Kij w szprychy "dobrej zmiany".

Poseł i wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15) zapowiedział, ze jego klub złoży wniosek o odrzucenie projektu, jakże potrzebnej, ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych.
http://www.naszdziennik.pl/ekonomia/185301,kukiz-1...
Nie można tego nazwać inaczej jak tylko populizmem bo przecież podwyżka cen benzyny o te drobne 25 groszy za litr ma iść na zrujnowane przez poprzednia koalicję drogi pozostające w gestii samorządów. Jak stwierdził w Sejmie poseł Dolata (PiS): ...obciążenia podatkowe i koszty paliwa w Polsce są znacznie niższe, niż ceny w Niemczech, Francji, czy Wielkiej Brytanii."
https://wpolityce.pl/gospodarka/348120-nasz-wywiad...
Tylko przyklasnąć tej wspaniałej inicjatywie!
Ponieważ PiS "nie ma z kim przegrać", to może robic co chce. Polacy, "naładowawszy akumulatory" wizytą i wspaniałym przemówieniem D.Trumpa, które w sposob oczywisty poparły wszystkie działania obecnego rządu, protestować nie będą.

Paulina Kaufmann

Wysoka.
Ruda.
Drapieżna.
Zamężna.
Bezdzietna.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
1
Ogólna ocena: 1 (głosów: 4)

Dyskusja

oto Skanderbeg

Ja będę dosadniejszy.

To debil jest, czy myśli że do debili przemawia?
W Polsce najniższa oficjalna stawka na godzinę wynosi chyba mniej niż 7 zł brutto)? Proszę mnie poprawić, jeżeli to jest nieaktualne. Ale faktycznie za taką godzinkę pracy, dwóch litrów paliwa się nie kupi.
We Włoszech paliwo kosztuje mniej więcej 1,6-1,8 euro. Taki rozrzut zauważyłem, będą kilkakrotnie w tym państwie i mając tam znajomych. Najniższa stawka to 6,70 euro (przynajmniej tyle to wynosiło z 1,5 roku temu). Czyli we Włoszech kupię 3 "przy dobrych wiatrach jakieś 4 litry.
A jakiś Dolata głupoty wygaduje. Może nie wie, jakie stawki są zagranicą? Poza tym, nie jestem pewny czy stawki podatków bezpośrednich w paliwie w krajach zachodnich, są wyższe od polskich stawek.

oto Marek

... dotyczy tylko tych,

... dotyczy tylko tych, którym ta kwota przysługuje i to w pełnej wysokości.

oto chłop jag

Tzw. demokratura to rodzaj

swoistego perpetuum mobile służąca pupilom szatana do golenia i strzyżenia danych, głupich tubylców - tołażysze.

oto Robercik

Manipulując naiwnymi ludźmi i

Manipulując naiwnymi ludźmi i promując własne kukiełki na polityków tworzy się parodię demokracji. Zgaduje, że o to chodzi panu Jagowi. Motłoch Klubów Gazety Polskiej macha amerykańskimi flagami robiąc za "lud", a Piskorski już 2 rok siedzi w więzieniu z polecenia Waszyngtonu. Bez wyroku.
W Szwecji jest pokazowa demokracja, a ludzie boją się wyrażać swoje zdanie.

oto Bodzio

To by bylo za proste

Pan Jag kazdy doslownie kazdy kraj wpisuje na liste rzadzonych przez "pupili szatana"kimkolwiek oni sa. Pytanie moje dotyczylo formy rzadow a nie konkretnego kraju. Wpisze pana na.liste "pupili szatana"i teraz sie pan tlumacz.

oto Paulina Kaufmann

Piskorski już 2 rok siedzi w

Piskorski już 2 rok siedzi w więzieniu z polecenia Waszyngtonu.

Ma Pan jakieś "przecieki" z Waszyngtonu w tej sprawie?
Piskorski, jak mi się wydaje, siedzi z własnej głupoty...

oto chłop jag

Jaki system rzadow by pana

Jaki system rzadow by pana cieszyl?

Pisałem o tym wielokrotnie ale i tym razem napiszę - otóż cywilizację białego człowieka wykolejono za sprawa antyfrancuskiej rewolucji - więc należy ją na powrót wstawić w boskie koleiny. Jeżeli to nie zostanie zrobione - drogę ku Bogu i człowieczeństwu - człowiek znów zacznie od jaskini.

(nie umiem tez ustalic kim owi pupile sa).

Jeżeli jest Pan cząstką naszej cywilizacji - nie powinien Pan mieć z tym problemu. Jeżeli natomiast rzeczywiście Pan go ma - ja nie jestem odpowiednim fachowcem aby Panu w tym pomóc.
Wniosek?
Wybaczy Pan ale zadaje Pan tak infantylne pytania - że mam prawo sadzić, iż raczy pan sobie tutaj trollować - tołażysze.

oto MSzach

Widzę jak mocno tu

Widzę jak mocno niektórzy interlokutorzy są w gruncie rzeczy zbajerowani przez PiS.
Jak łatwo uwierzyć w 'dobra zmianę' i szczerość jej intencji....
Gdy prawda jest wręcz prozaiczna.
PiS kłamał i kłamie, konfabulował i konfabuluje, stosował demagogię i stosuje dla zawładnieńcia widownią która później wrzuca kartki do urn. i co najważniejsze robi to identycznie tak jak wszyscy poprzednicy to robili i dzięki w kłamstwie PiS wygrał prezydenta i wybory.
I teraz sie dziwić czy byc oburzonym ze jednak kłamali i podnosza jakieś podatki!?
Pis to partia identyczna jak wszyscy dotychczasowi czyli jest w schemacie taka 'janosikowa' rozdaje w części gawiedzi to co uda sie nam zabrać.by z drugiej części móc samemu dobrze żyć. Moze co najwyzej od przedników wydaje sie być bardziej 'ordynarna' czy ordynarnie szczera. Innych róznic nie widzę.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.