Narodowi terroryści

"Módlmy się o islamski Holocaust" takie napisy pojawiły się podczas Święta Niepodległości. Pan minister Błaszczak nie widzi w tym nic nadzwyczajnego, a przecież świat muzułmański i islamscy terroryści dowiedzieli się, że Polacy chcą unicestwić muzułmanów. Tak samo jak Hitler unicestwił Żydów. Czy bojownicy ISIS za te słowa nie spróbują się – w wiadomy sposób – Polakom zrewanżować? Czy rząd Polski nie rozumie, że tego typu publiczne deklaracje – powielane przez światowe media narażają Polaków na zemstę islamskich terrorystów? W ciągu ostatnich dwóch lat staliśmy się symbolem antyislamskiego obłędu, który sam w sobie naraża nasze bezpieczeństwo na odwet islamskich terrorystów. Propaganda antyislamska narodowych katolików jest dokładnie przeciw skuteczna, właśnie ona – w momencie likwidacji państwa islamskiego i ucieczki terrorystów do krajów rodzinnych – naraża nasz kraj na islamski terror. Czy mam przypominać, że według amerykańskich specjalistów CIA „Ewentualna klęska militarna tzw. Państwa Islamskiego mogłaby doprowadzić do sytuacji, w której silnie zmotywowani bojownicy powrócą do swoich krajów ojczystych i zaczną stwarzać znaczne problemy w sferze bezpieczeństwa. Niektórzy z tych powracających będą cierpieli na przeróżne schorzenia traumatyczne i przeżywali szok, inni zostaną zwerbowani przez organizacje kryminalistów.” I w takim momencie podczas Marszu Niepodległości narodowcy prowokują islamskich terrorystów skandując "Módlmy się o islamski Holocaust". Takie zachowanie i brak reakcji ze strony rządu jest narażaniem bezpieczeństwa Polaków. Czy tego minister Błaszczak nie rozumie? Czy nasi antyislamscy propagandyści od redaktorów „Do Rzeczy” do młodych opętanych nienawiścią narodowców nie rozumieją, że swoja „publicystyczna” działalnością podważają żywotne interesy Polski? Wytłumaczenie tej amoralnej głupoty jest jedno – oni nie wiedzą nic o islamie i nie wiedza nic o islamskim terroryzmie. Flirt rządu B. Szydło z skrajnymi nacjonalistami tłumaczony chęcią spacyfikowania tych środowisk przez PiS zaczyna zagrażać Polsce. Ma rację szef dyplomacji izraelskiej pisząc: „Wyrażamy ufność, że władze polskie podejmą działania przeciwko organizatorom. Historia uczy, że na takie zjawiska nienawiści rasowej trzeba reagować natychmiast i w sposób zdecydowany”. Hasło "Módlmy się o islamski Holocaust" było niesione przez polskich szowinistów obok hasła „My chcemy Boga”. Cały świat dowiedział się, że Polskim bogiem nie jest Chrystus tylko germańscy bożkowie w imię których Hitler i naziści wymordowali Żydów. Kiedy ten obłęd się skończy?

oto Piotr Piętak Piotr Piętak

ur. 1953 rok - publicysta i prozaik
Ostatnie publikacje" Twórczość nr 9 2015 - esej "Przeklęte podwórko", Twórczość nr 11 2015 - opowiadanie "Raport" tłumaczone na rosyjski w pismie "NowajaPolsza", Twórczość nr 12 2015 - "Koniec Wielkiej Przemiany - w 60 lecie publikacji "Poematu dla...

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
2
Ogólna ocena: 2 (głosów: 10)

Dyskusja

oto sir Galahad

według amerykańskich

według amerykańskich specjalistów CIA „Ewentualna klęska militarna tzw. Państwa Islamskiego mogłaby doprowadzić do sytuacji, w której silnie zmotywowani bojownicy powrócą do swoich krajów ojczystych i zaczną stwarzać znaczne problemy w sferze bezpieczeństwa. Niektórzy z tych powracających będą cierpieli na przeróżne schorzenia traumatyczne i przeżywali szok, inni zostaną zwerbowani przez organizacje kryminalistów.”

Czy mam przez to rozumieć, że ewentualne zwycięstwo państwa islamskiego będzie dla nas korzystne? Że ci zaprawieni w bojach, mający wsparcie w nowym zapleczu, spoczną wtedy na laurach. Naszym atutem, wielkim atutem, jest brak muzułmanów w Polsce. Przybysze z Bliskiego Wschodu i Afryki optycznie się wyróżniają co ułatwia ich kontrolę i zapobieganie ewentualnym zamachom. A hasło My chcemy Boga jednoznacznie definiuje nas religijnie i samo w sobie jest zaporą przed muzułmańskimi nachodźcami. To nie Francja czy Niemcy, tu nie podskoczą.
Nie popieram haseł nawołujących do przemocy. To margines. Ale ich pojawienie się nie może być powodem do ulegania naciskom jakichś tam Europejczyków, którzy sami zgnoili własne tradycje i własne narody. niech spadają na szczaw. A jak im się nie podoba to niech nas wyrzucą z Unii. I niech się śpieszą bo niedługo ta unia się rozleci.
Nigdy nie pozwolimy na zamianę bicia dzwonów kościelnych na jęki muezzina.

oto mj

Pan naprawdę wierzy w to, że fakt

iż Polacy rzekomo "chcą Boga" jest skuteczną zaporą odwodzącą muzułmanów od przybywania tutaj..? :D
A nie przypadkiem to, że Polska jest biednym kraikiem, gdzie ani socjalu, ani roboty, ani widoków na cokolwiek, "ani żadnej rzeczy która jego jest"..?
Granic Czech też jakoś nie szturmują... A Czesi akurat i z Bogiem, i z Kościołem, są dość na bakier, więc tej głównej pańskim zdaniem "zapory" tam nie ma. Ekonomicznie też zresztą stoją chyba znacznie lepiej niż Polska. Tylko nie tak dobrze jak Francja, Niemcy, Belgia, kraje skandynawskie... Więc i im "inwazja" póki co nie grozi.

oto YogiBeer

Panie Galahad, kult żydowskiego Jahwe nie

Panie Galahad, kult żydowskiego Jahwe nie jest polskiemu nacjonaliście potrzebny ani do przeciwstawiania się imigracji obcych etnicznie ludów, ani do bycia Polakiem i nacjonalistą. Problemem nie jest tylko islamizacja, ale także multietnizacja, szczególnie, gdy państwo nie może w żaden humanitarny sposób kontrolować rozrodczości (a w konsekwencji - docelowej populacji) imigrujących do Polski obcych ras i narodów. Myśli Pan, że jak to nie będą islamiści, tylko wyznawcy MZIMU czy ŚWIĘTEJ KROWY, to już droga wolna, witamy w Polin????

A hasło My chcemy Boga jednoznacznie definiuje nas religijnie i samo w sobie jest zaporą przed muzułmańskimi nachodźcami. To nie Francja czy Niemcy, tu nie podskoczą.

Hasło "My chcemy Jahwe" definiuje tylko czcicieli Jahwe, a nie Polaków, tymczasem obrona spójności etnicznej państwa narodowego to zadanie dla narodu, a nie grupy wyznaniowej, nawet, jeśli są to nad wyraz rozmodleni czciciele Jahwe rytu watykańskiego, którym modły do Jahwe pomyliły się z polskością.

oto Krzysztof M

Hasło "My chcemy Jahwe"

Hasło "My chcemy Jahwe" definiuje tylko czcicieli Jahwe, a nie Polaków

Dlatego Polacy chcą Boga. A nie Jahwe. :-)

oto YogiBeer

Jak ma na imię "Bóg Ojciec" tych "Polaków"?

Jak ma na imię "Bóg Ojciec" tych "Polaków"?
"Boga" chcą maszerujący czciciele Jahwe. Nie ma to nic wspólnego z Polakami, bo polskość jako przynależność do polskiego etnosu i stosunek do innych przynależących do tego etnosu nie ma nic wspólnego z Jahwe. Gdyby maszerujący domagali się Zeusa czy Allacha, a nie żydowskiego Jahwe, także nie miałoby to nic wspólnego z polskością. Już to kiedyś Panu tłumaczono, ale Pan nie uczy się i nie jest zdolny do pojmowania zbyt skomplikowanych kwestii. Dlatego lepiej by było, gdyby zajmował się prostymi pracami fizycznymi, a nie zaśmiecał dyskusje na PN.

oto gość

Mr Yogi

W temacie nacjonalizmu i religioznawstwo wykazuje Pan ttendencje do manipulacji lub braku wykształcenia. A fe...

oto Krzysztof M

"Boga" chcą maszerujący

"Boga" chcą maszerujący czciciele Jahwe

No niczego się pan nie uczy... :-))
http://www.prawica.net/comment/85933#comment-85933

Już to kiedyś Panu tłumaczono

Zapewniam pana, że nie chciałby się pan znaleźć wśród tych, którzy mi coś "tłumaczyli"... :-)))

ale Pan nie uczy się

Nie uczę się CZEGO? :-) A może "nie podzielam pańskiego zdania"? :-)

lepiej by było, gdyby zajmował się prostymi pracami fizycznymi

Inne prace pozostawić "starszym i mądrzejszym"> :-)

oto YogiBeer

Wypieranie się faktów na nic się nie zda ...

Pan należy do tych wyznawców Jahwe, którzy starają się ignorować te fragmenty świętej księgi swojego wyznania, które nie pasują do pańskiego samooszustwa bądź wypierania ze świadomości określonych faktów.
Dowód (i podpowiedź do pytania "jak ma na imię 'Bóg Ojciec'" watykańskiego odprysku kultu żydowskiego Jahwe):

"Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: «Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!»"

J2,13-16

Jeśli świątynia żydowskiego Jahwe to "dom mego Ojca" dla Jezusa, to jak na ma imię "Ojciec" Jezusa? Czy tenże "Ojciec" i "Bóg Ojciec" to różne osoby, czy ta sama?

Inne prace pozostawić "starszym i mądrzejszym"> :-)

Mądrzejszym od siebie Polakom.

oto Kmieć

Szanowny YogiBeer

Niech Pan tu nie macha na odlew pałą, bo to przynosi tylko skutek odwrotny od zamierzonego.
Znienawidzą tu Pana i en block będą odrzucać każde napisane przez Pana słowo.
Wtedy to Pan się obrazi i odejdzie z myślą, że te perły nie warte...

Głodnego trzeba karmić powoli, małymi porcjami. Inaczej umrze. A potrzebny jest mu reset.
Lekarstwo w zbyt dużej dawce staje się trucizną, nawet naturalne, z ziół...

oto YogiBeer

Szanowny Panie Kmieciu,

Szanowny Panie Kmieciu,

Tak się składa, że ani pałą, ani na odlew. Z osobą ignorującą fakty podtykane kilkukrotnie pod nos, niezdolną do logicznego myślenia nie da się polemizować (proszę poczytać wypowiedzi Krzysztofa M. w tym miejscu: http://www.prawica.net/6794). O jakich odwrotnych skutkach Pan pisze, w kontekście "wymiany opinii" z taką postacią? Żadnych skutków być nie może, zamierzonych czy nie, bo to osoba impregnowana na fakty i logikę. W określonych miejscach jej jedynym celem jest zaśmiecanie dyskusji bądź irytowanie rozmówcy ignorowaniem faktów i odrzucaniem jedynej logicznej argumentacji. Przykład z Jahwe -"Bogiem Ojcem" jest symptomatyczny.

Znienawidzą tu Pana i en block będą odrzucać każde napisane przez Pana słowo. Wtedy to Pan się obrazi i odejdzie z myślą, że te perły nie warte...

Pan myśli, że ja tu bywam po to, żeby mnie pokochali różni bliźniacy Krzysztofa M., modlący się na przemian do Rajsa/"Burego" i Jahwe? I że jak mnie nie pokochają to się rozpłaczę i sobie pójdę? Znów odsyłam do lektury "dyskusji" pod tekstem http://www.prawica.net/6794

Głodnego trzeba karmić powoli, małymi porcjami. Inaczej umrze. A potrzebny jest mu reset.

To nie są "głodni" ... Najpierw muszą zwymiotować to łajno, którym ich nakarmiono, a dobrowolnie tego nie zrobią. Proszę spojrzeć, trzeźwi od razu łapią, w czym rzecz: http://www.prawica.net/6794#comment-87255

Lekarstwo w zbyt dużej dawce staje się trucizną, nawet naturalne, z ziół...

Czasem potrzebne są elektrowstrząsy ... Niech Pan pozwoli mi aplikować wybranym pacjentom terapię zgodnie z moim doświadczeniem z tymi pacjentami i ze zdiagnozowaną chorobą.

oto Krzysztof M

Nie popieram haseł

Nie popieram haseł nawołujących do przemocy.

Czy obrona jest przemocą?

oto Kmieć

W takiej Szwecji ...

... i większej części Jewropy oczywiście, że obrona jest przemocą.

oto Kmieć

Zapomniałem...

Zapomniałem dodać, że na przykład już w Israelu obrona nie jest przemocą.
Co więcej. W Israelu przemoc (atak, bandycka napaść, skrytobójstwo) jest obroną!
Zgodnie z nowomową...

W USraelu jest to bardziej skomplikowane. Na poziomie międzypaństwowym sytuacja ma się identycznie jak w Israelu (dziwne gdyby było inaczej...).
Na poziomie wewnętrznym jest to zależne od tego, kto przed kim się broni. Niby obywatele (plebs) mają w konstytucję wpisane prawo do obrony, ale ta ich konstytucja jest już chyba tyle warta, co papier na którym jest zapisana. A mam wrażenie, że ów papier wart jest więcej, bo zabytkowy...

oto Gringo

Może nie napiszę nic

Może nie napiszę nic odkrywczego, ale tej całej uchodźczo - muzułmańskiej histerii winne są głównie media i to po obu stronach ideowego sporu. Właściwie drugorzędny i odległy problem został rozdmuchany do wręcz absurdalnych rozmiarów. Jedni chcą grać samarytan cudzym kosztem i sprowadzić tu migrantów (którzy co najśmieszniejsze wcale nie się nie kwapią, żeby tu przyjechać), inni w przypływie emocji leją przypadkowych, często mieszkających tu od wielu lat arabów (jeden ze skrajnych przypadków to pobicie Syryjczyka w Poznaniu, co najzabawniejsze chrześcijanina).
Tymczasem na uboczu tego "fantomowego" problemu postępuje powolna ukrainizacja naszego kraju. Tutaj jakoś nikt o dziwo nie histeryzuje i nie spotkałem się z tym, żeby nadęte gęby debatowały nad tym bądź co bądź poważnym zagadnieniem.

oto Krzysztof M

inni w przypływie emocji leją

inni w przypływie emocji leją przypadkowych, często mieszkających tu od wielu lat arabów (jeden ze skrajnych przypadków to pobicie Syryjczyka w Poznaniu, co najzabawniejsze chrześcijanina

W moim mieście pracował w szpitalu pewien Syryjczyk. Jako lekarz. I ten lekarz cieszył się powszechnym szacunkiem i uznaniem tak z uwagi na biegłość w zawodzie jak i z uwagi na stosunek do pacjentów. Widziałem go w akcji... czapki z głów...

oto Mar.Jan

Ach! Lepiej siedźmy w domach i nic nie mówmy na zaden temat

Bo nigdy nie wiadomo, co może sprowokowac islamskich terrorystów, aby napadli na Polskę.
Czyli autor mniema, że terroryści wyznaczja sobie cele tłumaczac hasła wygłaszane okazji śięta Niepodleglości w POlsce? I jak im się zachce zaatakowac POlskę to żadna siła ich nie powstrzyma?
Autor nie wierzy w polskie słuzby bezpieczeństwa? Nie potrafią nas obronić? Mamy sie bać i ze strachu siedzieć w domach, tak?

oto Mar.Jan

Czy aby autor nie popada w jakiś obłęd?

Hasło "Módlmy się o islamski Holocaust" było niesione przez polskich szowinistów obok hasła „My chcemy Boga”. Cały świat dowiedział się, że Polskim bogiem nie jest Chrystus tylko germańscy bożkowie w imię których Hitler i naziści wymordowali Żydów. Kiedy ten obłęd się skończy?

Tak, tak. Z pewnmością cały świat czerpie wiedze o ustroju i nastrjach w POlsce raz w roku z okazji Swięta Niepodległości, na którym telewizje pokazuja ekstremistów, aby widza zainteresować swoim przekazem?
To tak, jakby cały świat czerpał wiedzę o narodzie norweskim z czynów i wypowiedzi pana Breivika: wszyscy Norwegowie to "prawicowi ekstremisci" mordujący młodziez lewicową w swoim kraju i planujacy podkładanie bomb pod budynki uzyteczności publicznej. To straszny naród ci Norwegowie. Dzicy Wikingowie po prostu!
A ci Polacy! JAk się ich nie powstrzyma, co znowu zrobią coś strasznego! Wymordują Zydów w polskich obozach koncentracyjnych! Trzeba koniecznie znowu rozebrac POlskę na sprawiedliwe części, bo jak wiadomo z Marszów Niepodległości, wolnośc jest dla narodu polskiego niebezpieczna jako narodu antysemitów-szowinistów-morderców niewiniątek, czerpiacego wzór z Heroda.

oto baba jag

Dowody

Módlmy się o islamski Holocaust" takie napisy pojawiły się podczas Święta Niepodległości

i to bieguśkiem poproszę.

oto Marek Bekier

Wybitny tropiciel rasizmu i

Wybitny tropiciel rasizmu i antysemityzmu wszelakiego p. Jonny Daniels dopatrzył się jedynie,

że uczestnicy marszu trzymali transparenty wzywające do "Białej Europy", "Czystej krwi"; pojawiły się także doniesienia o wykrzykiwaniu haseł takich, jak "Seig Heil", "Biała siła", "Żydzi won z Polski" i "Usunąć żydostwo z władzy".

Całość tutaj: http://fakty.interia.pl/polska/news-jonny-daniels-...
Obawiam się, że trudno będzie bieguśkiem znaleźć coś więcej ;-)

oto Marek Bekier

Zgadzam się, że te słowa (o

Zgadzam się, że te słowa (o holokauście dla islamu) są straszne. Kłopot w tym, że najprawdopodobniej ich nie było. Pan powołuje się na p. Romaszewską. Gdyby się okazało, że tych słów na Marszu Niepodległości nie było to należałoby uznać, że mamy do czynienia z pomówieniem. Pan byłby wtedy jakoś usprawiedliwiony bo skorzystał Pan z dość powszechnie uznawanego autorytetu jako źródła informacji. Ale co z samym, tak szacownym źródłem?!

oto Krzych Adam

Zareagować natychmiast, ale na co? I w stosunku do kogo?

To jest zupełnie tak jak żądanie by świat reagował z oburzeniem potępiając antysemitów, gdy jakiś Żyd rozczarowany tym że goyim są za mało antysemiccy sam maluje swastyki i antyżydowskie hasła. Były przecież takie przypadki odkryte w Ameryce.

Czy istnieje jakiś dowód na to, że ktoś to skandował, czy niósł jakiś taki napis? Jeśli tak, to czy jest sposób na stwierdzenie kto to był? Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań jest negatywna Pańskie żądanie Panie Piętak dowodzi wejścia przez Pana w stan histerii, czyli niezdolności do logicznego myślenia.

oto Krzych Adam

Udało mi sie znaleźć tylko że 2 lata temu był taki transparent.

W Poznaniu, na wiadukcie. Po angielsku: "Pray for islamic holocaust". Ścisłe tłumaczenie jest jednoznaczne. Dla osoby angielskojęzycznej znaczy to: "Módl się o islamski holokaust". Jednoznaczne nie oznacza jednak jasno sformułowane. Bo można zapytać co to właściwie ma być ten islamski holokaust. Holokaust urządzony przez islamistów kafirom, czy urządzony islamistom przez ich przeciwników?

Dodatkowo pewności nie ma jak to rozumieli polskojęzyczni jego twórcy. Hasło jest krótkie i bardzo lakoniczne. A jeśli autorzy należą do tych co tłumaczą: "Z góry dziekuję" jako: "Thank you from the mountain"?

W takim przypadku nieznane byłyby ich intencje. Czy zalecają modlenie się o to by muzułmanie przyszli i nas wymordowali, czy abyśmy my poszli i muzułmanów wymordowali, albo na przykład proszą o modlitwę za dusze ofiar islamskiego terroru, chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

oto baba jag

Pytanko

kolejne. Po co ta bolszewicka kreatura ,która jeszcze nie oddała pieniędzy za rachunek telefoniczny pisze te kłamstwa.

oto Krzysztof M

Wybitny tropiciel rasizmu i

Wybitny tropiciel rasizmu i antysemityzmu wszelakiego p. Jonny Daniels dopatrzył się jedynie,

Jak Jonny Daniels będzie miał chwilę czasu, to niech w autobusach komunikacji miejskiej od Luizjany do North Territory (Canada) zaobserwuje, jakie miejsca zajmują czarni. Otóż siadają przy innych czarnych. Ogólnie unikają białych. :-)

Z tego wynika, że segregacja rasowa jest czymś naturalnym? :-)

oto Piotr Piętak

Organizatorzy natychmiast

Organizatorzy natychmiast protestują ba zaskarżają media o podanie tej informacji - w tym wypadku GW, ja tą informacje podałem za panią Romaszewską

oto adam_54

Znaczy się....

ja tą informacje podałem za panią Romaszewską

... postąpiłem zgodnie z zaleceniami ludowego porzekadła ???

oto Krzysztof M

Módlmy się o islamski

Módlmy się o islamski Holocaust" takie napisy pojawiły się podczas Święta Niepodległości

Teraz taki czas, że jedna jaskółka potrafi uczynić epokę lodowcową. :-))

Jaśniej? Parę haseł wymyślonych przed gorące głowy, których właścicielami jest mała garstka młodziaków jest rozdmuchiwana do rangi WYDARZENIA. :-))

oto chłop jag

Cóż by Autor

począł - gdyby nie było rzeczonego MN - tołazysze?
Wniosek?
Mam nadzieję, że stało się jasne dla wszystkich - komu tak naprawdę potrzeby jest MN - tołażysze - natomiast poniewieranie maszerującymi Polakami zaraz po owym Marszu uświadamia, że Polska jest tak niepodległa - jak ta przysłowiowa dzika świnia będąca w szaleńczym biegu na ostrym zakręcie.
Szalalala-la-la - poniewieranie Polakami w kraju ich przodków - trwa - tołażysze.

oto gierwazy

Propaganda antyislamska

Propaganda antyislamska narodowych katolików jest dokładnie przeciw skuteczna, właśnie ona – w momencie likwidacji państwa islamskiego i ucieczki terrorystów do krajów rodzinnych – naraża nasz kraj na islamski terror. Czy mam przypominać, że według amerykańskich specjalistów CIA „Ewentualna klęska militarna tzw. Państwa Islamskiego mogłaby doprowadzić do sytuacji, w której silnie zmotywowani bojownicy powrócą do swoich krajów ojczystych i zaczną stwarzać znaczne problemy w sferze bezpieczeństwa. Niektórzy z tych powracających będą cierpieli na przeróżne schorzenia traumatyczne i przeżywali szok, inni zostaną zwerbowani przez organizacje kryminalistów.”

napisał był niegdysiejszy wiceminister bodajże. Otóż pragnę zauważyć, że Polska nie jest ani "rodzinnym", ani "ojczystym" krajem islamskich "terrorystów" pomimo nachalnych nawoływań do przyjęcia islamistów tego samego Piętaka. Takie zachowanie (wciąż tego samego Piętaka) i brak reakcji ze strony rządu na narażanie bezpieczeństwa Polaków ze strony tego proislamskiego propagandysty podważającego żywotne interesy Polski jest zupełnie niewytłumaczalne, ba ociera się wręcz o skandal. Pozostaje zatem pytanie: Czy tego minister Błaszczak nie rozumie?

oto YogiBeer

W sytuacji, gdy jesteśmy w

W sytuacji, gdy jesteśmy w Strefie Schoengen, nic nas nie uchroni przed śniadymi turystami terrorystycznymi zza Odry. Poza tym zamach terrorystyczny, który można przypisać islamistom byłby rządowi bardzo na rękę ... Zarówno jako pretekst do nasilenia inwigilacji społeczeństwa, jak i z powodu powiększenia poczucia Polaków, że jesteśmy oblężoną twierdzą, której bezpieczeństwo przed zalewem islamistów może zapewnić wyłącznie PiS (bo nie PO, Nowoczesna czy ... SLD bądź Razem).

Jak najszybsze opuszczenie strefy Schoengen i uniemożliwienie niekontrolowanego osiedlania się w Polsce różnych "obywateli UE" leży w interesie narodu polskiego, ale lepiej by stało się to zanim ktoś w Polsce straci życie lub zdrowie w zamachu.

oto elvis

A tu się prawie zgadzam z Panem:

Jak najszybsze opuszczenie strefy Schoengen i uniemożliwienie niekontrolowanego osiedlania się w Polsce różnych "obywateli UE" leży w interesie narodu polskiego, ale lepiej by stało się to zanim ktoś w Polsce straci życie lub zdrowie w zamachu.

Prawie, bo w Polsce już przebywa 2 mln obywateli z państwa traktowanego przez nasz deep state jako sojusznik strategiczny, a które onegdaj rozwinęło nacjonalizm do stadium homicide, a dziś jawnie kontynuuje tamte tradycje i czci tamtych hierojow (nawiasem mówiąc - błogosławionym wtedy głośno, a dziś po cichu, przez ichni kler). Niektórzy analitycy widzą tu większe zagrożenie niż w śniadych turystach...

oto YogiBeer

1. Ukraińcy zostali zassani

1. Ukraińcy zostali zassani jako siła robocza, a nie - import niezbędnej dla ubogacenia mniej wartościowej ludności tubylczej domieszki etno-kulturowej z Maghrebu i "czarnej Afryki"
2. Ukraińcy zassani zostali tymczasowo, "etno-kulturowe domieszki egzotyczne" są zgodnie z planem euroPejskiego "deepstate" nieusuwalne.
3. Ci nieliczni Ukraińcy, którzy tu zostaną i nie stworzą diaspor, zasymilują się w drugim pokoleniu w sposób niezauważalny, "etno-kulturowe domieszki egzotyczne" - jak widać na przykładzie Francji - NIGDY.
4. Nacjonalizm, jako "egoizm narodowy" nie ma nic wspólnego z agresywną, ludobójczą polityką wobec innych grup etnicznych. Szowinizm - owszem. Ukraińcy nigdy nie mieli nacjonalizmu, ich myśl nacjonalistyczna została od razu wypaczona w szowinizm (za sprawą austriackich i niemieckich sponsorów).
5. Gastarbaiterzy zza wschodniej granicy nie są zainteresowani tworzeniem tu neo-UPA, zwykle są sceptyczni wobec "przemian", które zafundowali im Amerykanie, a dostęp do polskiego rynku pracy uważają za jedyny pozytyw tych "przemian".
6. "Niektórzy" "analitycy" w "śniadych turystach" widzą same dobrodziejstwa ... Chce się Pan poprzerzucać "niektórymi analitykami"?

oto elvis

A głębiej?

Kto kogo zassał?
Remont mojego domu prowadziła polska firma zatrudniająca "tymczasową siłę roboczą" z Ukrainy. Wyłącznie. Nie powiem, pracowali dość solidnie, aż ich pracodawca musiał przenosić akcenty z jakości na wydajność i szybkość. Próbowałem się z nimi zaprzyjaźnić, stosując nieoficjalny system premiowy. Gadu gadu i okazało się, że na dziesięciu robotników, trzech było "byłymi" milicjantami, dwóch - "dezerterami" z wojska, jeden nauczycielem akademickim, Nawet polski pracodawca okazał Polakiem z korzeniami ukraińskimi. Chętnie rozmawiali o wszystkim, za wyjątkiem aktualnej polityki i historii.

To prawda, że za chlebem wyjechało też parę milionów Polaków, ale do tej pory nie słyszałem, by polscy politycy snuli plany przyłączenia do Polski jakiegoś fragmentu UK czy Germanii, a o przyłączeniu Małopolski do Ukrainy - owszem. To prawda, że w Polsce mówi się o polskości Kresów, ale, for godness sake, jedynie w sensie kulturowym i historycznym.

A w kwestii "wypaczeń" ukraińskiej myśli nacjonalistycznej od razu "w szowinizm (za sprawą austriackich i niemieckich sponsorów)" pomija Pan Intensywne wpływy "angielskiego" Bank of England, począwszy od .czasów hetmana Chmielnickiego, który najprawdopodobniej był synem żydowskiego rzeźnika z Chmielnika na Podolu o imieniu Berko

oto Krzysztof M

W sytuacji, gdy jesteśmy w

W sytuacji, gdy jesteśmy w Strefie Schoengen, nic nas nie uchroni przed śniadymi turystami terrorystycznymi zza Odry.

Ich interesują łatwe zasiłki i łatwe kobiety. :-) Ani jednego, ani drugiego nie mamy w Polsce "w nadmiarze". :-)

oto Czesław

Wszystkiemu winni Żydzi Panie P.Piętak

Wszystkiemu winni Żydzi z Polski?
"Zdaję sobie sprawę, że Żydzi i Arabowie byli pierwotnie narodami semickimi i to właśnie napływ europejskich, zagranicznych Żydów (podobno zwłaszcza tych z Polski) spowodował wielkie problemy. Wiem, że jest wiele złożonych kwestii, ale jak inaczej zwalczyć terroryzm, niż poprzez eliminację przyczyn?" - zastanawiał się przed laty książę Karol w 1986 r.
Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-skandal-w-wlk-b...

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.