Kissinger: "to wojna między Żydami i nie-Żydami"

Kissinger powiedział autorowi 'Fire and Fury' - książki o Białym Domu, Michaelowi Wolffowi o konfliktach wokół Trumpa:


"To wojna między Żydami i nie-Żydami".

Wybierając między Bannonem i Kushnerem - Trum wybieał między żydowskim umiarkowanym odejściem, a twardym stanowiskiem nie-żydowskim Bannona. Kushner jest obecnie "wielkim protektorem Izraela" wg autora książki.

Kushner reprezentuje opcję finansistów i to on przyciągnął byłego szefa Goldman Sachs - Gary Cohn'a jako doradcę ekonomicznego prezydenta.
bannon kushner

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto chłop jag

Kissinger: "to wojna między

Kissinger: "to wojna między Żydami i nie-Żydami"

Żeby się nie wdawać w szczegóły - to jest wojna tamtejszych pupili szatana na pokaz i ponad głowami Jankesów - tołażysze - z wykorzystaniem pożytecznych idiotów.
Wniosek?
Człowiek nie jest partnerem dla Szatana - tołażysze.

oto Stanisław

USA

Czosnki rządzą, anglosasi wierzą tylko w dolary, a tu żydzi lepsi.

oto Terebesz

Którzy Żydzi są którymi?

Zwykliśmy pisać ogólnie: Żydzi - i każdy wie dlaczego jest mu w życiu źle. W rzeczywistości jest to odrobinę bardziej skomplikowane. Pewnie już mało kto pamięta że na ulicach przedwojennych polskich miasteczek wielokrotnie dochodziło do potyczek żydowsko-żydowskich, a tłem był konflikt między syjonistami a socjalistami z Bundu. Oczywiście karygodnie upraszczam, ale podziały w ramach szeroko rozumianego lobby żydowskiego do dziś z grubsza powielają ten schemat: z jednej strony mamy Syjon: państwo Izrael, Likud, Żydów kulturowych i religijnych; z drugiej - coraz bardziej widoczny alians lewicy, trockistów, globalistów i finansjery która "nie ma narodowości". Pierwszy Zięć Ameryki i ludzie z otoczenia D. Trumpa należą raczej do pierwszej grupy, w otoczeniu B. Obamy dominowała druga. Trudno jednoznacznie określić, do której z tych grup afiliowany jest Holocaust Industry, ale mam poszlaki, że raczej do tej lewicowej. Sprawdzianem będzie stosunek Trumpa do tzw. roszczeń bezspadkowych.

oto Stanisław

kuszner

typowe nazwisko żydowskie, we Francji też jest,był minister kuszner, te nazwiska dawali niemcy w xix , ,w, kantor,jaki,bidet,tuwim,weiss,mendel, tuzin,czech,polak,węgrzyn,poznański,kulczk, kurski itp.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.