Ustawka na A1 05.08.2017

Ustawka kiboli na Autostradzie A1 w Krzyżanowie. Pobili się kibice Stali Stalowa Wola i Górnika Zabrze. Ustawka miała miejsce w pobliżu parkingu w Krzyżanowie. Policja wszczęła śledztwo w sprawie tego kto zdecydował, aby autokary zatrzymały się w tym samym miejscu. Kibice zwalczających się klubów pobili się na oczach zaskoczonych podróżnych i turystów w pobliżu MOP Krzyżanów Wschód. Autostrada została zamknięta. Kilka godzin podróżni musieli czekać na spacyfikowanie pseudokibiców w upale sięgającym 32 st. C.

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/a/ustawk...

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4
Ogólna ocena: 4 (głosów: 4)

Tematy: 

Dyskusja

oto Palimpsest

Myli Pan wojowników z chuliganerką

obrażając tych pierwszych. Ci ćwiczą tak, żeby płacząc na treningach móc śmiać się w czasie walki. Pierwsi popiją, ale po zwycięstwie. Drudzy przed, żeby jak to określił kiedyś jeden z ich hersztów

wejść na całej ku...wie

(której na trzeźwo im widać brakuje) po czym

nap...ć łokciami!

Poza tym wojownicy miast kegów prezentowanych w materiale preferują sześciopaki :()

P.S. Z drugiej strony oczywiste jest, że kibole będą pierwszymi, którzy staną w pierwszym szeregu w obronie kraju. Tak z lewicowych jak i prawicowych klubów.

oto Andrzej

wyidealizowany obraz

jakieś szczytne wyobrażenia o wojaczce i wojakach. Ja miałem wojskowych w rodzinie, wychowywałem się w koszarach to wiem, jak to wygląda ;-)

To sa jedyni, którzy są gotowi do walki, nie ma więc co... im wypominać i obrażać (ten od "mikrocefali" taki odważny w internecie? powiedz im to koleś w oczy, co?)

oto Skanderbeg

W pełni się zgadzam.

Bo to właśnie ludzie z tego środowiska będą się bić o Polskę, gdy zajdzie potrzeba. Żeby jeszcze nauczyli się agresji w biznesie wobec obcojęzycznej konkurencji.
Społeczeństwo bez wojowników, jest bezbronne.Ja zawsze swoim uczniom mówię, gdy się pobiją, żeby wybrali sobie jakieś ciche miejsce (a nie w szkole), ustalili zasady i brali sekundantów. I aby szanowali przeciwnika (byle nie było katowania pokonanego).

oto Palimpsest

@ Skanderberg

zawsze swoim uczniom mówię, gdy się pobiją, żeby wybrali sobie jakieś ciche miejsce...

Pan partycypuje w kosztach naruszonych/wybitych zębów wychowanków czy jedynie służy radą, a resztę ceduje na rodziców?

oto Palimpsest

Niczego nie idealizuję, myli Pan wojowników z chuligaństwem

jedni i drudzy bynajmniej nie prowadzą się zacnie. Ba, dla naginającego skrzeczącą rzeczywistość do faktów są nawet prawie tacy sami!

Prawie robi wielką różnicę.

P.S. Oni są gotowi do walki, ale i sami do tej walki dążą. Takich samych "obrońców" mają Rosjanie, Niemcy, Ukraińcy i to rosyjscy, niemieccy i ukraińscy narodowcy zagrzewają ich do boju sącząc te farmazony o potrzebie walki i obrony. Zapewne przed Polakami :()

Po co Pan relatywizuje? Po co redefiniuje zwykły ( tu: autostradowy) bandytyzm? Tak Panu pilno do wojenki? Ona dotknie wszystkich, nie tylko kiboli.

Panie Andrzeju, trzeba będzie pójdą wszyscy, ale nie życzę sobie, żeby mnie ktoś w to g... wrabiał.

oto Palimpsest

Nie wolno, to sfera życzeń

obawiam się, że np. po trzech dniach głodówki, dniu "Selekcji" u mjr Kupsa czy noclegu w miejskiej kanalizacji liczba klawiaturowych obrońców honoru i ojczyzny zmalałaby drastycznie.

Poszliby na kurczaka z frytkami wstydliwie zapominając o chwilowej fanaberii. Wojnę większość ludzi chce po prostu przeżyć.

oto Natalia Julia Nowak

Palimpsest

Z drugiej strony oczywiste jest, że kibole będą pierwszymi, którzy staną w pierwszym szeregu w obronie kraju. Tak z lewicowych jak i prawicowych klubów.

Raz w życiu zrobią coś pożytecznego.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.