Gwałt na Szwecji

Wstęp

Gdy byłem jeszcze chłopcem, w latach 80-tych i 90-tych, Szwecja zazwyczaj kojarzyła mi się ze spokojem, z dobrą ekonomią, czystością, ekologią oraz także z absolutnym bezpieczeństwem. W czasach gdy Polska była zamknięta za żelazną kurtyną wielu Polaków chętnie pojechałoby do Szwecji aby pracować i żyć. Gdy byłem chłopcem Szwecja była dla mnie bogatą wersją Polski po drugiej stronie Morza Bałtyckiego lecz dziś sytuacja ta uległa tak diametralnej zmianie że widzę Polskę jako lepszą wersję Szwecji. Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy. Nie było podpaleń, brutalnych morderstw i gwałtów, nie było dzikich ludzi na ulicach oraz przestępczych gett. W tamtych czasach Szwecja była dostatnim, bezpiecznym rajem dla Białych rodzin.

swedeislam.jpg

Szwecja dzisiaj

W moim artykule zamierzam najpierw w ogólny sposób przedstawić co oznacza polisa inwazyjnej imigracji muzułmanów do Szwecji oraz kto jest odpowiedzialny za krzywdy wyrządzone szwedzkiemu narodowi. Następnie przejdę do opisu konkretnego gwałtu i następującego po nim morderstwa, załączając zdjęcia z tej sprawy, i niestety są one tak szokujące i tak brutalne że po przeczytaniu mojego artykułu każda Biała kobieta bardzo poważnie przemyśli samotny wyjazd do Szwecji.

„Cieszę się, że pracuję w Malmö gdyż czuję się tu jak w Bagdadzie lub jakimkolwiek innych arabskim kraju”.

Imigrantka z Iraku

Obecnie Szwecja stała się tragicznym w swych skutkach multi - „kulturowym” eskperymentem oraz laboratorium zagłady skandynawskiej kultury i jego rodowitych mieszkańców. Skrajnie lewicowa partia socjalistyczna, która obecnie jest u władzy tworzy „perfekcyjne” według siebie społeczeństwo oparte na otwartej wojnie przeciwko własnemu narodowi. Poprzez niekontrolowaną imigrację z krajów muzułmańskich i afrykańskich ogarniętymi wojnami i totalnym bezprawiem wielu Szwedów nie czuje aby był to ciągle ich kraj. Imigracja z takich krajów jak; Somalia, Erytrea, Pakistan, Afganistan czy kraje Bliskiego Wschodu w liczbie około 100.000 rocznie w połączeniu z ultra-liberalną kulturą zasiłków doprowadziła do terenów zamkniętych nawet dla policji. Obecnie 55 muzułmańskich gangów kontroluje aż 186 terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa co doprowadziło do sytuacji gdzie Biali ludzie wiedzą, że pójście tam może się skończyć śmiercią. Jak otwarcie i bardzo szczerze przyznają muzułmanie policja nie ma „u nich” czego szukać bo to są „ich” dzielnice. Do tego rodzaju przestępczych gett policja i służba medyczna boi się jeździć choć od czasu do czasu przyjeżdża straż pożarna. „Perfekcyjne” społeczeństwa tworzył już wcześniej Lenin i Stalin a obecnie tworzy jest klan Kimów w Korei Płn.................i zupełnie poważnie, tworzy je także Szwecja. Aby utrzymać swoje Laboratorium Szwedzkiej Zagłady dwie partie socjalistyczne biją Szwedów batem rasizmu i biją do takiego stopnia, że już nie tylko sama krytyka imigracji oraz krytyka islamu podlega aresztowaniom i medialnym zniesławieniom ale już nawet samo omawianie tego problemu. Każdy kto śmie otwarcie krytykować lub chociaż omawiać problem islamu i imigracji nie ma w Szwecji szansy na pracę ani na normalne życie, a jeśli zostanie zdemaskowany przez czerwone media to w gazetach pojawi się zdjęcie tej osoby z tytułem „rasista” lub „faszysta” i taka osoba musi na siebie uważać. Szwedzcy socjaliści stworzyli system oparty na stalinowskich metodach, dlatego że ludzie wydają się nawzajem gdy usłyszą „rasistowski komentarz” lub gdy zobaczą przed czyimś domem prawicową gazetę gdzie podejmowane są problemy muzułmańskiej imigracji i ich zbrodni. Stale rosnąca muzułmańska imigracja doprowadziła nawet do tego, że Szwecja stała się europejską stolicą gwałtu i liczba ta rośnie wprost proporcjonalnie do liczby muzułmanów. Murzyni biją Szwedów na ulicach, w szkołach, w autobusach i na dworcach a po podpaleniu samochodów ustawiają się dookoła i nagrywają film telefonami komórkowymi ufundowanymi ze szwedzkich zasiłków. Bonanza szwedzkiego multi-kulti wciąż trwa i jedno jest pewne – Szwedzi są wyjątkowo cierpliwym narodem.

Tymczasem Rząd Szwecji zdecydował się zdjąć z parlamentu barokowy obraz kobiety z odsłoniętymi piersiami aby nie obrażać uczuć muzułmanów oraz feministek. Obraz ten, szwedzkiego autora Georga Engelharda Schrödera o nazwie „Juno” wisiał w Szwedzkim Parlamencie od 30 lat i był znanym dziełem szwedzkiej kultury. Niestety jednak, w Szwecji liczą się tylko uczucia wrogów Białej cywilizacji lecz nie samych Szwedów. Poprawność polityczna w Szwecji oszalała, postradała zmysły.

„To miejsce jest bardziej niebezpieczne niż Mogadiszu. Nie można tutaj mówić prawdy. Prawda jest trzymana w sekrecie a ludzie są uciszani”.

Amun Abdullahi – somalijska dziennikarka Sveriges Radio International, która wróciła do Somalii po tym jak była atakowana fizycznie i psychicznie za mówienie prawdy na temat horroru o poprawnie politycznych mediach w Szwecji. Zeznała między innymi, że szef ośrodka dla młodzieży w mieście Rinkeby rekrutował młodych muzułmanów do somalijskiej islamskiej organizacji terrorystycznej al-Shabab.

gang_raped_linda.jpg

Linda, lat 18, brutalnie zgwałcona przez społeczeństwo multi - „kulturowe”. Według badań w którymś etapie swojego życia zgwałconych lub napastowanych seksulanie będzie 23% wszystkich Szwedek i będą to gwałty popełniane przez muzułmanów. Czy Szwedzi nadal chcą być „wzbogacani kulturowo” ???

Zaskakująca jest jednak sam postawa Szwedów, którzy nie czują się już u siebie i którzy są regularnie terroryzowani i gwałceni przez muzułmanów. Lata prania umysłów skrajnie lewicową propagandą podpartą reżimem strachu doprowadziła do tego, że Szwedzi nie mają dość bycia ludźmi ostatniej kategorii w swym własnym kraju i nie mają nic przeciwko płaceniu ogromnych zasiłków swym oprawcom i wrogom. Otóż partia patriotyczna o nazwie Szwedzcy Demokraci, która otwarcie mówi o zagrożeniach związanych z islamem oraz o realnych prognozach że Szwecja stanie się krajem Trzeciego Świata podwoiła swoje poparcie tylko do 13% i do 50 miejsc w parlamecie. Wynik ten sprawił, że wrogowie zachodniej cywilizacji oraz ogłupieni lewicową propagandą Szwedzi wychodzą masowo na ulice aby walczyć z „rasizmem”. Muzułmanie wrzeszczą, że poleje się krew i że mogą robić co chcą (bo rzeczywiście mogą) a głupi Szwedzi wychodzą z transparentami że są dumni ze swych 87%.

Niewarygodne, że naród z pozoru tak światły i zaawansowany w każdej sferze życia akceptuje w swoim kraju trujący prymityw i podpisuje wyrok śmierci na samych siebie!!!

Koń trojański na własne życzenie

Naturalną rzeczą dla każdego narodu jest poczucie nacjonalizmu, z którego ludzie nie zdają sobie nawet sprawy. Ów nieświadomy nacjonalizm lub patriotyzm objawia się przywiązaniem do swojej ziemi, do swojej kultury, do swoich wartości, do obyczajów, do swojej flagi, hymnu oraz ludzi z tego samego kręgu etnicznego. Pomimo, że będąc w Europie na przykład Polacy i Niemcy niekoniecznie darzą się szczególną sympatią to podczas moich dalekich podróży dotarło do mnie bardzo jasno, że bez względu na pochodzenie na przykład w Indiach czy w Iranie Biali ludzie stają się dla siebie rodziną i trzymają się razem. Zastanawiam się horror multi -„kulti” doprowadzi kiedyś do takiej sytuacji w Europie i czy właśnie Szwecja, jako świnia doświadczalna Europy znajdzie się jako pierwsza w takiej sytuacji? Co jeśli skrajny rząd poprzez imigrację elemtów wrogich szwedzkiej populacji oraz umiejętną propagandę doprowadzi do takiego obłędu, że naród szwedzki straci pełną świadomość tego kim jest lub będzie się czuł kompletnie bezradny?

„Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa”.

Arystoteles

Obecnie populacja Szwecji wynosi około 9.6mln z czego populacja oficjalnie mieszkających w Szwecji muzułmanów wynosi około pół miliona, co stanowi około 5% całej populacji. Co ciekawe jednak według obliczeń Amerykanów jest to 0.5mln natomiast według obliczeń Szwedów liczba muzułmanów w Szwecji stanowi „tylko” 350.000. Muzułmańska populacja oraz naiwna polityka otwartych drzwi sprawiają jednak, że populacja muzułmanów w Szwecji cały czas rośnie i choć wielu Szwedów w swym obłędzie dało się zastraszyć to z drugiej strony kwestionowanie muzułmańskiej inwazji wiąże się z poznaniem ciemnej strony szwedzkiej „demokracji”. Przed rokiem 2000 w Szwecji mieszkało około 280.000 muzułmanów a w roku 2015 jest już 500.000 choć wedle niektórych obliczeń może to być nawet kilkadziesiąt tysięcy więcej. Oznacza to, że polityka otwartych drzwi oraz większa rozrodczość muzułmanów sprawiły, że zaledwie w ciągu 15 lat muzułmańska populacja w Szwecji podwoiła się i już teraz w wielu miasteczkach i dzielnicach dużych miast Szwedzi nie czują, że są w Szwecji. Co więcej, rodowite blondynki farbują włosy na czarno i chodzą w grupach gdyż boją się o swoje zdrowie i życie a partia socjalistów nie walczy z muzułmanami z uwagi na „rasizm”. Organizacje takie jak Eurostat, ONZ i World Religion Database przewidują, że jeśli nic się nie zmeni to do roku 2030 populacja muzułmanów osiągnie około 1mln czyli nawet do 10% ogólnej populacji.

„Myślę, że to jest właśnie to czego Szwedzi zazdroszczą imigrantom. Wy macie kulturę, tożsamość, historię, coś co was trzyma razem. A co my mamy? My mamy Noc Świętojańską i tego rodzaju głupoty.”

Mona Sahlin – była lider Szwedzkiej Partii Socjalistyczno Demokratycznej, która ciągle udowadnia że przenoszenie Afryki i Bliskiego Wschodu do Szwecji jest możliwe.

Przy takim obrocie sutuacji każdy o zdrowych zmysłach głosowałby na partią antyimigrancką lecz toleracyjni i otwarci Szwedzi wciąż nie mają dość islamizacji, gwałtów i setek tysięcy pasożytów żyjących na koszt państwa. Cuchnący marksizmem rząd Szwecji ma w swym programie azyl oraz także program łączenia rodzin, który tylko w latach 2004-2011 objął 250.000 analfabetów z Somalii, którzy na dobrą sprawę potrafią tylko brać zasiłki, kraść, gwałcić i wrzeszczeć: „rasizm” i „dyksryminacja”. Artykuł opublikowany przez Szwedzki Parlament zawiera jasną informację, że tysiące Somalijczyków czeka w Somalii na lot do Szwecji, mimo że co zastawiające nie mają pieniądzy ani na bilet ani na życie a tylko w samym roku 2009 jedynie 16% somalijskich uchodźców miało paszporty. W sumie niewiadomo więc skąd oni naprawdę są, do jakich organizacji należą i jakie mają prawdziwe plany co do Szwecji. Wiadomo jednak, że według poprawnie politycznej policji 100% gwałtów na Szwedkach jest popełnianych „przez mężczyzn o nie-europejskich rysach”. Łączenie rodzin, które jest utopijnym nonsensem samym w sobie nie jest też tanie, dlatego że regularne przenoszenie Somalii i Arabistanu do Szwecji tylko w roku 2013 kosztowało Szwecję $341 mln. Następnie rząd daje im mieszkania, zasiłki i prawa człowieka o których muzułmanie nie mogliby nawet marzyć u siebie. Z programu łączenia rodzin w latach 2012-2013 skorzystało 112.500 muzułmanów, głównie z Iraku, Somalii, Afganistanu i Syrii. Imigranci tego typu nie pracują przez pierwszych kilka lat albo nie pracują w ogóle, tym bardziej że muzułmanki szybko zachodzą w ciążę. Jednym ze 186 muzułmańskich terytoriów wyjętych spod szwedzkiego prawa jest getto miasta Malmö o nazwie Rosengaard. Władza leży tam w rękach miejscowych imamów i są tam regularne demonstracje przeciwko żydom i Szwedom a bezrobocie stoi na poziomie 70%. Natomiast samo Malmö jest już muzułmańskie w 25%. Nie ma w tym mieście potraw z wieprzowiny a jednym z najpopularniejszych imion nie jest już Lars czy Anders ale Mohamed i Ali. Na początku w to nie wierzyłem ale w Malmö jest już nawet szkoła nauki jazdy o nazwie Jihad a miejscowy polityk Adly Abu Hajar zadeklarował, że „Szwecja jest najlepszą republiką islamską”. Do Rosengaard karetki czy pracownicy zajmujący się sprzątaniem spalonych samochodów wjeżdżają tylko z obstawą uzbrojonej policji która jest bezradna. Nawet gdy w Malmö żydzi zorganizowali pro-izraelską demonstrację i muzułmanie obrzucili kamieniami 90-letniego człowieka który przetrwał holocaust, żydzi myśleli że policja ich pobije i aresztuje. Uczestnicy demonstracji stojący naprzeciw muzułmanom czekali na reakcję policji lecz gdy się nie doczekali jeden zapytał policjanta dlaczego nic nie robią. Policjant odpowiedział tylko, że „według szwedzkiej konstytucji muzułmanie mają takie prawo”. Szwedzka konstytucja nie daje jednak wolności w krytyce muzułmanów gdyż ci którzy im ubliżali zostali usunięci z demonstracji.

Horror związany z islamem i muzułmanami staje niekończącą się opowieścią oraz symbolem bezradności, głupoty i apatii Szwedów.

„Islam w człowieku jest tak niebezpieczny jak wścieklizna w psie”.

Winston Churchill

Warto więc zdać sobie sprawę, że szwedzka sprawiedliwość to sprawiedliwość podwójnych standardów na korzyść ewidentnych wrogów zachodniej cywilizacji. Musimy też sobie powiedzieć jasno, że Szwecja nie została napadnięta i zgwałcona z zewnątrz lecz od środka. Jest to więc gwałt, zbrodnia oraz reżim na życzenie Szwedów. Naród szwedzki ma tak wyprane umysły lewicową propagandą, że wiele osób zaczyna głosować na Szwedzkich Demokratów dopiero gdy zostanie zgwałcony lub pobity ktoś z najbliższej rodziny lub oni sami. Szwedzi są nastawieni pokojowo i otwarcie natomiast muzułmanie chodzą w grupach nie schodząc nikomu z drogi a ich demonstracje są zawsze połączeniem języka nienawiści z przemocą i podpaleniami samochodów. Szwedzi nie zdają sobie sprawy że na szwedzkich ulicach miast powstaje armia morderców i gwałcicieli złożona z wrogów Szwecji. Tragicznym faktem jest także, że większość Szwedów jest tak poprawnie polityczna że wolałaby umrzeć z głodu niż bronić swojego kraju i swoich kobiet aby tylko nie być posądzona o „rasizm”. Na dzień dzisiejszy jednak hordy sub-człowieczych kreatur są masowo werbowane przez żydów do niegdyś bezpiecznych ojczyzn Białych ludzi.

Gwałt w Szwecji

Smutnym faktem jest, że gwałt i pedofilia są nieodłącznymi komponentami „religii pokoju” i skoro prorok Mohamet sam daje taki przykład i jeśli jego pedofilskie czynności są udokumentowanie w Koranie, to muzułmanom daje to zielone światło aby gwałcić do woli. Niestety bardzo smutną prawdą jest, że tylko i wyłącznie z powodu czarnej i muzułmańskiej imigracji Szwecja stała się dziś oficjalnie europejską stolicą gwałtu, po krajach takich jak RPA, Lesotho, Bostwana czy Swaziland. Sytuacja jest tak dramatyczna, że obliczono że w którymś momencie swojego życia aż 23% kobiet w Szwecji zostanie zgwałconych lub napastowanych seksualnie, wliczając w to nawet 12-sto i 15-letnie dziewczynki.

"Mahomet brał kąpiel z małą dziewczynką i zabawiał się z nią".

Bukhari (6:298)

W 1975 roku Szwedzki Parlament potajemnie zdecydował aby zmienić homogeniczną Szwecję na multi-kulturową co okazało się tragicznym eksperymentem. Od tamtego czasu brutalne zbrodnie wzrosły o 300% a gwałty o 1472%. W 1975 roku populacja Szwecji wynosiła około 8.2mln a w 2014 z powodu imigracji, głównie z takich krajów jak Irak, Somalia i Afganistan populacja wynosiła już 9.7mln czyli nastąpił wzrost o ponad 18%. Do tego przyrost naturalny wynosi około 1.9 dla Szwedek oraz ponad 2.4 dla muzułmanek i co ciekawe, drugie pokolenie muzułmanów liczone jest jako „Szwedzi” a Białe kobiety nie zawsze rodzą Białe dzieci. Szwedzcy marksiści naiwnie wierzyli w to, że asymilacja jest możliwa lecz dziś gwałt jest tak notoryczny, że w obawie przed rewolucją media nie mają prawa podawać pochodzenia gwałciciela, a czasem nazywają ich „Szwedami”. Ten kto próbuje mówić prawdę jest wściekle atakowany przez socjalistyczny reżim Szwecji. Szwecja ma około 66 gwałtów na 100.000 populację i około 90% nie jest nawet składanych na policję. W 1996 roku Szwedzka Krajowa Rada do Zapobiegania Przestępczości wydała raport, w którym stwierdziła że mężczyźni z Afryki Płn (Maroko, Algieria, Libia, Tunezja) dopuszczają się gwałtów 23 razy częściej niż rodowici Szwedzi. Na terenie całej Szwecji działają też somalijskie gangi, które gwałcą młode Szwedki i zmuszają je do prostytucji.

Tylko w pierwszych siedmiu miesiącach 2013 roku muzułmanie zgwałcili 1000 kobiet, z czego 300 było poniżej 15 roku życia.

Natomiast Szwedzka Krajowa Rada do Zapobiegania Przestępczości (BRA), która stała się zakładnikiem w rękach cuchnącej ekstremalną lewicą rządu Szwecji ma zakazane używanie słów „muzułmanin” i „gwałt” w jednym zdaniu. Wedle policji z uwagi na stygmę związaną ze składaniem doniesień o gwałcie prawdziwe liczby mogą być większe o około 400-900%.

Jednak, gdy Michael Hess, polityk z parti Szwedzcy Demokraci powiedział głośno że gwałt i brutalność są głęboko zakorzenione w islamie i że plaga gwałtów w Szwecji jest spowodowana przez muzułmanów, został on postawiony pod sąd, który skazał go na grzywnę i karę więzienia w zawieszeniu. Sąd, zbudowany przez marksistów zadecydował na ustawionej sprawie że pan Hess jest uprzedzony do osób o wyznaniu muzułmańskim. Sama krytyka islamu, krytyka muzułmanów oraz nawet głośne mówienie w Szwecji że to muzułmanin zgwałcił podlega karze. Nawet ofiary gwałtów nie mogą mówić, że zostały zgwałcone przez murzynów lub Arabów gdyż też byłyby posądzone o rasizm....................Piszę z pełną powagą.

Gdy po wojnie kobiety były brane jako niewolnice przez ludzi Mahometa ich ojcowie i mężowie byli zabijani. Wówczas kobiety były gwałcone i zapładniane za przyzwoleniem Mahometa bez jakichkolwiek oznak współczucia dla swych „łupów wojennych”. „Czy należy kończyć na zewnątrz czy można w środku” - pytali żołnierze. Mahomet odparł: „jeśli zajdą w ciążę to zajdą. Taka jest wola Allaha”.

Bukhari (62:137)

Sprawy gwałtów w Szwecji są tak częste i tak brutalne, że jest to nieskończony temat i dlatego w tej części mojego artykułu wspomnę tylko o niektórych. Według badań 82% kobiet w Szwecji boi się wychodzić na zewnątrz po zmroku choć w Szwecji somalijskie gangi gwałcą też grupowo w biały dzień. Co więcej, sprawa jest tak notoryczna że gwałt stał się częścią „kultury” Szwecji, jeśli można to tak nazwać a policja określa muzułmanów jako Szwedów, co jest żałosną kpiną w stosunku do ofiar tych brutalnych zbrodni. Partia socjalistyczna oraz policja i media w Szwecji które stały się jej zakładnikami politycznymi ignorują prawdę na temat związku islamu z gwałtem i innymi zbrodniami. Głośne były dwie sprawy; jedna gdy młoda kobieta została zgwałcona i pobita przez stado murzynów prawie do śmierci, a druga gdy młoda dziewczyna była zgwałcona w łaźni przez dwóch muzułmanów. Co jednak najdziwniejsze w łaźni tej było 30 osób i nikt nic nie zrobił. Gdzie są szwedzcy mężczyźni i czy można ich nadal nazwać mężczyznami? Inny muzułmanin pociął osiem Szwedek w kilku różnych pubach a inne zgwałcił, i jak sam stwierdził nienawidzi szwedzkich kobiet. W sąsiedniej Danii pewien mullah stwierdził, że wszystkie kobiety, które nie zakrywają głowy są „dziwkami” więc gwałcenie ich jest zgodne z islamem gdyż Mahomet też gwałcił kobiety z podbitych krajów jako swoje łupy wojenne. Reszta muzułmanów też tak sądzi. Gdy dziennikarze pytali muzułmanów na ulicach Szwecji czy gwałcenie Szwedek im się należy oni zawszze odpowiadali, że tak bo to i tak są „dziwki”. Oni mają je tylko do gwałtów albo żeby się wyżyć przez jakiś czas a potem żenią się z arabską dziewicą. Muzułmanie widzą tylko problem gdy zgwałcona jest Arabka gdyż „one mają moralność i dla nich to jest potężny cios” a „Szwedka i tak cały czas się puszcza więc dla niej to nie problem Nie zasługują one na szacunek i dlatego są rozp....lane na kawałki”. Według muzułmanów ten punkt widzenia jest jak najbardziej zgodny z Koranem gdyż według nich Szwedzi są „innowiercami i przez to nie zasługują na szacunek a ich kobiety nie są ich, tak samo jak Szwecja. Ich kobiety należą do muzułmanów jako łupy wojenne odebrane innowiercom.”

„Allah dał Rayhanę z (żydowskiej) Qurayazy jako łup wojenny swojemu prorokowi (lecz dopiero gdy była ona zmuszona patrzeć jak jej ojciec i brat mieli obcinane głowy, matka była odholowana do gwałtu a siostry były sprzedane jako niewolnice).

Tabari IX:137 (Mahomet uważał kobiety które uwięził jako dar od Boga).

Interesująca i zarazem niezwykle szokująca była też sprawa gwałtu grupowego na kobiecie, która pracowała w domu uchodźców i która szczerze ich lubiła i opiekowała się mężczyznami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Została ona zgwałcona przez 7 Afgańczyków, dla których Szwedka była tylko „innowiercą”. Była tak gwałcona przez całą noc że dopiero nad ranem była w stanie zadzwonić na policję. Sąd dał im od 4.5 do 6.5 lat kary pozbawienia wolności lecz w Szewcji zazwyczaj odsiadki trwają tylko 1/3, więc już niedługo wyjdą i będą dalej gwałcić „niewierne islamowi”. Moi czytelnicy pewnie myślą że to już koniec ale niestety nie, dlatego że najlepszym przyjacielem muzułmańskiego gwałciciela jest nikt inny jak tylko szwedzki sąd, który oficjalnie współczuje imigrantom, lecz niestety nie ofiarom gwałtów które czasem są jeszcze w wieku szkolnym. Sąd w Szwecji współczuje somalijskim i arabskim gwałcicielom do takiego stopnia że kilka razy uniewinnił ich gdy młode dziewczyny były gwałcone przez 6, 7 i 8 z nich.

Myślę, że niedługo prawo Szwecji będzie takie samo jak prawo w krajach arabskich gdzie to kobieta „jest winna gwałtu”.

swedishgirl.jpg

Cześć. Znacie mnie? Jestem Elsa ze Szwecji. Mam 12 lat i zostałam brutalnie zgwałcona przez 3 murzynów i 3 Arabów. Nienawidzę ich i chcę aby umarli ale sąd w Szwecji ich kocha. Trzech z nich dostało 30h pracy społecznej, dwóch wyrok w zawieszeniu a jeden został uniewinniony. Witajcie w Szwecji!

Prawniczka Ann Christine Hjelm przeprowadziła dochodzenie w sprawie brutalnych przestępstw w Sądzie Najwyższym i z narażeniem życia i prześladowań ze strony kulturowych marksistów podała informację że 85% skazanych gwałcicieli zostało urodzonych zagranicą lub byli oni urodzeni w Szwecji przez obcokrajowców (w znaczeniu: przez muzułmanów). Oficjalnie jednak media podają, że winni gwałtów są zawsze Szwedzi aby nie obrazić imigrantów i aby nie być posądzonymi o „rasizm”.

A te spośród waszych żon, które już zwątpiły w okres miesięczny - jeśli macie wątpliwości - niech czekają trzy miesiące; podobnie te, które jeszcze się nie rozwinęły. Kobiety brzemienne zaś niech czekają, aż złożą swoje brzemię. Temu, kto się boi Boga, On przyniesie ułatwienie.

Koran (65:4) (W islamie gwałt, małżeństwo i rozwód z niedojrzałymi płciowo dziećmi jest legalny)

Tymczasem grupa szwedzkich studentek wymyśliła specjalny pas, który można otworzyć tylko dwoma rękami i który daje kontrolę noszącemu a nie komuś kto postara się go zdjąć na siłę. Pas ten, częściowo przypominający pas cnoty ma za zadanie zniechęcić gwałcicieli. Studentki zamierzają z tego zrobić złoty interes.

Obłudny żyd

Za każdym razem gdy drążę temat Białego ludobójstwa, niszczenia europejskiej kultury i chrześcijaństwa, za każdem razem wypływa na wierzch jakiś obrzydliwy, śmierdzący żyd. W Szwecji jednak sytuacja jest tak ekstremalnie zła, że żydzi już nawet nie ukrywają że stoją za niszczeniem Białej cywilizacji, pomimo że w wielu częściach Szwecji żydzi boją się chodzić po ulicach w obawie przez muzułmanami. Dobrym przykładem jest tu Barbara Spectre, żydówka która z pomocą szwedzkiego rządu i za pieniądze szwedzkich podatników założyła instytut żydowskiego kształcenia o nazwie PAIDEIA. Barbara twierdzi, że tak zwany „antysemityzm” w Szwecji przeminie a żydzi będą mieli bardzo ważną, przywódczą rolę do odegrania w kraju tak ogromnych zmian jak Szwecja. Do jej szkoły przychodzą setki i tysiące naiwnych Szwedów, którzy uczą się kochać żydów, mimo że nie wiedzą dlaczego oraz uczą się jak przyzwalać na politykę szwedzkiego ludobójstwa. Całość jest oczywiście ubrana w ładne słowa a niekończąca się pomoc finansowa lewicowej partii u władzy daje wrogom Szwecji takim jak Barbara Spectre niekończące się możliwości. Organizacja ta jest więc kolejną machiną propagandową mającą na celu pranie umysłów Szwedom ultra-lewicową propagandą i zmiany ich toku myślenia na żydowski, w zmniejającym się szwedzkim kalifacie.

Na stronie głównej tej organizacji widnieją zdania, których nie trzeba specjalnie wyjaśniać:

„PAIDEIA dedykowana jest odrodzeniu kultury żydowskiej w Europie. PAIDEIA kształci liderów w Europie - naukowców, artystów i działaczy społecznych - w kierunku płynności w żydowskich źródłach tekstowych, które czerpały ze źródeł cywilizacji żydowskiej. PAIDEIA odnawia głos żydowski w Europie, który długo był uciszany przez komunizm i traumę po holokauście. Głos, który może się przyczynić do kulturowo bogatej i pluralistycznej Europy”.

Słowa „bogata kulturowo Europa” oznacza muzułmańską inwazję, muzułmańskie gettta oraz Szwedów jako przyszłą mniejszość w swym własnym kraju. Słowa „PAIDEIA kształci liderów w Europie - naukowców, artystów i działaczy społecznych” oznaczają że organizacja ta buduje wyprane syjonizmem kukły, które będą bezgranicznie posłuszne żydom.

Jednak najciekawszy i zarazem najbardziej bezpośredni cytat Barbary Spectre nawiązuje do absolutnej żydowskiej kontroli nad Europą w której przyznaje się ona do tego że żydzi są odpowiedzialni za czystkę etniczną na cywilizacji Białego człowieka:

„Myślę, że występuje obecnie odrodzenie antysemityzmu, ponieważ w tym momencie Europa jeszcze nie nauczyła się jak być multi-kulturową i myślę że będziemy jej częścią w ferworze tej transformacji która musi mieć miejsce. Europa jeszcze nie nauczyła się jak być wielokulturową. Europa nie będzie sładała się z monolitycznych społeczeństw którymi była w ostatnim stuleciu. Żydzi będą w centrum tego. To ogromna transformacja dla Europy. Europejczycy obecnie wchodzą w tryb wielokulturowy a żydzi będą miei swoje pretensje do tego z powodu naszej wiodącej roli. Ale bez naszej przywódczej roli i bez tej transformacji Europa nie przetrwa.”

Barbara Lerner Spectre, IBA-News 2010

Ciekawe – Europa nie przetrwa bez czarnych i muzułmańskich leni, analfabetów i kryminalistów? Czy ona sądzi że my jesteśmy skończonymi głupcami???

Barbara Spectre jest twardą zwolenniczką syjonizmu oraz okupacji ziem palestyńskich przez syjonistyczny Izrael. Natomiast w Szwecji propaguje kulturowy Marksizm (multi-kulturowość) w celu zniszczenia Europejczyków na ich własnych ziemiach.

gollum-evil-jew.jpg

Gdyby żyd mógł zobaczyć swoją duszę w lustrze.

Jednak 3 lata wcześniej Barbara Spectre pozwoliła sobie na bardziej szczere rozwiązanie języka i dlatego wyjaśniła prosto od serca dlaczego żydzi niszczą Białą cywilizację:

„Potrzebujemy żydowską społeczność w Europie. Izrael potrzebuje żydowskiej społeczności w Europie. Izrael nie może przetrwać, ekonomicznie i politycznie bez Europy. Są oni (ci żydzi w Europie) niezbędnymi adwokatami spraw żydowskich”.

Barbara Lerner Spectre, Jewish Peoplehood and Identity 2007

Ciekawe jest jednak, że premier Izraela Benjamin Netanyahu otwarcie głosi stworzenie Izraela tylko dla żydów, jednocześnie pchając murzynów i muzułmanów do Europy pod szyldem „asymilacji”. Obserwując ostatnich kilka dziesięcioleci w Europie, w Ameryce Płn i Australii widać, że Biali ludzie są jedynymi którzy potrzebują róznorodności i asymilacji i zarazem jedynymi którzy są „rasistami” jeśli chcą pozostać Biali. Cała reszta świata nie potrzebuję żadnej z marksistowskich utopii.

Żydzi są mistrzami kłamstwa i obłudy oraz globalną mafią bogacącą się na krzywdach innych narodów; poprzez lichwę, podstęp, taktykę „dziel i rządź” oraz masową ateizację i demoralizację społeczeństw chrześcijańskich. Panie, zbaw nas od żydów.

Sprawa Elin Krantz

Elin Krantz była 27 letnią lewicową fanatyczką, która otwarcie wspierała inwazję kolorowych do Szwecji i która była śmiertelną przeciwniczką partii patriotycznej o nazwie „Szwedzcy Demokraci”. Ta młoda, rodowita Szwedka, będąca ładną blondynką należała do grupy na Facebooku o nazwie „Lubimy różnorodność” i oczywiste już teraz jest że popełniła ogromny błąd. Jej ultra-lewicowa, ekstremalnie liberalna natura doprowadziła ją do opinii, że Szwecja powinna w ogóle nie mieć granic a chora ideologią mieszania się ras stała się jej obsesją i jawnie ją promowała.

Tej młodej, zagubionej dziewczynie bardzo się też podobał teledysk o tytule „Wymieszaj” (Mix it up), który jest brutalną propagandą mieszania się ras zafundowaną przez żydów w Szwecji i gdzie głównym wątkiem jest nawoływanie do między-rasowego seksu. Jest to nachalny, oślizgły, bezwartościowy oraz skrajnie demoralizujący teledysk w którym występują tłuste murzynki oraz blondynka ujeżdżająca negroida i śpiewająca szwedzki hymn. Istna Sodoma i Gomora.

Niestety los chciał, że pewnego wieczora Elin jechała w jednym metrze z negroidem z Etiopii , który wyszedł za nią a następnie śledził ją. Był to Ephrem Tadele Yohaness, który po odsiedzeniu wyroku w USA poprosił o status azylanta w Szwecji na podstawie „prześladowania w USA na tle rasowym”. Rząd w Szwecji przyjął go oczywiście z otwartymi ramionami i zapewnił mu darmowe mieszkanie i dożywotnie zasiłki. Negroid ten, który był bezrobotny przez cały swój pobyt w Szwecji, a wcześniej także w USA, podążył za Elin pod osłoną nocy. Według naocznego świadka próbował nawiązać kontakt z dziewczyną lecz ona nie robiła tego chętnie dlatego ten zaatakował ją, brutalnie zgwałcił a potem zabił. Aby mieć pewność, że Elin już nie żyje napastnik wziął 83.6 kg kamień i rostrzaskał jej głowę a potem rzucił jej nagie zwłoki w krzaki i odszedł jakby nic się nie stało. Elin wyraźnie nie zdawała sobie sprawy jak bardzo zmieniła się Szwecja przez ludzi takich jak ona sama i przyszło jej za to zapłacić najwyższą cenę. Szwedzcy mężczyźni wychodząc z klubu nocnego idą spokojnie do domu natomiast murzyni i muzułmanie wychodzą na zewnątrz aby gwałcić i mordować. Po całym zdarzeniu media w Szwecji nie opublikowały informacji na temat pochodzenia sprawcy lecz dzięki patriotom i internetowi wiemy kim on był.

W rezultacie negroid został zkazany na 16 lat więzienia lecz po pierwsze nie zwróci to życia szwedzkiej dziewczynie a po drugie za podobne zbrodnie skazani zazwyczaj odsiadują w Szwecji tylko 1/3 wyroku.

Elin Krantz.jpg

Elin Krantz - Skrajnie lewicowa działaczka popierająca inwazję murzynów i muzułmanów do Szwecji.....brutalnie zgwałcona i zamordowana przez murzyna!!!

Poza ogromną tragedią oraz niewyobrażalnym bestialstwem w tej sprawie zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy:

-czy w ostatnich chwilach życia Elin zrozumiała, że popełniła błąd promując imigrację kolorowych do Szwecji i czy wydając ostatnie tchnienie stała się nacjonalistką o zdrowych prawicowych poglądach? Czy po brutlanym gwałcie przez murzyna zdała sobie sprawę jak wielkim dramatem dla wielu kobiet w Szwecji jest inwazja elementów niższych czy może starała się sobie wytłumaczyć, że to nie jego wina bo jest on „ofiarą rasizmu Białego człowieka”? Czy gdyby Elin mogła przewidzieć swoją przyszłość czy byłaby patriotką promującą homogeniczną Szwecję czy mimo wszystko zagłębiałaby się w lewicowym bagnie?

Tego już się nie dowiemy lecz niech sprawa Elin Krantz będzie przestrogą dla wszystkich Białych kobiet i każdej z osobna.

-czy gdyby socjalistyczny rząd Szwecji przewidział to morderstwo czy nadal wpuściłby do swojego kraju tego murzyńskiego gwałciciela i mordercę? Jestem pewien że tak dlatego że w Szwecji najwyższą sub-wartością jest skrajnie lewicowa utopia a ten kto się z nią nie zgadza jest „rasistą”.

Podsumowanie

Utopijna budowa „perfekcyjnego” społeczeństwa w Szwecji poprzez „kulturowe wzbogacanie” nie ma końca. Ja z tej sytuacji widzę tylko dwa wyjścia. Po pierwsze Szwedzi mogą mieć już tak dość gwałtu na swoim narodzie że obalą marksistów, deportują cały Trzeci Świat, zdelegalizują islam i wrócą do chrześcijańskich wartości. Wówczas powstałoby państwo nacjonalistyczne czyli takie gdzie naród i jego rodowici ludzie są najwyższym dobrem. Jeśli jednak Szwedzi się nie obudzą z poprawnie politycznego letargu i nie zaczną walczyć o swój kraj to wtedy muzułmanie opanują Szwecję, wszystkie Szwedki będą zmuszone przejść na islam i będą zmuszone rodzić muzułmanów, a Szwedzi, ich kultura, język, flaga i cała historia zostaną wymazane z pamięci przez osobniki niższego szczebla kulturowego. Zaznaczam jednak, że Szwecja nie zostaje podbita od zewnątrz ale od wewnątrz i płaci teraz ogromną cenę za swoją słabość. Nie jest to zatem wina muzułmanów lecz wina Szwedów, że pozwalają się mordować i gwałcić na własnych ulicach. Islam jest tu więc tylko narzędziem, którym globaliści bardzo zręcznie się posługują i który w bardzo brutalny sposób usuną jeśli zajdzie taka potrzeba. Poza tym muzułmanie i murzyni są znakomici w swojej roli gdyż ani za nimi ani za ich zbrodniami nikt nie będzie płakał.

israel-sweden.jpg

Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że eksportuje nielegalnych afrykańskich imigrantów do Szwecji płacąc każdemu $3500, pod warunkiem że nie wrócą do Izraela. Dlaczego nie eksportują ich spowrotem do Afryki???

Pomimo, że przede wszystkim winię samych Szwedów za tak tragiczny obrót sytuacji to sam islam nie jest jedynym problemem, mimo że muzułmanie najbardziej rzucają się w oczy. Innym problemem jest ekstremalny liberalizm oraz zastępowanie chrześcijańskich wartości przez ogłupiające i wrogie Szwecji pseudo-wartości. Oficjalnie około 70% Szwedów należy do Kościoła Szwecji, który z uwagi na poprawność polityczną w roku 2000 stracił status kościoła narodowego. Jednak po dokładniejszych badaniach okazało się, że jedynie 5% Szwedów chodzi regularnie do kościoła,, pomimo że 13% uważa się za religijnych, 3% uważa Biblię są słowa Boga a 12% miało w swym życiu „religijne doświadczenie”. Szwedzi więc sami wymienili Boga na alkohol i poprawność polityczną a wartości przekazane w Biblii na parady zboczeńców. Dla socjalistów więc religia to „opium dla szwedzkiego ludu” choć mimo to zaciekle promują islam i dają muzułmanom status nietykalności. Głupi, szwedzki naród sam sympatyzuje z islamem. Kobiety same wchodzą Arabom i murzynom do łóżka, dlatego że widzą że muzułmanie są jak armia i widzą że są silni a przy tym mają pieniądze mimo że nie pracują. Wedle opinii muzułmanów to tylko prostytutki, delikatnie mówiąc, lecz Szwedkom to nie przeszkadza. Gdy Biała kobieta zostaje zabita lub zgwałcona media milczą lecz gdy raz zginęła muzułmanka, w drodze solidarności Szwedki pozowały do zdjęć w hidżabach. Obecnie w Szwecji jest około 5000 rodowitych Szwedów, którzy przeszli na islam i 70% z nich to kobiety, dlatego że te są niestety najbardziej zagubione i naiwne. Dla porównania w Wielkiej Brytanii liczba ta przeszła już 100.000 i zastanawiam się jaki procent tych kobiet rozumie czym wogóle jest islam i czy rozumieją że dla muzułmanów są one tylko naiwnymi prostytutkami lub lepszą wersją kozy.

Na koniec przygotowałem absolutny hit, który nie wiem czy miałby miejsce nawet w ogłupionej Holandii lub Anglii. Otóż angielskojęzyczna gazeta w Szwecji o onazwie The Local opublikowała artykuł o tym, że w ultra lewicowo-liberalnej Szwecji pozwolono zkazanemu pedofilowi na adopcję dziecka. Według przedstawionych dowodów mężczyzna był wcześniej zkazany za molestowanie 5-letniej dziewczynki oraz był podejrzany o molestowanie bardzo młodej nastolatki a teraz regularnie rozmawia z nastolatkami przez internet. Ponadto był on też winny 90 innych przestępstw. Komisja Spraw Społecznych Gminy (socialnămnd) nie wyjaśniając dlaczego pomimo wszystko stwierdziła że mężczyzna nie stanowi zagrożenia dla dzieci i dlatego pozwoliła mu na adopcję. Jak widzimy Szwecja stanowi o wiele większy problem niż tylko sam islam, dlatego że w Szwecji wszyscy są niewinni. W Szwecji jedynym prawem i jedyną religią jest utopijna ideologia oparta na marksiźmie.

misshitler.png

Tęsknicie już za mną???

"Multikulturowość" to zakodowane słowo oznaczające gwałt, demoralizację i ludobójstwo Białej cywilizacji.

Marcin Malik

Podróżnik do najbardziej odległych, czasem też niebezpiecznych regionów Azji. Prowadzi portal o podróżach www.kompas.travel.pl

na ile punktów oceniasz artykuł? : 

Twoja ocena: brak
4.266665
Ogólna ocena: 4.3 (głosów: 150)

Tematy: 

Dyskusja

oto mapa

Pocieszającym jest to, że to

Pocieszającym jest to, że to Szwecja jest tak zaawansowanym poletkiem doświadczalnym lewackiego multi- kulti, a nie Polska. Może jak skutki niszczenia narodu w imię tej ideologii zostaną nagłośnione, to będziemy mądrzejsi niż Szwedzi. Którzy sami są sobie winni.

oto ireneusz50

w Polsce nie ma islamu a

w Polsce nie ma islamu a ilość morderstw i gwałtów jest znacząca, to bieda i upadłość moralna tworzy przestępczość, a każda religia tworzy biedę. Każdy bogaty kraj, i moralny kraj nie potrzebuje żadnej religii, . Twój zarzut multi- kulti jest chybiony, nie świadomy, a wręcz obraźliwy. . Zarówno skrajna prawica jak i skrajna lewica to złe stany rzeczywistości, ludzie muszą dzielić się zyskami i pracą i tworzyć wspólnie dobra zwane cywilizacją. Zauważ ze wiekszosc jak to nazywasz multi- kulti pochodzi z krajów gdzie zostały zniszczone tradycyjne wartości tych ludzi, wielu z nich to uciekinierzy od wojny i biedy.

oto mapa

Lewactwo w Polsce ma te same zaklęcia co europejskie

"każda religia tworzy biedę..."

Ach co za odkrywcza myśl. Największe bogactwo powstało bowiem w państwach programowo ateistycznych: Rosji Sowieckiej , Chinach i Albanii.

"Każdy bogaty kraj, i moralny kraj nie potrzebuje żadnej religii..."

Czyżby? Właśnie widać na opisanym przez Autora przykładzie, co się dzieje z narodem, który daje się wykorzenić przez lewactwo ze swojej tradycji i swojego systemu wartości. Nawet jeśli nie jest to kraj biedny.

"ludzie muszą dzielić się zyskami i pracą i tworzyć wspólnie dobra zwane cywilizacją..."

No i w Szwecji dzielą się jak najbardziej. Zwłaszcza zyskami.

"wiekszosc jak to nazywasz multi- kulti pochodzi z krajów gdzie zostały zniszczone tradycyjne wartości tych ludzi, wielu z nich to uciekinierzy od wojny i biedy".

MAŁO MNIE INTERESUJE, że gdzieś tam w Afryce jest wojna i bieda. To jest problem tamtych narodów i ich władz. Polska jako państwo nie ma moralnego, a tym bardziej prawnego obowiązku im pomagać. Polska może w ograniczonym zakresie przyjmować niektórych uchodźców, ale takich, których jest w stanie zasymilować. Multikulturalizm jest zarzewiem konfliktów etnicznych, a jeśli na dodatek jest wzmacniany przez islam, to stanowi on zagrożenie dla spoistości państwa, bowiem ideologia islamu nie uznaje władzy niemuzułmanów nad muzułmanami. Bo wg niej prawda jest tylko w islamie i niewierni mają się jej podporządkować.

oto ireneusz50

współczuje ci stanu swiadomosci

Prawnik- absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek- założyciel Zjednoczenia Chrześcijańsko- Narodowego. W latach 2009-2011 członek Rady Społecznej przy Kurierze Wileńskim. - czego oni tam uczą ?

oto mapa

"czego oni tam uczą ?" Było

"czego oni tam uczą ?"

Było studiować, to by się Szanowny Pan dowiedział.

Na marginesie, widać to marzenie lewaków, żeby uniwersytety były maszynką do lewicowej indoktrynacji. Żeby nie dopuścić tam do wymiany myśli i usuwać nieprawomyślnych naukowców w imię political correctness. Vide przykład prof. Anny Raźny z UJ.

oto ireneusz50

gloryfikacja uczelni

czy twoja uczelnia aby nie przyjmuje kandydatów na inteligentów bez obowiązku posiadania matury ?, wystarczy chęć szczera ?

oto ireneusz50

do tych co źle gada

multi- kulti to dziś jest Polska, 4 miliony po za granicami kraju

oto Bronowic

Z tą różnicą, że 4 mln

Z tą różnicą, że 4 mln Polaków nie zalało Arabii Saudyjskiej czy Somalii, domagając się poszanowania kultury europejskiej na cudzej ziemi.

oto ireneusz50

multi- kulti. WP - Polak

multi- kulti. WP - Polak podejrzewany o porwanie, zgwałcenie i zabicie 9-​letniej dziewczynki we Francji; Interia - Porwanie 10-letniej Mai. Jest zarzut dla Adriana M. - czy to nie multi - kulti, zamiast opluwać innych zajrzyj do swojej kuchni.

oto Bronowic

Kogo i gdzie oplułem?

Kogo i gdzie oplułem? Wynalazł pan dwa przykłady (których nie znam) przestępczości wśród Polaków, proszę znaleźć kolejnych 10, albo lepiej 100. Bo po drugiej stronie jest 1400 dzieci gwałconych i zmuszanych do prostytucji przez jeden tylko gang muzułmański w Rotherham. A to tylko jedno miasto w jednym kraju Europejskim.I co ciekawe ofiarami są wyłącznie białe dzieci.
Nie jesteśmy na ty, ale pozdrawiam.

oto Bronowic

Puki co mamy w Krakowie

Puki co mamy w Krakowie eksplozję lewackiego prostactwa.

oto jolo

religia

ale to nie ma nic wspólnego z krwawym i siłowy narzucaniem swojej religii w tych ktajach.Skoro mileli mordercze skłonności to i w Polsce dokonywaliby morderstw.

oto Irena

tych co zle gada

Tak, tylko że Polacy zagranicą nie zabijają muzułmanów tylko z powodu innego wyznania! I nie ,,zachęcają,, z kałasznikowem w ręku do przejścia na wiarę katolicką! A przynajmniej ja nigdy o takim przypadku nie słyszałam, a Ty!?Jest różnica? Kolosalna! Polacy zagranicę jeżdżą do pracy a nie wojować z islamem! ;)

oto Maciek

Tolerancja opiera się na wzajemnosci

Aby "tworzyć wspólnie dobro" trzeba się nawzajem tolerować, a muzułmanie nie odpowiadają tolerancją na tolerancje. Spróbuj budować swoje marzenia o lepszym świecie na rzeczwistości i rozsądku, to wtedy nie doznasz rozczarowania.

oto 44

ireneusz50 wytwarza taki sam

ireneusz50 wytwarza taki sam bełkot jakim częstują marksiści swoich słuchaczy. Trudno o islamskich imigrantach mówić że są w biedzie i dlatego gwałcą Szwedki. W Szwecji nie muszą pracować a duże zasiłki powodują że mogą zyć na wysokiej stopie życiowej jak na uciekinierów z nędzy afrykańskiej. Autor wyjaśnił wystarczająco dla czytelnika o przeciętnym IQ dlaczego ci muzułmanie dręczą białe kobiety w Szwecji. Jasniej już się nie da. Tylko takie przypadki jak ireneusz nic z tego nie rozumieją i plotą marksistowskie bzdury.

oto HeS

Imigranci "z ikrą"

@44:"W Szwecji nie muszą pracować a duże zasiłki powodują że mogą zyć na wysokiej stopie życiowej"

Mogę tylko dodać, że to typowy czynnik biologiczny. Proszę zwrócić uwagę na filmy czy zdjęcia GRUP imigrantów. 3/4 z nich to młodzi mężczyźni, pewnie samotni. Nie ma co oczekiwać, że grupy "młodych byczków", którzy nie mają co robić będą siedzieć i dłubać w nosie. Energia witalna ich rozpiera. Podobnie jest w sytuacji stacjonowania wojsk (koszary, misje miedzynarodowe, ..), gdzie odżywają stare tradycje markietanek. Ja jestem za tym, żeby przyjmować conajwyżej rodziny z dziećmi albo pary (niekoniecznie małżeńskie).

oto beata

Wpolsce nie ma

Sa,ale narazie w niewielkiej ilosc.Mamy za to innych emigrantow od niemal 800-set lat,i to bylo zguba dla Polski." Lepszych" emigrantow nie znajdziesz...

oto cytryn

czeczeni

bieda, upadlosc? na dobrej drodze w Szwecji? szanowny panie bynajmniej. moze poczytajmy historie o czeczenach w obozacg szwedzkich?

oto xcichy

brednie

zrób porównanie statystyczne, to się bardzo zdziwisz.

oto chłop jag

Wielkie dzięki Autorowi za ten artykuł.

Ja dodam tylko, że narody można też wyniszczać bez użycia multi-kulti - czego przykładem jest atrapa Polski. Dzisiaj to pieniądz jest tym wszystkim - czym w swoim arsenale dysponuje od zawsze Szatan.
To za pomocą pieniądza precyzyjnie kierowanego do stworzonych przez pupili szatana adresatów - dokonuje się w tzw. demokraturze zagłada ludzkości stworzonej przez Boga.
Wniosek?
Wystarczy tylko iść za Jezusem Chrystusem - słuchając Go uważnie. Dotyczy to także a może przede wszystkim kobiet - które za sprawą Szatana zagubiły swoja rolę w świecie i w rodzinie. Wraca to potem do nich jak bumerang w takiej oto postaci, że ich mężczyźni nie są w stanie ich obronić przed wszelkim, śmiertelnym niebezpieczeństwem.
Na koniec - naprawę świata należy zacząć od przecięcia arterii, którą płyną pieniądze sygnowane przez samego Belzebuba - tołażysze.

oto Krzych Adam

No cóż.

Co jakiś czas pojawia się takie dziwadło na tym forum. Potrafiące tylko pluć. Trudno, trzeba to znosić, co najwyżej wzruszywszy na delikwenta ramionami.

oto Ireneusz

Długo nie pobył

Od kwietnia nie widziałem więcej produkcji tego (kurczę blade) mojego imiennika.

oto Krzych Adam

Tak.

Już po wysłaniu mego wpisu zauważyłem daty. Więc sprawdziłem czy ten impertynent jeszcze jest uczestnikiem. I nie było mi przykro, gdy to przeczytałem gdy kliknąem w jego nick:

Nie ma takiej strony
Poszukiwana strona "/not" nie została znaleziona. Przykro nam...

oto admin

wyjaśnienie

niezarejestrowani, anonimowi (ireneusz50) uczestnicy nie mają swoich kont, jednak ten moduł daje im link... donikąd.

do naprawy, ale może trochę potrwać.

oto Ferdek

A propos zdjecia Hitlera z napisem "Miss me yet"?

"Co jakis czas otrzymuje komunikaty z ostrzezeniami od Yahoo o rosnacej rzekomo popularnosci neonazizmu w Europie i w USA. Jak widac uprzywilejowani koszerni dmuchaj na zimne. Ponizej kilka przykladow. Rozsmieszyla mnie szczegolnie informacja, ze UNESCO przestalo sponsorowac austriacka organizacje zajmujaca sie tancami i balami
Viennese Ball, ktora podejrzewaja o neonazistowskie sympatie.
Wzrost popularniosci neonazistow w obecnej kryzysowej sytuacji gospodarczej, rosnacym bezrobociu i ubozeniu spoleczenstw zachodnich, zalewie Europy przez kolorowych imigrantow, naplywu nielegalnych imigrantow do USA,itp. oraz przy powszechnej dyktaturze ideologii poprawnosci politycznej, skierowanej przeciwko bialemu czlowiekowi, mozna uznac za calkowicie zrozumialy.
Wyglada na to,ze Hitler byl wielkim wizjonerem, bo przewidywal taka sytuacje po klesce nazizmu.
Kiedys czytalem artykul w izraelskim pismie,w ktorym autor kpil sobie,ze
"jezeli Hitler mowil, ze niebo jest niebieskie,to nie powinnismy mu wierzyc."

http://prawica.net/28656

oto chłop jag

Problem w tym Panie Ferdek aby

nowego Hitlera nie stworzyli nam ci sami co to kiedyś stworzyli starego Hitlera, Stalina, Pol Pota, Mao, etc. - tołazysze.
Wniosek?
Nie bez przyczyny stworzono wojujących sodomitów i całe tabuny wszelkich zboczeńców z intelektualnymi - włącznie. Ten element ma być katalizatorem do wszczęcia rewolty - która ułatwi zapanowanie NWO - tołażysze.

oto Ferdek

Biala rasa w odwrocie

Panie Jago

Miejmy nadzieje, ze biala rasa kiedys sie obudzi. Byle nie za pozno.
Chyba tylko Putin zdaje sobie sprawe do czego ta chora ideologia poprawnosci politycznej, lansowana bezczelnie przez Zydow, doprowadzi.

Polecam felieton na ten temat pt. "Biala rasa w odwrocie,"jaki kiedys
zamiescilem na tym forum:

http://prawica.net/forum/39324

Przy okazji tematu mieszania ras podaje link do artykulu na temat Polki Joli Dabrowski, ktora wyszla za maz za Afroamerykanina slawnego zawodnika NFL Amaniego Toomera. Malzenstwo rozpadlo sie kiedy czarny zawodnik zorientowal sie, ze jego biala zona kilkakrotne poddala sie aborcji. Jak widac nie byla jeszcze psychicznie przygotowna do posiadania dzieci-mieszancow. Gdyby przeszla takie pranie mozgow jak
szwedzkie kobiety, chyba nie miala by zadnych oporow a tak to zwyciezyla w niej "ksenofobia i rasizm"

http://ballerwives.com/2009/09/08/nfl-amani-toomer...

oto chłop jag

Dziękuję za linki.

Z białą rasą jest faktycznie źle i może ją kiedyś dobić Azja - bo niby dlaczego Azja nie miałaby skorzystać z nadarzającej się okazji?
Pozdrawiam.

oto All

Nowy Hitler

Nowy Hitler istnieje,przybrał postać Mahometa.

oto Bronowic

Co zamożniejsi Biali emigrują

Co zamożniejsi Biali emigrują z Europy i Afryki. Z tego co zaobserwowałem najatrakcyjniejszym miejscem jest.. Nowa Zelandia. Czy możliwe, że Australia i Nowa Zelandia będą ostatnim przyczółkiem Europejskiej Cywilizacji?

oto Krzysztof M

Co zamożniejsi Biali emigrują

Co zamożniejsi Biali emigrują z Europy i Afryki. Z tego co zaobserwowałem najatrakcyjniejszym miejscem jest.. Nowa Zelandia. Czy możliwe, że Australia i Nowa Zelandia będą ostatnim przyczółkiem Europejskiej Cywilizacji?

Kolejność zjawisk jest taka: kapitał -> prymat zysku -> odwrót etyki -> burdel. Więc spokojnie. Jeśli jadą do Nowej Zelandii, to już jest po niej.

oto norwid

Tym czasem kOŚCIÓŁ szwedzki miał to w dupie!!

Tymczasem Rząd Szwecji zdecydował się zdjąć z parlamentu barokowy obraz kobiety z odsłoniętymi piersiami aby nie obrażać uczuć muzułmanów oraz feministek.

A nawet jak nie miał w dupie to nie potrafił wyegzekwować przez 30 lat w miejscu publicznym zwykłej przyzwoitości.

BRAWO MUZUŁMANIE!!!!

Postuluję więcej gwałtów, więcej policji islamskiej w Szwecji i w Polsce też!!!

Może w ten sposób skończy się wieszanie gołej baby na krzyżu, taplanie Chrystusa w gównie, przywalanie papieża meteorytem i tym podobne.

Niestety biały człowiek jest wykastrowany. Słaby, skłócony, niezdolny do współdziałania. Nie szanuje żadnych praw drugiego białego człowieka, nie szanuje własnej tradycji czy historii, taki wyzuty z sensu życia zjadacz-wysrywacz.

Przysłowie grabarza:
Im gorzej tym lepiej! A JAK!!

oto ireneusz50

co to jest zwykła przyzwoitość ?.

Niestety biały człowiek jest wykastrowany ale nie na tyle by być pedofilem, tradycja białego człowieka to katolicyzm - religia zbrodni i zniewolenia. To biały człowiek nie potrafi pokojowo współpracować z innymi ludzi, to biały człowiek okradał inne rasy i z ich dorobku, ich majątku, ich kultury. Przeciętny katolik dba by się młodzi nie całowali na ulicy, ale nie ma już nic przeciwko gdy mąż katolik po pijaku okłada zonę i dzieci.

oto norwid

Panie Ireneuszu

Jeśli ta 50 przy Pana nicku to wiek to współczuje światopoglądu i mimo szacunku jaki Panu przysługuje z automatu (w naszym kręgu cywilizacyjnym) zalecam przeczytanie tekstu Pana Marcina jeszcze raz.

Tam niema słowa o Kościele Katolickim, ba jest on takim nieobecnym świadkiem katastrofalnej reformacji kościoła szwedzkiego. Autor artykułu opisuje manowce reformacji, zresztą sam jest pod jej nieświadomym wpływem o czym świadczy zacytowany przeze mnie fragment. Autor opisuje manowce lewackiej ideologii i tragiczny los jaki spotkał jedną z jej propagatorek.

Natomiast Pan, Panie Ireneuszu z uporem maniaka jak zahipnotyzowany stara się tego nie dostrzegać i widzi wyłącznie męża katolika co okłada dzieci i żonę po pijaku.

O właśnie takich wykastrowanych białych ludzi mi chodzi którzy słonia w menażerii nie zauważają lecz z masochistyczną lubieżnością samobiczują siebie i swój krąg cywilizacyjny.
Tak, tak, proszę wymaksować społeczne ograniczenia męża katolika a niebawem islam zrobi w tym pięknym kraju jakim jest Polska porządki na wzór szariatu.

Opowiem Panu kawał:

Siedzi wykształciuch na drzewie i z zadęciem rżnie gałąź.
Obok przechodzi góral i mówi:
- panoćku panoćku dyć spadniecie ja użniecie tą gałąź.
Na to wykształciuch:
- ee nie, nie spadnę!
Góral poszedł sobie w dalszą drogę a wykształciuch dociął gałąź i spadł, po czym stwierdza:
- prorok czy co?

oto ireneusz50

rasizm

wszystkie religie jakie są to zgnilizna historii, tylko czasu trzeba by to się zutylizowało. natomiast lekceważenie, poniżanie i obrażanie ludzi innych narodowości, religii czy ras to zwyczajny rasizm, a rasizm wynika z nieświadomości, z niewiedzy, ze strachu. A dowcipy służą do wywoływania odpowiednich nastrojów u ludzi przygłupiastych; był Ruski , Czech i Polak, itd. albo przychodzi baba do lekarza. Jacy ludzie są zależny od ich kultury i wychowania a nie od koloru skóry czy narodowości, jest też grupa ludzi polskiej narodowości, i w Polsce wychowana ze lepiej widząc ich, przejsc na druga stronę ulicy, i dobrze zrobic tak; i w Polsce, i za granicą. A jeśli chodzi o lenie baby po pijanemu, to jest zjawisko zanikające, ale możliwe tylko w Polsce. Wszędzie za granicą gdzie jest cywilizacja awanturnik jest aresztowany i dostaje zakaz zbliżania się do domu, mimo aktu własności.

oto Ferdek

Dlaczego Zydom zalezy na mieszaniu ras

Wypowiedzi Ireneusza50 przypominaja mi posty niejakiego dante_alighieri, ktory byl bardzo aktywny przed kilku laty na tym forum, Zawsze bardzo nerwowo reagowal kiedy ktos umieszczal krytyczne uwagi na temat Zydow. Ireneusz reaguje podobnie kiedy ktos broni bialej rasy lub pisze krytycznie o innych rasach.

Autor slusznie zwrocil uwage na hipokryzje Zydow, ktorzy w Izrealu zachecaja wrecz kolorowych Zydow imigrantow z Afryki, aby przenosili sie do Europy.
Pytanie dlaczego Zydzi wszedzie gdzie moga propaguja mieszanie bialej rasy a milcza na temat rasizmu zoltej rasy.

"O mieszaniu ras i dlaczego Żydom tak na nim zależy"
https://marucha.wordpress.com/2014/08/13/o-mieszan...

Warto przypomniec, ze ojciec duchowy Unii Europoejskiej hrabia Coudenhove Kalergi przewidywal, ze mieszkancy Europy stana sie
negroidalnymi mieszancami a Zydzi beda europejska arystokracja i szlachta.

http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Cou...

oto ireneusz50

nie ważne co ci się przypomina

drugiej planety podobnej do ziemi nie ma, ziemia jest terytorialnie ograniczona i trzeba inne rasy i narody albo wymordować albo z nimi żyć.

oto Dubitacjusz

@ p. ireneusz50: "ziemia jest terytorialnie ograniczona"

Ale ta planeta jest podzielona na państwa.
Nacjonalizm polega na tworzeniu państw narodowych, w których ludzie żyją według zasad jednej kultury. Ludzie innych narodowości mogą mieszkać pod warunkiem szanowania sposobu życia gospodarzy. Póki stanowią jednostki nie stanowi to problemu. Jednak gdy występują w znacznej masie tworzą "getta", w których nie obowiązuje kultura gospodarzy.

Przykład krajów "Zachodu", które przyjęły imigrantów z muzułmańskiego kręgu kulturowego pokazuje, że na zderzeniu kultur cierpią ludzie. Europejski "miękki" system jest dostosowany do łagodnych (owałaszonych) ludzi Zachodu. Muzułmanie kierują się własną kulturą przemocy i przykładowi Szwedzi są wobec nich bezradni.

P.S. Na prawica.net jest dobry zwyczaj zwracania się do siebie w formule grzecznościowej Pan/Pani. Prosiłbym o jego uszanowanie.

oto ireneusz50

grzecznościowej Pan/Pani -

grzecznościowej Pan/Pani - jestem za, ale do mnie nikt tak się nie zwraca. USA jest państwem wielonarodowym i multi -kulti a jest potęgą gospodarczą, militarną, naukową i cywilizacyjną. Dom zamykają przed gośćmi zawsze ludzie słabi, mali i głupi, którzy boją się innych, a i wstydzą się pokazać co mają, często terroryzując własne rodziny. Około dwa tysiąca lat temu zawitał do nas katolicyzm który zniszczył w sposób bardzo brutalny cywilizacje i wierzenia ludów europy, dopiero w wyniku ruchów reformatorskich Europa częściowo odzyskała swoją tożsamość i rozpoczął się rozwój, znamienne jest ze im prędzej i dokładniej narody europy odrzuciły dominacje Watykanu, tym większy uzyskały postęp i dobrobyt narodów.

oto Dubitacjusz

Powinien Pan zacząć, zamiast "tykać" w drugiej osobie.

Dom zamykają przed gośćmi zawsze ludzie słabi, mali i głupi, którzy boją się innych, a i wstydzą się pokazać co mają, często terroryzując własne rodziny.

Puste slogany. P. Malik wskazuje w swoim artykule, jak Szwedzi są terroryzowani przez agresywnych gości.

Reszta wypowiedzi to propagandowe stereotypy. Już zaczynając od tego, że chrześcijaństwo stało się religią państwową dopiero po dobrowolnym (a nierzadko skutkującym prześladowaniami) przyjęciu go przez znaczna część mieszkańców imperium.

To zachodnie chrześcijaństwo stworzyło cywilizację rozwoju naukowego, zaczynająca się od średniowiecznych uniwersytetów.

Obecnie, gdy kolejne rewolucje rozbiły resztki starego porządku (ostatnim bastionem była rodzina), Europa Zachodnia pogrąża się w stagnacji i dekadencji.

oto Lowca Lisow

W USA to ty chyba nigdy nie

W USA to ty chyba nigdy nie byles. Panstwo jest jednonarodowe i generalnie jednokulturowe. I nie mowie tu o Poludniu, ale o USA jako calosci - tam jak graja hymn na otwarcie parku rozrywki o 10:00 to wszyscy staja, wsaja i sluchaja. Gdzie nam do nich...

oto MSzach

Wypowiedzi Ireneusza50

Wypowiedzi Ireneusza50 przypominaja mi posty niejakiego dante_alighieri, ktory byl bardzo aktywny przed kilku laty na tym forum

Chybione. dante... to była klasa dużo wyższa.

oto Krzych Adam

Zgadza się.

Bardzo lubiłem od czasu do czasu trochę popolemizować i nawet nieco się pokłócić z p. Dante. A tu na żaden kontakt przez wymianę wpisów z obecnie pojawiwszym się osobnikiem ochoty nie mam żadnej.

oto ireneusz50

multi kulti

W środę francuska policja zatrzymała w Calais 38-latka, który przyznał się do zgwałcenia i zamordowania 9-latki. multi kulti , jak widać, to nie tylko ludność kolorowa.

oto Mateusz

gwałt w Calais

Jeżeli już mówimy o Calais to możemy być na 200% pewni, że chodzi o muzułmanów ;) polecam wszystkim obejrzeć filmy na youtubie właśnie z tej miejscowości pokazujące w sposób dobitny jak muzułamanie "emigrują" rzucając się na samochody ciężarowe jak zombie, nierzadko atakując kierowce ciężarówki przy użyciu noża i innych broni żeby tylko go przewiózł przez granicę, co oczywiście łączy się z karą grzywny dla kierowcy nawet jeżeli ten nie wiedział, że jakiś pokojowy muzułmanin rozciął mu plandekę i wepchnął się z kolegami na kipe często rozkradając towar przewożony ;) z tym Pan Ireneusz już niestety nie może dyskutować dlatego mu smutno, ale nie martwcie się jako zamiennik dla kontrargumentów zaraz znowu zacznie mówić o wyprawach krzyżowych sprzed kilkuset lat czy o patologiach w rodzinach.

oto Krzysztof M

wszystkie religie jakie są to

wszystkie religie jakie są to zgnilizna historii

Woli pan miłosierdzie chrześcijańskie, czy raczej metody starożytnego Rzymu? Tam religia i w ogóle religie nie były w szczególnym poważaniu.

oto Krzysztof M

Jak długo uczył się pan pisać

Jak długo uczył się pan pisać po polsku?

oto ireneusz50

niezależnie

niezależnie - oto ci chodzi ?

oto Krzysztof M

Po pierwsze, tu nikt nikogo

Po pierwsze, tu nikt nikogo nie "tyka". Po drugie "niezależnie" pisze się razem. I nie "oto chodzi", a "o to chodzi".

oto ireneusz50

Wołyń

alternatywa, pyta sie banderowiec młodej kobiety w ciąży; wolisz zginąć od siekiery czy młotka ?. Kościół katolicki to także kościół chrześcijański, który zbiera dary dla bojców UPA, zbrodniczej organizacji, uznanej przez parlament ukraiński za bohaterskich patriotów czasów hitlerowskiego faszyzmu, i to wszystko w czasie wizyty naszego umiłowanego p-rezydenta z braterską wizytą u braterskiego p-rezydenta Ukrainy który wysławił sie mordowaniem ludności ukraińskiej, tylko dlatego ze mówili po rosyjsku, tamtych polaków też mordowali za język, tyle że polski.

oto Joanna K.

Pozwolę przypomnieć panu irkowi50 maksymę

kudłatego żyda - Marks jemu było: religia to opium dla ludu. Tylko że...żyd Marks był satanistą. Nienawidził religii chrześcijan, ale był religijny jako satanista. Z trojga jego dzieci dwoje popełniło samobójstwo.
Ireneusz tak miesza wszystko ze wszystkim, że także podejrzewam satanizm.

oto Neo

jesteś kłamczuch

Czytam te twoje posty i mnie żółć zalewa.POczytaj sobie Koran a jak nie to obejrzyj filmiki na youtubie a dowiesz się za co można zbić kobietę w islamie i jakie ma prawa .Zaprzeczasz sam sobie w tym co piszesz.. Nie pisz już nic więcej bo pomyślę,że ta cyfra 50 to twoje IQ.

oto RX

Prymitywne bzdury prawisz.

Prymitywne bzdury prawisz. Wstydzil bys sie tak sie kompromitowac.

oto Marcin Malik

@Ireneusz50

Obserwuję liczne komentarze, za które bardzo dziękuję, lecz Ireneusz50 jest moim zdaniem na niewłaściwym portalu gdyż reprezentuje myśli typowo lewicowe.

W swoim artykule przedstawiłem powolne ludobójstwo na Szwedach oraz politykę apartheidu na tym właśnie narodzie. Przedstawiłem dowody na to, że to muzułmanie i murzyni są za to winni oraz pokazałem w trafny sposób obłudę żydów. Jednak Ireneusz50 stara się ich mimo to usprawiedliwiać i szukać win u Polaków, którzy nie mają z tym artykułem nic wspólnego. Jest to typowy, skrajnie lewicowy bełkot Ireneusza50 mający na celu wulgarne wmawianie nam, że tak na prawdę to pewnie my jesteśmy wszystkiemu winni i że przede wszystkim "jak śmiem obrażać jego żydowskich przyjaciół". Jednak nikt w to nieuwierzy a z tak zwanego "rasizmu", który Ireneusz50 mi też wypomniał, jestem dumny gdyż w tym wypadku "rasizm" jest wolnością wypowiedzi na temat elementów szkodliwych i bezwartościowych. Jakich argumentów muszę jeszcze użyć aby Ireneusz50 zrozumiał że żydzi i muzułmanie są wrogami Białej cywilizacji?

islam views women.jpg

Ponadto Ireneusz50 jest też zatwardziałym wrogiem kościoła co pokazał nam już kilka razy.

Powiedzmy też sobie jasno, że ani Szwedzi ani Polacy nie są nic nikomu winni i nie mają za co pokutować trzymając u siebie ten szkodliwy, destruktywny, muzułmański syf. Moim zdaniem i nie tylko moim rasy nie są równe i otwarcie przyznaję się do mojej opinii.

Ireneuszu50, ja się nie chowam za przezwiskiem. Dlaczego się nam nie przedstawisz? Chcesz truć zdrowym ludziom w głowach? Na tym portalu masz marne szanse.

oto Marek Bekier

Nie chciałem brać udziału w

Nie chciałem brać udziału w tej dyskusji ze względu na ogólną zasadę nie karmienia lewackiego trolla. Pan jako Autor jest w nieco innej sytuacji: trudno nie reagować na zarzuty bez pokrycia w faktach. Brawo! Poradził Pan sobie znakomicie.

oto Krzych Adam

Otóż to. Nie karmić lewackiego trolla.

Odpowiedź Szanownego Autora doskonała. Ale nie ma sensu by ktokolwiek inny odpowiadał na powtarzające się prowokacje dając trollowi dalsze pole do popisu.

oto Bronowic

Ma Pan rację. Temu osobnikowi

Ma Pan rację. Temu osobnikowi nie chodzi o dyskusję tylko o prowokację. Powinniśmy go ignorować.

oto ireneusz50

boże, gdzie ja jestem.

"Moim zdaniem i nie tylko moim rasy nie są równe i otwarcie przyznaję się do mojej opinii" - nie ma zadnych racjonalnych dowodów ze ludzie innych ras są mądrzejsi albo głupsi. To ze ktoś ma takie a nie inne zdanie nie wynika z racjonalizmu tylko z niewiedzy i oprzędzeń. Jeśli chcecie zachować portal prawica .net jako kółko wzajemnej adoracji, to ja nie mam nic przeciw, będziecie beczka kiszonej kapusty bez przypraw.

oto Dubitacjusz

Chyba niedawno ktoś w USA porównywał IQ ras

i wyszła mu kolejność:
- Azjaci
- Biali
- Latynosi
- Murzyni

oto ireneusz50

a jakie IQ miała osoba porównująca ?

Nie róbmy wyborów na prezydenta tylko zbadajmy tym przygłupom poziom IQ. Biorąc pod uwagę osiągnięcia p-rezydenta Komorowskiego w ortografii i na wyprawie krajoznawczej do kraju szoguna, to Komorowski powinien dla dobra kraju zrzec się p-rezydentury natychmiast. To że prezydent Kaczyński dał sie zabić; pijanemu generałowi, nie przygotowanym do lotu pilotom i organizatorom tego lotu, też nie zaświadcza o jego zbytniej błyskotliwości, pomijając już fakt ze jego kancelaria kupowała znaczące ilości małpek na potrzeby biorą. IQ i małpki nie chodzą w parze.

oto Dubitacjusz

Nie ekscytuję się badaniami inteligencji

ale można prowadzić badania, które wykażą statystyczne różnice między populacjami różnych ras. Zatem jest nieprawdą

nie ma zadnych racjonalnych dowodów ze ludzie innych ras są mądrzejsi albo głupsi.

W gruncie rzeczy przeciwny pogląd jest irracjonalną wiarą w równość.

Nie zamierzam bronić Bronisława Komorowskiego, ale popełnianie gaf i błędów ortograficznych nie dowodzi braku inteligencji. Komorowski posiadał wystarczająco dużo rozumu, by nie dać się wygryźć Tuskowi z Platformy (jak Płażyński, Olechowski, Rokita, Gilowska) i zostać zgłoszony jako kandydat na urząd prezydenta.

Śmierć Lecha Kaczyńskiego była wynikiem splotu okoliczności, z których większość nie była efektem jego działań. Gdyby ofiary wypadków mogły je przewidywać, pewnie nie wychodziłyby z domów. "Małpki" to jakaś bzdura wymyślona przez Palikota. Ponadto, Lech Kaczyński habilitował się uzyskał tytuł profesora (nadzwyczajnego), co poniekąd dowodzi zdolności intelektualnych ponad przeciętną.

oto ulcik140

Na temat IQ czarnych

Na temat IQ czarnych wypowiedział siȩ najbardziej znanych z żyjacych uczonych odkrywca DNA James Watson. Nie sądzȩ żeby tej klasy uczony siȩ mylił w swoich twierdzeniach.

http://www.prawica.net/40032

oto Eowina

Ja jestem czarna, a bo co?

Co tydzień do Europy przybywa 10 000 tysięcy czarnych z Afryki i Azji Mniejszej. Będą rozdzieli proporcjonalnie do wielkości państwa po całe UE. Radzę wziąć to pod uwagę i się przyzwyczaić. Nie ma znaczenia IQ,
bo chodzi o pełne żołądki, dach nad głową, opiekę lekarską, szkoły no i ... meczety.
Budowa demokracji na Bliskim Wschodzie i w Afryce nie wychodzi, to przybysze szukają miejsca w demokracji już zbudowanej.

oto Porter

Pytanie

Możliwe że to prawda, nie znam podstaw ale na pierwszy rzut oka wygląda że uszeregowanie było alfabetyczne :P

oto Bronowic

To ze ktoś ma takie a nie

To ze ktoś ma takie a nie inne zdanie nie wynika z racjonalizmu tylko z niewiedzy i oprzędzeń.

Samokrytyka? Przypływ szczerości?

oto ireneusz50

uprzedzeń

to było do umiejących czytać ze zrozumieniem.

oto Krzysztof M

Moim zdaniem i nie tylko moim

Moim zdaniem i nie tylko moim rasy nie są równe i otwarcie przyznaję się do mojej opinii.

Rasy są różne. I dopóki siedzą u siebie, to nie ma problemu.

oto Bronowic

Rasy lub gatunki, to nie

Rasy lub gatunki, to nie zostało nigdy rozstrzygnięte metodami naukowymi. "Obecnie większość naukowców jest zdania..." i takie tam.

Z drugim zdaniem zgadzam się w 100%

oto Ferdek

Cenzura liberalow w sprawach rasowych

Warto przypomniec jak wsciekle ataki roznej masci liberalow wywolala wypowiedz laureata nagrody Nobla Watsona, oskarzonego wrecz o rasizm.

14 października 2007 The Sunday Times opublikował wywiad z Watsonem, w którym wyraził on wątpliwości, co do rozwoju Afryki stwierdzając, że polityka społeczna w tej kwestii opiera się na przekonaniu, iż przedstawiciele rasy czarnej dorównują inteligencją przedstawicielom rasy białej. Tymczasem badania pokazują, że jest inaczej[5][6]. Po tej wypowiedzi rada Cold Spring Harbor Laboratory zawiesiła go w obowiązkach dyrektora, a Science Museum w Londynie i Uniwersytet Edynburski odwołały jego wykłady, które miał wygłosić na ich zaproszenia. Watson przeprosił za swoje wypowiedzi mówiąc, że nie może sobie wyobrazić, jak mógłby coś takiego powiedzieć[7]. 25 października 2007 złożył rezygnację z funkcji dyrektora instytutu i przeszedł na emeryturę[8].

https://marucha.wordpress.com/2012/07/25/rodzice-z...

oto ulcik140

Tak sie sklada, ze w

Tak sie sklada, ze w najblizszej rodzinie mam powinowatego Niemca i w czasie ostatniej wizyty zadziwil mnie, gdy oswiadczyl, ze na terenach bylego DDR-u nie ma multi-kulti. Muzulmanstwo i inne towarzystwo niespokrewnione rasowo z bialymi, dalo noge z tych terenow, tlumaczac, ze nie czuja sie tam bezpiecznie. Jakos ci biali zaprawieni w komunistycznym zamordyzmie poradzili sobie z niechciana nawalnica. A reszta Niemiec zawalona jest kalifatowcami i tylko zgrzyta po cichu zebami.

oto Whiteresistance

lub w Krk nowa huta

lub w Krk nowa huta

Bywam na Nowej Hucie dość często i nigdy nie widziałem tam jakiś emigrantów pochodzących z Afryki. Owszem zdarzają się jacyś studenci ale to bardzo mała liczba, co innego w Warszawie gdzie liczba Nigeryjczyków wzrasta w oszałamiającym tempie. Kraków to miasto studencie, można spotkać różne narodowości, 90% z nich po ukończeniu UJ ucieka na zachód więc nie widzę problemu. Nie wspomnę o tym,że czują się w mieście dość niepewnie bo pewna grupa kibiców szczególnie alergicznie reaguje na widok czarnego koloru skóry.

oto Fenom

Socjotechnika: generacja perma-żądających

Roman Herzog w styczniu 1996 roku z wizytą w Afryce, m.i. odwiedza obóz "Camaboker" wybudowany 1988 roku dla tzw. uchodźców. Wymagający "uchodźcy" żądają podczas wizyty od prezydenta RFN klimatyzowane hale sportowe.

Od tego czasu dużo pieniędzy podatnika wpłyneło do tego obozu. Semi-koczownicy nie mają więcej bydła ani lepianek, mają teraz organizacje charytatywne, które ich wspierają i wycierają dupska. W obozach takich jak Camaboker wyrosło od tego czasu pokolenie, dla którego jest zupełnie naturalnym zachowaniem aby żądać, żądać i jeszcze głośniej i bezczelniej żądać. Międzynarodowy personel agentur "charytatywnych" socjotechnicznie zachęca ich do tego.

W obozach takich jak Camaboker ma się dużo, bardzo dużo czasu. I jedyną rzeczą, która jest tam produkowana całą dobę, są potomkowie.

Rok 2015: wychodowana generacja perma-żądających stoi u bram UE

http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschla...

oto Ireneusz

Coś pan po chińsku ich nazywa

To są najzwyklejsze BO-MI-SIE.
Niezależnie od koloru skóry i miejsca zamieszkania, dzisiaj wyhodowano nową hinduską kastę, która zawojowała już praktycznie cały świat.
Bomisie są w Polsce, w Afryce, już w Ameryce.
Wszędzie słuchamy: bo mi się należy, i już. Ma być!
I jedno się sypie - nikogo do roboty. Do dbania o swój kraj. Do dbania o swoją rodzinę. Do niesienia wokół siebie DOBRA. Do budowania. Orania i pielenia.
Same BOMISIE.

oto Krzysztof M

Same BOMISIE.

Same BOMISIE.

To tak, jakby na podstawie jednej "parady" mówić o "paradnym" społeczeństwie. :-) Trzech robi zadymę za trzystu, a pan wierzy, że ich tam trzystu było. :-)

oto Krzysztof M

W obozach takich jak

W obozach takich jak Camaboker wyrosło od tego czasu pokolenie, dla którego jest zupełnie naturalnym zachowaniem aby żądać, żądać i jeszcze głośniej i bezczelniej żądać.

Żądają, bo władze im na to przyzwalają. Gdy władze przestaną przyzwalać, to i żądania się skończą. Skończą się jeszcze szybciej, niż się zaczęły.

oto Whiteresistance

Szwedzi bronią się jeszcze ale opór słabnie

http://pikio.pl/szwecja-prawica-urzadza-parade-lgb...

Jeśli Szwedzi nie zmienią swoje polityki migracyjnej to w ciągu 40 lat (dwóch pokoleń) staną się mniejszością w swoim kraju. Historia człowieka ciągle się zmienia, kiedyś mieliśmy ludy,które przekształciły się w narody,teraz likwiduje się narody żeby uznawać podział rasowy. Multi - kulti prowadzi do wojny rasowej,która w chwili obecnej jest nieunikniona np w takiej Szwecji. Przykładem są tak zwane z angielskiego no-go zones :

x

Czarne kręgi to miejsca w których Szwedzi nie są zbyt mile widziani a dokładniej ich służby porządkowe czy nawet medyczne.

Szwedzi wydają się być ślepi i dalej wspierają "postępową" lewice,która wmawia imigrantom,że są kimś lepszym niż rdzenna ludność tego kraju. Jest to skrajnie nieodpowiedzialne z następujących powodów:
- większość imigrantów to ludzie,którzy nie przybyli do tego kraju z przyjemności, dobrze im się żyło tam gdzie przed Szwecją ale coś(albo ktoś) sprawiło,że pojawiła ta się wojna.
- imigranci mają problemy z adaptacją,wywodzą się z innego kręgu cywilizacyjnego nie mówiąc już o kręgu językowym. Nie potrafią mówić po szwedzku a bardzo mały procent posługuje się angielskim. Muszą sobie jakoś radzić więc organizują się i tworzą państwo w państwie.
- imigranci są mocno obciążeni psychologicznie, uciekali z kraju ogarniętego wojną zostawiając tam swoje rodziny i dobytek. Często również spotkały ich niegodziwości w unijnych ośrodkach dla emigrantów gdzie byli traktowani jako podludzie. Występują gwałty, pobicia i ogólne poniżenie. Po takiej traumie przybywają do społeczeństwa zachodniego i nie wiedzą jak się zachować, dlatego też rabują,gwałcą i robią zadymy na potęgę.

Nie bronie ich, zwracam tylko uwagę na to że UE idzie w złym kierunku w swojej polityce migracyjnej. Włosi, Hiszpanie, Grecy muszą otrzymać pomoc finansową na dokładne zabezpieczenie swoich granic a łodzie z imigrantami bezwzględnie zawracać. Nierówności społeczne i poziom przestępczości są znacznie większe pomiędzy Europą i Afryką niż pomiędzy USA a Meksykiem. Teraz proszę zobaczyć ile wydaje na tą ochronę UE a ile USA.

oto Krzysztof M

Głosują Szwedzi na lewaków?

Głosują Szwedzi na lewaków? Głosują. - To mają.

oto Spoko

Zdziwienie

Mieszkam i pracuje w Malmo.
Z dziewiątego piętra bloku (Rosengard) w którym mieszkam
mam dobry widok na okolice.Także mogę śmiało powiedzieć, bzdury Autor
pisze!!! Mija się z prawdą.

oto Karol78

Źródła!

Apel do autora i innych którzy mają dostęp - podajcie źródła do tych danych statystycznych / wydarzeń.

oto fzdgf

To straszne

to jest straszne, przeraża mnie to, już płaczę, że tracimy ostatnie chwile wolności przed przybyciem tej hołoty. Dlaczego ktoś mi zabiera mój kraj, moją wolność. Boje się tego, że będa nas karać, tak jak w Szwecji, że gwałciciele za gwałty dostaną godziny do odpracowania. To straszne. Boże ratuj nas

oto Krzysztof M

Dlaczego ktoś mi zabiera mój

Dlaczego ktoś mi zabiera mój kraj, moją wolność.

Ktoś was najpierw znieczulił, a potem powyrywał zęby. I teraz jesteście bezzębni - nie możecie się bronić.

Czyli najpierw zrobiono wam zamęt w głowach, a potem wmówiono wam, że wasza zguba jest dla was dobrodziejstwem.

Z nami jest podobnie.

oto fzdgf

Przepraszam za użycie słowa

Przepraszam za użycie słowa hołota, ale tak mną ten artykuł o gwałtach wstrząsnał, że tylko to nasuneło mi się - to były silne emocje. Wstrząs, że takie rzeczy mają miejsce.Zdjęcia są straszne, zwłaszcza zamordowanej dziewczyny. Szkoda mi jej, bo życie ludzkie jest bezcenne. Poza tym boję się żeby takie sytuacje nie miały miejsca w naszym kraju.

oto Krzysztof M

Zdjęcia są straszne,

Zdjęcia są straszne, zwłaszcza zamordowanej dziewczyny. Szkoda mi jej, bo życie ludzkie jest bezcenne. Poza tym boję się żeby takie sytuacje nie miały miejsca w naszym kraju.

Będą, będą. Tylko będzie zakaz publikacji takich zdjęć. ...

Katolicy rozśpiewani, pielgrzymkowi, tańcząćy, miłujący zasługują na taki los.

Bo katolików walki to ja nie widzę.

oto viv

walka

A ja katolików walki widzę w Toruniu u ojca Rydzyka wyśmiewanego poniekąd od katotaliba. Wolę katotalibów od talibõw !!!!!¡!!!¡!!!!!!!

oto kamil

300 mil do nieba

byl taki film dwoch dzieciakow ucieka z Polski (tak wizy,paszporty etc.) do Szwecji w kryjowce pod naczepa tira a puenta to rozmowa prze telefon ojca z synem - chyba tak
NIE WRACAJCIE TU NIGDY!!!!! - z Polski zrobili kolonie a z szwecji zoo

oto istalku2

smutne co

ale z polakow sie szwedzi nasmiewaja.. dla nich to polak cholota...
a ani slowa nie o muslimow.. bo jak o muslimuw to moze taki czarny nadac cie na policje ze jestes rasist.. i masz pierdlo... a z polaka to mozna sie smiac... jestem ciekawy kto sie bedzie smial ostatni...
a historia ma tendencje sie powtarzac.. potop.. tylko z innen strony co?
a spawacz to nie elektryk..

lövfen jest spawacz od zawodu......

oto P. Lukacz

Zrodla

Czy moglbym poprosic o zrodla danych opublikowanych w tym artykule?

oto Zeta

szok, i jeszcze raz szok.

Dziękuję bardzo za artykuł, w tej chwili, brak mi słów ....
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam

oto kika

Czytam, czytam...

i przypomina mi się przepowiednia, a raczej skrawek, którą przeczytałam wiele temu w książce Leszka Szumana, że ...."żółta rasa zaleje całą europe"... dalej nic nie pamiętam... Dlaczego utkwiły mi te słowa?...Bo wówczas nasunęła się jedna myśl...Chińczyki!...Teraz ta żółta rasa, odkrywa prawdziwe, okrutne swe oblicze....Strzeżmy się, w przeciwnym razie Polska podzieli los "tolerancyjnej" Francji czy Szwecji...
Pozdrawiam myślących.
Ps. Jeśli kto zna lub jest w posiadaniu książki Leszka Szumana, to ciekawi mnie, co tam było dalej...

oto Małgorzata

Boję się o przyszłosć białych Europejczyków.

To samo co w tytule! Nigdy nie byłam rasistką, ale teraz w obliczu wyżej opisanych faktów przemyślałam i boję się o własne życie i życie moich dzieci. Świat się kończy............

oto Krzysztof M

Ano, ano. Każdy liberał staje

Ano, ano. Każdy liberał staje się konserwatystą, gdy mu córki dorastają. :-) Czyli: czasem życie mówi "sprawdzam".

oto Raja

Multi Kulti

Czas spokoju dobiegnie kresu i dla Polski. Jeśli naród ukorzy się przed Bogiem i wyzna , że popełniał grzechy sodomii i morderstwa dzieci nienarodzonych i inne odstępstwa od Bożych przykazań ,to może Bóg się zlituje i powstrzyma tych najeżdżców na nasz kraj. Tylko Bóg może skutecznie rozprawić się z tymi barbarzyńcami .

oto jack

dr.

Mnie tam nie żal tych szwedów - swego czasu wyrżnęli, ograbili, zniszczyli pół Polski do cna.....ponoć nic tak nie zniszczyło nigdy Polski jak szwedzi. Problem w tym żebyśmy się nauczyli na szwedzkim błędzie, ale dopóki w Polsce rządzą garbatonose pachołki globalistów - to chyba nie możliwe.

oto Krzych Adam

@ jack.

A Pan, Panie Dżeku to do którego pokolenia odpowiedzialność za zbrodnie przodków rozciąga?

Jak jaki garbatonosy co najmniej?

oto Paweł

Koniec Europy

Dziękuję za dobry artykuł. Byłem kilka razy we Francji- jako miejsce pobytu dzielnica Sevren -podparyska- tam już nie ma miejsca dla białych. Nie ma policji... po 19tej zaczynają się zbierać grupy czarnych. Hotel w którym mieszkałem jest za wysokim murem - same kamery- i ochrona. Polecenie - po 20 biały nie może wyjść na ulicę... To czeka wszystkie miasta...i całą Europę...jak oni się rozmnożą jeszcze bardziej... albo zginiemy albo uciekniemy... Ten proces ostatnimi czasy przyśpiesza!!! Spójrzmy na RPA...
Pozdrawiam

oto Neo

Gwałty w Szwecji

Chciałbym podziękować autorowi tego artykułu za coś o czym już wcześniej słyszałem z opowiadań znajomych ,którzy też wyjeżdżali do Szwecji i Norwegii ale nie mieściło mi się w głowie, że takie rzeczy mogą się dziać. Ten artykuł jednak to potwierdza i tak myślę, że w Polsce może być to samo jeśli nie obudzimy się na czas sami i naszych rządzących.

oto Polak

A Rosja

A Rosja walczy z Czeczeńcami i Gruzinami. Chyba dobrze robi. Nie? A w telewizji naszej polskiej osądzano to. Nu, i co teraz, Panie Polski Narodzie? Dobrze Rosjia robi.

oto Bez marzeń

Dalsza kolportacja tego ważnego artykułu

Proszę autora o usunięcie zdjęcia Hitlera albo o wygenerowanie drugiej wersji artykułu bez odniesienia się do tego osobnika. Chciałbym rozpowszechniać pański artykuł we wszelkich możliwych mediach - ale w większości przypadków wizerunek przywódcy III Rzeszy uniemożliwia. Proszę o odpisanie poniżej.

oto Marcin Malik

@Bez marzeń

Dziękuję, że "chce Pan rozpowszechniać mój ważny artykuł we wszelkich możliwych mediach" ale nie będą robił drugiej, miękkiej części artykułu.
Pozwoli Pan, że wyłtumaczę dlaczego zamieściłem w swoim artykule zdjęcie Adolfa. Nie jest tam ono z powodu jego gloryfikacji lub reklamy ale z powodu przestrogi dla lewicy, dla muzułmanów oraz dla syjonistów stojących za wieloma zbrodniami. Bardzo ważny jest tutaj napis: "Czy już za mną tęsknicie?" Jest to pytanie oraz ostrzeżenie do lewicy mordującej Szwedów a także przestroga dla muzułmanów, że poprzez swoje zachowanie sami na siebie plotą bat i sami będą gwałceni gdy prawo zmieni się na ich niekorzyść. Adolf pytając Szwedów "czy już zamną tęsknicie" pyta ich czy mają już dość bycia obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju, czy maja dość tolerancji i czy chcą swoj kraj odzyskać i ukarać najeźdźców. Dlatego właśnie myślę, że jego zdjęcie jest tam bardzo potrzebne.

Inne artykuły, które na pewno się Panu spodobają na tym portalu:

"Schengen - strefa wielkiego ryzyka" oraz "Filozofia prawdy i kłamstwa; część V - Al takiya - muzułmańska filozofia kłamstwa". Obecnie zbieram materiały do kolejnego artykułu o muzułmańskiej filozofii wojennej.

MM

oto HeS

Kto zabrania rozpowszechniania

@Bez marzeń:"Dalsza kolportacja tego ważnego artykułu"

Tak z ciekawości, można prosić o jakieś przykłady "mediów", które uniemożliwiają Panu zamieszczenie artykułu z takim zdjęciem?

oto Bez marzeń

Kolportaż

Dzięki za odzew. Szkoda, że nie jest to trochę inaczej sformułowane np. "Pytanie do gości - Czy jesteście świadomi, że czyniąc gwałt na gospodarzu możecie stworzyć na własną zgubę drugiego Adolfa. Czy tego właśnie chcecie?" Byłby zupełnie inny wydźwięk. Plus jakiś link do fragmentu przemówienia Hitlera o niższości kolorowej rasy. Ale to tylko moja dygresja. Po prostu chciałem dotrzeć do większej liczby odbiorców. Niestety, moderatorzy a właściwie automaty - na to nie bardzo chcą pozwolić. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy.

oto Bez marzeń

Kolportaż mozolny

Miałem na myśli różnej maści artykuły w WP, Onecie, Interii a dokładniej komentarze pod nimi. Są często bardziej czytane niż same artykuły a na pewno dla dużej części czytelników stanowią dodatkowe źródło wiedzy. A portale co by o nich nie mówić są czytane przez dużą grupę ludzi - więc ta informacja dotarłaby do znacznie większego kręgu odbiorców - oczywiście wbrew intencjom naszej obecnej władzy i nie tylko niej.

oto tls

Co za stek ogólników

Równie dobrze można zamieścić jakieś zdjęcie nieszczęsnej ofiary gwałtu w Polsce i napisać - zgwałcona przez ultrakatolickie społeczeństwo. Przecież ten artykuł nie ma żadnego poziomu. Autor próbuje oddziaływać na najniższych ludzkich instynktach stawiając w kontraście zdjęcia umęczonych przez zwyrodnialców kobiet (których niestety w każdym kraju jest dużo) z opisem życia ludzi o odmiennych poglądach czy wyznaniu religijnym. Czy gdyby tu przedstawiono zdjęcia ofiar bp. Wesołowskiego, to można by wysnuć wnioski o całym kościele katolickim? Demagogia i słodka papka dla tych, którzy chcą przeczytać właśnie to co ten pseudopublicysta tu napisał.

oto Marek Bekier

Rzeczywiście: każde zdjęcie

Rzeczywiście: każde zdjęcie można dowolnie podpisać. Z tym, że zdjęcia umieszczone przez p. Malika są podpisane zgodnie z ich zawartością a pan proponuje podpis wprowadzający w błąd. Jak dla mnie to nie jest "równie dobrze" a nawet jest to źle.

oto bbb

Wesołowski

tls, a widzisz różnicę, gdzie założyciel islamu mahomet robił te same rzeczy, co jego wyznawcy, a Jezusem Chrystusem założycielem Chrześcijaństwa, który nie robił i zabronił mordować, gwałcić. A powiedział żebyśmy kochali swoich nieprzyjaciół.
Czy widzisz różnicę ???

oto AS

do tls

zapraszam do UK moze zrozumiesz sedno sprawy...duzo by pisac,wystarczy jeszcze raz przeczytac powyzszy artykul ze zrozumieniem!

oto Marcin Malik

@tls

Raz na jakiś czas pojawiają się na tym portalu lewicowe trole lecz nie rozumieją one, że wcześniej czy później większość będzie zmuszona stanąć po mojej stronie. Niestety lewica jest tak bardzo oderwana od rzeczywistości, że nawet gdy spotka ich krzywda z rąk wrogów Białej cywilizacji i tak będą szukać winy w tych którzy starają się ich bronić.

Ktoś taki jak TLS być może nigdy mnie nie poprze ale jego żona, matka czy siostra na pewno i to już niedługo. Oby tylko nie musiały się uczyć na swoich własnych krzywdach dlatego, że TLS wmawiał im "tolerancję religijną".

oto Ireneusz

Oni

Albo to gówniarze, jak nie nawet fizycznie, to mentalnie.
Albo po prostu opłacane wojsko w rękach demiurgów, tak samo jak i demiurdzy myślący, że są "nietykalni" i będą chronieni.
Trochę przypomina mi to zadowolonych z siebie onegdaj aparatczyków apartheidu, którzy w pewnym momencie zostali zalani przez bezwględną czarną falę. Niektórzy oczywiście uciekli. Wielu nie.
Teraz jest coraz gorzej i gorzej. Uciec będzie się dało jedynie na Księżyc. A i tam nie będzie świata niezależnego od woli czarnej fali zalewającej glob ziemski.
Nie wolno grzebać kijem w mrowisku i mieć nieuzasadnioną pewność nie bycia zaatakowanym przez rozwścieczone mrówki.

oto TBM

dzieci Eowiny

Specjalnie dla Pani Eowiny podaję LINK. To jeden z tych 12 000, głownie chłopców, w wieku 14- 18 lat, którzy miesiącami samotnie emigrowali do Europy. Tych, którzy potrzebują odpowiedniego kształcenia i kosztownej opieki. Ten nawet mówi dokładnie jakiej opieki potrzebuje.

Zamieściłem ten komentarz tutaj, a nie w Pani wpisie "Dzieci w drodze", bo słowa tego... dziecka nad którym się Pani tak lituje wyjaśniają przyczyny zjawiska opisanego przez Pana Malika.

salem
TBM

oto istalku2

Dobrze napisales .... ja mieszkam w szwecji od -81 roku...

To jest prawda...cos napisal.. sory ale wszystkiego nie czytalem.. duzo bylo.. SverigeDemokraterna to mozna chyba porownac do pis w polsce?
Szwedzi nie maja ducha walecznego.. tylko zawsze trzymaja sie z tym najmocniejszym... wiec muslim. A po drugie.. tu jest sporo kommunistow..
3. Zad Rainfeldta... specialjnie otworzyl granice zeby zniszczyc social...
A spawacz no cuz to nie elektryk ;-)... Wiec zbrlizamy sie do wojny domowej...

oto Maciej Opole

Długi artykuł, potencjalnie ciekawy - ale ...

brakuje źródeł, linków, krótko mówiąc danych uwiarygadniających. Generalnie intencje autora popieram w 100% i jestem osobą o poglądach skrajnie prawicowych, jednak tak czytam i czegoś brakuje. Autor powołuje się na "jakieś" badania, "jakieś" dane, "jakieś" artykuły prasowe - żadnych szczegółów. Jeśli chcemy być traktowani poważnie i chcemy uświadamiać lewaków trzeba się w tych kwestiach trochę bardziej postarać.

oto jan

Mam wrażenie że świat stoi na

Mam wrażenie że świat stoi na skraju okropnych wojen domowych, zakończenie których doprowadzi do nowego procesu Norymberskiego w którym lewactwo za wszystkie zbrodnicze działania zostanie osądzone i skazane.

oto Krzysztof M

Ale może być także odwrotnie.

Ale może być także odwrotnie. Że to lewactwo będzie górą. I będzie górą na stulecia... Ludzi naprawdę łatwo jest trzymać w posłuszeństwie...

oto Sylwia

Brak słów !

Na tym się kończy tolerancja dla kultury której tak naprawdę nie znamy . Państwo nacjonalistyczne jest mocne i nie jest rozbite od środka .Słowo nacjonalizm nie powinno się kojarzyć z niczym złym , nie wszyscy jesteśmy tacy sami , rośniemy w innym środowisku ,kultywujemy inne wartości , życie w symbiozie nie zawsze jest możliwe .

oto Lolek

Za duzo komunałów i rasitowskiej frazeologii

Analiza sytuacji celna ale do czego całe to rasistowskie pieprzenie z nazistowskim sympatyzowaniem, bredniami o Stalinie i Korei ??? Przez to autor robi się niewiarygodny i popada w śmieszną dramaturgię.

Trzeba sobie przede wszystkim powiedzieć, że absolutna demokracja nie jest odporna na absolutną anty-demokrację. Muzułmanie w Belgii planują wprowadzenie szariatu zaraz po tym jak ich przedstawiciele zdobędą większość w demokratycznych wyborach. Czyli przy obecnym wzroście liczby imigrantów za około 20 lat w Belgii skończy się demokracja. Bo nie ma mechanizmu rugującego z polityki partie głoszące obalenie mechanizmów demokratycznych i postulujące wprowadzanie moralnego dyktatu większości parlamentarnej - nawet jeśli większość będą stanowili złodzieje, oszuści i gwałciciele.
Społeczeństwo Szwecji także nie stworzyło sobie mechanizmów ochrony na zalew obcej kulturowo dziczy muzułmańskiej.
W imię ideałów demokracji, miłości i szacunku, które wyewoluowały na gruncie chrześcijaństwa, rozwinięte społeczeństwa zrezygnowały z odwiecznej polityki izolacjonizmu i separatyzmu religijnego. Którzy przez wieki oddzielał od siebie cywilizacje o opierające się na zasadniczo rożnych podstawach kulturowych i moralnych.

I to jest podstawowy problem obecnej Szwecji, Belgii, Francji i Niemiec.

O tym można powiedzieć bez wklejania Hitlera i bredni o lewakach, Kimach w Korei, Stalinie, "białych" kobietach, i tym podobnej kibolskiej frazeologii przygłupów ultraprawicowych.

Należy zacząć od tego że islam nie jest religią tego samego boga co chrześcijaństwo. Owszem ich bóg jest tak samo jedyny ale w tym sensie że jest tylko z nimi - są wiec o 600 lat za rozwojem chrześcijaństwa. Mają inne źródła i inne odniesienia do cywilizacyjnych osiągnięć i świeckiego państwa.
Chrześcijaństwo rozkwitło w cywilizacji już rozwiniętej i demokratycznej (Rzym, gdzie stała się religia ludzi bogatych i oświeconych) i ewoluowało przez całe wieki, bo u jego podstaw, niezależnie od tego jak było wypaczane przez ciemniaków średniowiecza, leży propagowanie miłości i wybaczenia jako najwyższego daru.
Islam natomiast powstał o pięćset lat później, dla oportunistów i ludzi prostych jako religia odrzucająca idealizm chrześcijański. Akceptowalna przez najprymitywniejsze jednostki, "łatwa" do wyznawania i oparta o najniższe ludzkie instynkty jako normę społecznych zachowań. Ta religia niszczyła każdą wyższą od siebie kulturę tak samo jak Hunowie niszczyli rozwiniętą cywilizacje Rzymu

Teraz kwestia tego "lewactwa". Nie żadnego Stalina, Lenina czy Kimów w Korei, bo to zupełnie inna ideologia, która nawet nie miała podobnej nazwy.
To "lewactwo" to oświecenie w Szwecji. Taka ideologia powstanie w każdym państwie kultury chrześcijańskiej po odrzuceniu uprzedzeń i zabobonów wynikających z niedostatków rozwoju nauki.
To co zostaje z chrześcijaństwa, to właśnie jego podstawowe zasady propagujące miłość i miłosierdzie.
W przeniesieniu z gruntu religijnego na grunt świecki i ludzki oznacza ono szacunek, uczciwość i tolerancję.

Żadnej z tych cech nie znajdziemy w Koranie, który opiera się na innych zasadach. Zasady przeniesione na islamu na grunt świecki oznaczają cwaniactwo, mściwość i zniewolenie.
Imigranci islamscy to nie są wybitne umysły czy filozofowie religijni tylko pastuchy lub ich potomkowie okutani w szmaty, którzy religię rozumieją na tym najniższym, najbardziej prymitywnym poziomie dopuszczalnych przez religię zasad moralnych i norm zachowania.
U nich gwałt jest normą społeczną, zabicie kafira obowiązkiem, a głoszenie tego, że islam jest miłością wynika z konkretnego wersetu, który zakazuje przyjaźni z kafirami ale pozwala udawać przyjaźń dla ochrony własnej osoby.
Tak uwarunkowani ludzie to moralne poczwarki, których zwyczaje niszczą społeczeństwa łagodne i cywilizowane do których przeniknęli.

Nie bez powodu Europa walczyła z napływem islamu przez wiele stuleci odpychając tę nawalę religijna z daleka od siebie.

Tak czy inaczej, obecnie zachowanie zachodniej kultury i cywilizacji przed zalewem islamskiego barbarzyństwa, skończyć się musi ograniczeniem demokracji. Bo czy Europę zdominują islamiści, czy uda się ich siła wyprzeć z Europy, to efekt tych działań tak samo będzie oznaczał ograniczenie demokracji i praw obywatelskich. Walka z islamizacja musi oznaczać użycie adekwatnych narzędzi, takich które na tych ludzi zadziałają. Demokracja takich narzędzi nie posiada.

oto Krzysztof M

Chrześcijaństwo rozkwitło w

Chrześcijaństwo rozkwitło w cywilizacji już rozwiniętej i demokratycznej (Rzym, gdzie stała się religia ludzi bogatych i oświeconych)

Błąd. Chrześcijaństwo rozkwitło w Rzymie "pomimo", a nie "dzięki" Rzymowi. :-)

oto Lolek

usunięte

obrażanie czytelników i autorów portalu

admin

oto Krzysztof M

Rozumiem, że to portal dla

Rozumiem, że to portal dla upośledzonych umysłowo nazywających siebie prawicą

Czyli jest to miejsce dla pana - nie zabłądził pan. Cieszę się i witam w klubie. :-)

Przecież nigdzie nie napisałem że chrześcijaństwo rozkwitło dzięki czy mimo Rzymowi.

Nie? No to przepraszam. :-)

Chrześcijaństwo zawitało do rozwiniętej cywilizacji Rzymu

I w ramach tego rozwinięcia Rzym urządzał sobie igrzyska z chrześcijanami w roli głównej. Plus lwy, ale to tylko tak dla rozrywki. :-)

i zaczęło rugować osiągnięcia rzymskiej demokracji

Gdyby tak było, to bogowie narodów inkorporowanych do Rzymu nie byliby bogami oficjalnymi Rzymu. A byli. Więc coś nie gra... :-)

Dopiero potem, po upadku ekonomicznym i politycznym imperium

Zdanie wcześniej wyjaśnia, dlaczego tak się stało. :-)

to u podstaw chrześcijaństwa leży propagowanie miłosierdzia i wybaczenia.

Tak pan sądzi? :-) Wojtyła na pewno by pana poparł. :-) Ale już ojciec córki zgwałconej przez ciapatych - wątpię... :-)

Pod warunkiem jednak że nie będzie w niej islamu, który nie ma żadnych podstaw.

Drogi panie... Albo etyka, albo interes... Third no way. :-)

oto SzklaneOKO

Islam do piachu

Ani trochę mi nie zal tych lewackich debilek multi-kulti. Ja islamscy nachodźcy, a wśród nich wielu morderców wjeżdża do Europy one biegają z pluszaczkami, serduszkami i kwiatuszkami przyczyniając się do wpuszczania najbardziej totalitarnej i krwiożerczej religii do naszych domów. Niech takie osoby jak najszybciej zdychaj, bo pośrednio są winni wszystkich tych nieszczęść i morderstw. Hitler, Lenin, Szegewara też byli lewakami a co narobili wszyscy wiedzą.

oto maxmx

smiac sie czy plakac?

na glupote nie ma rady, kazdy z nas jest panem swojego losu i ta szwedka tez miala wybor, wybrala taka droge, niestety okazala sie ona dla niej zgubna

oto Antek

Polska

Średnio w polsce dziennie gwałconych jest ok 200 kobiet, czy to prawdziwi polacy gotują im ten los?