Zmiana pokolenia u Rothschildów

W bankierskim klanie Rotschildów władzę przejmuje siódme pokolenie.

W czerwcu władzę w banku Rothschild & Co, mającego ponad 200 lat (założyciel Mayer Amschel Rothschild), ma przejąć Alexandre de Rothschild, 37 lat, który przejmie stery od swojego ojca, barona Davida de Rothschild (75 lat).

Rothschild & Co. jest bankiem zarządzającym wszystkimi aktywami rodziny. Za pierwsze półrocze wynik wyniósł 852 miliony euro. Zatrudnia 2800 pracowników w 40 krajach.

młodszy Rotschild

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Robercik

Na przełomie wieków XIX i XX

Na przełomie wieków XIX i XX bardzo wiele wysiłku włożono w stworzenie dla czołowych rodów bankierskich rajów podatkowych i przykrycie tego propagandą filantropii. Obecnie fundacje zakłada Bill Gates a nawet.... Jackie Chan. Po co płacić podatek spadkowy? W przypadku Rockefellerów, Rotschildów, Warburgów, Shifów itp. pojawiały się też uzasadnione obawy o tworzenie ustroju oligarchicznego. Lud lepiej poczuje się sądząc, że ma demokrację, a tylko dziełem przypadku jest to, że prezydentami i premieramk zostają figuranci i miernoty którymi łatwo sterować zza kulis.
Przypominam, że majątek Rockefellerów wg. dzisiejszej siły nabywczej wynosił 300mld$, a byli oni tylko junior partnerami Rothschildów. Realny roczny zysk tej rodziny powinien przekraczać kilkadziesiąt miliardów dolarów. W zasadzie są to już tak wielkie wpływy i władza, że dla nich przestaje istnieć granica między prywatnym, a państwowym. To info dotyczy tylko kieszonkowego na osobiste wydatki.

oto baba jag

Oto artykuł,czyli

ranking dla plebsu

A w tym zestawieniu brak właśnie Rotschildów, Warburgów, Shiffów Loebów Khanów. No i z ciekawostek miasta pochodzenia. Odpowiednio: Frankfurt, Hamburg,Frankfurt,Worms, Manheim. Ciekawe czy to przypadek?

oto chłop jag

Zmiana pokolenia u

Zmiana pokolenia u Rothschildów

Każda taka zmiana wiąże się z tym, że wzrasta tam stopień deprawacji - co skutkuje dalszą demoralizacją ludzkości - tołażysze. Dla przykładu - jeżeli homoseksualizm jest już tzw. orientacją seksualną to tylko patrzeć jak nią będzie pedofilia, zoofilia, nekrofilia, etc - tołazysze - natomiast kanibalizm będzie się kojarzyć z elegancką kuchnią.
Wniosek?
Jedno wiemy na pewno - demoralizacja niszczy ludzkość stworzoną przez Boga - natomiast dzieci szatana ona wzmacnia - tołażysze - więc problem sam się nie rozwiąże.

oto Robercik

Przypuszczam, że w takich

Przypuszczam, że w takich rodzinach jak ta smarkaczy trzyma się krótko i baczy by imperium nie upadło przez rządy utracjusza. Demoralizacja jest dla mas.

oto chłop jag

Demoralizacja jest dla mas.

Demoralizacja jest dla mas.

Chodzi o zatracanie hamulców przez pupili w poszerzaniu zakresu demoralizacji dla mas.
Wniosek?
Kij ma zawsze dwa końce i ten drugi koniec kija w wypadku pupili - to jak wyżej.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.