0 zdjęć z Camino - dzień 128 Santiago de Compostela

128 dzień od przekroczenia progu mojego domu, to była sobota. Wsiadłem rano w autobus do Santiago. Była przesiadka. Moja komórka ostatecznie się poddała. Po przejściach w czasie etapu z Negreira do Olveiroa, padł ekran i pokazywał kolorową mozaikę. Więc... nie ma zdjęć.

W Santiago zamieszkałem w alberdze Aquarius. Tak sobie, 10 Euro, klimat taki New Age. Miasto wydało mi się znajome. Po prostu, jakbym tu mieszkał a może wręcz się urodził. Chodziłem uliczkami, poszedłem do katedry.

Następnego dnia miała być niedziela. Więc ostatnia msza u Jakuba. W poniedziałek miał być już lot do Polski.
---------------------------------

Całość relacji w książce dostępnej w wydawnictwie Gaudium:

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (1 głos)

Tematy: 

Dyskusja

oto wzl

Wspólczesny

Moja komórka ostatecznie się poddała. Po przejściach w czasie etapu z Negreira do Olveiroa, padł ekran i pokazywał kolorową mozaikę. Więc... nie ma zdjęć.

Współczesny sprzęt elektroniczny imponuje swoimi możliwościami, ale - niestety - jest wrażliwy na ekstremalne warunki pogodowe. Podejrzewam, że aparat fotograficzny, taki nafaszerowany elektroniką, też by padł. Ale taki, który miał błonę fotograficzną? Może by sobie poradził.

oto Zbyszek S

@wzl

Taki z błoną fotograficzną spokojnie dałby radę. Ale... ciężko by było go dźwigać. Tam każe pół kg waży. A swoją drogą to mam taki w pawlaczu, nawet wiodącej firmy :)

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.