Pies ogrodnika...

Paweł Kukiz postanowił odnieść się do kwestii, którą wielokrotnie poruszał w swoich wystąpieniach publicznych. Mowa o kwocie wolnej od podatku dla posłów, która jest zdecydowanie wyższa od tej, która przysługuje przeciętnemu obywatelowi. Parlamentarzyści, co roku mogą bowiem odpisać aż 30 tys. złotych.
Dlaczego Platforma Obywatelska przeciwko obniżeniu posłom kwoty wolnej od podatku z 30 tysięcy, do kwoty, która się należy obywatelom, 6,6 tys. złotych? – zapytał lider Kukiz’15.

Ciekawe, że nie zapytał, dlaczego posłowie nie głosują za podniesiem kwoty wolnej dla wszystkich obywateli?

oto Mar.Jan Mar.Jan

Z wykształcenia inż. mechanik. Z powodu upadku przemysłu w latach dogorywania komuny przekwalifikowałem się na programistę. Zwolennik liberalizmu gospodarczego, w latach 90-tych popierający JKM, aktualnie poszukujący właściwszej formuły. W dziedzinie społecznej - konserwatysta.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
2.333335
Ogólna ocena: 2.3 (głosów: 3)

Dyskusja

oto Andrzej

bo robole mają pracować

a dochodu z pracy powinno wystarczyć na utrzymanie sił do pracy i nic poza tym. Co ambitniejsi wyjadą i spoko.

oto Czesław

Do Pani AnnaP

"Partia SBeków bo trzyma z opozycją". Nie wiem czemu tak wielu publicystów jak i polityków używa tego zwrotu, chyba dla pognębienia przeciwnika, ale boją się używać prawdziwego określenia. SBecy jak i "agenci Putina" już dawno przestali sterować naszym życiem, jeżeli ktoś tak uważa to według mnie jest chyba..., no nie chcę nikogo obrażać więc nie będę się wyrażał. To oczywiste nawet dla zwykłego człowieka, że w Polsce ma przemożny wpływ "V-a kolumna", oczywiście tak w naszej tradycji nazywa się agentura niemiecka, jawna i niejawna. Następnie społeczność żydowska współpracująca ze światowymi organizacjami żydowskimi z zasady wrogimi Polsce no i oczywiście agentura USA, która w zasadzie jest tożsama z agenturą żydowską. Są jeszcze pogrobowcy ukraińskich rezunów ale oni to są krótko sterowani przez agenturę amerykańską-żydowską.

oto Paulina Kaufmann

Za odpowiedź dwa cytaty z pańskiego wpisu...

...tylko w odwrotnej kolejności.

To oczywiste nawet dla zwykłego człowieka, że w Polsce ma przemożny wpływ "V-a kolumna", oczywiście tak w naszej tradycji nazywa się agentura niemiecka, jawna i niejawna. Następnie społeczność żydowska współpracująca ze światowymi organizacjami żydowskimi z zasady wrogimi Polsce no i oczywiście agentura USA, która w zasadzie jest tożsama z agenturą żydowską. Są jeszcze pogrobowcy ukraińskich rezunów ale oni to są krótko sterowani przez agenturę amerykańską-żydowską.

a dalej:

jeżeli ktoś tak uważa to według mnie jest chyba..., no nie chcę nikogo obrażać więc nie będę się wyrażał.

Pełna zgoda:)

oto Sol

W 1989 SB zostali przewerbowani

dlatego pozwolono im się uwłaszczyć. Tylko kto do jakich obcych służb, to chyba nikt nie wie.
Ale są w wymienianych przez Pana V kolumnach, agenturze amerykańskiej, izraelskiej i rosyjskiej.

oto sir Galahad

Jeśli esbecy i agenci Putina

Jeśli esbecy i agenci Putina mają więcej takich pomysłów jak ten to niech rządzą. W końcu wolę żyć jak człowiek pod rządami esbeków niż zdechnąć pod rządami "patriotów". Pomijam tu już absurd gadania o esbekach bo ani nie są wieczni ani nie posiadają eliksiru wiecznej młodości a minęło już 28 lat.
Może mam jakąś wadę ale z automatu skreślam polityka, który do określania konkurencji używa epitetów.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.