3 zdjęcia z Camino - dzień 22 Zgorzelec

1. Którą drogę wybrać?
1

2. Zgorzelec, widok na Nysę Łużycką
2

3. Katedra Piotra i Pawła w Goerlitz.
3

Bardzo przeżyłem ten 22 dzień mojego Camino. Polska żegnała się ze mną w niezwykły zupełnie sposób. Cała zielona, słoneczna, piękna. Nigdy w życiu w Niemczech nie byłem. Wszystko, co znane właśnie sie kończyło. Wszystko. Dalej? Lęk, co będzie dalej. Czy to w ogóle jakoś będzie? To co miałem, to ze trzy zdania po niemiecku i trochę euro. I jakiś kompletnie mi nieznany kraj przede mną.

----------------------------------------------------------
Moja książka

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 2)

Tematy: 

Dyskusja

oto Zbyszek S

@Andrzej

Przyjęta konwencja jest taka, że zdjęć jest 3, więc owa "elektrownia" się nie zmieściła, a była na etapie z Legnicy do Złotoryi.

Wrażenia zapisałem w książce. Długi odcinek wzdłuż betonowego muru, mnie się wydawało niemal kilometr. Duszące wyziewy. Jakoś tak brudno. Nad murem drut kolczasty i dalej bryły przemysłowych budowli. Jak doszedłem do końca to wreszcie mogłem wciągnąć powietrze. Aż dziwne, bo w dzisiejszych czasach powinny być jakieś filtry albo co.

A to zdjęcia:
1. Widok w przeciwną stronę, do tej w którą szedłem. Mur i zasieki.
1

2. Komin i inne konstrukcje zza muru
2

3. Trochę lepsze ujęcie na te konstrukcje
3

4. Grupa kapitałowa KGHM Polska Miedź - napis
4

oto Natalia Julia Nowak

Zbyszek S

Kościół podobny do tego w Skarżysku-Kamiennej:

Kościół

A Niemcy to niebezpieczny kraj. Lepiej się tam nie zapuszczać. Nigdy nie wiadomo, jakie licho wyskoczy zza rogu ulicy. :D

oto Zbyszek S

@Natalia Julia Nowak

Rzeczywiście kościół podobny. Co do Niemców zaś, to w ogóle ich nie znałem, więc dochodząc do granicy, żałowałem, że nie mam koszyka granatów i jakiegoś kmu do obrony. No ale tak sobie wyznaczyłem trasę, więc mocno przerażony, musiałem wejść w ten obcy mi kraj następnego dnia.

oto Mark E.

Andrzej @ 9 września, 17:26

Zdaje się, że Pan nie zauważył odnośnika podanego przy Środzie Śląskiej - tam są chyba wszystkie zdjęcia - z możliwością powiększania, komentowania
Ja specjalistą od fotografii nie jestem ale od niektórych oderwać się nie można. Idzie w ten sposób połowę dnia stracić albo i więcej. Zdaje się że Pan Zbyszek Ś. nie lubi nieuważnych bo nie ponowił odsyłacza.
https://www.flickr.com/photos/133177949@N08/36881219041/ - ten link nie działa bo to chyba jest prywatne konto - trzeba się wrócić do Środy Śląskiej

oto Krzysztof M

Ten link, to nie powinien

Ten link, to nie powinien wyglądać raczej tak?

https://www.flickr.com/photos/133177949@N08/36881219041/

Dopisek:
System robi z linku confetti. Trzeba zaznaczyć tekst z linijki powyżej, skopiować i wkleić w pasku adresu nowej karty. U mnie działa.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.