Czy w Polsce sądy są już ukraińskie?

Jak podaje portal przemyski, jest wyrok przeciwko dwudziestu oskarżonym, którzy w roku 2016 zakłócali procesję grekokatolicką Panachydę. Poniżej treść:

„W dniu 2 sierpnia 2017 r. przed Sądem Rejonowym Wydział II Karny w Przemyślu zapadł wyrok w sprawie aktu oskarżenia przeciwko dwudziestu oskarżonym w związku z zakłócaniem procesji Panachydy w 2016 r. Osoby zatrzymane podczas uroczystości znieważały słowami wulgarnymi grupę ludności uczestniczącą w procesji z powodu jej ukraińskiej przynależności narodowej oraz stosując przemoc uniemożliwiły przemarsz uczestników. Ponadto kilku z nich oskarżono także o uszkodzenie ciała i nienaruszenie nietykalności cielesnej dwóch uczestników procesji.

W wyroku nakazowym z 2 sierpnia 2017 r. Sąd wymierzył oskarżonym kary od 4 do 10 miesięcy ograniczenia wolności – wobec części oskarżonych – polegającej na potrąceniu 20% wynagrodzenia za pracę w stosunku miesięcznym na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, wobec pozostałych, na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w stosunku miesięcznym – informuje prokurator Marta Pętkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Wyrok nie jest prawomocny”.

Mam bardzo duże pretensję i pytanie do władz naszej III-ej RP. Dlaczego do obecnej chwili nie zidentyfikowano osoby, lub osób, które z budynku należącego do lokalnej społeczności ukraińskiej, podczas przemarszu manifestacji wznosiły okrzyki „Jeszcze Polska nie zginęła ale zginąć musi, jeszcze Polak Ukraińcowi buty czyścić musi”?

Przeciwko Polakom to sądy są „surowe i rychliwe” a przeciwko Ukraińcom, w tym przypadku, to tak służby specjalne jak i wymiar sprawiedliwości w ogóle nie działa?.

- - -
19.08.2017 r

oto Czesław Czesław

Czesław Buksiński, inżynier, obecnie na emeryturze, od 1981 r związany z opozycją niepodległościową.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 6)

Tematy: 

Dyskusja

oto chłop jag

Banderland wskrzeszono także i po to

aby łatwiej było zlikwidować atrapę Polski - tołażysze.
Wniosek?
Nie ma większego skur******twa ostatnio wyrządzonego Polakom przez pupili szatana - od faktu wskrzeszenia banderlandu - tołażysze. Na tym tle blednie nawet niegdysiejsze oddanie Polaków przez tamtejszych pupili szatana - bolszewikom po II WŚ - tołażysze.

oto Natalia Julia Nowak

Czesław

Dlaczego do obecnej chwili nie zidentyfikowano osoby, lub osób, które z budynku należącego do lokalnej społeczności ukraińskiej, podczas przemarszu manifestacji wznosiły okrzyki „Jeszcze Polska nie zginęła ale zginąć musi, jeszcze Polak Ukraińcowi buty czyścić musi”?

Przeciwko Polakom to sądy są „surowe i rychliwe” a przeciwko Ukraińcom, w tym przypadku, to tak służby specjalne jak i wymiar sprawiedliwości w ogóle nie działa?

Tak wygląda pisowska "walka z antypolonizmem". Mam nadzieję, że nikt już nie ma złudzeń dotyczących tej "patriotycznej", "niepodległościowej" i "miłującej prawdę" partii politycznej.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.