3 zdjęcia z Camino - dzień 97 Bilbao

1. Rano
1

2. Rano na del Norte
2

3. Bilbao - parafia gdzie się zatrzymałem
3

Poniżej zdjęcia. 97 dzień, 30 kilometrów przy dużych przewyższeniach. Dość niezwykłe widoki po wyjściu z Gerniki. Przygody i refleksje po drodze. W Hiszpanii od samego początku miałem jakieś kłopoty z układem trawiennym. Nie wiem, co to było, ale w Bilbao poszedłem szukać alkoholu. Nic z tego, wszystko co nie wino, to jakieś podejrzane. Dałem sobie spokój i dalej miałem problemy. Trochę pogadałem sobie z sympatycznym Słowakiem. Miał na imię Jero. Właściwie to chyba szukał jakiejś drogi w życiu na tym Camino. Poznałem też przemiłą Polkę/Niemkę. W ogóle sporo Niemców na del Norte. Z powodu nieporozumienia z hospitalerą, miałem trochę nieszczęśliwych przygód. Aha, schody z poziomu albergi do poziomu centrum - 310 stopni, chyba się nie pomyliłem

---------------------------------
Album z resztą zdjęć
Całość relacji w książce

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 3)

Tematy: 

Dyskusja

oto wzl

Kłopoty

W Hiszpanii od samego początku miałem jakieś kłopoty z układem trawiennym. Nie wiem, co to było, ale w Bilbao poszedłem szukać alkoholu. Nic z tego, wszystko co nie wino, to jakieś podejrzane.

Aż dziw bierze, że pielgrzym nie miał ze sobą czegoś takiego, co Anglosasi nazywają Johnnie Walker. Nie mówię, że musiało to być dokładnie to, ale u nas chyba nie brakuje odpowiednich "lekarstw". Ja wiem, że każdy dodatkowy drobiazg ciąży, ale to chyba jest niezbędnik w takich sytuacjach.

oto Zbyszek S

@wzl

No niestety, słowo "ciąży" w przypadku takich pielgrzymek nabiera zupełnie nowego wymiaru. Każde 30 dkg się po prostu odczuwa i to mocno.

oto Natalia Julia Nowak

Zbyszek S

Poznałem też przemiłą Polkę/Niemkę

A może to była Ślązaczka? :D

Pozdrawiam.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.