Wywiad nt. Camino języku angielskim

3 posts / 0 new
ostatnio
Wywiad nt. Camino języku angielskim

Dziennikarz z Sydney zapytał, czy moglibyśmy pogadać, bo on robi takie podcasty o Camino. U mnie była 7 wieczór u niego chyba 4 rano, próbowałem coś po angielsku. Zrobił z tego podcast i umieścił w internecie. To zamieszczam jako info. Rozmowa jest na żywo, nie montowana, więc jakaś ta autentyczna. Tylko ten mój angielski... hahaha :)

https://player.whooshkaa.com/episode/?id=116474

Panie Zbyszku!

Pański angielski jest znacznie lepszy niż wielu osób, których zawód wymaga od nich znajomości tego języka (np. polityków czy publicystów). Mnie dojście do takiego poziomu zajęło całe lata życia w angielskojęzycznym środowisku po przybyciu do Kanady. Na swoje usprawiedliwienie mam co prawda to, że byłem podówczas już prawie czterdziestolatkiem ze szczątkową znajomością angielskiego, ale Pański angielski jest naprawdę "very impressive".

Wysłuchałem wywiadu z dużym zainteresowaniem. Sam mam takie marzenie by też pójść na Camino. Jednakże w mym wieku zdobyłbym się co najwyżej na odcinek z Francji, gdzieś niedaleko od Pirenejów, albo może z Andorry (tam mieszka mój syn z rodziną).

POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.
Rybołów zwyczajny (Pandion haliaetus) z rzędu szponiastych (Accipitriformes).

@Krzych Adam

Dzięki. Camino sprzed Pirenejów to bardzo dobry pomysł. Życzę Panu jego realizacji. Zobaczy Pan, że warto, choć na pewno trochę ciężko.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.