Jak zostanie wykreowana przyszłość polityczna Roberta Biedronia ?

Jest przygotowywany jako kandydat na urząd Prezydenta RP
31% (24 głosy)
Jest przygotowywany jako kandydat na fotel Premiera RP
4% (3 głosy)
Kim jest Robert Biedroń ?
28% (22 głosy)
Nie zauważyłem żadnych przygotowań
37% (29 głosy)
głosów razem: 78
Tomasz Fabiańczyk

Chrześcijańska Demokracja w jej pierwotnej wersji związanej z nauczaniem Kościoła jest odpowiedzią dla współczesnego świata. Myśli konserwatywnej wraz z etyką chrześcijańską - tak. Człowiekowi i rodzinie - tak. Aktywności społecznej i lokalnym wspólnotom - tak.

Dyskusja

oto Dubitacjusz

Nie śledzę dostatecznie mediów, by odpowiedzieć,

ale czy nie jest tak, że jest przygotowywany do roli kandydata na Prezydenta RP, ale wyłącznie przez niszowe środowiska.

oto Krzysztof M

A istnieje jakaś

A istnieje jakaś teraźniejszość polityczna niewykreowana?

oto Natalia Julia Nowak

Krzysztof M

Istnieje tylko rzeczywistość podstawiona przez pupili szatana. Jednym z jej elementów jest atrapa Polski, która niedługo i tak zostanie zniszczona wskutek wskrzeszenia banderlandu. :-)

Tak twierdzi Chłop Jag. :-P

oto Krzysztof M

Taż i ja mówił! :-)

Taż i ja mówił! :-)

oto Krzych Adam

P. Chłop Jag to może być taka współczesna Kasandra.

Jeno nie w spódnicy, a w męskich portkach. A jak wiadomo Kasandrze, skądinąd dziewicy, która odrzuciła zaloty nawet samego Apollo, najprzystojniejszego boga Olimpu, nie wierzono też w jej przepowiednie.

oto Natalia Julia Nowak

Krzych Adam

Chłop Jag to teoretyk spiskowy. Zastanawiam się tylko, czy pod pojęciem "pupile szatana" kryją się Żydzi, czy Iluminaci. A może Żydzi będący Iluminatami? Jedno nie wyklucza drugiego.

oto Krzych Adam

Hmmm.

Chłop Jag to teoretyk spiskowy.

Ja też uważam, że bez porządnie zawczasu przygotowanego spisku nic się na świecie nie ma prawa wydarzyć.

oto PKK

Raczej mało prawdopodobne

Oba scenariusze wydają się mało prawdopodobne, ale jeżeli któryś miałby się cudem spełnić, to raczej byłby nim fotel prezydenta. Głowa państwa nie posiada szerokich uprawnień, przez co różnice programowe tracą na znaczeniu, a do wyboru na ten urząd z powodzeniem może wystarczyć niechęć do rywala. Natomiast stanowisko premiera trwale wiąże ze środowiskiem, które ze wzajemnością firmuje daną osobę. Jedynymi liczącymi się oprócz PiS pozostają PO i N, z którymi oficjalna współpraca zakończyłaby się kompromitacją wizerunku kreowanego przez Biedronia. Naturalnym zapleczem wydaje się koalicja SLD + kanapy, ale taki egzotyczny twór nie osiągnie pokaźnego wyniku ze względu na słabość i bagaż przeszłości oraz odbicie części głosów przez hołubioną w GW partię Razem. Wszystkie znaki wskazują zatem na kolejną kadencję rządów PiS i być może Biedronia w Słupsku.

oto chłop jag

Jak zostanie wykreowana

Jak zostanie wykreowana przyszłość polityczna Roberta Biedronia ?

Wszystko wokół Biedronia jest jeszcze w grze - jednak stopień tzw. spedalenia polskiego społeczeństwa jest dużo niższy niż - np. społeczeństwa niemieckiego.
Wniosek?
Biedroń może ewentualnie brać udział w wyborach prezydenckich ale nie po to aby pokazać "Brukseli" postęp w spedalaniu Polaków - tylko po to aby prezydentowi Dudzie zapewnić drugą kadencję - tołażysze. Pupile szatana - mają bardzo wiele sposobów na to aby wygrał ten - na kogo stawiają - a jednocześnie ta ustawka wyborcza musi dawać poczucie tzw. suwerenowi, że to on suweren - jest siłą sprawcza wszystkiego - co dzieje się w tzw. - piekielnej demokeraturze - tołażysze. Nie zagłosowaliśmy na sodomitę - cóż to za satysfakcja dla suwerena - tołażysze!
Na koniec - ostatecznie to Ewa jest winna za skonsumowanie konkretnego jabłuszka - a nie Szatan, który w czasach dzisiejszych owe jabłuszko przemienił w tzw. demokraturę - tołażysze.
Słowem - idziesz z kartką do urny - to tak jakbyś właśnie pożerał wspomniane jabłuszko - tołażysze.

oto Tomasz Fabiańczyk

Dziękuję za głosy i wypowiedzi

Zainteresowała mnie intensywna kampania promowania pana Biedronia - wydana książka, cykl spotkań w okresie wakacji nad polskim morzem, późniejsze artykuły (onet, interia), nie mówiąc już o sensacyjnych sondażach dających nowemu kandydatowi na Prezydenta RP nie mniej niż 11% poparcia. Sprawa ostatnio przycichła, natomiast pewnie wróci w odpowiednim momencie. Jeszcze raz dziękuję za wypowiedzi.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.