Macierewicz opowiada, że znalazł moment eksplozji Tu-154M

Moment eksplozji został zidentyfikowany, znaleźliśmy go w zapisie jednego z rejestratorów - poinformował dziś minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, zapytany przez dziennikarzy o aktualne ustalenia w sprawie katastrofy smoleńskiej.
Minister brał udział w zjeździe szefów klubów Gazety Polskiej w Spale.

W odpowiedzi na pytanie o aktualne ustalenia w sprawie katastrofy smoleńskiej, szef MON przypomniał wnioski, działającej przy MON podkomisji ds. ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej, zawarte w raporcie z kwietnia br.

Wtedy ustaliliśmy, że doszło do eksplozji, która ostatecznie samolot zniszczyła – to sprawa zasadnicza, bo jest jeszcze wiele dodatkowych szczegółów. Obecnie wiemy dużo więcej. Znaleźliśmy w zapisie jednego z rejestratorów moment eksplozji – został zidentyfikowany. Zajmujemy się obecnie jego analizą i wykluczeniem wszystkich możliwości innej interpretacji tego elektronicznego zapisu

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Skanderbeg

Pogarsza się facetowi.

Cóż, żadnych realnych sukcesów Macierewicz nie ma, to musi z czymś "wyskakiwać". A to z "atakami na Polskę", a to odgrzewać katastrofę.

oto sir Galahad

Niestety naszym problemem nie

Niestety naszym problemem nie jest to, że choremu znowu się pogorszyło. Problemem jest to, że taki gość może funkcjonować w sferze publicznej ze wszystkimi tego faktu skutkami. Jeżeli Kaczyński go nie eliminuje to znaczy, że albo są z jednego szpitala albo taka jest wola ambasadora Repnina tfu, Jonesa z ambasady USA Ostatnio jakoś mi się mieszają nazwiska...

oto baba jag

Prównanie niezasadne

ambasadora Repnina tfu, Jonesa

Kościuszko, to rewolucjonista francuski. Uwłacza Pan pamięci generała feldmarszałka przyrównując go do jankeskiej gnidy. Należało by napisać,że to wola Franka :)

oto chłop jag

Macierewicz opowiada, że

Macierewicz opowiada, że znalazł moment eksplozji Tu-154M

Ta wypowiedź ma spajać tzw. kluby Gazety Polskiej i dawać im paliwo do dalszego istnienia - tołażysze.

oto MSzach

Mistrzowie politycznej kuchni

Mistrzowie politycznej kuchni...
Taaaką katastrofę gdzie tylu ludzi przypłaciło życiem zmielono w medialnego kotleta by żywić wyborczą gawiedź....
Kaczyńskiemu idą słupki ogłupienia do góry tak stabilnie że ogłosił rychły koniec miesięcznic. Ale gdyby nagle zaczęliby ludzie wychodzić z amoku nienawiści...

oto BTadeusz

A gdyby nie było mgły?

Ruskie odpaliłyby te "termobary"???
Czy czekaliby na mgłę?

oto sir Galahad

Patrzę na ten kadr filmu i

Patrzę na ten kadr filmu i wraca mi pytanie. Czemu wypuścili podwozie skoro, jak twierdzi Antoni, nie zamierzali lądować?

oto Aleksy

Déjà vu

To samo mówiliście o Klewkach i Lepperze.

oto gierwazy

Myślenie boli, a pamięć zawodzi

Akurat z Klewek i Leppera kpili także zwolennicy "zamachu smoleńskiego". A propos - dlaczego "dobra zmiana" nie poczyniła żadnych kroków dla wyjaśnienia, jak to było z tymi Klewkami? Kto, na podstawie jakiego prawa, zezwolił na przywożenie, przetrzymywanie, a być może i torturowanie wyznawców proroka? Kto wreszcie zainkasował pieniądze otrzymane od Jankesów?

oto Krzysztof M

dlaczego "dobra zmiana" nie

dlaczego "dobra zmiana" nie poczyniła żadnych kroków dla wyjaśnienia, jak to było z tymi Klewkami?

Bo sojusznicy mogliby na tym ucierpieć.

oto Aleksy

Zabolało i będzie boleć

Szanowny Panie gierwazy @, jak widać jest Pan nieświadomy czyje bagnety przyniosły "dobrą zmianę" i czyje satelity rejestrowały katastrofę, wierzy Pan w praworządność i tym podobne bzdury w czasie zimnej wojny. Bezstresowe wychowanie, bezbolesne myślenie i dalekosiężna pamięć potrafią spłatać tęgiego figla, Figlarz z Pana.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.