Amerykańska baza morska na Ukrainie

25 lipca 2017 r. w miejscowości Oczaków na Ukrainie, uroczyście rozpoczęto budowę amerykańskiego centrum operacji morskich nad Morzem Czarnym.

Prace przygotowawcze i organizacyjne trwały tam już tam od kwietnia.

Ośrodek w Oczakowie jest jednym z trzech ośrodków budowanych na Ukrainie, będzie tam też możliwość remontów maszyn bojowych, bo na Ukrainie są planowane w przyszłości duże i liczne manewry wojskowe.

ukraina us navy

ukraina us navy

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Eowina

Ameryka jest na rozdrożu.

W Ameryce wytworzył się chaos nie tylko polityczny, ale również ideowy. Jest kilka grup nacisku; demokraci, liberalne skrzydło, które jest najbardziej głośne i agresywne, jest grupa neokonserwatystów, którzy wraz z Pentagonem budują dominację światową, oraz konserwatyści, czyli grupa republikanów, ktora stara się zachować tradycje amerykańskie.

Otóż ku wielkiemu zaskoczeniu, u amerykańskich konserwatystów rośnie sympatia dla polityki Putina. Sympatia Trumpa nie wzięła się z niczego, wielu republikanów popiera konserwatyzm społeczny jaki Putin stara się wprowadzić w Rosji i nie widzi satysfakcji z liberalizmu jaki zdominował świat zachodni.

According to a Morning Consult-Politico poll from May, an astonishing 49 percent of Republicans consider Russia an ally.

49% republikanów uważa Rosję za sojusznika.

Sytuacja światowa, napięcie USA w sytuacji Pólwyspu Koreańskiego, koszty wojen i koszty budowy baz, prowadzi do potężnego wstrząsu w polityce amerykańskiej.
https://www.theguardian.com/us-news/2017/aug/10/al...

Coraz dziwaczniejsze głosy pojawiają się w mediach amerykańskich.
Oto ponoć niektórzy pracownicy ambasady amerykańskiej na Kubie zaczęli cierpieć na głuchotę.

Nikt nie jest w stanie stwierdzić przyczyny tego zjawiska. Ponoć to wpływ super- dźwięków (acoustic). Amerykanie wyrzucili z Ameryki dwóch dyplomatów kubańskich, jacyś specjaliści twierdzą, że to ręka Putina, a kubańskie władze zaprzeczają wszystkiemu. Komentarz w mediach jest taki, że jest tak jak w powieściach szpiegowskich; rosyjskie możliwości szpiegowskie są nieograniczone, a nawet CIA nie jest w stanie tego odtworzyć. http://www.cnn.com/2017/08/09/politics/us-cuba-aco...

oto Qba

W końcu już twitterowa akcja

W końcu już twitterowa akcja odwołania jastrzębia, gen. McMastera (#FireMcMaster), została ochrzczona największą kampanią "alt-right" i trolli Kremla. Nawet wepchnięto w to Dugina, który dyskutował wcześniej na chacie z Alexem Jonesem.

oto Eowina

Jastrzębie dużo mówią, ale zmiany jakie następują

nie zdają się potwierdzać ich słow.
W Afganistanie Amerykanie już są 16-cie lat i zaczynają tracić pozycję. Wzrost plantacji narkotykowych finansuje ISIS i Rosja zaczyna odczuwać ich wpływ na islamskie "podbrzusze".
Jak nie będzie postępu w Afganistanie, Rosja, Chiny i Pakistan wyrzucą Amerykanów z Afganistanu. Sytuacja robi się podobna do tej w Syrii.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.