Kongres nie znalazł dowodów na współpracę Trumpa z Rosją

Komisja ds. wywiadu Kongresu USA ukończyła po 14 miesiącach 150-stronicowy raport, w którym stwierdziła, że nie ma dowodów na współpracę Trumpa i jego sztabu wyborczego z Rosją.

W USA prowadzonych jest jeszcze wiele innych śledztw w tej sprawie.


Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Mar.Jan

A kto składał fałszywe "świadectwo" w tej sprawie?

Również na forum prawica.net pełno było wierzących w te oszczerstwa wymyślone przez zawistników, którzy przegrali wybory.
Psy szczekją, a prez. Trump spokojnie i systematycznie tworzy ponownie wielkośc Ameryki...

oto BTadeusz

hmmm....

prez. Trump spokojnie i systematycznie tworzy ponownie wielkośc Ameryki...

Ma Pan na myśli wprowadzenie ceł?
Czy "wykrycie gazów" w Syrii?
Do pełni wielkości brakuje tylko podpisu pod ustawą 1226...
No może jeszcze zakupu rakiet patriot przez Polskę...
Ale zalecałbym ostrożność...
Nawet JP Morgan może odmówić Polsce kredytów na takie tworzenie amerykańskiej wielkości...

oto Mar.Jan

Tak, mam na myśli m.in. to o czym pan wspomniał

Jeśli kogoś to dziwi, to zwróce uwage na to, że Trump działa w imieniu interesów USa, a nie Polski!
A wedle rewelacji amerykańskiej prokuratury, coraz więcej poszlak wskazuje jednak na to, że oskarżenia wobec Trumpa są fabrykowane z informacji preparowanych przez rosyjskich trolli internetowych. Znaczy: są skutkiem wojny informatycznej, jaka w Internecie prowadzą przeciwko sobie rózne wywiady panstw uważanych za poważne.
W dzisiejszych czasach tylko małoletni "internauci" w Polsce jeszcze moga mieć przekonanie, że jak posługuja się jakąs ksywką, to już nie da się ich namierzyć i zacytować im w sądzie wszystkiego, co kiedykolwiek gdziekolwiek napisali...

oto Ireneusz

A to ci trole

oskrarżenia woibec Trumpa są fabrykowane z informacji preparowanych przez rosyjskich trolli internetowych.

Jeszcze niedawno sterowali oni społecznościami, aby został wybrany. Teraz się okazuje wręcz przeciwnie. I inteligenty człowiek powtarza takie bzdety bezmyślnie, nie widząc logiki - toż identycznie wszystkie oskarżenia wobec Putina też przecież te trole ruskie produkują!

oto Mar.Jan

Gdyby pan bardziej analizowal informacje wypisywane w sieci

To by pan może wiedział, że Trump byl własnie oskarżany o współpracę z Rosją, dzięki to której jakies tam służby rosyjskie usiłowały sterowac wynikami wyborów w USA. Na tej to podstawie przegrani przeciwnicy Trumpa usiłowali podwazyć legalnośc jego wyboru oraz deprecjonować wszelkie jego działania.
Zatem: nie plotł by pan głupot takich jak ta:

Jeszcze niedawno sterowali oni społecznościami, aby został wybrany. Teraz się okazuje wręcz przeciwnie.

bo nic takiego się nie okazało. Okazało się tylko, że zarzuty przeciwko Trumpowi były jednak wyssane z brudnych paluchów opozycji. I własnie w tej sprawie aktualnie toczy się śledztwo amerykańskiej prokuratury.

oto Ireneusz

O te brudne paluchy

Znaczy się, to Hilarę, Obamę i Busha na tron wsadzał ten przebrzydły Putin. No, to mu się wreszcie z Hilarą nie udało! Słabeusz z niego jakiś. I takim mamy się przejmować, bo teraz w te pędy we Włoszech wsadził na tron Berluskoniego, a obalić z tronu zamierza May, i to po barbarzyńsku? W KWIETNIU??? Lub jeszcze w MARCU???
Zaprawdę, te masońskie bajki robią się coraz ciekawsze. Można wnuki nimi straszyć...

oto Robercik

Powinni sprawdzić współpracę

Powinni sprawdzić współpracę Trumpa z Izraelem. Oczywiscie żartuję, bo ta współpraca jest jawna, ostentacyjna, a sprawdzać nie ma kto, bo żydostwo dominuje politycznie w USA.
Interesujące przy tej okazji jest, że najbardziej zajadłe w stosunku do Rosji jest właśnie żydostwo.

oto Anna Catherine

Sedno sprawy

Pan Robercik jak zwykle trafia w sedno sprawy, bo nie ma przeciez nacji bardziej gorliwej w swej nienawisci do Rosjan - a i tez do reszty Slowian - niz ci "wybrancy". Mieszkam od ponad czterdziestu lat w Szwecji, i najwiecej jadu wobec mnie i moich dzieci (syn i juz niezyjaca corka) przyszlo wlasnie od przedstawicieli tej geniuszowej grupy. Niestety, nie latwo jest sie dogrzebac kto jest kim, bo tylko ci ktorzy "zostali wypedzeni przez polski antysemityzm" nosza cudzoziemskie nazwiska. Ci z niemieckimi albo z niemiecko-podobnymi nazwiskami uchodza juz za tubylcow. Szczucie na Rosje jest od kilku lat tak intensywne ze nie ma dnia zeby te najwieksze media w posiadaniu geniuszowych (((rodow))) Bonnier/Schibstedt i Hjörne nie informowaly o tej Szwecji grozacej rosyjskiej agresji. Opluwanie emigrantow rosyjskiego pochodzenia jest tez normalka w tych "szewdzkich" mediach, pomimo ze "mowa nienawici" jest scigana duzo skrupulatniej niz brutalne gang-gwalty. No ale poruszenie kto posiada najwieksze media (95%) oraz kontroluje prawie cala reszte mediow jest absolutnym tabu. Tak potezny wplyw ma widmo antysemityzmu.

oto KubaG

Pierwsza ofiara nagonki na

Pierwsza ofiara nagonki na Trumpa, gen Flynn poleciał za to, że spotkał się z ambasadorem Rosji próbując go przekonac by Rosja nie blokowała w ONZ proizraelskiej rezolucji.
Ale to już historia. Przy nowym Sekretarzu stanu, wojna z Iranem na rozkaz Netanyahu jest na wyciągnięcie ręki. Jeszcze tylko Mattisa muszą się pozbyć.

oto chłop jag

Kongres nie znalazł dowodów

Kongres nie znalazł dowodów na współpracę Trumpa z Rosją

Tytuł sugeruje, że szukali a przecież tylko idiota szuka tego - czego nie zgubił - tołażysze.
Wniosek?
Nie lepiej jakby oni szukali tam tzw. demokratuty - tołażysze - z którą jest tam podobnie jak z bronią masowego rażenia co to ją Saddam kiedyś w Iraku schował?

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.