Merkel: damy radę przyjąć kolejnych 40 tysięcy uchodźców

Niemiecka kanclerz Angela Merkel poparła plany ONZ przysłania kolejnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu do Unii Europejskiej. Stwierdziła, że 'Unia z 500 milionami mieszkańców sobie poradzi" z kolejnymi 40 tysiącami uchodźców.

Schemat przenoszenia imigrantów obejmuje także kraje które zgodziły się na przyjmowanie relokowanych przybyszów.

merkel

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto JJerzy

Ciekawe ...

... co na to zwyczajni Niemcy.

oto Kmieć

Szanowny JJerzy

Zwyczajni Niemcy są wku...
Oto przykład:

Co ciekawe w obszarze niemieckiego internetu, filmy tego osobnika są dla Niemców (i innych korzystających z niemieckich (haha) dostawców internetu niedostępne. Więc Niemcy z Niemiec go nie znają!
Ten Szkop jest o rząd wielkości bardziej znany w Polin (za: Andrzej Duda - słów prezydenta nie powinno się cenzurować - czyż nie, Szanowny Adminie?...), niż w jego mutterland.

A ja z tego powodu nie ubolewam. Im słabsze Niemcy, tym Polska - nawet "wolna" Polin (#@#@$@) - mimo wszystko silniejsza,,,

oto Krzysztof M

Ciekawe ... co na to

Ciekawe ... co na to zwyczajni Niemcy.

Co myślą, czy co zrobią?

oto Czesław

Jakim prawem?

Niemiecka kanclerz Angela Merkel stwierdziła, że 'Unia z 500 milionami mieszkańców sobie poradzi z kolejnymi 40 tysiącami uchodźców". Kto upoważnił panią Merkel wypowiadania się w imieniu całej UE?.

oto Ireneusz

Jak to kto?

A kto jest rzeczywistym szefem UE?
Czyżby niektórym się wydawało, że im się wydaje?

oto Mar.Jan

Niech przyjmują ile chcą

A my każdego chętnego do imigracji do POlski pytajmy, czy akceptuje wartości chrześcijanskie oraz zasady demokracji parlamentarnej. Jak podpisze odpowiedni papier - niech wjeżdża. Jak nie - do widzenia.
A tych, co osiąda na dłużej nalezy kontrolowac i rozliczać z przestrzegania podpisanych zasad.
Każdemu można pozyczyc ileś pieniędzy na zagospodarowanie, a potem sprawdzac jakie ma źródło utrzymania. JAk nie ma - żegnaj imigrancie.

oto Ireneusz

@Mar.Jan

Pan zapomniał, że muzułmanie mają pełne prawo do krzywoprzysięstwa celem opanowania terenu. Przecież oni to podpiszą z wielką chęcią. Bez mrugnięcia okiem.

oto Krzych Adam

Hmmm.

Pan Mar.Jan wszak napisał:

A tych, co osiąda na dłużej nalezy kontrolowac i rozliczać z przestrzegania podpisanych zasad.

Gdy podpiszą że akceptują wartości chrześcijanskie oraz te panamarjanowe zasady (tfu) demokracji parlamentarnej za łamanie zobowiązania np przez żądanie wprowadzenia szariatu, czy nawet zmuszanie innych do nieczynienia w ich obecności czegoś co jest dla muzułmanów haram, deportacja z powrotem do Dar al-Islam (Arabic: دار الإسلام‎‎ ).

oto Ireneusz

No właśnie figa z makiem

Bo jak podpiszą takie glejty, to już wezmą ich w ochronę nasze wbudowane odruchy. A to, że równi. A to, żę drażnić nie należy. A to, że szanować potrzeba.
W sile około już 40 procent natychmiast wszystkie zaś pakty wypowiedzą, zaczynając swój własny ...

oto Krzych Adam

Nie wykluczam, że tak mogłoby się skończyć.

To co napisałem oparłem o historię polskich Tatarów - ściślej litewskich, bo księciawitoldowych. Ale przyznaję, że przymus podpisania zobowiązania mógłby nie ograniczyć liczby przybyszów do wymiaru w którym nieunikniona byłaby z czasem ich intergracja, czy nawet przynajmniej częściowa asymilacja. Poza tym możliwe jest, że zabrakłoby nam jaj do egzekwowania skutków łamania zobowiązania do ostatniej jego litery.

Nie zalecałem zresztą tego rozwiązania ja sam. Odniosłem tylko wrażenie, że należy oddać p. Mar.Janowi co mu się należy.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.