Assad z wizytą u Putina w Soczi

Prezydent Syrii Bashar al-Assad przebywał w poniedziałek z krótką, 4-godzinną wizytą u prezydenta Putina w Soczi.

O wizycie poinformowano dopiero we wtorek. W środę ma się w Soczi odbyć spotkanie prezydentów Rosji, Turcji i Iranu. Putin i Assad ostatnio spotkali się w Moskwie 20 października 2015 r. ,

Dodatkowo zapowiedziano rozmowy telefoniczne Putin - Trump.

Assad

Assad Putin

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 2

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Kmieć

Państwo wiecie, że...

nie cierpię na prawicy.net komunikowania się za pomocą komiksów, ale w tym szczególnym przypadku muszę. Inaczej się uduszę. :)


Assad must go

Assad

P.S. Do Szanownego Admina: jeśli zdecyduje się Pan puścić ten komentarz, to proszę sprawić, by obrazek był widoczny bezpośrednio w komentarzu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

oto norfel  21 listopada

Gdzie sa "wartośći demokratycznego" świata

Wie pan, ci co chcieli aby As-sad "odszedł" to już ich nie ma przy władzy/obrazek/, ale tyle cierpienia, nieszczęścia co zrobili Syrii, nie As-sadowi, tylko Syrii, za to powinni stanąć przed Trybunałem w Hadze.

oto chłop jag

Assad must go

Assad must go

Dla mnie to jest dziwna sprawa z tym Assadem - tołażysze. Niby musi odejść a nie odchodzi.
Wniosek?
Czy aby to wrzeszczenie - Assad must go - nie ma na celu uczynić tegoż Assada bardziej spolegliwym wobec rządzących Rosją - tołażysze?

oto Eowina

Dzisiaj odbyło się spotkanie prezydentów Rosji, Iranu

i Turcji również w Soczi. Jest to właściwie spotkanie kończące działania wojenne w Syrii. Po spotkaniu Putina z Assadem, prezydenci uzgodnili warunki do rozmów pokojowych w Genewie pod nadzorem ONZ. Tam będą uzgodnione dalsze kroki prowadzące do wyborów w Syrii.

Zanim jednak doszło do tego spotkania prezydentów Soczi, Putin rozmawiał z prezydentem Trumpem nieco ponad godzinę przez telefon.
1429191079.jpg
https://www.theguardian.com/world/2017/nov/22/iran...
Dziwna sprawa, w Ameryce nic o tych sprawach nie mówią w wiadomościach, tam najważniejsze są dzisiaj informacje o politykach którzy niepokoili i zachowywali się niestosownie względem kobiet.

Ponieważ już to doszło i dotyczy senatorów i kongresmenów, to te wysokie urzędy opracowały prawne rozwiązanie aby się zabezpieczyć. Wyznaczono fundusz, oczywiście ze środków budżetowych, do kompensacji pokrzywdzonych kobiet w zamian za absolutne utajnienie sprawy.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.