Ukraińska telewizja musiała przeprosić za żarty z gejów

Ukraińska stacja telewizyjna 1 + 1 musiała przeprosić za żarty z gejów w swoim noworocznym programie oraz usunąć ten program z archiwum w internecie. Materiał był o Pinokio, przedstawionym jako gej, w którym żartowano sobie z tego.

Została oskarżona o homofobię i obrażanie LGBT, a jej siedzibę pikietowała garstka protestujących.

Tak telewizja jak i producent przeprosili na Facebooku.

Human Rights Watch (HRW) w swoim World Report 2017 informuje, że rząd ukraiński wprowadził wiele postępowych rozwiązań wspierających LGBT, ale nastroje antygejowskie są bardzo silne.

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Czesław

Jednak sodomici to psychole

Zwolennicy LGBT łażą po ulicach i ciągle wrzeszczą że są normalni i że tak powinniśmy ich traktować, ale jak normalni potraktują ich jak normalnych to się obrażają. Seks od czasów jaskiniowych był traktowany w sposób szczególny m.inn. chyba najwięcej żartów i dowcipów krąży wśród normalnych na ten temat a więc powinno dotyczyć też tych LGBT, ale tu sodomici nagle udowadniają że nie są normalnymi, bo nie wolno z nich żartować. I tu się z nimi zgadzam , oni nie są normalni.

oto Eowina

;) Całą noc przepłakałam ze względu na te problemy

jakie ma Wowa Zelenski z cenzurą. Ciągle kabaret ma przykrości, a jest moim ulubionym. Zawsze kogoś obrażają, tylko dowcipy o teściowych są względnie bezpieczne, pewnie do czasu jak teściowe się nie zorganizują w jakiś związek.

Kiedyś Zelenski na Łotwie odgrywał skecz jak Poroszenko pożycza po świecie pieniądze sprawdzoną przez Cyganów metodą: "wy dajecie nam swoje pieniądze, a my ich wam nie oddajemy"
Oczywiście, że dostał za to cięgi, w internecie pisał poseł Oleg Laszko, że dla Zeleńskiego nie ma miejsca w Ukrainie. Zieleński potem na scenie, wygłosił monolog grając całkiem pijanego i pijackim głosem ze łzami mówił: "panie prezydencie i za co wy mnie tak. Ja przecież gram na scenie pana, a nie takiego tam Laszko, a właśnie pana. Całe serce wkładam aby być na scenie prezydentem Ukrainy podobnym do pana."

oto Eowina

Wycięli kawałek, ale i tak jest świetny ...zaczyna się jak

rząd razem z prezydentem najadli się ciastek z marihuaną, a kończy się tym, że wszyscy Zielenskiego oskarżają, że się "dobierał". A aktorka Elena Krawiec twierdzi, że ojcem jednego z jej bliźniaków, jest właśnie Zielenski. Okazuje się, że jednak wszyscy kochają kabaret z dwóch stron. ;)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=9331&v...

oto chłop jag

Komu jak komu - ale

banderlandowi Sodoma z Gomorą należy się jak psu miska - tołażysze.

oto Eowina

Kanał 1+1 jest własnością Kołomojskiego, który jest

właśnie żydem. Kołomojski kiedyś ustawiał Poroszenkę, to właśnie go też pokazali.
A tu klinika izraelska w Kijowie.

---------
W powyższym skeczu jest taki moment, że pacjentka dzwoni do lekarza i pyta o wyniki męża.
Lekarz podnosi słuchawkę i objaśnia jakoś tak:
"Wyniki są takie, że za miesiąc można wystawiać mieszkanie na sprzedaż"
---------------------------
Kiedyś był taki kawałek, jak Ukrainiec chciał emigrować do Izraela.
Czemu chcecie jechać do Izraela?
Bo ja jestem żydem.
A pochodzenie macie jakie, kto w rodzinie jest żydem?
Nikt, ja jestem pierwszy!
------------------
Najzabawniejszy był skecz jak członkowie rządu Ukrainy byli w łaźni parowej i próbowali podpatrzeć czy Jaceniuk jest obrzezany.

oto Natalia Julia Nowak

Homoseksualiści nikogo nie krzywdzą.

Natomiast heteroseksualiści* mordują zygoty na okrągło i nic sobie z tego nie robią (musimy pamiętać, że zwykła tabletka antykoncepcyjna "przed" może doprowadzić do wydalenia zapłodnionej komórki jajowej z organizmu matki). Ale spoko. Nie jestem heterofobem. Kochajcie się, łykajcie te piguły. Możecie nawet się skrobać w 12 tygodniu ciąży. Mnie to nie przeszkadza. :)

______
* Nie wszyscy, ale większość.

oto Rancher

To Pani manifest, czy

To Pani manifest, czy niesubtelna ironia ?
Tfu... czytając to, pomyślałem, że znajduję się na portalu Krytyki Politycznej.

oto Natalia Julia Nowak

Rancher

To mój manifest szacunku do ludzi, którzy - w przeciwieństwie do mnie - nie są w stanie żyć w czystości. Od 14 do 21 roku życia byłam prolajferką. Przekonywałam wówczas bliźnich: "Jeśli nie chcecie mieć dzieci, to ich sobie nie róbcie". Ale oni zawsze dawali mi do zrozumienia, że nie mogą zrezygnować z seksu, bo ta sfera życia jest dla nich jak powietrze. Abstynencja byłaby dla nich cierpieniem nie do wytrzymania. Tak więc przegrałam wojnę z antykoncepcją i aborcją. A dlaczego? Bo stawiałam życie mikroskopijnych zygot ponad zdrowiem, szczęściem i pomyślnością dorosłych ludzi. To był mój błąd. Drugi raz go nie popełnię.

A co do homoseksualistów... Problem antykoncepcji i aborcji ich nie dotyczy. Nie są więc groźni, dopóki nie adoptują dzieci i nie umieszczają swojej propagandy w szkolnych programach nauczania.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.