Trolle pracują także nad Dmowskim

Krótka informacja "Dmowski zniknął z podstawy programowej ", cieszy się popularnością w internecie. Jest także obiektem ataków trolli, internetowych płatnych cyngli, którzy codziennie wykonują swoje zadania, atakując to, co ich pracodawcom nie pasuje. Twitter, przez swoje luki w zabezpieczeniach (których nie chce zlikwidować mimo szerokich protestów) jest rojowiskiem takich cyngli.

Sławomir Cenckiewicz opublikował tę informację na swoim koncie Twittera. I natychmiast pojawiły się płatne trolle.

cenckiewicz-dmowski-prawica.jpg

Jeden z nich (Б.Свентольдич Кисіль) podrzuca ten sam link, który podrzucił do informacji o Dmowskim "To typowe fake newsy". Link jest oczywistą manipulacją, ale miesza w odbiorze informacji, podobnie jak pod twittem Cenckiewicza.

Oczywiście włączył się także (może to i ta sama osoba, używająca innego konta) płatny internetowy pachołek, który od lat poświęca ogromne ilości czasu (w końcu za to mu płacą), by bić w moją skromną osobę.

Zapraszam do dyskusji.

Andrzej

Czasami coś napisze o Polsce i świecie.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 2)

Tematy: 

Dyskusja

oto Robercik

Człowiek ma umysłowe

Człowiek ma umysłowe zabezpieczenia przed brnięciem w absurdalne pomysły. Jednym z nich jest uwzględnienie opinii większości. Większość zwykle nie myli się w sposób karygodny, a pojedynczy osobnik może mieć czasem jakieś "zaćmienie" i np. wybrać złą drogę. Niestety te zabezpieczenie staje się naszym wrogiem gdy ktoś celowo manipuluje "większością"

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Ascha

Trolle robią sztuczny tłok, a przypadkowy obserwator przyjmuje ich poglądy nawet gdy te poglądy są skrajnie absurdalne. Propaganda reżimowa coraz więcej wysiłku wkłada w budowanie matrixa, coraz więcej trolli pracuje - że tak powiem - dla Sorosa. Powstają natowskie centra do walki z "rosyjską propagandą". Zważywszy, że media na Zachodzie są całkowicie zgodne z linią władzy*, to one lepiej już pracować nie mogą. Jeśli nie media, to co? Co robią ludzie zatrudnieni do walki z "dezinformacją"? Chyba tylko trollowanie im zostasje. Kogo tam się zatrudnia? Odpadki z rynku pracy. To jest praca niewymgająca kwalifikacji.

W ramach ciekawostki dodam, że natowskie trolle potrafią nie raz dominowac komentarze polskiej wersji Sputnika. Są to komentarze chamskue, pełne głupkowatego jadu, niezwiązane z tematem. A Sputnik nic z tym nie robi. Ponadto teksty na Sputniku noszą ślady trudnych zmagań z polszczyzną. Innymi słowy - jest dokładnie odwrotnie niż krzyczy zachodnia propaganda. Nie ma wszechobecnych rosyjskich trolli, są za to trolle USraela. Już wiele lat temu wyszła np. prawda o akcji hasbara wspieranej przez rząd Izraela. Izraelskie trolle z przyczyn naturalnych dysponują ogromnymi zastępami osób mówiących biegle w wielu językach.

W ramach drugiej ciekawostki dodam refleksję na temat pana Olszańskiego vel Jabłonowskiego udzielającego się na YT. Jabłonowski nie jest politykiem, urzędnikiem, nie ma pieniędzy. To zwykły facet mówiący do taniej kamerki i wrzucający to na yt. A jednak ktoś ciągle rozpętuje wokół niego burzę, że to agent. Sprawe podnoszą funkcjonariusze TV Republika. Pewnego razu do Olszańskiego podszedł PISiak (dawny Platfus - taki typowy bezideowy karierowicz polityczny) i zaczął wypytywać o pracę dla ZKremla, o język w jakim Jabłonowski mowi do przełożonych itd. Jabłonowski strzelił prowokatora w gębę.
Ja się tylko zastanawiam do jakiego poziomu ZBYDLĘCENIA dochodzi motłoch który odpuścił grubym aferzystom gospodarczym (bielecki, gronkiewicz) i tropi agenturę wśród przysłowiowych kowalskich. Jakim śmieciem ludzkim trzeba być aby zatrudniać się jako klakier i opluwacz.
Btw. polecam tekst "byłam bankowym trollem". To wyznanie głupiej i niemoralnej dziewczyny która przestała trolować gdy związala się z chłopakiem pokrzwdzonym przez banki. Wtedy dopiero rzekomo przejrzała. A ja myślę, że nie przejrzała, że nadal jest zdolna do niegodziwości byle nie ucierpiał jej chłopak, jej dziecko etc.

______________
* gdzie indziej przeważnie też, ale Zachód obnosi się z rzekomym pluralizmem.

oto jagiątko

Na "Jabłonowskiego" radziłbym

Na "Jabłonowskiego" radziłbym uważać. To jednak aktor, więc może nie do końca związany z establishmentem, ale jednak ma naturalne predyspozycje dzięki którym mógłby być wyzyskany przez ministerstwo propagandy do manipulowania opinii publicznej. Mogę się mylić, ale jest to chyba reprezentant "patriotyzmu" spod znaku PiS, tudzież Grzegorza Brauna (inny wybitny aktor, dużo bardziej egzaltowany, dlatego w odbiorze bardzo sztuczny) czy koncesjonowanych "narodowców" od Zawiszy czy Bosaka. Tzn. wszystko co złe na "ruskich" (Putina), Ameryka nas obroni, a neoliberalny kapitalizm w stylu 'chicago boys' jest cacy. Zdaje się, że WPS wielokrotnie publikowało teksty obnażające jego krecią robotę. Ale jak powiadam, mogę się mylić, gdyż nie oglądam jego występów dla czerni.
Bardzo trafnie zauważa Pan Robercik sztuczną wrzawę wytwarzaną wokół osoby Jabłonowskiego, choć brakuje mi tutaj konsekwencji w wyciąganiu wniosków. Niby taki zwykły nikt (przysłowiowy kowalski, jak pisze Robercik) a jednak ktoś włożył sporo wysiłku (i przypuszczalnie, również pieniędzy) w wylansowanie tej postaci w Internecie. Intuicja podpowiada mi, że Jabłonowski vel Olszański to nie jest "naturszczyk" i jego popularność nie jest dziełem przypadku.

oto Robercik

Jabłonowski ma przeważnie

Jabłonowski ma przeważnie 10tys wyświetleń. To nie tak dużo. W dodatku jego filmy cechuje spontaniczny chaos.nie dla każdego re filmy. Jabłonowski to ulica.
Chce Pan ptrzykład z promocją na YT? Jest taki "ekspert" z fundacji amerykańskiej. Bartosiak. Bartosiak ma 100tys wyświetleń i wielu klakierów pisujących na forach jaki to super geostrateg. Bartosiak tymczasem promuje zakupienie przez Polskę podwodnych okrętów uderzeniowych z pociskami Tomahawk. To się nadaje wyłącznie do udzialu w zmasowanym atsku na Rosję. Polski nie obronią, nie ""odstraszą"jak bredzi "ekspert". Ludzie tego Bartosiaka powinni na taczkę i do gnojówki. A oni się zachwycają jego mądrością!
Dostaniemy broń jądrową! Zamknij dziób, Bartosiak to super hiść. Polska musi mieć arsenał odstraszania.
Potęga będzie.
Zero refleksji.....po co, na co to, kiedy i jak zadziała, jakie straty zadaje, jakie głowice nosi....bartosiak już im zniszczył umysły, ze on nie myślą w tych kategoriach. Pojawia się nawet slówo....odwet. makabra.

oto Krzysztof M

Zero refleksji.....po co, na

Zero refleksji.....po co, na co to, kiedy i jak zadziała, jakie straty zadaje, jakie głowice nosi....bartosiak już im zniszczył umysły, ze on nie myślą w tych kategoriach.

Tu ma pan ilustrację problemu:

http://www.prawica.net/arch/38425

oto jagiątko

Chce Pan ptrzykład z promocją

Chce Pan ptrzykład z promocją na YT? Jest taki "ekspert" z fundacji amerykańskiej. Bartosiak. Bartosiak ma 100tys wyświetleń i wielu klakierów pisujących na forach jaki to super geostrateg

To, że "Jabłonowski" ma "tylko" 10 tys. wyświetleń to akurat kiepski argument. Nie wiem, ile wyświetleń mają przedstawiciele koncesjonowanego "ruchu narodowego" w type G. Brauna, ale siłą rzeczy takie osoby nie mogą na kanale ruchu porównywalnego z mainstreamowymi "ekspertami", bo automatycznie wzbudziłoby to podejrzliwość co dociekliwszych osób. Michalkiewicz ma co prawda 35 mln wyświetleń, ale jego kanał funkcjonuje już od 10 lat. Ile lat udziela się na YT "Jabłonowski"?

oto Koncesjonowany

Braun

Skoro g.Braun jest koncesjonowany, to byłby łaskaw Pan wymienić z 10 nie koncesjonowanych .To taki wpis ala Gajowy Marucha ...wszyscy są koncesjonowani i wszyscy są krypto żydami.itd tylko nikt nie podaje tych właściwych...może Pan się wyłamie.No to 10 autorytetów w Naszym nieszczęśliwym kraju , do których można śmiało się przyznać.Ja zaczynam ...1.PE 1984 .....proszę uprzejmie o kontynuacje.

oto jagiątko

Litości. Przecież Braun (nb.

Litości. Przecież Braun (nb. bratanek czy tam siostrzeniec Juliusza Brauna, korniszonego ex-zarządcy Tel-Avizji "Polskiej") to typowy przykład patryidiotyzmu a'la PiS (rusofobia, piłsudczyna etc.).
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/26/met...
Z tą dziesiątką to może być problem (optymista z Pana), ale poza Palmerem wymieniłbym pewnie Kosiura&Ziemińskiego, Piskorskiego i Rękasa, Szuberta, Śmiecha, Engelgarda (ogólnie środowiska Myśli Polskiej). Poza tym w Internecie, na licznych portalach jest wielu anonimowych publicystów/komentatorów o poglądach autentycznie narodowych, choć z uwagi na fakt, że chowają się za pseudonimami, nie mogą pretendować do roli autentycznych liderów (chyba że ideologicznych, jak Palmer).

oto Robercik

Miesza Pan reżimowe tropienie

Miesza Pan reżimowe tropienie agentów (czyli krytyków przodującej Ameryki) z kanapowym tropieniem agentów wśród prawicowej niszy. Jaka jest różnica między premierem RP a jakimś facetem z jutuba? Taka, że polski premier może skończyć szkolenie w Departamencie Stanu, a i tak nikt złego słowa nie powie, nie ma podejrzeń. Natomiast "kowalskich" jakies trolle prześwietlają za poglądy nawet gdy ci "kowalscy" nic nie znaczą. To już jest fundament państwa totalitarnego.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.