redaktor Stanislaw Michalkiewicz napisal kiedys, ze przy takim rozmiarze zbrodni, tacy masowi mordercy jak Hitler lub Stalin to przecietni przestepcy.

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=52&...

oto Teofil

Aborcja jako intergralna czesc eugeniki

Nie zaponinajmy, ze aborcja byla integralna czescia koncepcji eugeniki.
Sama koncepcja ulepszania rasy i eugeniki powstały w USA na wiele lat przed II wojną światową, gdzie w wielu stanach uchwalono prawa dotyczące przymusowej sterylizacji osobników w ramach polityki eugenicznej. Amerykańskie Stowarzyszenie Eugeniki, które promowało aborcję, sterylizację i eutanazję było finansowane przez żydowskiego miliardera Rockefellera. Idee te budziły jednak opór ze strony społeczeństwa USA, które wtedy ciągle jeszcze wierzyło w chrześcijańskie wartości. Instytut Eugeniki przeniesiono więc do Niemiec. Jednym z jego pracowników był słynny „doktor śmierć” Josef Mengele.

Po dojściu Hitlera do władzy wielu „naukowców” z tego instytutu musiało powrócić do Ameryki z powodu panującego w Niemczech antysemityzmu, ale naziści przejęli od nich ideę eugeniki i wprowadzali ją „w życie” na masową skalę. Po II wojnie światowej zmienił się stosunek opinii publicznej do eugeniki i programów sterylizacyjnych, w związku z ich obecnością w ludobójczych praktykach III Rzeszy. Nawet organizacja propagująca eugenikę American Birth Control League zmieniła nazwę na International Planned Parenthood Federation.

https://www.polishclub.org/2017/07/22/europa-popel...

oto Natalia Julia Nowak

Dawno temu, gdy byłam pro-life,

próbowałam przekonywać kobiety, żeby zachowywały się rozsądnie i odpowiedzialnie. W swojej dziecinnej naiwności wierzyłam, że argument "Dziewuchy! Myślcie mózgiem, a nie waginą!" może być skuteczny. Po prostu mierzyłam innych swoją miarą. Uważałam, że skoro ja potrafię żyć w czystości, to inne również będą do tego zdolne. Myliłam się. Dużo wody w Wiśle upłynęło, zanim dotarło do mnie, że w takiej sytuacji społeczno-obyczajowej legalizacja aborcji na żądanie jest koniecznością (można by rzec: "koniecznością dziejową"). Brak aborcji grozi przepełnionymi sierocińcami i zaniedbanymi dziećmi szwendającymi się po ulicach. Taka sytuacja jest niekorzystna, bo pełne domy dziecka to obciążenie dla podatnika, a niechciane dzieci mają ogromną szansę zostać socjopatami i przestępcami. Niekochane dzieci są nieszczęśliwe, a swoim zachowaniem często sprawiają, że inni też stają się nieszczęśliwi. W ogólnym rozrachunku całe społeczeństwo staje się biedniejsze i smutniejsze. A to wszystko przez "mamuśki", które nie potrafią trzymać swoich cipek na wodzy! Przykre. Jak to się mówi: "Nie ja ten świat stworzyłam i nie ja za niego odpowiadam".

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.