Ustawka na A1 05.08.2017

Ustawka kiboli na Autostradzie A1 w Krzyżanowie. Pobili się kibice Stali Stalowa Wola i Górnika Zabrze. Ustawka miała miejsce w pobliżu parkingu w Krzyżanowie. Policja wszczęła śledztwo w sprawie tego kto zdecydował, aby autokary zatrzymały się w tym samym miejscu. Kibice zwalczających się klubów pobili się na oczach zaskoczonych podróżnych i turystów w pobliżu MOP Krzyżanów Wschód. Autostrada została zamknięta. Kilka godzin podróżni musieli czekać na spacyfikowanie pseudokibiców w upale sięgającym 32 st. C.

http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/a/ustawk...

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4
Ogólna ocena: 4 (głosów: 4)

Tematy: 

Dyskusja

oto Andrzej

no, chłopaków nosi :-)

krew w nich buzuje, trzeba trochę upuścić... są jeszcze wojownicy w tej ... Europie :-)

oto Palimpsest

Myli Pan wojowników z chuliganerką

obrażając tych pierwszych. Ci ćwiczą tak, żeby płacząc na treningach móc śmiać się w czasie walki. Pierwsi popiją, ale po zwycięstwie. Drudzy przed, żeby jak to określił kiedyś jeden z ich hersztów

wejść na całej ku...wie

(której na trzeźwo im widać brakuje) po czym

nap...ć łokciami!

Poza tym wojownicy miast kegów prezentowanych w materiale preferują sześciopaki :()

P.S. Z drugiej strony oczywiste jest, że kibole będą pierwszymi, którzy staną w pierwszym szeregu w obronie kraju. Tak z lewicowych jak i prawicowych klubów.

oto Andrzej

wyidealizowany obraz

jakieś szczytne wyobrażenia o wojaczce i wojakach. Ja miałem wojskowych w rodzinie, wychowywałem się w koszarach to wiem, jak to wygląda ;-)

To sa jedyni, którzy są gotowi do walki, nie ma więc co... im wypominać i obrażać (ten od "mikrocefali" taki odważny w internecie? powiedz im to koleś w oczy, co?)

oto Skanderbeg

W pełni się zgadzam.

Bo to właśnie ludzie z tego środowiska będą się bić o Polskę, gdy zajdzie potrzeba. Żeby jeszcze nauczyli się agresji w biznesie wobec obcojęzycznej konkurencji.
Społeczeństwo bez wojowników, jest bezbronne.Ja zawsze swoim uczniom mówię, gdy się pobiją, żeby wybrali sobie jakieś ciche miejsce (a nie w szkole), ustalili zasady i brali sekundantów. I aby szanowali przeciwnika (byle nie było katowania pokonanego).

oto Palimpsest

@ Skanderberg

zawsze swoim uczniom mówię, gdy się pobiją, żeby wybrali sobie jakieś ciche miejsce...

Pan partycypuje w kosztach naruszonych/wybitych zębów wychowanków czy jedynie służy radą, a resztę ceduje na rodziców?

oto Krzysztof M

To sa jedyni, którzy są

To sa jedyni, którzy są gotowi do walki

To samo powtarzam od dłuższego czasu...

oto Palimpsest

Niczego nie idealizuję, myli Pan wojowników z chuligaństwem

jedni i drudzy bynajmniej nie prowadzą się zacnie. Ba, dla naginającego skrzeczącą rzeczywistość do faktów są nawet prawie tacy sami!

Prawie robi wielką różnicę.

P.S. Oni są gotowi do walki, ale i sami do tej walki dążą. Takich samych "obrońców" mają Rosjanie, Niemcy, Ukraińcy i to rosyjscy, niemieccy i ukraińscy narodowcy zagrzewają ich do boju sącząc te farmazony o potrzebie walki i obrony. Zapewne przed Polakami :()

Po co Pan relatywizuje? Po co redefiniuje zwykły ( tu: autostradowy) bandytyzm? Tak Panu pilno do wojenki? Ona dotknie wszystkich, nie tylko kiboli.

Panie Andrzeju, trzeba będzie pójdą wszyscy, ale nie życzę sobie, żeby mnie ktoś w to g... wrabiał.

oto Natalia Julia Nowak

Palimpsest

trzeba będzie pójdą wszyscy

Skąd ta pewność, jeśli wolno spytać?

oto Palimpsest

Nie wolno, to sfera życzeń

obawiam się, że np. po trzech dniach głodówki, dniu "Selekcji" u mjr Kupsa czy noclegu w miejskiej kanalizacji liczba klawiaturowych obrońców honoru i ojczyzny zmalałaby drastycznie.

Poszliby na kurczaka z frytkami wstydliwie zapominając o chwilowej fanaberii. Wojnę większość ludzi chce po prostu przeżyć.

oto Natalia Julia Nowak

Palimpsest

Z drugiej strony oczywiste jest, że kibole będą pierwszymi, którzy staną w pierwszym szeregu w obronie kraju. Tak z lewicowych jak i prawicowych klubów.

Raz w życiu zrobią coś pożytecznego.

oto Palimpsest

Chwilowo są bardzo pożyteczni dla PiS-u

dopóki nie zorientują się, że się nimi cynicznie propagandowo gra. W przyśpiewce o Donaldzie i matołku miejsce pierwszego łatwo zastąpić kaczorem.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.